Lens podejmuje Sporting Lizbona – kursy na zwycięzcę meczu są bardzo wyrównane, a rynki dotyczące liczby bramek wskazują na ostrożną grę. Pełne kursy dla każdego rynku znajdują się poniżej w formatach dziesiętnym, ułamkowym i amerykańskim. Sprawdź nasze prognozy piłkarskie i przejrzyj nadchodzące mecze, aby zapoznać się z dalszym harmonogramem rozgrywek.
Bonus powitalny 100% do 130 $ w TipsGG × Sapphirebet
Śledź wszystkie środowe rozgrywki europejskich klubów piłkarskich, obserwuj kursy na żywo i obstawiaj swoje typy na najlepszych warunkach. Odbierz bonus powitalny 100% do 130 $ w Sapphirebet, używając kodu promocyjnego TIPSGG, i zwiększ swój kapitał na największe europejskie wieczory klubowe. 18+. Graj odpowiedzialnie.
Kursy bukmacherskie na mecz Lens – Sporting Lizbona
Zwycięzca meczu (1X2)
Rynek zwycięzcy meczu, zwany również 1X2, polega na wybraniu drużyny, która wygra spotkanie, lub postawieniu na remis. Jest to najprostszy sposób obstawiania wyniku końcowego.
| Wybór | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Lens | 2,60 | 8/5 | +160 |
| Remis | 3,80 | 14/5 | +280 |
| Sporting Lizbona | 2,70 | 17/10 | +170 |
Strzelec bramki w dowolnym momencie
Wypłata wygranej za „Strzelec bramki w dowolnym momencie” następuje, jeśli wskazany zawodnik strzeli bramkę w dowolnym momencie w ciągu 90 minut, niezależnie od końcowego wyniku.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Luis Suarez | 2,63 | 13/8 | +163 |
| Rafael Nel | 3,00 | 2/1 | +200 |
| Abdallah Sima | 3,00 | 2/1 | +200 |
| Odsonne Edouard | 3,10 | 21/10 | +210 |
| Fotis Ioannidis | 3,10 | 21/10 | +210 |
| Franjo Ivanović | 3,25 | 9/4 | +225 |
| Florian Thauvin | 3,40 | 12/5 | +240 |
| Florian Sotoca | 3,50 | 5/2 | +250 |
| Thorgan Hazard | 3,75 | 11/4 | +275 |
| Jesse Derry | 4,00 | 3/1 | +300 |
| Rodrigo Zalazar | 4,20 | 16/5 | +320 |
| Nestory Irankunda | 4,20 | 16/5 | +320 |
| Issa Doumbia | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Junior Kadile | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Flavio Goncalves | 5,25 | 17/4 | +425 |
Dokładny wynik
Zakłady na dokładny wynik wymagają wytypowania dokładnego wyniku końcowego. Oferują one wysokie kursy, ponieważ liczba możliwych wyników jest duża.
Zwycięstwo Lens
| Wynik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykański |
| 2-1 | 10,00 | 9/1 | +900 |
| 1-0 | 12,00 | 11/1 | +1100 |
| 2-0 | 16,00 | 15/1 | +1500 |
| 3-1 | 18,00 | 17/1 | +1700 |
| 3-2 | 21,00 | 20/1 | +2000 |
Remis
| Wynik | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| 1-1 | 8,00 | 7/1 | +700 |
| 2-2 | 12,00 | 11/1 | +1100 |
| 0-0 | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| 3-3 | 35,00 | 34/1 | +3400 |
| 4-4 | 201,00 | 200/1 | +20000 |
Zwycięstwo Sporting Lizbona
| Wynik | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| 6-0 | 201,00 | 200/1 | +20000 |
| 2-1 | 10,00 | 9/1 | +900 |
| 1-0 | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| 2-0 | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| 3-1 | 19,00 | 18/1 | +1800 |
| 3-2 | 23,00 | 22/1 | +2200 |
Wynik do przerwy/wynik końcowy
Zakłady na wynik w pierwszej połowie i na koniec meczu łączą wynik prowadzącej drużyny w przerwie z wynikiem końcowym. Aby zakład był wygrany, muszą się sprawdzić oba wyniki.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Sporting Lizbona/Sporting Lizbona | 4,00 | 3/1 | +300 |
| Lens/Lens | 4,20 | 16/5 | +320 |
| Remis/Lens | 6,50 | 11/2 | +550 |
| Remis/Remis | 6,50 | 11/2 | +550 |
| Remis/Sporting Lizbona | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Sporting Lizbona/Remis | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Lens/Remis | 14,00 | 13/1 | +1300 |
| Sporting Lizbona/Lens | 23,00 | 22/1 | +2200 |
| Lens/Sporting Lizbona | 29,00 | 28/1 | +2900 |
Remis bez zakładu
Opcja „Remis bez zakładu” eliminuje remis z równania. W przypadku remisu zwracana jest jedynie stawka, więc obstawiasz wyłącznie to, która drużyna wygra mecz.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Lens | 1,87 | 20/23 | -115 |
| Sporting Lizbona | 1,95 | 19/20 | -105 |
Asysty zawodników
Zakłady na asysty zawodników są wypłacane, gdy wskazany zawodnik asystuje przy bramce. Aby zakład na „ponad 0,5” został rozstrzygnięty, wystarczy jedna asysta.
| Zawodnik | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Mezian Mesloub Powyżej 0,5 | 4,50 | 7/2 | +350 |
| Florian Thauvin Powyżej 0,5 | 4,50 | 7/2 | +350 |
| Junior Kadile powyżej 0,5 | 5,25 | 17/4 | +425 |
| Thorgan Hazard powyżej 0,5 | 5,50 | 9/2 | +450 |
| Saud Abdulhamid powyżej 0,5 | 5,50 | 9/2 | +450 |
| Miguel Gomes dos Nuno Santos Powyżej 0,5 | 5,50 | 9/2 | +450 |
| Rodrigo Dias Powyżej 0,5 | 5,50 | 9/2 | +450 |
| Geny Catamo Powyżej 0,5 | 6,00 | 5/1 | +500 |
| Rodrigo Zalazar Powyżej 0,5 | 6,00 | 5/1 | +500 |
| Nidel Celik Powyżej 0,5 | 6,00 | 5/1 | +500 |
| Abdallah Sima Powyżej 0,5 | 6,50 | 11/2 | +550 |
| Rafael Nel Powyżej 0,5 | 6,50 | 11/2 | +550 |
| Nestory Irankunda Powyżej 0,5 | 6,50 | 11/2 | +550 |
| Flavio Goncalves Powyżej 0,5 | 6,50 | 11/2 | +550 |
| Luis Guilherme Lira Powyżej 0,5 | 7,00 | 6/1 | +600 |
Łączna liczba bramek powyżej/poniżej
Zakłady na łączną liczbę bramek powyżej/poniżej skupiają się na łącznej liczbie bramek zdobytych przez obie drużyny w odniesieniu do ustalonej linii, niezależnie od tego, kto strzela bramki lub wygrywa.
| Kurs | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Poniżej 8,5 | 1,00 | 1/1000 | -100000 |
| Poniżej 7,5 | 1,01 | 1/150 | -15 000 |
| Poniżej 6,5 | 1,03 | 1/40 | -4000 |
| Poniżej 5,5 | 1,10 | 1/10 | -1000 |
| Powyżej 4,25 | 1,24 | 4/17 | -425 |
| Powyżej 0,5 | 1,03 | 1/33 | -3300 |
| Powyżej 1,25 | 1,08 | 1/12 | -1200 |
| Powyżej 1,75 | 1,18 | 2/11 | -550 |
| Powyżej 1,5 | 1,20 | 1/5 | -500 |
| Powyżej 2 | 1,24 | 4/17 | -425 |
Tackle zawodnika
W zakładach na liczbę wślizgów zawodnika powyżej 0,5 wypłata następuje, gdy wskazany zawodnik wykona co najmniej jeden wślizg podczas meczu.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykański |
| Andrija Bulatovic Powyżej 0,5 | 1,03 | 1/33 | -3300 |
| Eduardo Quaresma Powyżej 0,5 | 1,05 | 1/20 | -2000 |
| Pierre Ganiou powyżej 0,5 | 1,06 | 1/16 | -1600 |
| Sergi Altimira Powyżej 0,5 | 1,07 | 1/14 | -1400 |
| Maximiliano Araujo Powyżej 0,5 | 1,07 | 1/14 | -1400 |
| Yacine Titraoui Powyżej 0,5 | 1,08 | 1/12 | -1200 |
| Ruben Aguilar Powyżej 0,5 | 1,08 | 1/12 | -1200 |
| Abdallah Sima Powyżej 0,5 | 1,08 | 1/12 | -1200 |
| Amadou Haidara Powyżej 0,5 | 1,09 | 1/11 | -1100 |
| Jean-Clair Todibo Powyżej 0,5 | 1,09 | 1/11 | -1100 |
| Junior Kadile Powyżej 0,5 | 1,09 | 1/11 | -1100 |
| Mickael Cuisance Powyżej 0,5 | 1,10 | 1/10 | -1000 |
| Ivan Fresneda Powyżej 0,5 | 1,10 | 1/10 | -1000 |
| Georgios Vagiannidis Powyżej 0,5 | 1,10 | 1/10 | -1000 |
| Joao Simoes Powyżej 0,5 | 1,11 | 1/9 | -900 |
Strzały na bramkę danego zawodnika
Zakłady na strzały na bramkę dają wygraną, gdy wskazany zawodnik przynajmniej raz zagrozi bramkarzowi podczas meczu.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykański |
| Odsonne Edouard Powyżej 0,5 | 1,35 | 7/20 | -286 |
| Abdallah Sima Powyżej 0,5 | 1,50 | 1/2 | -200 |
| Franjo Ivanovic Powyżej 0,5 | 1,55 | 11/20 | -182 |
| Luis Suarez Powyżej 0,5 | 1,55 | 20.11 | -182 |
| Florian Thauvin powyżej 0,5 | 1,67 | 4/6 | -150 |
| Florian Sotoca powyżej 0,5 | 1,73 | 8/11 | -138 |
| Rafael Nel Powyżej 0,5 | 1,73 | 8/11 | -138 |
| Fotis Ioannidis Powyżej 0,5 | 1,80 | 4/5 | -125 |
| Thorgan Hazard Powyżej 0,5 | 1,80 | 4/5 | -125 |
| Jesse Derry powyżej 0,5 | 1,83 | 5/6 | -120 |
| Rodrigo Zalazar Powyżej 0,5 | 1,83 | 5/6 | -120 |
| Geny Catamo Powyżej 0,5 | 1,85 | 17/20 | -118 |
| Nestory Irankunda Powyżej 0,5 | 1,85 | 17/20 | -118 |
| Junior Kadile Powyżej 0,5 | 1,95 | 19/20 | -105 |
| Flavio Goncalves Powyżej 0,5 | 2,05 | 21/20 | +105 |
Dokładna liczba bramek
Dokładna liczba bramek wymaga podania dokładnej łącznej liczby bramek w meczu, co zapewnia większe wygrane niż zwykły zakład „powyżej/poniżej”.
| Łączna liczba bramek | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykański |
| 2 | 4,35 | 57/17 | +335 |
| 3 | 4,35 | 57/17 | +335 |
| 4 | 5,25 | 17/4 | +425 |
| 1 | 6,50 | 11/2 | +550 |
| 5 | 8,00 | 7/1 | +700 |
| 6 | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| 0 | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| 7 lub więcej | 17,00 | 16/1 | +1600 |
Ostatni strzelec
Zakłady na ostatniego strzelca są wypłacane niezależnie od wyniku meczu (wygrana, przegrana lub remis), o ile gracz ten strzeli ostatnią bramkę w meczu.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykański |
| Luis Suarez | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Franjo Ivanović | 7,50 | 13/2 | +650 |
| Odsonne Edouard | 7,50 | 13/2 | +650 |
| Fotis Ioannidis | 8,00 | 7/1 | +700 |
| Abdallah Sima | 8,00 | 7/1 | +700 |
| Florian Thauvin | 8,00 | 7/1 | +700 |
| Rafael Nel | 8,50 | 15/2 | +750 |
| Florian Sotoca | 9,00 | 8/1 | +800 |
| Nestory Irankunda | 10,00 | 9/1 | +900 |
| Thorgan Hazard | 10,00 | 9/1 | +900 |
| Rodrigo Zalazar | 10,00 | 9/1 | +900 |
| Mezian Mesloub | 11,00 | 10/1 | +1000 |
| Jesse Derry | 11,00 | 10/1 | +1000 |
| Flavio Goncalves | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Mickael Cuisance | 15,00 | 14/1 | +1400 |
Pierwszy strzelec
Zakłady na pierwszego strzelca są wypłacane w przypadku gracza, który jako pierwszy zdobędzie bramkę w danym meczu. Kursy są unieważniane, jeśli mecz zakończy się wynikiem bezbramkowym.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Luis Suarez | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Franjo Ivanović | 7,50 | 13/2 | +650 |
| Odsonne Edouard | 7,50 | 13/2 | +650 |
| Fotis Ioannidis | 8,00 | 7/1 | +700 |
| Abdallah Sima | 8,00 | 7/1 | +700 |
| Florian Thauvin | 8,00 | 7/1 | +700 |
| Rafael Nel | 8,50 | 15/2 | +750 |
| Florian Sotoca | 8,50 | 15/2 | +750 |
| Thorgan Hazard | 10,00 | 9/1 | +900 |
| Rodrigo Zalazar | 10,00 | 9/1 | +900 |
| Nestory Irankunda | 10,00 | 9/1 | +900 |
| Jesse Derry | 11,00 | 10/1 | +1000 |
| Flavio Goncalves | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Issa Doumbia | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Mickael Cuisance | 15,00 | 14/1 | +1400 |
Wynik w połowie meczu
Zakłady na wynik w pierwszej połowie rozstrzygane są wyłącznie na podstawie tego, która drużyna prowadzi lub czy wynik jest remisowy w 45. minucie.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Lens | 3,00 | 2/1 | +200 |
| Remis | 2,45 | 29/20 | +145 |
| Sporting Lizbona | 3,10 | 21/10 | +210 |
Łączna liczba bramek gospodarzy
Rynek „Łączna liczba bramek gospodarzy” określa liczbę bramek zdobytych przez Lens samodzielnie, niezależnie od wyniku drużyny gości.
| Kurs | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Poniżej 4,5 | 1,01 | 1/100 | -10000 |
| Poniżej 3,5 | 1,05 | 1/20 | -2000 |
| Poniżej 2,5 | 1,22 | 2/9 | -450 |
| Poniżej 1,5 | 1,80 | 4/5 | -125 |
| Poniżej 0,5 | 4,50 | 7/2 | +350 |
| Powyżej 0,5 | 1,83 | 5/6 | -120 |
| Powyżej 1,5 | 2,00 | 1/1 | +100 |
| Powyżej 2,5 | 4,50 | 7/2 | +350 |
| Powyżej 3,5 | 11,00 | 10/1 | +1000 |
| Powyżej 4,5 | 34,00 | 33/1 | +3300 |
Zdobędzie hat-tricka
Zakłady na hat-tricka są wypłacane tylko wtedy, gdy wskazany zawodnik strzeli trzy lub więcej bramek w danym meczu, co jest rzadkim wynikiem, co odzwierciedlają wysokie kursy.
| Zawodnik | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Luis Suarez | 51,00 | 50/1 | +5000 |
| Abdallah Sima | 81,00 | 80/1 | +8000 |
| Fotis Ioannidis | 81,00 | 80/1 | +8000 |
| Franjo Ivanović | 81,00 | 80/1 | +8000 |
| Odsonne Edouard | 91,00 | 90/1 | +9000 |
| Rafael Nel | 91,00 | 90/1 | +9000 |
| Florian Thauvin | 101,00 | 100/1 | +10 000 |
| Florian Sotoca | 101,00 | 100/1 | +10 000 |
| Nestory Irankunda | 126,00 | 125/1 | +12 500 |
| Thorgan Hazard | 141,00 | 140/1 | +14 000 |
| Miguel Gomes dos Nuno Santos | 151,00 | 150/1 | +15 000 |
| Rodrigo Zalazar | 176,00 | 175/1 | +17 500 |
| Jesse Derry | 201,00 | 200/1 | +20 000 |
| Flavio Goncalves | 301,00 | 300/1 | +30 000 |
| Geny Catamo | 301,00 | 300/1 | +30 000 |
Łączna liczba bramek zdobytych na wyjeździe
Rynek „Łączna liczba bramek zdobytych na wyjeździe” określa, ile razy Sporting Lizbona trafi do siatki, niezależnie od tego, ile bramek zdobędzie Lens na drugiej stronie boiska.
| Kurs | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Poniżej 4,5 | 1,01 | 1/100 | -10000 |
| Poniżej 3,5 | 1,05 | 1/20 | -2000 |
| Poniżej 2,5 | 1,22 | 2/9 | -450 |
| Poniżej 1,5 | 1,78 | 7/9 | -129 |
| Poniżej 0,5 | 4,50 | 7/2 | +350 |
| Powyżej 0,5 | 1,22 | 2/9 | -450 |
| Powyżej 1,5 | 5,50 | 9/2 | +450 |
| Powyżej 2,5 | 11,00 | 10/1 | +1000 |
| Powyżej 3,5 | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| Powyżej 4,5 | 34,00 | 33/1 | +3300 |
Wynik meczu i obie drużyny strzelą gola
Ten zakład łączy wynik końcowy z tym, czy obie drużyny zdobędą bramkę, co oznacza, że obie części zakładu muszą się sprawdzić, aby wygrana została wypłacona.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Lens | 4,20 | 16/5 | +320 |
| Remis | 4,40 | 17/5 | +340 |
| Lens/Nie | 5,50 | 9/2 | +450 |
| Sporting Lizbona | 4,33 | 10/3 | +333 |
Dokładny wynik – 1. połowa
Ten rynek ogranicza zakłady na dokładny wynik wyłącznie do pierwszych 45 minut, niezależnie od przebiegu drugiej połowy.
Zwycięstwo Lens w pierwszej połowie
| Wynik | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| 1-0 | 5,25 | 17/4 | +425 |
| 2-0 | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| 2-1 | 19,00 | 18/1 | +1800 |
| 3-0 | 46,00 | 45/1 | +4500 |
| 3-1 | 76,00 | 75/1 | +7500 |
Remis w pierwszej połowie
| Wynik | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| 0-0 | 3,80 | 14/5 | +280 |
| 1-1 | 7,00 | 6/1 | +600 |
| 2-2 | 51,00 | 50/1 | +5000 |
| 3-3 | 301,00 | 300/1 | +30 000 |
Zwycięstwo Sporting Lizbona w pierwszej połowie
| Wynik | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| 1-0 | 5,25 | 17/4 | +425 |
| 2-0 | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| 2-1 | 19,00 | 18/1 | +1800 |
| 3-0 | 51,00 | 50/1 | +5000 |
| 3-1 | 71,00 | 70/1 | +7000 |
Obie drużyny strzelą gola
Zakład na to, że obie drużyny zdobędą bramkę, często skracany do BTTS, jest wygrany, jeśli Lens i Sporting Lizbona zdobędą bramki w dowolnym momencie meczu.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Tak | 1,53 | 8/15 | -188 |
| Nie | 2,63 | 13/8 | +163 |
Różnica bramek
Zakłady na różnicę bramek wymagają od gracza przewidzenia wyniku wraz z dokładną różnicą bramek, oferując wyższe wygrane niż standardowe zakłady na zwycięzcę meczu.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Wynik Remis | 4,33 | 10/3 | +333 |
| Zwycięstwo Sporting Lizbona różnicą 1 bramki | 4,75 | 15/4 | +375 |
| Zwycięstwo Lens z przewagą 1 bramki | 4,75 | 15/4 | +375 |
| Zwycięstwo Sporting Lizbona różnicą 2 bramek | 7,50 | 13/2 | +650 |
| Zwycięstwo Lens z przewagą 2 bramek | 7,50 | 13/2 | +650 |
| Zwycięstwo Lens z przewagą 3 bramek | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Zwycięstwo Sporting Lizbona różnicą 3 bramek | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| Remis 0:0 | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| Zwycięstwo Lens różnicą 4 lub więcej bramek | 31,00 | 30/1 | +3000 |
| Zwycięstwo Sporting Lizbona różnicą 4 lub więcej bramek | 31,00 | 30/1 | +3000 |
Łączna liczba rzutów rożnych
Kursy na łączną liczbę rzutów rożnych obu drużyn w porównaniu z ustaloną wartością to rynek popularny wśród graczy obstawiających na żywo.
| Kurs | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Powyżej 3 | 1,01 | 1/200 | -20000 |
| Powyżej 4,5 | 1,01 | 1/100 | -10 000 |
| Powyżej 4 | 1,01 | 1/80 | -8000 |
| Powyżej 5 | 1,05 | 1/20 | -2000 |
| Powyżej 5,5 | 1,07 | 1/14 | -1400 |
| Poniżej 18 | 1,01 | 1/200 | -20 000 |
| Poniżej 15,5 | 1,01 | 1/100 | -10 000 |
| Poniżej 17 | 1,01 | 1/100 | -10 000 |
| Poniżej 16 | 1,01 | 1/80 | -8000 |
| Poniżej 14,5 | 1,04 | 1/25 | -2500 |
Strzeli 2 lub więcej bramek
Ten rynek zapewnia wygraną, gdy wskazany zawodnik strzeli co najmniej dwa gole, plasując się pod względem ryzyka i zysku pomiędzy rynkami „strzelec w dowolnym momencie” a „hat-trick”.
| Zawodnik | Wartość dziesiętna | Ułamkowe | Amerykański |
| Luis Suárez | 12,00 | 11/1 | +1100 |
| Odsonne Edouard | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Florian Thauvin | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Fotis Ioannidis | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Florian Sotoca | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Abdallah Sima | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Rafael Nel | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Franjo Ivanović | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Thorgan Hazard | 23,00 | 22/1 | +2200 |
| Nestory Irankunda | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| Jesse Derry | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| Rodrigo Zalazar | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| Flavio Goncalves | 34,00 | 33/1 | +3300 |
| Junior Kadile | 41,00 | 40/1 | +4000 |
| Mezian Mesloub | 41,00 | 40/1 | +4000 |
Która drużyna strzeli pierwszego gola
W zakładzie „Która drużyna zdobędzie pierwszą bramkę” wygrywa ta strona, która jako pierwsza otworzy wynik, a osobny kurs jest dostępny na wynik bezbramkowy.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Lens | 2,00 | 1/1 | +100 |
| Brak bramek | 19,00 | 18/1 | +1800 |
| Sporting Lizbona | 2,00 | 1/1 | +100 |
Podwójna szansa
Zakłady typu „podwójna szansa” obejmują dwa z trzech możliwych wyników w ramach jednego zakładu, co zmniejsza ryzyko w zamian za niższe kursy.
| Wybór | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Lens lub Sporting Lizbona | 1,29 | 2/7 | -350 |
| Sporting Lizbona lub remis | 1,50 | 1/2 | -200 |
| Lens lub remis | 1,50 | 1/2 | -200 |
Zwycięstwo bez straty bramki
Zwycięstwo bez straty bramki oznacza, że wskazana drużyna musi wygrać mecz, nie tracąc ani jednej bramki, co łączy wynik i czyste konto w jednym zakładzie.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Lens | 5,50 | 9/2 | +450 |
| Sporting Lizbona | 5,75 | 19/4 | +475 |