Slovan Bratysława zmierzy się z VfB Stuttgart, a Niemcy są zdecydowanymi faworytami na wszystkich głównych rynkach. W tej zapowiedzi szczegółowo analizujemy kursy na wynik meczu, strzelca gola, dokładny wynik oraz sumę goli. Sprawdź więcej typów piłkarskich i zobacz nadchodzące mecze piłkarskie na TipsGG.
Bonus powitalny 100% do $130 na TipsGG × Sapphirebet
Śledź każdy środek tygodnia europejskiej piłki klubowej, obserwuj kursy na żywo i obstawiaj swoje typy na najlepszych warunkach. Odbierz 100% bonusu powitalnego do $130 w Sapphirebet z kodem promocyjnym TIPSGG i zwiększ swój bankroll na największe klubowe wieczory w Europie. 18+. Graj odpowiedzialnie.
Slovan Bratysława – VfB Stuttgart: kursy bukmacherskie
Wynik meczu (1X2)
Rynek wyniku meczu, znany również jako 1X2, polega na wytypowaniu zwycięzcy spotkania lub remisu w ciągu 90 minut oraz doliczonego czasu gry.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Slovan Bratysława | 10.50 | 21/2 | +950 |
| Remis | 6.50 | 11/2 | +550 |
| VfB Stuttgart | 1.30 | 3/10 | -333 |
Strzelec gola w dowolnym momencie
Kursy na strzelca gola w dowolnym momencie dotyczą tego, który zawodnik trafi do siatki w trakcie meczu, niezależnie od końcowego wyniku.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Deniz Undav | 1.85 | 11/13 | -118 |
| Ermedin Demirovic | 2.00 | 1/1 | +100 |
| Tiago Tomas | 2.10 | 11/10 | +110 |
| Dzenan Pejcinovic | 2.15 | 23/20 | +115 |
| Jarzinho Malanga | 2.75 | 7/4 | +175 |
| Leo Sauer | 3.10 | 21/10 | +210 |
| Bilal El Khannouss | 3.10 | 21/10 | +210 |
| Jamie Leweling | 3.60 | 13/5 | +260 |
| Nikolas Nartey | 3.60 | 13/5 | +260 |
| Andraz Sporar | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Chris Fuhrich | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Grischa Promel | 4.20 | 16/5 | +320 |
| Roman Cerepkai | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Tigran Barseghyan | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Alassana Yirajang | 5.50 | 9/2 | +450 |
Dokładny wynik
Obstawianie dokładnego wyniku wymaga wytypowania końcowego rezultatu co do gola. Ze względu na liczbę możliwych rezultatów oferuje wyższe wypłaty niż rynek wyniku meczu.
| Wynik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Slovan Bratysława 2-1 | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| Slovan Bratysława 1-0 | 35.00 | 34/1 | +3400 |
| Slovan Bratysława 3-2 | 61.00 | 60/1 | +6000 |
| Slovan Bratysława 2-0 | 71.00 | 70/1 | +7000 |
| Slovan Bratysława 3-1 | 85.00 | 84/1 | +8400 |
| Remis 1-1 | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Remis 2-2 | 19.00 | 18/1 | +1800 |
| Remis 0-0 | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| Remis 3-3 | 61.00 | 60/1 | +6000 |
| Remis 4-4 | 401.00 | 400/1 | +40000 |
| VfB Stuttgart 2-1 | 9.50 | 17/2 | +850 |
| VfB Stuttgart 2-0 | 9.50 | 17/2 | +850 |
| VfB Stuttgart 3-0 | 10.00 | 9/1 | +900 |
| VfB Stuttgart 3-1 | 10.00 | 9/1 | +900 |
| VfB Stuttgart 1-0 | 12.00 | 11/1 | +1100 |
Do przerwy/na koniec
Obstawianie wyniku do przerwy/na koniec łączy drużynę prowadzącą w przerwie z końcowym rezultatem. Aby zakład był wygrany, należy poprawnie wytypować obie połowy.
| Rezultat | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| VfB Stuttgart/VfB Stuttgart | 1.75 | 3/4 | -133 |
| Remis/VfB Stuttgart | 4.60 | 18/5 | +360 |
| Remis/Remis | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Slovan Bratysława/Slovan Bratysława | 19.00 | 18/1 | +1800 |
| VfB Stuttgart/Remis | 20.00 | 19/1 | +1900 |
| Slovan Bratysława/VfB Stuttgart | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Remis/Slovan Bratysława | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Slovan Bratysława/Remis | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| VfB Stuttgart/Slovan Bratysława | 71.00 | 70/1 | +7000 |
Zakład bez remisu
Zakład bez remisu wyklucza remis. Jeśli mecz zakończy się remisem, stawka jest zwracana, a możliwe pozostają tylko zwycięstwa jednej z dwóch drużyn.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Slovan Bratysława | 8.00 | 7/1 | +700 |
| VfB Stuttgart | 1.10 | 1/10 | -1000 |
Wślizgi zawodników (powyżej 0.5)
Rynki wślizgów zawodników dotyczą tego, czy konkretny piłkarz wykona co najmniej jeden wślizg w meczu. To popularny zakład dodatkowy na obrońców i pomocników.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Maximilian Mittelstadt | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Daiki Matsuoka | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Peter Pokorny | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Sandro Cruz | 1.07 | 1/14 | -1400 |
| Leonidas Stergiou | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Atakan Karazor | 1.09 | 1/11 | -1100 |
| Maximilian Herwerth | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Alen Mustafic | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Samuel Kozlovsky | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Artur Gajdos | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Danylo Ignatenko | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Matus Tomasko | 1.13 | 1/8 | -800 |
| Lorenz Assignon | 1.13 | 1/8 | -800 |
| Rahim Ibrahim | 1.13 | 2/15 | -750 |
| Josha Vagnoman | 1.14 | 1/7 | -700 |
Suma goli powyżej/poniżej
Obstawianie sumy goli powyżej/poniżej koncentruje się na tym, czy łączna liczba goli przekroczy ustaloną linię, czy pozostanie poniżej niej, niezależnie od tego, która drużyna zdobędzie bramki.
| Linia | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Poniżej 8.5 goli | 1.01 | 1/150 | -15000 |
| Poniżej 7.5 goli | 1.02 | 1/50 | -5000 |
| Poniżej 6.5 goli | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Poniżej 5.5 goli | 1.17 | 1/6 | -600 |
| Poniżej 5 goli | 1.18 | 2/11 | -550 |
| Powyżej 0.5 gola | 1.02 | 1/66 | -6600 |
| Powyżej 1.25 gola | 1.02 | 1/41 | -4100 |
| Powyżej 1.75 gola | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Powyżej 2 goli | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Powyżej 1.5 gola | 1.11 | 1/9 | -900 |
Dokładna suma goli
Obstawianie dokładnej sumy goli wymaga wytypowania precyzyjnej liczby bramek zdobytych łącznie przez obie drużyny.
| Suma goli | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| 3 gole | 4.35 | 57/17 | +335 |
| 4 gole | 4.60 | 18/5 | +360 |
| 2 gole | 5.25 | 17/4 | +425 |
| 5 goli | 6.00 | 5/1 | +500 |
| 6 goli | 9.50 | 17/2 | +850 |
| 1 gol | 9.50 | 17/2 | +850 |
| 7 lub więcej goli | 10.00 | 9/1 | +900 |
| 0 goli | 26.00 | 25/1 | +2500 |
Asysty zawodników (powyżej 0.5)
Zakłady dodatkowe na asysty zawodników dotyczą tego, czy wskazany piłkarz zanotuje co najmniej jedną asystę w meczu. Często obejmują kreatywnych pomocników i skrzydłowych.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Chris Fuhrich | 3.30 | 23/10 | +230 |
| Bilal El Khannous | 3.50 | 5/2 | +250 |
| Lorenz Assignon | 3.75 | 11/4 | +275 |
| Jamie Leweling | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Deniz Undav | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Leo Sauer | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Tiago Tomas | 4.33 | 10/3 | +333 |
| Nikolas Nartey | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Jarzinho Malanga | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Maximilian Mittelstadt | 4.80 | 19/5 | +380 |
| Angelo Stiller | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Yanik Spalt | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Ermedin Demirovic | 5.25 | 17/4 | +425 |
| Ameen Al Dakhil | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Dzenan Pejcinovic | 5.50 | 9/2 | +450 |
Strzały celne zawodników
Zakłady na strzały celne zawodników dotyczą tego, czy piłkarz zmusi bramkarza do interwencji określoną liczbę razy. To popularny rynek na napastników i ofensywnych pomocników.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Deniz Undav powyżej 0.5 | 1.20 | 1/5 | -500 |
| Ermedin Demirovic powyżej 0.5 | 1.25 | 1/4 | -400 |
| Tiago Tomas powyżej 0.5 | 1.29 | 2/7 | -350 |
| Dzenan Pejcinovic powyżej 0.5 | 1.29 | 2/7 | -350 |
| Nikolas Nartey powyżej 0.5 | 1.50 | 1/2 | -200 |
| Leo Sauer powyżej 0.5 | 1.50 | 1/2 | -200 |
| Chris Fuhrich powyżej 0.5 | 1.50 | 1/2 | -200 |
| Bilal El Khannous powyżej 0.5 | 1.57 | 4/7 | -175 |
| Jamie Leweling powyżej 0.5 | 1.62 | 8/13 | -163 |
| Jarzinho Malanga powyżej 0.5 | 1.83 | 5/6 | -120 |
| Andraz Sporar powyżej 0.5 | 1.91 | 10/11 | -110 |
| Roman Cerepkai powyżej 0.5 | 1.91 | 10/11 | -110 |
| Dan-Axel Zagadou powyżej 0.5 | 1.91 | 10/11 | -110 |
| Grischa Promel powyżej 0.5 | 1.95 | 19/20 | -105 |
| Deniz Undav powyżej 1.5 | 1.95 | 19/20 | -105 |
Suma goli gości
Obstawianie sumy goli gości dotyczy wyłącznie liczby bramek zdobytych przez VfB Stuttgart w ciągu pełnych 90 minut.
| Linia | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Poniżej 7.5 goli gości | 1.00 | 1/500 | -50000 |
| Poniżej 6.5 goli gości | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Poniżej 5.5 goli gości | 1.04 | 1/25 | -2500 |
| Poniżej 4.5 goli gości | 1.13 | 1/8 | -800 |
| Poniżej 3.5 goli gości | 1.37 | 7/19 | -272 |
| Powyżej 0.5 gola gości | 1.33 | 1/3 | -300 |
| Powyżej 2.5 goli gości | 1.83 | 5/6 | -120 |
| Powyżej 1.5 gola gości | 2.50 | 6/4 | +150 |
| Powyżej 3.5 goli gości | 3.10 | 21/10 | +210 |
| Powyżej 4.5 goli gości | 6.00 | 5/1 | +500 |
Suma goli gospodarzy
Obstawianie sumy goli gospodarzy dotyczy liczby bramek zdobytych przez Slovan Bratysława jako gospodarza, niezależnie od dorobku VfB Stuttgart.
| Linia | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Poniżej 3.5 gola gospodarzy | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Poniżej 2.5 gola gospodarzy | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Poniżej 1.5 gola gospodarzy | 1.29 | 2/7 | -350 |
| Poniżej 0.5 gola gospodarzy | 2.40 | 7/5 | +140 |
| Powyżej 0.5 gola gospodarzy | 1.57 | 4/7 | -175 |
| Powyżej 1.5 gola gospodarzy | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Powyżej 2.5 gola gospodarzy | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Powyżej 5.5 gola gospodarzy | 34.00 | 33/1 | +3300 |
| Powyżej 4.5 gola gospodarzy | 34.00 | 33/1 | +3300 |
Wynik do przerwy
Rynek wyniku do przerwy określa, która drużyna prowadzi lub czy po 45 minutach jest remis.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Slovan Bratislava | 7.50 | 13/2 | +650 |
| Remis | 3.10 | 21/10 | +210 |
| VfB Stuttgart | 1.70 | 7/10 | -143 |
Strzeli hat-tricka
Kursy na hat-tricka dotyczą zdobycia przez zawodnika co najmniej trzech goli w meczu i są wysokowartościowym zakładem na najbardziej ofensywnych graczy.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Deniz Undav | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Ermedin Demirovic | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Dzenan Pejcinovic | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Tiago Tomas | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| Jarzinho Malanga | 67.00 | 66/1 | +6600 |
| Bilal El Khannouss | 81.00 | 80/1 | +8000 |
| Leo Sauer | 81.00 | 80/1 | +8000 |
| Jamie Leweling | 101.00 | 100/1 | +10000 |
| Andraz Sporar | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Nikolas Nartey | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Grischa Promel | 151.00 | 150/1 | +15000 |
| Dan-Axel Zagadou | 201.00 | 200/1 | +20000 |
| Leonidas Stergiou | 201.00 | 200/1 | +20000 |
| Chris Fuhrich | 201.00 | 200/1 | +20000 |
| Luca Jaquez | 201.00 | 200/1 | +20000 |
Pierwszy strzelec
Zakład na pierwszego strzelca wymaga wskazania zawodnika, który otworzy wynik meczu, a kursy są wyższe niż w przypadku zakładów na strzelca w dowolnym momencie.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Deniz Undav | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Ermedin Demirovic | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Tiago Tomas | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Dzenan Pejcinovic | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Jarzinho Malanga | 8.50 | 15/2 | +850 |
| Leo Sauer | 8.50 | 15/2 | +850 |
| Bilal El Khannouss | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Jamie Leweling | 9.50 | 17/2 | +850 |
| Chris Fuhrich | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Nikolas Nartey | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Grischa Promel | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Roman Cerepkai | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Andraz Sporar | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Maximilian Mittelstadt | 16.00 | 15/1 | +1500 |
| Tigran Barseghyan | 17.00 | 16/1 | +1600 |
Ostatni strzelec
Zakład na ostatniego strzelca dotyczy zawodnika, który zdobędzie ostatniego gola meczu, niezależnie od tego, kiedy padną pozostałe bramki.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Deniz Undav | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Ermedin Demirovic | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Dzenan Pejcinovic | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Tiago Tomas | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Leo Sauer | 8.50 | 15/2 | +850 |
| Jarzinho Malanga | 8.50 | 15/2 | +850 |
| Bilal El Khannouss | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Jamie Leweling | 9.50 | 17/2 | +850 |
| Grischa Promel | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Chris Fuhrich | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Nikolas Nartey | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Andraz Sporar | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Roman Cerepkai | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Tigran Barseghyan | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Maximilian Mittelstadt | 17.00 | 16/1 | +1600 |
Wynik meczu i obie drużyny strzelą
Ten rynek łączy zwycięzcę meczu z tym, czy obie drużyny zdobędą bramkę; aby zakład został rozliczony jako wygrany, oba warunki muszą być spełnione.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Slovan Bratislava & obie drużyny strzelą | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| VfB Stuttgart & obie drużyny nie strzelą | 2.50 | 6/4 | +150 |
| Remis & obie drużyny strzelą | 7.50 | 13/2 | +650 |
| Slovan Bratislava & obie drużyny nie strzelą | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| VfB Stuttgart & obie drużyny strzelą | 2.40 | 7/5 | +140 |
Dokładny wynik – 1. połowa
Ten rynek ogranicza zakłady na dokładny wynik wyłącznie do pierwszych 45 minut, pomijając gole zdobyte po przerwie.
| Wynik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Slovan Bratislava 1-0 | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Slovan Bratislava 2-1 | 34.00 | 33/1 | +3400 |
| Slovan Bratislava 2-0 | 46.00 | 45/1 | +4600 |
| Slovan Bratislava 4-0 | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Slovan Bratislava 4-1 | 151.00 | 150/1 | +15000 |
| Remis 0-0 | 4.60 | 18/5 | +360 |
| Remis 1-1 | 8.50 | 15/2 | +850 |
| Remis 2-2 | 61.00 | 60/1 | +6000 |
| Remis 3-3 | 351.00 | 350/1 | +35000 |
| VfB Stuttgart 1-0 | 3.80 | 14/5 | +280 |
| VfB Stuttgart 2-0 | 6.00 | 5/1 | +500 |
| VfB Stuttgart 2-1 | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| VfB Stuttgart 3-0 | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| VfB Stuttgart 3-1 | 29.00 | 28/1 | +2800 |
Obie drużyny strzelą
Obie drużyny strzelą, często skracane do BTTS, oznacza wypłatę, jeśli każda ze stron zdobędzie co najmniej jednego gola w ciągu 90 minut.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Tak | 1.67 | 4/6 | -150 |
| Nie | 2.15 | 23/20 | +115 |
Różnica zwycięstwa
Zakład na różnicę zwycięstwa wymaga przewidzenia dokładnej różnicy goli po zakończeniu meczu, a nie tylko wskazania zwycięzcy.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| VfB Stuttgart wygra różnicą 2 goli | 4.33 | 10/3 | +333 |
| VfB Stuttgart wygra różnicą 1 gola | 4.33 | 10/3 | +333 |
| VfB Stuttgart wygra różnicą 4 lub więcej goli | 5.00 | 4/1 | +400 |
| VfB Stuttgart wygra różnicą 3 goli | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Remis bramkowy | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Slovan Bratislava wygra różnicą 1 gola | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Remis 0-0 | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Slovan Bratislava wygra różnicą 2 goli | 31.00 | 30/1 | +3000 |
| Slovan Bratislava wygra różnicą 3 goli | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Slovan Bratislava wygra różnicą 4 lub więcej goli | 501.00 | 500/1 | +50000 |
Strzeli 2 lub więcej goli
Ten rynek dotyczy zdobycia przez zawodnika co najmniej dwóch goli w meczu i plasuje się pomiędzy zakładami na strzelca w dowolnym momencie a zakładami na hat-tricka.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Deniz Undav | 5.25 | 17/4 | +425 |
| Ermedin Demirovic | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Tiago Tomas | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Dzenan Pejcinovic | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Leo Sauer | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Bilal El Khannouss | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Jarzinho Malanga | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Jamie Leweling | 19.00 | 18/1 | +1800 |
| Nikolas Nartey | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Chris Fuhrich | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Grischa Promel | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Roman Cerepkai | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Andraz Sporar | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Tigran Barseghyan | 41.00 | 40/1 | +4000 |
| Maximilian Mittelstadt | 46.00 | 45/1 | +4500 |
Łączna liczba rzutów rożnych
Zakład na łączną liczbę rzutów rożnych dotyczy sumy rzutów rożnych przyznanych w meczu względem ustalonej linii, podobnie jak rynek sumy goli.
| Linia | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Poniżej 18 rzutów rożnych | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Poniżej 15.5 rzutu rożnego | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Poniżej 17 rzutów rożnych | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Poniżej 16 rzutów rożnych | 1.01 | 1/80 | -8000 |
| Poniżej 14.5 rzutu rożnego | 1.03 | 1/33 | -3300 |
| Powyżej 3 rzutów rożnych | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Powyżej 4.5 rzutu rożnego | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Powyżej 4 rzutów rożnych | 1.01 | 1/80 | -8000 |
| Powyżej 5 rzutów rożnych | 1.04 | 1/25 | -2500 |
| Powyżej 5.5 rzutu rożnego | 1.05 | 1/20 | -2000 |
Drużyna strzeli pierwsza
Zakład na drużynę, która strzeli pierwsza, dotyczy wyłącznie wskazania strony zdobywającej pierwszego gola meczu; osobny kurs dotyczy bezbramkowego spotkania.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Slovan Bratislava | 3.80 | 14/5 | +280 |
| Brak goli | 31.00 | 30/1 | +3000 |
| VfB Stuttgart | 1.33 | 1/3 | -300 |
Wygra do zera
Zakład „wygra do zera” wymaga zwycięstwa drużyny bez straty choćby jednego gola, łącząc wynik meczu z zachowaniem czystego konta.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Slovan Bratislava | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| VfB Stuttgart | 2.50 | 6/4 | +150 |
Podwójna szansa
Zakład na podwójną szansę obejmuje dwa z trzech możliwych wyników meczu w ramach jednego zakładu, zmniejszając ryzyko w porównaniu z zakładem na zwycięzcę meczu.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| VfB Stuttgart lub remis | 1.07 | 1/14 | -1400 |
| Slovan Bratislava lub VfB Stuttgart | 1.14 | 1/7 | -700 |
| Slovan Bratislava lub remis | 4.00 | 3/1 | +300 |