PSV Eindhoven podejmuje Club Brugge w europejskim meczu pełnym rynków bukmacherskich. Przejrzyj pełne zestawienie kursów poniżej i znajdź więcej typow piłkarskich oraz nadchodzących meczów na tej stronie.
Bonus powitalny 100% do 130 $ w TipsGG × Sapphirebet
Śledź każdy europejski wieczór klubowej piłki w środku tygodnia, obserwuj kursy na żywo i obstawiaj swoje typy na najlepszych warunkach. Odbierz bonus powitalny 100% do 130 $ w Sapphirebet z kodem promocyjnym TIPSGG i zwiększ swój budżet na największe klubowe wieczory Europy. 18+. Graj odpowiedzialnie.
Kursy bukmacherskie PSV Eindhoven – Club Brugge
Zwycięzca meczu (1X2)
Rynek zwycięzcy meczu wymaga wskazania drużyny, która wygra spotkanie, lub obstawienia remisu po 90 minutach.
| Wybór | Prawdopodobieństwo | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| PSV Eindhoven | 45.00% | 2.10 | 11/10 | +110 |
| Remis | 21.00% | 4.40 | 17/5 | +340 |
| Club Brugge | 34.00% | 3.10 | 21/10 | +210 |
Strzelec gola w dowolnym momencie
Zakłady na strzelca gola w dowolnym momencie wypłacają wygraną, jeśli wybrany zawodnik trafi do siatki w dowolnym momencie meczu, niezależnie od końcowego wyniku.
| Zawodnik | Prawdopodobieństwo | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Nicolo Tresoldi | 45.67% | 2.25 | 5/4 | +125 |
| Ricardo Pepi | 43.31% | 2.38 | 11/8 | +138 |
| Mikkel Bro Hansen | 36.57% | 2.60 | 8/5 | +160 |
| Guus Til | 43.95% | 2.80 | 9/5 | +180 |
| Andrej Vasovic | 31.67% | 3.00 | 2/1 | +200 |
| Sven Mijnans | 40.70% | 3.10 | 21/10 | +210 |
| Romeo Vermant | 31.82% | 3.25 | 9/4 | +225 |
| Ivan Perisic | 32.52% | 3.70 | 27/10 | +270 |
| Sami Ouaissa | 30.08% | 3.75 | 11/4 | +275 |
| Ruben van Bommel | 33.75% | 3.75 | 11/4 | +275 |
| Esmir Bajraktarevic | 34.10% | 3.90 | 29/10 | +290 |
| Dennis Man | 30.27% | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Amir Bouhamdi | 25.48% | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Hugo Vetlesen | 25.13% | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Shuryjano Cornecion | 23.83% | 4.50 | 7/2 | +350 |
Wynik do przerwy/końcowy
Ten rynek łączy wynik do przerwy z końcowym rezultatem, obejmując obie części meczu w jednym zakładzie.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| PSV Eindhoven/PSV Eindhoven | 3.30 | 23/10 | +230 |
| Club Brugge/Club Brugge | 5.25 | 17/4 | +425 |
| Remis/PSV Eindhoven | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Remis/Club Brugge | 8.00 | 7/1 | +700 |
| Remis/Remis | 8.00 | 7/1 | +700 |
| PSV Eindhoven/Remis | 14.00 | 13/1 | +1300 |
| Club Brugge/Remis | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Club Brugge/PSV Eindhoven | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| PSV Eindhoven/Club Brugge | 26.00 | 25/1 | +2500 |
Dokładny wynik
Zakłady na dokładny wynik wymagają wskazania precyzyjnego rezultatu spotkania.
| Wynik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| PSV Eindhoven 2-1 | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Remis 1-1 | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Remis 2-2 | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Club Brugge 2-1 | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| PSV Eindhoven 3-1 | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| PSV Eindhoven 1-0 | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| PSV Eindhoven 3-2 | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| PSV Eindhoven 2-0 | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Club Brugge 1-0 | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Club Brugge 3-2 | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Club Brugge 3-1 | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Club Brugge 2-0 | 24.00 | 23/1 | +2300 |
| Remis 3-3 | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| PSV Eindhoven 3-0 | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| PSV Eindhoven 4-1 | 28.00 | 27/1 | +2700 |
Remis nie obowiązuje
Remis nie obowiązuje eliminuje remis z rozliczenia. Stawka jest zwracana, jeśli mecz kończy się remisem.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| PSV Eindhoven | 1.62 | 8/13 | -163 |
| Club Brugge | 2.38 | 11/8 | +138 |
Strzały zawodnika na bramkę
Ten rynek obejmuje, czy wskazany zawodnik odda strzał na bramkę w trakcie meczu, rozliczany na linii powyżej 0,5.
| Zawodnik | Prawdopodobieństwo | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Sven Mijnans powyżej 0,5 | 65.96% | 1.40 | 2/5 | -250 |
| Ricardo Pepi powyżej 0,5 | 68.34% | 1.40 | 2/5 | -250 |
| Andrej Vasovic powyżej 0,5 | 69.54% | 1.44 | 4/9 | -225 |
| Mikkel Bro Hansen powyżej 0,5 | 61.87% | 1.44 | 4/9 | -225 |
| Nicolo Tresoldi powyżej 0,5 | 73.00% | 1.47 | 40/85 | -213 |
| Milan Robberechts powyżej 0,5 | 56.76% | 1.47 | 40/85 | -213 |
| Romeo Vermant powyżej 0,5 | 66.21% | 1.53 | 8/15 | -188 |
| Esmir Bajraktarevic powyżej 0,5 | 67.73% | 1.62 | 8/13 | -163 |
| Dennis Man powyżej 0,5 | 59.64% | 1.62 | 8/13 | -163 |
| Guus Til powyżej 0,5 | 60.97% | 1.62 | 8/13 | -163 |
| Amir Bouhamdi powyżej 0,5 | 58.56% | 1.62 | 8/13 | -163 |
| Ruben van Bommel powyżej 0,5 | 58.59% | 1.62 | 8/13 | -163 |
| Ivan Perisic powyżej 0,5 | 57.45% | 1.70 | 7/10 | -143 |
| Jan Virgili powyżej 0,5 | 59.28% | 1.75 | 3/4 | -133 |
| Shuryjano Cornecion powyżej 0,5 | 51.67% | 1.87 | 20/23 | -115 |
Suma goli powyżej/poniżej
Rynki sumy goli dotyczą tego, czy łączna liczba goli w meczu zakończy się powyżej czy poniżej określonej linii.
| Linia | Prawdopodobieństwo | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Poniżej 8,5 | 98.38% | 1.01 | 1/150 | -15000 |
| Poniżej 7,5 | 95.95% | 1.02 | 1/50 | -5000 |
| Poniżej 6,5 | 90.84% | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Poniżej 5 | N/A | 1.18 | 2/11 | -550 |
| Poniżej 5,5 | 81.45% | 1.19 | 3/16 | -533 |
| Powyżej 0,5 | 97.78% | 1.02 | 1/66 | -6600 |
| Powyżej 1,25 | N/A | 1.02 | 1/41 | -4100 |
| Powyżej 1,75 | N/A | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Powyżej 2 | N/A | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Powyżej 1,5 | 89.32% | 1.12 | 2/17 | -850 |
Odbiory zawodnika
Zakłady na odbiory zawodnika dotyczą tego, czy wskazany zawodnik zaliczy co najmniej jeden odbiór w trakcie meczu.
| Zawodnik powyżej 0,5 | Prawdopodobieństwo | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Hugo Siquet | 95.60% | 1.04 | 1/25 | -2500 |
| Lynnt Audoor | 95.52% | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Felix Lemarechal | 96.37% | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Kyriani Sabbe | 96.49% | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Joaquin Seys | 97.77% | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Adamo Nagalo | 91.45% | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Mauro Junior | 93.52% | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Amir Bouhamdi | 92.05% | 1.07 | 1/14 | -1400 |
| Freddie Potts | 95.12% | 1.07 | 1/14 | -1400 |
| Ayoni Santos | 94.17% | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Filip Kostic | N/A | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Wout Verlinden | 90.12% | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Sergino Dest | 88.75% | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Lutsharel Geertruida | 90.95% | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Samba Coulibaly | 88.69% | 1.11 | 1/9 | -900 |
Asysty zawodnika
Ten rynek wypłaca wygraną, jeśli wskazany zawodnik zaliczy co najmniej jedną asystę w trakcie meczu.
| Zawodnik powyżej 0,5 | Prawdopodobieństwo | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Amir Bouhamdi | 21.96% | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Ivan Perisic | 25.22% | 4.10 | 31/10 | +310 |
| Dennis Man | 21.94% | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Mikkel Bro Hansen | 20.15% | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Carlos Forbs | 20.92% | 4.60 | 18/5 | +360 |
| Esmir Bajraktarevic | 19.95% | 4.60 | 18/5 | +360 |
| Ruben van Bommel | 21.63% | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Tian Nai Koren | 20.43% | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Sven Mijnans | 23.29% | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Kiliann Sildialli | N/A | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Sami Ouaissa | 20.22% | 5.25 | 17/4 | +425 |
| Felix Lemarechal | 16.35% | 5.75 | 19/4 | +475 |
| Guus Til | 19.29% | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Mamadou Diakhon | 13.79% | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Milan Robberechts | 18.57% | 6.00 | 5/1 | +500 |
Dokładna suma goli
Zakłady na dokładną sumę goli wymagają wskazania precyzyjnej liczby goli zdobytych w meczu.
| Suma goli | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| 3 | 4.50 | 7/2 | +350 |
| 4 | 4.75 | 15/4 | +375 |
| 2 | 5.25 | 17/4 | +425 |
| 5 | 6.00 | 5/1 | +500 |
| 6 | 9.50 | 17/2 | +850 |
| 1 | 9.50 | 17/2 | +850 |
Suma goli 7 lub więcej
Ta linia dotyczy tego, czy mecz przyniesie siedem lub więcej goli łącznie, czy też nie.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| 7 lub więcej | 10.00 | 9/1 | +900 |
| 0 | 29.00 | 28/1 | +2800 |
Pierwszy strzelec gola
Zakłady na pierwszego strzelca gola rozliczają się na korzyść zawodnika, który jako pierwszy trafi do siatki w meczu.
| Zawodnik | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Nicolo Tresoldi | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Mikkel Bro Hansen | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Ricardo Pepi | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Guus Til | 7.50 | 13/2 | +650 |
| Sven Mijnans | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Romeo Vermant | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Andrej Vasovic | 9.50 | 17/2 | +850 |
| Sami Ouaissa | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Esmir Bajraktarevic | 10.50 | 19/2 | +950 |
| Ivan Perisic | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Ruben van Bommel | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Dennis Man | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Shuryjano Cornecion | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Carlos Forbs | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Hugo Vetlesen | 13.00 | 12/1 | +1200 |
Łączna liczba goli gospodarzy
Ten rynek dotyczy wyłącznie liczby goli, jaką gospodarze, PSV Eindhoven, zdobędą w ciągu 90 minut.
| Linia | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Poniżej 5.5 | 1.01 | 1/150 | -15000 |
| Poniżej 4.5 | 1.04 | 1/25 | -2500 |
| Poniżej 3.5 | 1.14 | 1/7 | -700 |
| Poniżej 2.5 | 1.50 | 1/2 | -200 |
| Poniżej 1.5 | 2.40 | 7/5 | +140 |
| Powyżej 0.5 | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Powyżej 1.5 | 1.57 | 4/7 | -175 |
| Powyżej 2.5 | 2.75 | 7/4 | +175 |
| Powyżej 3.5 | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Powyżej 4.5 | 13.00 | 12/1 | +1200 |
Hat-trick
Rynki hat-trick wypłacają wygraną, jeśli wskazany zawodnik zdobędzie trzy lub więcej goli w meczu.
| Zawodnik | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Nicolo Tresoldi | 36.00 | 35/1 | +3500 |
| Ricardo Pepi | 41.00 | 40/1 | +4000 |
| Mikkel Bro Hansen | 51.00 | 50/1 | +5000 |
| Guus Til | 61.00 | 60/1 | +6000 |
| Sven Mijnans | 91.00 | 90/1 | +9000 |
| Andrej Vasovic | 91.00 | 90/1 | +9000 |
| Romeo Vermant | 101.00 | 100/1 | +10000 |
| Sami Ouaissa | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Ivan Perisic | 141.00 | 140/1 | +14000 |
| Ruben van Bommel | 176.00 | 175/1 | +17500 |
| Esmir Bajraktarevic | 181.00 | 180/1 | +18000 |
| Dennis Man | 251.00 | 250/1 | +25000 |
| Milan Robberechts | 251.00 | 250/1 | +25000 |
| Amir Bouhamdi | 276.00 | 275/1 | +27500 |
| Ayoni Santos | 301.00 | 300/1 | +30000 |
Wynik meczu i obie drużyny strzelą gola
Ten zakład łączy zwycięzcę meczu z wynikiem „obie drużyny strzelą gola” – wypłata wymaga trafienia obu typów.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| PSV Eindhoven & BTTS | 3.10 | 21/10 | +210 |
| Remis & BTTS | 4.60 | 18/5 | +360 |
| Club Brugge & BTTS | 4.33 | 10/3 | +333 |
Łączna liczba goli gości
Ten rynek dotyczy wyłącznie liczby goli zdobytych przez gości, Club Brugge, w całym meczu.
| Linia | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Poniżej 5.5 | 1.00 | 1/500 | -50000 |
| Poniżej 4.5 | 1.02 | 1/66 | -6600 |
| Poniżej 3.5 | 1.07 | 1/14 | -1400 |
| Poniżej 2.5 | 1.29 | 2/7 | -350 |
| Poniżej 1.5 | 1.91 | 10/11 | -110 |
| Powyżej 0.5 | 1.18 | 2/11 | -550 |
| Powyżej 1.5 | 1.95 | 19/20 | -105 |
| Powyżej 2.5 | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Powyżej 3.5 | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Powyżej 4.5 | 26.00 | 25/1 | +2500 |
Ostatni strzelec gola
Zakłady na ostatniego strzelca gola rozliczają się na zawodnika, który zdobędzie ostatnią bramkę w meczu.
| Zawodnik | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Nicolo Tresoldi | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Ricardo Pepi | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Guus Til | 7.50 | 13/2 | +650 |
| Mikkel Bro Hansen | 7.50 | 13/2 | +650 |
| Sven Mijnans | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Romeo Vermant | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Andrej Vasovic | 9.50 | 17/2 | +850 |
| Ruben van Bommel | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Sami Ouaissa | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Esmir Bajraktarevic | 10.50 | 19/2 | +950 |
| Dennis Man | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Ivan Perisic | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Amir Bouhamdi | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Carlos Forbs | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Shuryjano Cornecion | 13.00 | 12/1 | +1200 |
Wynik do przerwy
Ten rynek uwzględnia wyłącznie wynik po 45 minutach, pomijając ostateczny rezultat meczu.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| PSV Eindhoven | 2.55 | 17/11 | +155 |
| Remis | 2.70 | 17/10 | +170 |
| Club Brugge | 3.40 | 12/5 | +240 |
Obie drużyny strzelą gola
Zakład „obie drużyny strzelą gola” dotyczy tego, czy każda z drużyn zdobędzie co najmniej jedną bramkę w meczu.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Tak | 1.38 | 3/8 | -267 |
| Nie | 3.25 | 9/4 | +225 |
Dokładny wynik – pierwsza połowa
Ten rynek wymaga wskazania dokładnego wyniku do przerwy, a nie rezultatu końcowego.
| Wynik | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| PSV Eindhoven 1-0 | 5.25 | 17/4 | +425 |
| PSV Eindhoven 2-0 | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| PSV Eindhoven 2-1 | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| PSV Eindhoven 3-0 | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| PSV Eindhoven 3-1 | 41.00 | 40/1 | +4000 |
| Remis 0-0 | 4.80 | 19/5 | +380 |
| Remis 1-1 | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Remis 2-2 | 34.00 | 33/1 | +3300 |
| Remis 3-3 | 151.00 | 150/1 | +15000 |
| Club Brugge 1-0 | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Club Brugge 2-0 | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Club Brugge 2-1 | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Club Brugge 3-1 | 56.00 | 55/1 | +5500 |
| Club Brugge 3-0 | 56.00 | 55/1 | +5500 |
Przewaga bramkowa
Zakłady na przewagę bramkową dotyczą dokładnej różnicy goli między obiema drużynami po końcowym gwizdku.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| PSV Eindhoven wygra 1 golem | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Remis z bramkami | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Club Brugge wygra 1 golem | 5.50 | 9/2 | +450 |
| PSV Eindhoven wygra 2 golami | 6.25 | 21/4 | +525 |
| Club Brugge wygra 2 golami | 9.00 | 8/1 | +800 |
| PSV Eindhoven wygra 3 golami | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| PSV Eindhoven wygra 4 lub więcej golami | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Club Brugge wygra 3 golami | 18.00 | 17/1 | +1700 |
| Remis 0-0 | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| Club Brugge wygra 4 lub więcej golami | 36.00 | 35/1 | +3600 |
Strzeli 2 lub więcej goli
Ten rynek wypłaca wygraną, jeśli wskazany zawodnik zdobędzie co najmniej dwa gole w meczu.
| Zawodnik | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Nicolo Tresoldi | 8.00 | 7/1 | +700 |
| Ricardo Pepi | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Mikkel Bro Hansen | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Guus Til | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Sven Mijnans | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Andrej Vasovic | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Romeo Vermant | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Sami Ouaissa | 19.00 | 18/1 | +1800 |
| Ruben van Bommel | 19.00 | 18/1 | +1800 |
| Dennis Man | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Ivan Perisic | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Esmir Bajraktarevic | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Hugo Vetlesen | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Amir Bouhamdi | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| Carlos Forbs | 29.00 | 28/1 | +2800 |
Łączna liczba rzutów rożnych
Zakłady na łączną liczbę rzutów rożnych dotyczą tego, czy suma rzutów rożnych w meczu będzie powyżej, czy poniżej ustalonej linii.
| Linia | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Poniżej 18.5 | 1.00 | 1/300 | -30000 |
| Poniżej 19 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Poniżej 18 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Poniżej 17.5 | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Poniżej 17 | 1.01 | 1/80 | -8000 |
| Powyżej 3 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Powyżej 4 | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Powyżej 4.5 | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Powyżej 5.5 | 1.04 | 1/25 | -2500 |
| Powyżej 5 | 1.04 | 1/25 | -2500 |
Wygrana do zera
Zakłady „wygrana do zera” wymagają, aby wskazana drużyna wygrała mecz bez straty ani jednej bramki.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| PSV Eindhoven | 5.75 | 19/4 | +475 |
| Club Brugge | 9.00 | 8/1 | +800 |
Drużyna, która strzeli pierwszego gola
Ten rynek rozlicza się na podstawie tego, która drużyna zdobędzie pierwszą bramkę w meczu, z opcją braku goli.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| PSV Eindhoven | 1.78 | 31/40 | -129 |
| Brak goli | 31.00 | 30/1 | +3000 |
| Club Brugge | 2.15 | 23/20 | +115 |
Podwójna szansa
Podwójna szansa obejmuje dwa z trzech możliwych wyników meczu w jednym zakładzie, oferując mniejsze ryzyko przy niższych kursach.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| PSV Eindhoven lub Club Brugge | 1.26 | 5/19 | -380 |
| PSV Eindhoven lub remis | 1.41 | 7/17 | -243 |
| Club Brugge lub remis | 1.80 | 4/5 | -125 |