| Prefer us on Google — see Tips.gg in Top Stories & Discover | Add on Google |
Цього місяця наша мережа з 473 активних типстерів зафіксувала загалом 64,253 футбольні прогнози, у середньому по 2,073 прогнози на день у 513 лігах по всьому світу. Загальний відсоток виграшів за всіма оціненими прогнозами склав 52.1%, а середній коефіцієнт зіграних ставок — 2.11. Найпопулярнішим турніром місяця стала Ліга чемпіонів УЄФА — 2026/27 — ліговий етап, яка зібрала 2,931 прогноз. Кожен прогноз, зафіксований у цьому звіті, цілодобово контролюється нашою професійною командою менеджерів даних, щоб показники залишалися точними й актуальними.
Цей звіт призначений виключно для інформаційних та освітніх цілей. Він є статистичним оглядом ринкових тенденцій та історичних показників у сфері спортивних ставок і не є фінансовою консультацією або рекомендацією робити конкретні ставки. Минулі результати не свідчать про майбутні результати. Ми закликаємо всіх читачів сприймати ці дані як ретроспективний аналіз ринку, а не як заклик до дії. Грайте відповідально та ставте лише ті суми, які можете дозволити собі втратити.
Топ-20 сенсацій
У цьому списку представлені 20 найнесподіваніших результатів місяця. Ми розглянули кожен футбольний матч і визначили випадки, коли переможець мав найвищий коефіцієнт — тобто, за оцінкою букмекерів, найменші шанси на перемогу. Що вищий коефіцієнт у стовпці «Коефіцієнт на переможця», то більшою була сенсація.
Провали консенсусу
Колективна думка не завжди виявляється правильною. У цій таблиці представлені 20 головних «пасток» місяця — матчі, у яких переважна більшість наших типстерів (щонайменше 85%) підтримала одну команду, але ця ставка виявилася невдалою. Ці результати нагадують: те, що «всі» ставлять на фаворита, не гарантує перемоги. Використовуйте ці дані, щоб побачити, які команди найбільше розчарували публіку.
Волатильність ліг
У цьому розділі проаналізовано, які турніри були найбільш непередбачуваними цього місяця. Ми ранжуємо їх за середнім коефіцієнтом на переможця — що вище це число, то частіше траплявся «менш імовірний» результат. Ми також показуємо відсоток сенсацій (як часто фаворит не перемагав) і відсоток нічиїх, щоб дати вам повну картину того, чому саме ці ліги було так важко спрогнозувати.
| Турнір | Проаналізовано матчів | Середній коефіцієнт на переможця | Відсоток сенсацій | Відсоток нічиїх |
|---|---|---|---|---|
| UEFA Youth League – 2026/27 – League Phase | 20 | 3.58 | 55.0% | 10.0% |
| First Division – 2026 – Regular Season | 15 | 3.37 | 80.0% | 26.7% |
| 1. HNL – 2026/27 – Regular Season | 18 | 3.34 | 61.1% | 16.7% |
| Eredivisie – 2026/27 – Regular Season | 32 | 3.24 | 53.1% | 31.3% |
| Liga de Expansión MX – 2026/27 – Apertura | 20 | 3.24 | 60.0% | 30.0% |
| Bundesliga – 2026/27 – Regular Season | 34 | 3.18 | 47.1% | 23.5% |
| International Friendly – 2026 – October | 39 | 3.18 | 48.7% | 20.5% |
| Veikkausliiga – 2026 – Championship | 15 | 3.15 | 53.3% | 26.7% |
| Primera B – 2026 – Clausura | 21 | 3.07 | 66.7% | 38.1% |
| Regionalliga Ost – 2026/27 – Regular Season | 18 | 3.05 | 66.7% | 50.0% |
Клуби з найбільшою кількістю прогнозів
У цій таблиці наведено 20 клубів, які цього місяця викликали найбільше ставкової активності. Ми розкладаємо їхню активність, щоб показати, як часто на них давали прогнози (усього прогнозів), середні коефіцієнти на їхні матчі та, що найважливіше, відсоток успішності. Ви легко можете порівняти реальну форму клубу (перемоги команди) з успішністю прогнозів на нього (відсоток виграних прогнозів), що допоможе вам визначити найнадійніші команди для ставок.
| Клуб | Матчі | Усього прогнозів | Прогнози на домашні матчі | Прогнози на виїзні матчі | Середній коефіцієнт | Перемоги команди | Виграні прогнози | Відсоток виграних прогнозів |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Манчестер Сіті | 7 | 432 | 329 | 103 | 1.73 | 4 | 161 | 37.3% |
| Астон Вілла | 8 | 429 | 348 | 81 | 2.36 | 5 | 223 | 52.0% |
| Рома | 7 | 428 | 294 | 134 | 2.19 | 4 | 352 | 82.2% |
| Боруссія Дортмунд | 7 | 413 | 152 | 261 | 2.29 | 3 | 165 | 40.0% |
| Штутгарт | 8 | 397 | 128 | 269 | 1.98 | 5 | 219 | 55.2% |
| Інтер | 7 | 390 | 255 | 135 | 1.57 | 5 | 252 | 64.8% |
| Бетіс | 7 | 386 | 338 | 48 | 2.40 | 4 | 297 | 79.8% |
| Париж | 6 | 385 | 166 | 219 | 1.95 | 6 | 229 | 59.5% |
| РБ Лейпциг | 7 | 383 | 181 | 202 | 4.42 | 5 | 361 | 94.3% |
| Реал Мадрид | 5 | 379 | 195 | 184 | 1.92 | 5 | 283 | 74.7% |
| Барселона | 6 | 378 | 178 | 200 | 1.47 | 4 | 264 | 69.8% |
| Ліверпуль | 6 | 376 | 201 | 175 | 1.86 | 4 | 268 | 71.3% |
| Арсенал | 6 | 366 | 213 | 153 | 1.60 | 4 | 281 | 76.8% |
| Вільярреал | 6 | 365 | 181 | 184 | 3.39 | 2 | 202 | 55.3% |
| Баварія | 7 | 360 | 181 | 179 | 1.38 | 3 | 145 | 40.3% |
| Манчестер Юнайтед | 6 | 355 | 114 | 241 | 2.73 | 0 | 190 | 53.5% |
| Комо | 6 | 354 | 156 | 198 | 2.61 | 4 | 218 | 61.6% |
| Атлетіко Мадрид | 6 | 354 | 143 | 211 | 1.72 | 5 | 292 | 82.5% |
| Лілль | 6 | 326 | 195 | 131 | 5.41 | 2 | 175 | 53.7% |
| Крістал Пелес | 8 | 319 | 90 | 229 | 3.86 | 2 | 172 | 54.3% |
Рейтинги типстерів
Цей рейтинг оцінює наших найкращих типстерів не лише за загальною сумою виграшу, а й за ефективністю. Ключовий показник тут — ROI (рентабельність інвестицій), який показує, скільки прибутку типстер генерує на кожну поставлену одиницю. Високий ROI означає, що вони стабільно переграють букмекерів, а не просто пощастило з однією великою ставкою. Ми також наводимо їхній середній коефіцієнт поряд із відсотком перемог, щоб розкрити їхній стиль: зверніть увагу, як деякі «снайпери» тримають високий відсоток перемог на безпечніших ставках, тоді як «мисливці за цінністю» можуть перемагати рідше, але орієнтуються на значно вищі коефіцієнти, щоб отримати великий прибуток. Ми відфільтрували цей список, щоб включити лише тих, хто має значну кількість ставок, аби ці результати були майстерністю, а не удачею.
| Типстер | Усього ставок | Ліг у грі | Відсоток перемог | Середній коефіцієнт | Загальний прибуток | ROI % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Byron David | 12 | 6 | 75.0% | 2.75 | 12.0439 | 100.37% |
| Marko Rudyk | 18 | 5 | 77.8% | 2.10 | 8.1440 | 45.24% |
| Richard Walker | 21 | 4 | 66.7% | 2.27 | 9.3429 | 44.49% |
| Akhil Fisher | 14 | 4 | 57.1% | 2.55 | 6.0071 | 42.91% |
| Chuck Booth | 18 | 1 | 72.2% | 2.04 | 7.2445 | 40.25% |
| Pardeep Cattry | 18 | 1 | 66.7% | 2.34 | 6.6746 | 37.08% |
| Andy Delaney | 13 | 8 | 69.2% | 1.94 | 4.4484 | 34.22% |
| SoccerDino | 92 | 41 | 87.0% | 1.50 | 30.5264 | 33.18% |
| Alina Tymcheniuk | 30 | 14 | 60.0% | 2.32 | 9.0278 | 30.09% |
| James Milton | 12 | 8 | 75.0% | 1.71 | 3.5964 | 29.97% |
| Ryan Allan | 14 | 12 | 57.1% | 2.41 | 3.7985 | 27.13% |
| tipstrike | 55 | 11 | 69.1% | 1.95 | 14.7827 | 26.88% |
| LiveTipsPortal | 43 | 9 | 67.4% | 2.04 | 11.4472 | 26.62% |
| Thobelani Moyo | 16 | 9 | 68.8% | 1.73 | 4.0461 | 25.29% |
| Oleksandr Domalchuk | 21 | 8 | 66.7% | 2.04 | 4.9716 | 23.67% |
| Alex Wrigley | 19 | 4 | 57.9% | 2.43 | 4.3927 | 23.12% |
| Diesel Engine | 37 | 12 | 81.1% | 1.55 | 8.4600 | 22.86% |
| Alan Johnson | 15 | 3 | 60.0% | 2.48 | 3.2907 | 21.94% |
| Santiago López | 17 | 1 | 52.9% | 2.56 | 3.7169 | 21.86% |
| Kingsley Kobo | 17 | 8 | 70.6% | 1.83 | 3.4986 | 20.58% |
| Victor Manieson | 23 | 12 | 69.6% | 1.79 | 4.3504 | 18.91% |
| Alexandre Dubois | 14 | 1 | 50.0% | 2.70 | 2.6157 | 18.68% |
| StaTips | 30 | 18 | 43.3% | 3.23 | 5.2565 | 17.52% |
| Graham Hartshorn | 18 | 1 | 66.7% | 1.95 | 3.1348 | 17.42% |
| Vitaly Ivanchuk | 13 | 6 | 76.9% | 1.46 | 2.0749 | 15.96% |