150%Bonus
Bonus
150%
150% aż do 1800 zł + 100 darmowych spinów
Zarejestruj się i aktywuj kod
Nie, dziękuję

Puchar Państwa Izrael 2023/24

2023/24 Izrael
32 Drużyny
Major Dywizja
Maccabi Petah Tikva
Zwycięsca
Hapoel Beer Sheva
2 miejsce
-
3 miejsce
Ukończony
31.08.2023 - 30.05.2024. 273 d.
Drużyny: 2
Wygrane
Przegrane
Remisy
Bramki
Maccabi Petah Tikva
1
0
0
1 - 0
Hapoel Beer Sheva
0
1
0
0 - 1
30.05.2024 - 30.05.2024
Ukończony, 1 d.
Drużyny: 4
Wygrane
Przegrane
Remisy
Bramki
Maccabi Petah Tikva
1
0
0
3 - 0
Hapoel Beer Sheva
1
0
0
3 - 2
Hapoel Nof HaGalil
0
1
0
0 - 3
Makkabi Netanja
0
1
0
2 - 3
24.04.2024 - 30.04.2024
Ukończony, 5 d.
Drużyny: 8
Wygrane
Przegrane
Remisy
Bramki
Makkabi Netanja
1
0
0
3 - 1
Hapoel Beer Sheva
1
0
0
1 - 0
Maccabi Petah Tikva
1
0
0
4 - 2
Hapoel Nof HaGalil
1
0
0
2 - 0
Maccabi Hajfa
0
1
0
1 - 3
Hapoel Petah Tikva
0
1
0
0 - 1
Maccabi Tel Awiw
0
1
0
2 - 4
Hapoel Kiryat Shmona
0
1
0
0 - 2
01.04.2024 - 02.04.2024
Ukończony, 1 d.
Drużyny: 16
Wygrane
Przegrane
Remisy
Bramki
Maccabi Petah Tikva
1
0
0
3 - 0
Hapoel Nof HaGalil
1
0
0
3 - 1
Hapoel Petah Tikva
1
0
0
4 - 0
Hapoel Kiryat Shmona
1
0
0
2 - 1
Maccabi Tel Awiw
1
0
0
3 - 1
Maccabi Hajfa
1
0
0
2 - 0
Hapoel Beer Sheva
1
0
0
1 - 0
Makkabi Netanja
0
0
1
1 - 1
Hapoel Jerozolima
0
0
1
1 - 1
Hapoel Haifa
0
1
0
0 - 3
Hapoel Riszon Le-Cijjon
0
1
0
1 - 3
Bnei Jehuda Tel Awiw
0
1
0
0 - 4
Ironi Nir Ramat HaSharon
0
1
0
1 - 2
Maccabi Kabilio Jaffa
0
1
0
1 - 3
Hapoel Umm Al Fahm
0
1
0
0 - 2
Ironi Tiberias
0
1
0
0 - 1
27.02.2024 - 29.02.2024
Ukończony, 2 d.
Drużyny: 34
Wygrane
Przegrane
Remisy
Bramki
Beitar Nahariya
1
0
0
4 - 0
Hapoel Kiryat Shmona
1
0
0
2 - 1
Maccabi Hajfa
1
0
0
6 - 3
Maccabi Tel Awiw
1
0
0
2 - 0
Hapoel Umm Al Fahm
1
0
0
2 - 0
Hapoel Nof HaGalil
1
0
0
4 - 0
Hapoel Riszon Le-Cijjon
1
0
0
1 - 0
Maccabi Petah Tikva
1
0
0
3 - 1
Hapoel Beer Sheva
1
0
0
1 - 0
Hapoel Petah Tikva
1
0
0
4 - 2
Hapoel Jerozolima
1
0
0
2 - 0
Makkabi Netanja
1
0
0
2 - 1
Ironi Nir Ramat HaSharon
1
0
0
6 - 4
Ironi Tiberias
1
0
0
2 - 0
Hapoel Haifa
1
0
0
6 - 4
Maccabi Kabilio Jaffa
1
0
0
3 - 1
Bnei Jehuda Tel Awiw
1
0
0
1 - 0
Bnei Mamba Golan
0
1
0
0 - 4
Tzeirey Kafr Kana
0
1
0
1 - 2
Hapoel Kfar Saba
0
1
0
3 - 6
Hapoel Hadera
0
1
0
0 - 2
Maccabi Kiryat Ata Bialik
0
1
0
0 - 2
Hapoel Herzliya
0
1
0
0 - 4
Klub Sportowy Dimona
0
1
0
0 - 1
Maccabi Yavne
0
1
0
1 - 3
Beitar Jerozolima
0
1
0
0 - 1
Maccabi Bnei Raina
0
1
0
2 - 4
Hapoel Tel Awiw
0
1
0
0 - 2
Kafr Kasym
0
1
0
1 - 2
Hapoel Bnei Sakhnin
0
1
0
4 - 6
Ashdod MS
0
1
0
0 - 2
SC Maccabi Aszdod
0
1
0
4 - 6
Maccabi Ahi Nazaret
0
1
0
1 - 3
Hapoel Ramat Gan
0
1
0
0 - 1
25.01.2024 - 28.01.2024
Ukończony, 3 d.
Drużyny: 28
Wygrane
Przegrane
Remisy
Bramki
Hapoel Herzliya
1
0
0
4 - 2
SC Maccabi Aszdod
1
0
0
3 - 0
Maccabi Kiryat Ata Bialik
1
0
0
3 - 1
Tzeirey Kafr Kana
1
0
0
1 - 0
Ironi Nir Ramat HaSharon
1
0
0
7 - 0
Hapoel Nof HaGalil
1
0
0
2 - 1
Hapoel Ramat Gan
1
0
0
5 - 0
Maccabi Kabilio Jaffa
1
0
0
2 - 1
Hapoel Kiryat Shmona
1
0
0
4 - 0
Maccabi Yavne
1
0
0
4 - 0
Kafr Kasym
1
0
0
6 - 5
Hapoel Riszon Le-Cijjon
1
0
0
2 - 0
Klub Sportowy Dimona
1
0
0
6 - 1
Maccabi Ahi Nazaret
1
0
0
1 - 0
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
0
1
0
2 - 4
Holon Yermiyahu
0
1
0
0 - 3
Żelazo Nesher
0
1
0
1 - 3
Maccabi Herzliya
0
1
0
0 - 1
Hapoel Afula
0
1
0
0 - 7
Hapoel Acre
0
1
0
1 - 2
Hapoel Mahane Jehuda
0
1
0
0 - 5
Hapoel Raanana
0
1
0
1 - 2
Żelazny Hapoel Baka El Garbiya
0
1
0
0 - 4
Ihud Bnei Shefaram
0
1
0
0 - 4
Sekcja Ness Ziona
0
1
0
5 - 6
Agudat Sport Nordia Jerozolima
0
1
0
0 - 2
Beitar Nahariya
0
1
0
1 - 6
Makabi Ironi Tirat HaCarmel
0
1
0
0 - 1
09.01.2024 - 10.01.2024
Ukończony, 1 d.
Drużyny: 29
Wygrane
Przegrane
Remisy
Bramki
Hapoel Mahane Jehuda
1
0
0
4 - 0
Maccabi Yavne
1
0
0
9 - 1
Hapoel Herzliya
1
0
0
5 - 0
Tzeirey Kafr Kana
1
0
0
4 - 1
Maccabi Ahi Nazaret
1
0
0
3 - 0
Żelazo Nesher
1
0
0
3 - 0
Żelazny Hapoel Baka El Garbiya
1
0
0
4 - 0
Makabi Ironi Tirat HaCarmel
1
0
0
3 - 1
Holon Yermiyahu
1
0
0
8 - 0
Agudat Sport Nordia Jerozolima
1
0
0
2 - 1
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
1
0
0
6 - 4
MS Tirat HaCarmel
1
0
0
2 - 0
Hapoel Raanana
1
0
0
1 - 0
Beitar Nahariya
0
0
1
0 - 0
Maccabi Nujeidat Ahmed
0
0
1
0 - 0
Maccabi Kiryat Gat
0
0
1
0 - 0
Klub Sportowy Dimona
0
0
1
0 - 0
Beitar Kfar Saba Shlomi
0
1
0
0 - 4
Ironi Beit Shemesh
0
1
0
1 - 9
Otzma Beer Sheva
0
1
0
0 - 5
Jedność Synowie Avtin
0
1
0
0 - 3
Bnei Mamba Golan
0
1
0
0 - 3
Dom Jan
0
1
0
0 - 4
Tzofi Hajfa
0
1
0
1 - 3
Szicun Watiqim Ramat Gan
0
1
0
0 - 8
FC Hapoel Bnei Aszdod
0
1
0
1 - 2
Tzeirey Tira
0
1
0
4 - 6
Moadon Sport Tira
0
1
0
0 - 1
Hapoel Jedność Bnei Gat
0
2
0
1 - 6
12.12.2023 - 12.12.2023
Ukończony, 1 d.
Drużyny: 53
Wygrane
Przegrane
Remisy
Bramki
Hapoel Mahane Jehuda
2
0
0
4 - 1
Tzeirey Tira
2
0
0
5 - 0
Beitar Nahariya
1
0
0
4 - 2
MS Tirat HaCarmel
1
0
1
4 - 3
Beitar Yavne
1
0
1
6 - 2
Hamachtesh Givataim
1
0
0
2 - 0
Hapoel Beit She'any
1
0
0
3 - 2
Inter Aliya Tel Awiw
1
0
0
2 - 1
Hapoel Azor
1
0
0
2 - 1
Hapoel Raanana
1
0
0
2 - 0
Maccabi Ahi Nazaret
1
0
0
2 - 0
SC Maccabi Aszdod
1
0
0
4 - 3
Ironi Modiin
1
0
0
3 - 0
Maccabi Yavne
1
0
0
6 - 0
Moadon Sport Tira
1
0
0
1 - 0
Żelazo Nesher
1
0
0
1 - 0
Żelazny Hapoel Baka El Garbiya
1
0
0
3 - 1
Agudat Sport Nordia Jerozolima
1
0
0
2 - 1
Holon Yermiyahu
1
0
0
3 - 2
Maccabi Ironi Kiryat Ata Bialik Fc
1
0
0
1 - 0
Klub Sportowy Dimona
1
0
0
2 - 1
Hapoel Kfar Shalem
1
0
0
2 - 1
Hapoel Ironi Karmiel
1
1
0
6 - 4
Maccabi Neve Shaanan Eldad
1
1
0
6 - 4
Klub Sportowy Tel Awiw
1
1
0
5 - 3
Hakoah Amidar Ramat Gan
1
1
0
1 - 2
Hapoel Bnei Arrara Ara
0
0
1
0 - 0
Shimshon Tel Awiw
0
0
1
1 - 1
Hapoel Herzliya
0
0
1
1 - 1
SC Shicun Hamizrah
0
1
1
2 - 6
Ahi Acre
0
1
0
0 - 4
Ironi Beit Dagan
0
1
0
0 - 2
Hapoel Sandala Gilboa
0
1
0
2 - 3
Hapoel Kiryat Ono
0
1
0
1 - 2
Hapoel Kfar Qasm Shuaa
0
1
0
0 - 3
Makabi Ahva Fureidis
0
1
0
0 - 3
Hapoel Hod HaSharon
0
1
0
0 - 4
Beitar Petah Tikva
0
1
0
0 - 1
Beitar Ramat Gan
0
1
0
0 - 1
Bnei Yaffo Ortodoxim
0
1
0
1 - 2
MS Tseirey Taybe
0
1
0
0 - 2
Hapoel Kaukab
0
1
0
0 - 2
AS Ashdod
0
1
0
3 - 4
Hapoel Marmorek lrony Rehovot
0
1
0
0 - 3
Shimshon Kafr Kazański
0
1
0
0 - 6
Tzeirey Um El Fahem
0
1
0
0 - 1
Hapoel Kafr Kanna
0
1
0
0 - 1
Hapoel Migdal HaEmek
0
1
0
1 - 3
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
0
1
0
1 - 2
Maccabi Shaaraim
0
1
0
2 - 3
Kiryat Yam SK
0
1
0
0 - 1
Hapoel Lod
0
1
0
1 - 2
Hapoel Bikat Hayarden
0
1
0
1 - 2
31.08.2023 - 07.09.2023
Ukończony, 7 d.

Wyniki

17:3030.05.20249 typów
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Petah Tikva
0 1
16:0030.04.20242 typów
Hapoel Nof HaGalil
Maccabi Petah Tikva
0 3
17:3024.04.20241 typów
Hapoel Beer Sheva
Makkabi Netanja
3 2
17:0003.04.20242 typów
Maccabi Hajfa
Makkabi Netanja
1 3
16:3003.04.2024
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Beer Sheva
0 1
Mecz dnia
Oblicz swoją wygraną
Twój depozyt
- +
Zwycięsca
Huachipato
Racing Club Montevideo
Wykorzystać bonus +100%?
tak nie 200
Oferta
Twoje wygrane
Postaw zakład
Zarejestruj się i zdobądź trofeum
AK-47 | Wasteland Rebel (Field-Tested) | CS:GO
To jest łatwe i darmowe
Potrzebne punkty
36000
Zdobywaj punkty zgadując zwycięzców i otrzymuj darmowe nagrody.
Zarejestruj się za pomocą tego kodu
Wpisz kod promocyjny podczas rejestracji, aby otrzymać 500 punktów jednorazowo
Tak, daj mi nagrodę
Strona używa pliki cookie (t. zw. ciasteczka) w celu zapewnenia personalizacji treści i nadaina użytkownikom funkcji dodatkowych, oraz w celu analizy ruchu na stronie. Korzystając z serwisu tips.gg, zgadzasz się na politykę używania plików cookie. Zgoda