| Prefer us on Google — see Tips.gg in Top Stories & Discover | Add on Google |
TipsGG śledziło w zeszłym tygodniu 24 171 typów od 345 unikalnych źródeł. Ten raport pokazuje, którzy typerzy faktycznie wypracowali zysk — nie tylko ci, którzy trafiali zwycięzców, ale ci, którzy regularnie pokonywali marżę bukmacherów.
Każdy typ w tym zbiorze danych jest rejestrowany i weryfikowany przez nasz zespół analityczny. Użytkownicy, którzy chcą głębszego filtrowania, archiwów historycznych i niestandardowych powiadomień o tych typerach, mogą sprawdzić TipsGG Premium Subscription, aby uzyskać rozszerzone narzędzia śledzenia.
Nasi menedżerowie danych monitorują te liczby przez całą dobę, więc poniższe rankingi odzwierciedlają zweryfikowane wyniki, a nie deklaracje samych typerów. Śledź TipsGG, aby otrzymywać cotygodniowe zestawienia takie jak to.
Rankingi typerów
Ten ranking klasyfikuje naszych najlepszych typerów nie tylko według łącznej wygranej gotówki, ale według efektywności. Kluczowym wskaźnikiem jest tutaj ROI (zwrot z inwestycji), który mówi, ile zysku typer generuje z każdej postawionej jednostki. Wysokie ROI oznacza, że regularnie pokonują bukmacherów, a nie tylko mieli szczęście przy jednym dużym zakładzie.
Podajemy również ich średnie kursy obok współczynnika wygranych, aby ujawnić ich styl: zauważ, że niektórzy „Snajperzy” utrzymują wysoki współczynnik wygranych przy bezpieczniejszych zakładach, podczas gdy „Łowcy wartości” mogą wygrywać rzadziej, ale celują w znacznie wyższe kursy, aby generować ogromny zysk. Przefiltrowaliśmy tę listę, aby uwzględnić tylko tych z istotną liczbą zakładów, co zapewnia, że te wyniki to umiejętności, a nie szczęście.
| Typer | Sport | Zakłady | Współczynnik wygranych | Śr. kurs | ROI % | Zysk (jednostki) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SoccerDino | Piłka nożna | 20 | 90,0% | 1,54 | 45,94% | 9,19 |
| Feedinco | Piłka nożna | 99 | 73,7% | 1,91 | 29,29% | 29,00 |
| Scores24 | Koszykówka | 15 | 80,0% | 1,63 | 27,82% | 4,17 |
| SoccerTips ZA | Piłka nożna | 68 | 64,7% | 1,96 | 23,31% | 15,85 |
| TempoTips | Piłka nożna | 32 | 59,4% | 2,24 | 23,29% | 7,45 |
| TheDataBetics | Piłka nożna | 64 | 67,2% | 2,01 | 23,19% | 14,84 |
| Betbrain | Koszykówka | 19 | 73,7% | 1,78 | 22,54% | 4,28 |
| Patryk Stachowiak | LoL | 12 | 66,7% | 1,89 | 21,75% | 2,61 |
| Mutalemwa Betting Tips | Piłka nożna | 39 | 89,7% | 1,34 | 19,89% | 7,76 |
| Bojan Jovanovic | Piłka nożna | 29 | 58,6% | 2,31 | 17,32% | 5,02 |
| Tips Betting co UK | Piłka nożna | 35 | 77,1% | 1,55 | 17,21% | 6,02 |
| Anastasiia Dudkina | Piłka nożna | 28 | 67,9% | 1,82 | 16,88% | 4,73 |
| BetGenuine | Piłka nożna | 97 | 57,7% | 2,49 | 16,19% | 15,70 |
| Raphael Durand | Piłka nożna | 14 | 64,3% | 1,67 | 15,29% | 2,14 |
| 365Scores | Piłka nożna | 12 | 58,3% | 2,11 | 14,12% | 1,69 |
| Kennedy Kechula | Piłka nożna | 21 | 66,7% | 1,84 | 13,59% | 2,85 |
| BettingPros Staff | Koszykówka | 12 | 75,0% | 1,49 | 12,61% | 1,51 |
| Lord Prediction | Piłka nożna | 30 | 66,7% | 1,97 | 12,28% | 3,68 |
| Kim Smith | Koszykówka | 26 | 73,1% | 1,52 | 12,20% | 3,17 |
| Soyoye Jedidiah | Piłka nożna | 25 | 64,0% | 1,91 | 11,13% | 2,78 |
| PitchPredictions | Piłka nożna | 182 | 58,2% | 2,01 | 10,91% | 19,86 |
| Efirbet | Piłka nożna | 14 | 64,3% | 1,77 | 10,68% | 1,50 |
| Tipsbet co UK | Piłka nożna | 20 | 80,0% | 1,41 | 9,69% | 1,94 |
| Futbol24 | Piłka nożna | 209 | 57,4% | 1,98 | 9,40% | 19,65 |
| WinComparator | Piłka nożna | 51 | 58,8% | 2,22 | 9,38% | 4,78 |
Kilka wzorców się wyróżnia. SoccerDino przewodzi w rankingu ROI z 90,0% współczynnikiem wygranych przy niskich kursach 1,54 — podręcznikowe podejście „Snajpera”. Feedinco gra na wolumen, osiągając najwyższy łączny zysk na poziomie 28,9969 jednostki przy 99 zakładach, utrzymując jednocześnie mocne ROI na poziomie 29,29%.
Mutalemwa Betting Tips pokazuje, że blisko 90-procentowy współczynnik wygranych nie gwarantuje czołowego miejsca w ROI, gdy kursy pozostają niskie na poziomie 1,34. Czytelnicy szukający paradoksu ROI powinni przeczytać nasze omówienie dlaczego trafność nie równa się zyskowi.