Команда даних TipsGG минулого тижня відстежила 15,060 прогнозів із 311 унікальних джерел. У цьому звіті розглянуто, які прогнозисти забезпечили реальний прибуток, а не просто високий відсоток перемог. Кожне число нижче безпосередньо взято з цього набору даних — без оцінок і припущень.
Наша команда менеджерів даних цілодобово відстежує прогнози, фіксуючи кожну ставку щодо підсумкових коефіцієнтів, щоб розрахувати точні прибуток і ROI. Користувачі, яким потрібні глибше фільтрування та сповіщення в реальному часі про цих прогнозистів, можуть ознайомитися з підпискою TipsGG Premium. Стежте за нашою платформою, щоб отримувати більше подібних оглядів на основі даних.
Рейтинг прогнозистів
У цьому рейтингу найкращі прогнозисти оцінюються не лише за загальною сумою виграшу, а й за ефективністю. Ключовий показник тут — ROI (рентабельність інвестицій), який показує, скільки прибутку прогнозист генерує на кожну поставлену одиницю. Високий ROI означає, що прогнозист стабільно перевершує букмекерів, а не просто випадково вгадав одну велику ставку.
Ми також наводимо їхні середні коефіцієнти поруч із відсотком перемог, щоб показати їхній стиль: зверніть увагу, як деякі «снайпери» зберігають високий відсоток перемог у безпечніших ставках, тоді як «мисливці за цінністю» можуть перемагати рідше, але обирають значно вищі коефіцієнти, щоб генерувати великий прибуток. Ми відфільтрували цей список, залишивши лише тих, хто має значну кількість ставок, щоб переконатися: ці результати зумовлені майстерністю, а не удачею.
| Прогнозист | Спорт | Ставки | Відсоток перемог (%) | Сер. коефіцієнт | Прибуток (u) | ROI (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KvaN | csgo | 12 | 83.3 | 1.82 | 6.3700 | 53.08 |
| Rafael Nogueira | футбол | 24 | 83.3 | 1.78 | 9.9510 | 41.46 |
| Football Predictions Community Voting | футбол | 33 | 69.7 | 1.94 | 12.0495 | 36.51 |
| SoccerTipz | футбол | 110 | 62.7 | 2.28 | 32.6816 | 29.71 |
| daw1dek | csgo | 12 | 66.7 | 2.04 | 3.0400 | 25.33 |
| SportsGambler | csgo | 102 | 64.7 | 2.01 | 25.8100 | 25.30 |
| Joshua Ojele | футбол | 18 | 66.7 | 2.01 | 4.4403 | 24.67 |
| Tipsbet co UK | футбол | 19 | 84.2 | 1.42 | 4.6588 | 24.52 |
| Bet Pro Tips | футбол | 23 | 69.6 | 1.96 | 4.9035 | 21.32 |
| SoccerDino | футбол | 17 | 94.1 | 1.24 | 2.7423 | 16.13 |
| Soyoye Jedidiah | футбол | 15 | 60.0 | 1.94 | 2.3168 | 15.45 |
| SoccerSite | футбол | 148 | 58.8 | 2.02 | 16.5154 | 11.16 |
| SoccerStats247 | футбол | 148 | 56.8 | 2.06 | 15.3475 | 10.37 |
| Visti CS2 | csgo | 19 | 63.2 | 1.74 | 1.8850 | 9.92 |
| Raphael Durand | футбол | 15 | 73.3 | 1.46 | 1.4334 | 9.56 |
| Statarea | футбол | 252 | 57.5 | 2.02 | 23.8337 | 9.46 |
| Feedinco | футбол | 242 | 54.1 | 2.23 | 20.7785 | 8.59 |
| BetMines | футбол | 418 | 55.5 | 2.02 | 35.4321 | 8.48 |
| OLBG | футбол | 158 | 58.2 | 2.06 | 12.8017 | 8.10 |
| Dimers | футбол | 29 | 55.2 | 2.02 | 2.1583 | 7.44 |
| Kalshi | csgo | 172 | 62.8 | 1.69 | 12.7850 | 7.43 |
| Oddspedia | футбол | 51 | 62.7 | 1.78 | 3.7552 | 7.36 |
| SportyTrader Community Voting | футбол | 99 | 59.6 | 2.06 | 6.7779 | 6.85 |
| EGWxxxBOT | csgo | 71 | 63.4 | 1.76 | 4.7450 | 6.68 |
| Football Predictions Net | футбол | 313 | 54.6 | 2.11 | 19.6527 | 6.28 |
KvaN очолює рейтинг із показником ROI 53.08% лише за 12 ставок, поєднуючи відсоток перемог 83.3% із помірним коефіцієнтом 1.82. SoccerDino демонструє протилежний профіль — відсоток перемог 94.1% за коефіцієнта лише 1.24 дає скромний ROI 16.13%, доводячи, що сама точність не гарантує найвищої прибутковості. Читачі, які хочуть зрозуміти причину, можуть ознайомитися з нашим розбором того, чому точність не дорівнює прибутку.
Прогнозисти з великою кількістю ставок, як-от BetMines (418 ставок) і Statarea (252 ставки), демонструють нижчі показники ROI, ніж прогнозисти з меншими вибірками, але їхня стабільність у 119 і 52 лігах відповідно робить їхні прибуткові показники менш схильними до пояснення випадковими коливаннями. Повну методологію розрахунку цих показників дивіться в нашому посібнику з розрахунку ROI та маржі.