Вісім запрошених складів, п’ять днів Counter-Strike 2 і US$1,000,000 на кону. Thunderpick World Championship 2026 стартує в середу, 14 жовтня, на BLAST Arena Studios в Аттарді, Мальта, і стане одним із останніх LAN-турнірів S-Tier цього року.
Кожна команда турніру отримала пряме запрошення на основі своєї позиції у світовому рейтингу Valve станом на серпневе оновлення. Це означає відсутність відкритих кваліфікацій, казкових проходів команд із другого рівня, а також MOUZ, Spirit і Team Vitality. Відсутність цих трьох команд повністю змінює весь ринок ставок і є головною причиною, чому Team Falcons посідають саме таке місце в котируваннях на перемогу.
Формат і розклад
Коротко й жорстко. Турнір розпочинається з двох груп по чотири команди з подвійною елімінацією, усі матчі — до двох перемог. Із кожної групи до плей-оф за системою одиночної елімінації виходять по дві команди: півфінали до двох перемог, матч за третє місце та великий фінал до трьох перемог у неділю, 18 жовтня.
Часу на розігрів майже немає. Турнір проходить одразу після ESL Pro League Season 24, який завершився лише трьома днями раніше, тож форма команд майже безпосередньо переноситься сюди, а втома стане реальним фактором для всіх, хто далеко просунувся в тому змаганні.
Коефіцієнти на переможця Thunderpick World Championship 2026
Усі наведені нижче котирування надані BC.Game.
| Команда | Переможець турніру | Вихід у фінал |
|---|---|---|
| Team Falcons | 2.25 | 1.40 |
| Aurora Gaming | 4.30 | 2.00 |
| Legacy | 4.75 | 2.20 |
| FURIA | 5.00 | 2.40 |
| PARIVISION | 18.00 | 9.00 |
| BetBoom Team | 18.00 | 9.00 |
| 9z Team | 24.00 | 12.00 |
| Ninjas in Pyjamas | 30.00 | 15.00 |
Розрив між четвертим і п’ятим фаворитами величезний. FURIA має коефіцієнт 5.00, а PARIVISION і BetBoom Team — 18.00. Чотири команди оцінюються як справжні претенденти, а ще чотири — як статисти групового етапу, що для настільки малої сітки є красномовною заявою букмекерів.
Team Falcons: склад зірок, але без доказів на пізніх стадіях
Falcons мають один із найглибших складів у Counter-Strike, а також репутацію команди, яка здає на фінальному відрізку великих турнірів. Проти MOUZ, Spirit і Team Vitality вони постійно наштовхуються на ту саму стіну. Проти всіх команд нижче цього рівня вони безжальні.
Мальта прибирає цю стіну. У цьому складі немає елітної команди, здатної зруйнувати їхній план, а Falcons приїжджають на турнір як команда з другим найвищим рейтингом після FURIA. Коефіцієнт 2.25 на перемогу є низьким, але 1.40 на вихід у фінал виглядає чистішим відображенням цієї переваги.
Є й мотивація, що виходить за межі боротьби за трофей. Falcons потрібен імпульс перед Intel Extreme Masters Beijing 2026, а цей титул багато означав би для команди, яку протягом сезону описували як талановиту, а не домінантну.
Aurora Gaming мають справжню набрану форму
Турецька команда посіла третє місце на ESL Pro League Season 24, і цей результат не був випадковістю. Aurora розбирають суперників із нижчим рейтингом і вже перемагали кількох учасників, які вирушать на Мальту, зокрема FURIA, BetBoom Team і 9z Team.
Історично Falcons залишаються незручним суперником. Усе інше в цій сітці виглядає таким, що можна перемогти. Ми вважаємо, що 4.30 на Aurora — найцікавіше число в котируваннях на перемогу, а 2.00 на вихід у фінал майже відповідає підкиданню монети для команди, яка наразі грає краще за більшість учасників.
Ринок MVP за версією HLTV
m0NESY очолює ринок ставок на MVP із коефіцієнтом 3.20, що логічно, враховуючи очікування глибокого проходу Falcons і те, що саме він найімовірніше покаже найяскравішу статистику, якщо команда цього досягне. kyousuke з коефіцієнтом 5.50 — варіант від Aurora.
| Гравець | Коефіцієнт |
|---|---|
| m0NESY | 3.20 |
| kyousuke | 5.50 |
| KSCERATO | 8.00 |
| latto | 9.00 |
| try | 10.00 |
| Jimpphat | 10.00 |
| molodoy | 11.00 |
| NiKo | 13.00 |
| Wicadia | 13.00 |
| dumau | 15.00 |
| Magnojez | 30.00 |
| XANTARES | 30.00 |
| luchov | 50.00 |
Нагороди MVP на п’ятиденних турнірах із груповим етапом у форматі до двох перемог зазвичай отримує той, хто виходить у великий фінал із найвищим рейтингом, тож цей ринок фактично є відображенням котирувань на перемогу. Якщо ви розглядаєте Legacy за 4.75, то latto за 9.00 — пов’язаний із цим варіант. Відверто кажучи, KSCERATO за 8.00 також приваблює, враховуючи, що FURIA привозить на Мальту найвищий командний рейтинг, навіть якщо їхній коефіцієнт 5.00 на перемогу свідчить, що букмекери наразі більше довіряють Falcons і Aurora.
Наші ставки на переможця
- Aurora Gaming виграє турнір за 4.30 — найкраще поєднання форми та коефіцієнта серед усіх учасників.
- Team Falcons вийдуть у фінал за 1.40 — невисока цінність, висока ймовірність, до того ж це обходить їхню звичку провалювати останню карту.
- Legacy вийдуть у фінал за 2.20 — статус четвертого фаворита недооцінює їх у сітці з чотирма зручними шляхами до наступного етапу.
Аутсайдери є аутсайдерами не без причини. Ninjas in Pyjamas за 30.00 і 9z Team за 24.00 знадобиться кілька поспіль сенсаційних перемог у матчах до двох перемог, а ніщо в їхніх останніх результатах не вказує на те, що це станеться.
Перед ставкою
Вперше ставите на переможця або не впевнені, як фінал до трьох перемог впливає на варіативність? У нашому посібнику зі ставок на спорт розглянуто основи, а глосарій спортивних ставок пояснює термінологію, з якою ви зіткнетеся на платформі BC.Game. Ми публікуємо коефіцієнти та прогнози відповідно до публічної редакційної політики, а перед внесенням коштів ви можете ознайомитися зі своїми правами як гравця.
Коефіцієнти швидко змінюються під час п’ятиденного LAN-турніру, особливо після першого раунду групових матчів. Робіть уподобані ставки заздалегідь, ставте лише те, що можете дозволити собі втратити, і грайте відповідально.