| Prefer us on Google — see Tips.gg in Top Stories & Discover | Add on Google |
Чемпіонат світу з League of Legends 2026 відбудеться у США — ще в січні 2025 року було підтверджено, що це буде північноамериканська редакція, хоча країну-господарку тоді ще не визначили. Дев’ятнадцять команд із шести регіонів борються за Кубок призивача, і шлях до нього цього разу був складнішим, ніж зазвичай: західні склади здолали грандів LCK, визначився неочікуваний чемпіон Esports World Cup, а кілька перспективних ростерів переграли команди, які мали бути сильнішими за них.
Визначити переможця в такій ситуації справді складно. BC.Game вважає Gen.G фаворитом ринку з коефіцієнтом 3.25, але розрив між чотирма головними претендентами настільки малий, що один невдалий драфт у швейцарському етапі може повністю змінити розклад сил.
Коефіцієнти на переможця Worlds 2026
| Команда | Коефіцієнти BC.Game |
|---|---|
| Gen.G | 3.25 |
| Hanwha Life Esports | 4.5 |
| T1 | 4.5 |
| Bilibili Gaming | 5.0 |
| Anyone’s Legend | 10.0 |
| Dplus KIA | 13.0 |
| G2 Esports | 17.0 |
| Invictus Gaming | 19.0 |
| Top Esports | 34.0 |
| LYON | 41.0 |
| Team Liquid | 41.0 |
| Movistar KOI | 51.0 |
| Team Secret Whales | 67.0 |
| CTBC Flying Oyster | 81.0 |
| LOS | 101.0 |
| Karmine Corp | 126.0 |
| Cloud9 | 151.0 |
| FURIA Esports | 176.0 |
| MVK Esports | 351.0 |
Фаворити: Gen.G, Hanwha Life Esports, T1
Тут без сюрпризів. Три найсильніші команди LCK мають найбільше індивідуального таланту, найглибший міжнародний досвід і здатність перемогти будь-кого у вдалий день.
Gen.G були найгрізнішою командою сезону. Дисциплінований макрорівень, чиста гра на лініях і здатність визначати темп матчу — швидкий він чи повільний. Вони виграли і LCK Cup, і чемпіонат сезону, тому BC.Game дає їм коефіцієнт 3.25. Втім, вони не є недосяжними, що Dplus KIA довела, вибивши їх з Esports World Cup.
Hanwha Life Esports мають коефіцієнт 4.5 і, можливо, заслуговують на вищу оцінку. Вони виграли MSI 2026, посіли друге місце в LCK, а їхній агресивний стиль дозволяє перевертати навіть програні, на перший погляд, сутички. У небагатьох складів на турнірі є така ж вогнева міць у поєднанні з холоднокровністю під тиском.
T1 також мають коефіцієнт 4.5 і прагнуть четвертого поспіль титулу чемпіонів світу — такого ще нікому не вдавалося. Їхній 2026 рік був нерівним: поразки на MSI та Esports World Cup, а потім третє місце в LCK. Проте списувати їх з рахунків усе одно було б помилкою. Лі «Faker» Сан Хьок уже десять років перетворює жовтень на свій особистий місяць, а цей склад має звичку виходити на пік форми саме тоді, коли сітка стає складнішою.
Претенденти: Bilibili Gaming, Anyone’s Legend, G2 Esports, Dplus KIA
Різниця в таланті між цією групою та фаворитами невелика. На щабель нижче їх утримує нестабільність.
Bilibili Gaming з коефіцієнтом 5.0 мають найвагоміші аргументи, що їх недооцінили. Вони виграли First Stand 2026 і дійшли до гранд-фіналу MSI, а коли їхній агресивний темп працює, вони просто захлинають суперників. Проблема виникає в матчах, де координація дає збій і явно слабша команда забирає в них серію.
Anyone’s Legend приїжджають як перший сіяний LPL після перемоги над BLG у гранд-фіналі третього спліту, а коефіцієнт на них становить 10.0. Їхня гра в командних сутичках та адаптивність — найвищого рівня. Міжнародного головного трофея ще немає, але траєкторія розвитку висхідна.
G2 Esports — найкраща надія Європи з коефіцієнтом 17.0. Вони розгромили Gen.G на First Stand і вибили T1 на MSI, а їхні нестандартні пули чемпіонів роблять підготовку до матчу справжнім кошмаром. Питання в тому, чи зможуть вони зберегти такий рівень протягом повного швейцарського етапу та плей-оф.
Dplus KIA з коефіцієнтом 13.0 можуть бути найцікавішим числом у цій частині ринку. Хо «ShowMaker» Су привів їх до титулу Esports World Cup, перемігши BLG і Gen.G, а потім розгромивши Karmine Corp 3-0 у гранд-фіналі. Ця перемога явно додала їм упевненості, і це позначилося в LCK, де вони здолали срібних призерів Worlds 2025 — KT Rolster 3-1 — та забронювали собі місце. Усе це відбувалося на тлі затримок зарплат гравцям і процесу продажу організації. Чесно кажучи, це робить їхній виступ ще вражаючим.
Темні конячки, на яких варто поставити небагато
Karmine Corp з коефіцієнтом 126.0 — найбільша загадка турніру. Вони сенсаційно здолали Anyone’s Legend і T1 на шляху до фіналу Esports World Cup, а потім не змогли реалізувати свій потенціал на внутрішній сцені: домінували в регулярному сезоні літа LEC, але завершили плей-оф на третьому місці. Play-Ins покажуть, яка саме версія команди приїхала до Америки.
Movistar KOI (51.0) виправили нерівний літній сезон у найкращий момент, розгромивши Karmine Corp 3-0 і вийшовши до гранд-фіналу LEC, де їх зупинили G2.
Team Secret Whales (67.0) виграли всі три регіональні чемпіонати LCP у 2026 році та вже перемагали Top Esports 3-1 на MSI. В’єтнамський склад може завдати удару будь-кому. Їхній макрорівень усе ще має прогалини, але ніхто не любить грати проти них на драфті.
Shanghai Invictus Gaming мають коефіцієнт 19.0, що є агресивною оцінкою для команди, яка важко пройшла другий спліт, змінила склад, а потім покращила гру в третьому спліті та перемогла JD Gaming 3-1 у регіональному фіналі. TheShy, Rookie і Meiko все ще виграють лінії майже проти будь-кого. Головне питання — чи зможуть вони зберегти злагодженість кінцівки сезону.
Північна Америка має дві команди з коефіцієнтом 41.0. Team Liquid Alienware завершила внутрішній сезон LYON, перемігши їх 3-1 у гранд-фіналі літа LCS та завоювавши перший посів. У LYON більше міжнародних аргументів: перемога 3-0 над G2 на MSI і поразка в п’яти матчах майбутнім чемпіонам — HLE. Вони ледь не дійшли до гранд-фіналу й показали, що LCS може обмінюватися ударами з Кореєю та Китаєм.
Аутсайдери
Top Esports з коефіцієнтом 34.0 — найнеоднозначніша команда. Третій сіяний LPL може залишитися без новачка на верхній лінії Чен «ZUIAN» Цзи Хао, який не пройшов дві співбесіди для отримання американської візи. ZUIAN привів їх до гранд-фіналу другого спліту LPL і потрапив до першої збірної всіх зірок третього спліту. Запасний варіант — Бай «369» Цзя Хао, ветеран із серйозним міжнародним досвідом, який кілька місяців не грав у професійній League, а, за повідомленнями, стримив VALORANT. Форма, знання мети та взаємодія зі складом, побудованим навколо іншого гравця, залишаються відкритими питаннями.
Бразилія відправляє дві команди, які пройшли різними шляхами. LOS (101.0) перемогла FURIA 3-2 у боротьбі за титул CBLOL і прямий вихід до швейцарського етапу, але четверо її гравців дебютують на Worlds. FURIA Esports (176.0) має пройти Play-Ins, привізши досвід MSI та Esports World Cup на стартову серію проти MVK Esports.
Cloud9 KIA з коефіцієнтом 151.0 має у складі Роберта «Blaber» Хуана та Філіппа «Vulcan» Лафламма, тож проблема не в таланті. Поразки від Team Liquid і LYON у плей-оф LCS оголили слабкі місця, а старт Play-In проти Karmine Corp — жорсткий спосіб розпочати турнір.
CTBC Flying Oyster (81.0) отримала пряму путівку до швейцарського етапу завдяки другому місцю в LCP, попри нерівний рік для Чіу «Doggo» Цзу Чуаня та Ши-Цзе «Rest» Сю. MVK Esports — найбільший аутсайдер турніру з коефіцієнтом 351.0 — пройшла за очками чемпіонату з чотирма дебютантами у складі, який очолюють топлейнер Нґо «Kratos» Дик Кхан і мідлейнер Во «Chika» Ле Нья, причому обидва отримали індивідуальні нагороди в LCP Split 3.
Коефіцієнти на вихід у фінал
Для перших сіяних цей ринок часто є розумнішим вибором, адже одна невдала серія Bo5 у півфіналі не обов’язково зруйнує вашу ставку.
| Команда | Вихід у фінал (BC.Game) |
|---|---|
| Gen.G | 1.7 |
| Hanwha Life Esports | 2.2 |
| T1 | 2.2 |
| Bilibili Gaming | 2.5 |
| Anyone’s Legend | 5.0 |
| Dplus KIA | 6.5 |
| G2 Esports | 8.5 |
| Invictus Gaming | 9.5 |
| Top Esports | 17.0 |
| LYON | 21.0 |
| Team Liquid | 21.0 |
| Movistar KOI | 26.0 |
| Team Secret Whales | 33.5 |
| CTBC Flying Oyster | 40.0 |
| LOS | 50.0 |
| Karmine Corp | 63.0 |
| Cloud9 | 75.0 |
| FURIA Esports | 78.0 |
| MVK Esports | 175.0 |
Dplus KIA з коефіцієнтом 6.5 на вихід у фінал особливо виділяється для редакції TipsGG. Команда, яка перемогла Gen.G і BLG на одному турнірі, не повинна настільки відставати від Anyone’s Legend з коефіцієнтом 5.0.
Регіон переможця
| Регіон | Коефіцієнти BC.Game |
|---|---|
| LCK | 1.36 |
| LPL | 3.75 |
| LEC | 15.0 |
| LCS | 34.0 |
| LCP | 101.0 |
| CBLOL | 101.0 |
Три фаворити з одного регіону завжди знижують коефіцієнт, і 1.36 на LCK більше відображає це, ніж корейську непереможність. На LPL з коефіцієнтом 3.75 припадають чотири команди, зокрема BLG та Anyone’s Legend, що виглядає кращою пропозицією з цієї пари. LCS з коефіцієнтом 34.0 — занадто сміливий вибір, навіть після того, як LYON розгромила G2 на MSI.
Прогнози на перший раунд Play-In
Worlds розпочинається етапом Play-In і двома серіями першого раунду. У перший день ніхто не вибуває, але переможці отримають значно легший подальший шлях, тож сприймайте ці матчі як важливі, а не як розминку.
FURIA Esports — MVK Esports на папері є більш одностороннім протистоянням. Коефіцієнти 176.0 на FURIA у ринку переможця проти 351.0 на MVK говорять самі за себе: бразильці цього року грали на MSI та Esports World Cup, тоді як четверо гравців стартового складу MVK ніколи не виступали на Worlds. Kratos і Chika талановиті, але дебютне хвилювання на міжнародній сцені — реальний фактор, тому ми схиляємося до FURIA.
Cloud9 — Karmine Corp буде цікавішим для перегляду. KC перемогла T1 та Anyone’s Legend на Esports World Cup, а це вищий рівень, ніж будь-що показане Cloud9 у плей-оф LCS, де вони програли і Team Liquid, і LYON. Blaber і Vulcan можуть змінити хід ранньої стадії, а третє місце KC у LEC після домінування в регулярному сезоні є попередженням. Проте найкраща форма французької команди перевершує найкращу форму Cloud9.
Як ми підходили б до цього ринку
Gen.G з коефіцієнтом 3.25 — це справедлива, а не щедра оцінка. Якщо ви хочете обрати фаворита, коефіцієнт 1.7 на вихід у фінал краще виражає ту саму думку. У пошуках цінних варіантів ми знову й знову повертаємося до коефіцієнтів 13.0 на Dplus KIA і 19.0 на Invictus Gaming, а невелика ставка з коефіцієнтом 67.0 на Team Secret Whales може стати вибором на випадок турнірного хаосу.
Новачок у кіберспортивних ринках? Почніть із нашого посібника зі ставок на спорт і тримайте відкритим глосарій спортивних ставок, поки вивчаєте лінію. Ознайомтеся зі своїми правами як гравця перед внесенням коштів і грайте відповідально, використовуючи лише ті гроші, які можете дозволити собі втратити. У нашій повній редакційній політиці пояснюється, як ми готуємо ці прев’ю.
Коефіцієнти швидко змінюються після формування пар швейцарського етапу, тож зафіксуйте потрібні числа до того, як буде опубліковано перший драфт Play-In.