Zespół danych TipsGG przeanalizował w zeszłym tygodniu 15,060 typów z 311 unikalnych źródeł. Ten raport pokazuje, którzy typerzy wypracowali rzeczywisty zysk, a nie tylko wysoki procent wygranych. Każda liczba poniżej pochodzi bezpośrednio z tego zbioru danych — bez szacunków i zgadywania.
Nasz zespół menedżerów danych monitoruje typy 24/7, rejestrując każdy typ względem kursów zamknięcia, aby obliczać dokładny zysk i ROI. Użytkownicy, którzy chcą korzystać z bardziej zaawansowanego filtrowania i otrzymywać alerty w czasie rzeczywistym dotyczące tych typerów, mogą sprawdzić subskrypcję TipsGG Premium. Obserwuj naszą platformę, aby otrzymywać więcej podobnych analiz opartych na danych.
Rankingi typerów
Ten ranking klasyfikuje naszych najlepszych typerów nie tylko według łącznej wygranej, ale także efektywności. Kluczowym wskaźnikiem jest tutaj ROI (zwrot z inwestycji), który pokazuje, jaki zysk typer generuje z każdej postawionej jednostki. Wysokie ROI oznacza, że typer konsekwentnie osiąga lepsze wyniki niż bukmacherzy, a nie tylko miał szczęście przy jednym ogromnym zakładzie.
Podajemy również ich średnie kursy obok skuteczności, aby pokazać ich styl: zauważ, jak niektórzy „Strzelcy wyborowi” utrzymują wysoką skuteczność przy bezpieczniejszych zakładach, podczas gdy „Łowcy wartości” mogą wygrywać rzadziej, ale celują w znacznie wyższe kursy, aby generować duży zysk. Odfiltrowaliśmy tę listę tak, aby uwzględniała tylko typerów z istotną liczbą zakładów, co pozwala upewnić się, że wyniki są efektem umiejętności, a nie szczęścia.
| Typer | Dyscyplina | Zakłady | Skuteczność (%) | Śr. kursy | Zysk (u) | ROI (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KvaN | csgo | 12 | 83.3 | 1.82 | 6.3700 | 53.08 |
| Rafael Nogueira | football | 24 | 83.3 | 1.78 | 9.9510 | 41.46 |
| Football Predictions Community Voting | football | 33 | 69.7 | 1.94 | 12.0495 | 36.51 |
| SoccerTipz | football | 110 | 62.7 | 2.28 | 32.6816 | 29.71 |
| daw1dek | csgo | 12 | 66.7 | 2.04 | 3.0400 | 25.33 |
| SportsGambler | csgo | 102 | 64.7 | 2.01 | 25.8100 | 25.30 |
| Joshua Ojele | football | 18 | 66.7 | 2.01 | 4.4403 | 24.67 |
| Tipsbet co UK | football | 19 | 84.2 | 1.42 | 4.6588 | 24.52 |
| Bet Pro Tips | football | 23 | 69.6 | 1.96 | 4.9035 | 21.32 |
| SoccerDino | football | 17 | 94.1 | 1.24 | 2.7423 | 16.13 |
| Soyoye Jedidiah | football | 15 | 60.0 | 1.94 | 2.3168 | 15.45 |
| SoccerSite | football | 148 | 58.8 | 2.02 | 16.5154 | 11.16 |
| SoccerStats247 | football | 148 | 56.8 | 2.06 | 15.3475 | 10.37 |
| Visti CS2 | csgo | 19 | 63.2 | 1.74 | 1.8850 | 9.92 |
| Raphael Durand | football | 15 | 73.3 | 1.46 | 1.4334 | 9.56 |
| Statarea | football | 252 | 57.5 | 2.02 | 23.8337 | 9.46 |
| Feedinco | football | 242 | 54.1 | 2.23 | 20.7785 | 8.59 |
| BetMines | football | 418 | 55.5 | 2.02 | 35.4321 | 8.48 |
| OLBG | football | 158 | 58.2 | 2.06 | 12.8017 | 8.10 |
| Dimers | football | 29 | 55.2 | 2.02 | 2.1583 | 7.44 |
| Kalshi | csgo | 172 | 62.8 | 1.69 | 12.7850 | 7.43 |
| Oddspedia | football | 51 | 62.7 | 1.78 | 3.7552 | 7.36 |
| SportyTrader Community Voting | football | 99 | 59.6 | 2.06 | 6.7779 | 6.85 |
| EGWxxxBOT | csgo | 71 | 63.4 | 1.76 | 4.7450 | 6.68 |
| Football Predictions Net | football | 313 | 54.6 | 2.11 | 19.6527 | 6.28 |
KvaN zajmuje pierwsze miejsce w rankingu z ROI na poziomie 53.08% przy zaledwie 12 zakładach, łącząc skuteczność 83.3% z umiarkowanymi kursami 1.82. SoccerDino prezentuje odwrotny profil — skuteczność 94.1% przy kursach wynoszących zaledwie 1.24 nadal daje umiarkowane ROI na poziomie 16.13%, co dowodzi, że sama skuteczność nie gwarantuje najwyższych zwrotów. Czytelnicy, którzy chcą zrozumieć dlaczego, mogą zapoznać się z naszą analizą dlaczego skuteczność nie równa się zyskowi.
Typerzy publikujący dużą liczbę typów, tacy jak BetMines (418 zakładów) i Statarea (252 zakłady), osiągają niższe wartości ROI niż typerzy z mniejszą próbą, ale ich konsekwencja w 119 i 52 ligach sprawia, że ich marże zysku trudniej przypisać wyłącznie zmienności. Pełny opis metodologii obliczania tych wartości znajdziesz w naszym przewodniku po obliczaniu ROI i marży bukmacherskiej.