Inter Mediolan podejmuje Club Brugge w meczu Ligi Mistrzów, a Nerazzurri są zdecydowanymi faworytami na wszystkich rynkach. Kursy na wynik meczu, strzelca bramki, dokładny wynik i łączną liczbę bramek znajdują się poniżej. Sprawdź nasze prognozy piłkarskie i przejrzyj więcej spotkań na naszej stronie poświęconej meczom piłkarskim.
Bonus powitalny 100% do 130 $ w TipsGG × Sapphirebet
Śledź wszystkie środowe rozgrywki europejskiej piłki klubowej, obserwuj kursy na żywo i obstawiaj swoje typy na najlepszych warunkach. Odbierz 100% bonus powitalny do 130 $ w Sapphirebet, używając kodu promocyjnego TIPSGG, i zwiększ swój kapitał na największe europejskie wieczory klubowe. 18+. Graj odpowiedzialnie.
Kursy bukmacherskie na mecz Inter Mediolan – Club Brugge | Kursy Oddschecker
Rynek na zwycięstwo
Rynek na zwycięstwo obejmuje trzy możliwe wyniki po zakończeniu regulaminowego czasu gry: zwycięstwo Interu Mediolan, remis lub zwycięstwo Club Brugge. Postawienie na daną drużynę oznacza, że mecz musi zakończyć się dokładnie tym wynikiem po 90 minutach plus doliczony czas gry.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykański |
| Inter Mediolan | 1,29 | 2/7 | -350 |
| Remis | 6,50 | 11/2 | +550 |
| Club Brugge | 12,00 | 11/1 | +1100 |
Strzelec bramki w dowolnym momencie
Zakład na strzelca bramki w dowolnym momencie jest wypłacany, jeśli wskazany zawodnik strzeli bramkę w dowolnym momencie w ciągu 90 minut, niezależnie od wyniku końcowego.
| Zawodnik | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Lautaro Martinez | 1,80 | 4/5 | -125 |
| Marcus Thuram | 1,91 | 10/11 | -110 |
| Pio Esposito | 1,91 | 10/11 | -110 |
| Ange Bonny | 2,25 | 5/4 | +125 |
| Mattia Mosconi | 2,63 | 13/8 | +163 |
| Hakan Çalhanoğlu | 3,75 | 11/4 | +275 |
| Nicolo Tresoldi | 4,33 | 10/3 | +333 |
| Curtis Jones | 4,75 | 15/4 | +375 |
| Henrikh Mkhitaryan | 4,75 | 15/4 | +375 |
| Luis Henrique de Lima | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Nicolo Barella | 5,25 | 17/4 | +425 |
| Piotr Zieliński | 5,25 | 17/4 | +425 |
| Romeo Vermant | 5,50 | 9/2 | +450 |
| Andrej Vasovic | 5,50 | 9/2 | +450 |
| Federico Dimarco | 6,00 | 5/1 | +500 |
Wynik w pierwszej połowie/wynik końcowy
Ten rynek wymaga prawidłowego wytypowania zarówno prowadzącego w pierwszej połowie, jak i wyniku końcowego w ramach tego samego zakładu, co obejmuje dziewięć możliwych kombinacji.
| Wybór | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Inter Mediolan/Inter Mediolan | 1,75 | 3/4 | -133 |
| Remis/Inter Mediolan | 4,50 | 7/2 | +350 |
| Remis/Remis | 10,00 | 9/1 | +900 |
| Club Brugge/Club Brugge | 19,00 | 18/1 | +1900 |
| Remis/Club Brugge | 23,00 | 22/1 | +2200 |
| Inter Mediolan/Remis | 23,00 | 22/1 | +2200 |
| Club Brugge/Inter Mediolan | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| Club Brugge/Remis | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| Inter Mediolan/Club Brugge | 91,00 | 90/1 | +9000 |
Dokładny wynik
Zakład na dokładny wynik wymaga podania dokładnego wyniku końcowego. Oferuje on wyższe wygrane niż zakład na zwycięstwo ze względu na ogromną liczbę możliwych wyników.
| Wynik | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Inter Mediolan 2-0 | 8,00 | 7/1 | +700 |
| Inter Mediolan 3:0 | 8,50 | 15/2 | +750 |
| Inter Mediolan 2:1 | 9,50 | 17/2 | +850 |
| Inter Mediolan 1-0 | 10,00 | 9/1 | +900 |
| Inter Mediolan 3-1 | 10,50 | 19/2 | +950 |
| Remis 1-1 | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Remis 2:2 | 21,00 | 20/1 | +2000 |
| Remis 0:0 | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| Remis 3:3 | 91,00 | 90/1 | +9000 |
| Remis 4-4 | 501,00 | 500/1 | +50000 |
| Club Brugge 2:1 | 31,00 | 30/1 | +3000 |
| Club Brugge 1-0 | 31,00 | 30/1 | +3000 |
| Club Brugge 3-2 | 81,00 | 80/1 | +8000 |
| Club Brugge 2:0 | 81,00 | 80/1 | +8000 |
| Club Brugge 3-1 | 101,00 | 100/1 | +10000 |
Remis bez zakładu
Opcja „Remis bez zakładu” całkowicie wyklucza wynik remisowy. W przypadku remisu stawka zostaje zwrócona, więc zakład wygrywa lub przegrywa wyłącznie w przypadku bezpośredniego zwycięstwa jednej ze stron.
| Wybór | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Inter Mediolan | 1,08 | 1/12 | -1200 |
| Club Brugge | 9,00 | 8/1 | +800 |
Dokładna liczba bramek
Ten rynek zapewnia wygraną tylko wtedy, gdy dokładna łączna liczba bramek zdobytych przez obie drużyny odpowiada wybranej wartości.
| Łączna liczba bramek | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykański |
| 3 bramki | 4,33 | 10/3 | +333 |
| 4 bramki | 4,80 | 19/5 | +380 |
| 2 bramki | 4,80 | 19/5 | +380 |
| 5 bramek | 6,50 | 11/2 | +550 |
| 1 bramka | 8,50 | 15/2 | +750 |
| 6 bramek | 11,00 | 10/1 | +1000 |
Łączna liczba bramek: 7 lub więcej
Kursy te obejmują skrajne scenariusze na rynku łącznej liczby bramek: mecz z dużą liczbą bramek (siedem lub więcej) albo mecz bezbramkowy.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykańskie |
| 7 lub więcej bramek | 11,00 | 10/1 | +1000 |
| Dokładnie 0 bramek | 21,00 | 20/1 | +2000 |
Łączna liczba bramek – powyżej/poniżej
Zakłady na „Powyżej/Poniżej” polegają na przewidzeniu, czy łączna liczba bramek będzie wyższa czy niższa od ustalonej wartości. Postawienie na „Poniżej” oznacza, że łączna liczba bramek musi być niższa od tej wartości; „Powyżej” oznacza, że musi ją przekroczyć.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Poniżej 8,5 | 1,00 | 1/250 | -25 000 |
| Poniżej 7,5 | 1,02 | 1/66 | -6600 |
| Poniżej 6,5 | 1,05 | 1/20 | -2000 |
| Poniżej 5,5 | 1,13 | 1/8 | -800 |
| Powyżej 5 | 1,14 | 1/7 | -700 |
| Powyżej 0,5 | 1,02 | 1/50 | -5000 |
| Powyżej 1,25 | 1,03 | 1/33 | -3300 |
| Powyżej 1,75 | 1,13 | 1/8 | -800 |
| Powyżej 1,5 | 1,13 | 1/8 | -800 |
| Ponad 2 | 1,14 | 1/7 | -700 |
Tackle zawodnika
Zakłady na liczbę tackli danego gracza rozstrzygają się na podstawie tego, czy wskazany gracz wykona w trakcie meczu więcej niż podana liczba tackli, niezależnie od wyniku meczu.
| Zawodnik (ponad 0,5) | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykański |
| Hugo Siquet | 1,07 | 1/14 | -1400 |
| Alessandro Bastoni | 1,09 | 1/11 | -1100 |
| Freddie Potts | 1,10 | 1/10 | -1000 |
| Petar Sucic | 1,10 | 1/10 | -1000 |
| Lynnt Audoor | 1,10 | 1/10 | -1000 |
| Kyriani Sabbe | 1,10 | 1/10 | -1000 |
| Joaquin Seys | 1,11 | 1/9 | -900 |
| Aleksandar Stankovic | 1,11 | 1/9 | -900 |
| Curtis Jones | 1,11 | 1/9 | -900 |
| Nicolo Barella | 1,11 | 1/9 | -900 |
| Carlos Augusto | 1,13 | 1/8 | -800 |
| Henrikh Mkhitaryan | 1,13 | 1/8 | -800 |
| Hakan Çalhanoğlu | 1,13 | 1/8 | -800 |
| Felix Lemarechal | 1,13 | 2/15 | -750 |
| Brandon Mechele | 1,13 | 2/15 | -750 |
Asysty zawodników
Zakłady na asysty gracza są wypłacane, jeśli wskazany gracz zaliczy co najmniej jedną asystę podczas meczu, niezależnie od tego, kto zdobędzie bramkę lub wygra.
| Zawodnik (ponad 0,5) | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykański |
| Federico Dimarco | 3,25 | 9/4 | +225 |
| Mattia Mosconi | 3,50 | 5/2 | +250 |
| Luis Henrique de Lima | 3,60 | 13/5 | +260 |
| Nicolo Barella | 4,20 | 16/5 | +320 |
| Andy Diouf | 4,33 | 10/3 | +333 |
| Ange Bonny | 4,50 | 7/2 | +350 |
| Leonardo Bovo | 4,50 | 7/2 | +350 |
| Hakan Çalhanoğlu | 4,60 | 18/5 | +360 |
| Lautaro Martinez | 4,80 | 19/5 | +380 |
| Marcus Thuram | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Curtis Jones | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Henrikh Mkhitaryan | 5,25 | 17/4 | +425 |
| Pio Esposito | 5,25 | 17/4 | +425 |
| Petar Sucic | 5,25 | 17/4 | +425 |
| Piotr Zieliński | 5,50 | 9/2 | +450 |
Strzały na bramkę danego zawodnika
Te zakłady dotyczą liczby strzałów na bramkę oddanych przez danego zawodnika, z osobnymi liniami dla zakładów „Powyżej 0,5” i „Powyżej 1,5” strzałów.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykański |
| Lautaro Martinez – powyżej 0,5 | 1,19 | 3/16 | -533 |
| Pio Esposito powyżej 0,5 | 1,20 | 1/5 | -500 |
| Marcus Thuram powyżej 0,5 | 1,20 | 1/5 | -500 |
| Ange Bonny powyżej 0,5 | 1,33 | 1/3 | -300 |
| Curtis Jones powyżej 0,5 | 1,53 | 8/15 | -188 |
| Hakan Calhanoglu powyżej 0,5 | 1,60 | 3/5 | -167 |
| Nicolo Tresoldi powyżej 0,5 | 1,67 | 4/6 | -150 |
| Federico Dimarco Powyżej 0,5 | 1,75 | 3/4 | -133 |
| Lautaro Martinez powyżej 1,5 | 1,80 | 4/5 | -125 |
| Henrikh Mkhitaryan – powyżej 0,5 | 1,85 | 17/20 | -118 |
| Marcus Thuram powyżej 1,5 | 1,95 | 19/20 | -105 |
| Pio Esposito powyżej 1,5 | 1,95 | 19/20 | -105 |
| Piotr Zieliński Powyżej 0,5 | 2,05 | 21/20 | +105 |
| Aleksandar Stankovic Powyżej 0,5 | 2,10 | 11/10 | +110 |
| Petar Sucic Powyżej 0,5 | 2,15 | 23/20 | +115 |
Łączna liczba bramek gospodarzy
Ten rynek „Powyżej/Poniżej” dotyczy wyłącznie liczby bramek zdobytych przez Inter Mediolan, pomijając bramki zdobyte przez Club Brugge.
| Wybór | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Poniżej 7,5 | 1,00 | 1/500 | -50000 |
| Poniżej 6,5 | 1,01 | 1/100 | -10 000 |
| Poniżej 5,5 | 1,04 | 1/25 | -2500 |
| Poniżej 4,5 | 1,11 | 1/9 | -900 |
| Poniżej 3,5 | 1,34 | 29.10 | -290 |
| Powyżej 0,5 | 1,04 | 25 stycznia | -2500 |
| Powyżej 1,5 | 1,29 | 2/7 | -350 |
| Powyżej 2,5 | 1,91 | 10/11 | -110 |
| Powyżej 3,5 | 3,40 | 12/5 | +240 |
| Powyżej 4,5 | 7,00 | 6/1 | +600 |
Przerwa
Zakłady na wynik w pierwszej połowie rozstrzygane są wyłącznie na podstawie tego, która drużyna prowadzi lub czy wynik jest remisowy po 45 minutach.
| Typ | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykański |
| Inter Mediolan | 1,67 | 4/6 | -150 |
| Remis | 3,00 | 2/1 | +200 |
| Club Brugge | 9,00 | 8/1 | +800 |
Ostatni strzelec
W zakładach na ostatniego strzelca wygrywa ten gracz, który strzeli ostatnią bramkę w meczu. Jeśli nie padną żadne bramki, zakłady te zazwyczaj są unieważniane.
| Zawodnik | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Lautaro Martinez | 4,50 | 7/2 | +350 |
| Marcus Thuram | 4,75 | 15/4 | +375 |
| Pio Esposito | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Ange Bonny | 6,00 | 5/1 | +500 |
| Mattia Mosconi | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Hakan Çalhanoğlu | 10,00 | 9/1 | +900 |
| Luis Henrique de Lima | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Henrikh Mkhitaryan | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Piotr Zieliński | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Nicolo Tresoldi | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Nicolo Barella | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Curtis Jones | 14,00 | 13/1 | +1300 |
| Aleksandar Stankovic | 16,00 | 15/1 | +1500 |
| Andy Diouf | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| Federico Dimarco | 17,00 | 16/1 | +1600 |
Łączna liczba bramek gości
Ta linia „powyżej/poniżej” dotyczy wyłącznie liczby bramek Club Brugge, niezależnie od ogólnej liczby bramek w meczu.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Poniżej 3,5 | 1,00 | 1/500 | -50000 |
| Poniżej 2,5 | 1,03 | 1/33 | -3300 |
| Poniżej 1,5 | 1,18 | 2/11 | -550 |
| Poniżej 0,5 | 2,10 | 11/10 | +110 |
| Powyżej 0,5 | 1,75 | 3/4 | -133 |
| Powyżej 1,5 | 4,80 | 19/5 | +380 |
| Powyżej 2,5 | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| Powyżej 5,5 | 34,00 | 33/1 | +3300 |
| Powyżej 4,5 | 34,00 | 33/1 | +3300 |
Zdobycie hat-tricka
Wypłata za hat-tricka następuje tylko wtedy, gdy wskazany zawodnik strzeli trzy lub więcej bramek w meczu. Kursy te są wysokie ze względu na trudność tego wyczynu.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Marcus Thuram | 21,00 | 20/1 | +2000 |
| Lautaro Martinez | 21,00 | 20/1 | +2000 |
| Pio Esposito | 23,00 | 22/1 | +2200 |
| Ange Bonny | 29,00 | 28/1 | +2800 |
| Mattia Mosconi | 56,00 | 55/1 | +5500 |
| Hakan Çalhanoğlu | 101,00 | 100/1 | +10000 |
| Curtis Jones | 126,00 | 125/1 | +12 500 |
| John Stones | 251,00 | 250/1 | +25 000 |
| Leonardo Bovo | 251,00 | 250/1 | +25 000 |
| Joel Ordonez | 276,00 | 275/1 | +27 500 |
| Luis Henrique de Lima | 301,00 | 300/1 | +30 000 |
| Henrikh Mkhitaryan | 301,00 | 300/1 | +30 000 |
| Piotr Zieliński | 301,00 | 300/1 | +30 000 |
| Nicolo Barella | 376,00 | 375/1 | +375 000 |
| Nicolo Tresoldi | 401,00 | 400/1 | +40000 |
Pierwszy strzelec
W zakładzie na pierwszego strzelca wygrywa ten, kto jako pierwszy zdobędzie bramkę w meczu. Zakład jest przegrany w przypadku każdego innego strzelca, niezależnie od końcowego wyniku.
| Gracz | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Lautaro Martinez | 4,50 | 7/2 | +350 |
| Marcus Thuram | 4,75 | 15/4 | +375 |
| Pio Esposito | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Ange Bonny | 6,00 | 5/1 | +500 |
| Mattia Mosconi | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Hakan Çalhanoğlu | 9,50 | 17/2 | +850 |
| Piotr Zieliński | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Luis Henrique de Lima | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Henrikh Mkhitaryan | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Nicolo Tresoldi | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Nicolo Barella | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Curtis Jones | 14,00 | 13/1 | +1300 |
| Andrej Vasovic | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| Federico Dimarco | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| Romeo Vermant | 17,00 | 16/1 | +1600 |
Wynik meczu i obie drużyny strzelą gola
Ten zakład łączy wynik końcowy z tym, czy obie drużyny zdobędą bramkę, co oznacza, że aby otrzymać wypłatę, muszą się sprawdzić obie części zakładu.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Inter Mediolan | 2,70 | 17/10 | +170 |
| Inter Mediolan/Nie | 2,30 | 13/10 | +130 |
| Remis | 8,00 | 7/1 | +700 |
| Club Brugge/Nie | 21,00 | 20/1 | +2000 |
| Club Brugge | 18,00 | 17/1 | +1700 |
Obie drużyny strzelą gola
Zakład „Obie drużyny strzelą gola”, często skracany do BTTS, wygrywa, jeśli zarówno Inter Mediolan, jak i Club Brugge zdobędą co najmniej po jednym golu w trakcie meczu.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Tak | 1,91 | 10/11 | -110 |
| Nie | 2,00 | 1/1 | +100 |
Dokładny wynik – pierwsza połowa
Ogranicza to rynek na dokładny wynik wyłącznie do pierwszych 45 minut, wymagając podania dokładnego wyniku na przerwę.
| Wynik | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Inter Mediolan 1-0 | 3,75 | 11/4 | +275 |
| Inter Mediolan 2-0 | 6,00 | 5/1 | +500 |
| Inter Mediolan 3:0 | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Inter Mediolan 2-1 | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Inter Mediolan 3-1 | 34,00 | 33/1 | +3300 |
| Remis 0-0 | 4,33 | 10/3 | +333 |
| Remis 1:1 | 9,50 | 17/2 | +850 |
| Remis 2:2 | 81,00 | 80/1 | +8000 |
| Remis 3:3 | 501,00 | 500/1 | +50000 |
| Club Brugge 1:0 | 12,00 | 11/1 | +1100 |
| Club Brugge 2-1 | 51,00 | 50/1 | +5000 |
| Club Brugge 2-0 | 61,00 | 60/1 | +6000 |
| Club Brugge 3-1 | 151,00 | 150/1 | +15000 |
| Club Brugge 3:0 | 151,00 | 150/1 | +15 000 |
Różnica bramek
Zakłady na przewagę punktową rozliczane są na podstawie dokładnej różnicy bramek po zakończeniu regulaminowego czasu gry i obejmują zarówno zwycięstwo z określoną przewagą bramkową, jak i remis z taką samą przewagą.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Zwycięstwo Interu Mediolan różnicą 2 bramek | 4,33 | 10/3 | +333 |
| Zwycięstwo Interu Mediolan różnicą 1 bramki | 4,33 | 10/3 | +333 |
| Zwycięstwo Interu Mediolan różnicą 4 lub więcej bramek | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Zwycięstwo Interu Mediolan różnicą 3 bramek | 5,50 | 9/2 | +450 |
| Remis | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Zwycięstwo Club Brugge różnicą 1 bramki | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Remis 0:0 | 23,00 | 22/1 | +2200 |
| Zwycięstwo Club Brugge różnicą 2 bramek | 41,00 | 40/1 | +4000 |
| Zwycięstwo Club Brugge różnicą 3 bramek | 151,00 | 150/1 | +15000 |
| Zwycięstwo Club Brugge różnicą 4 lub więcej bramek | 501,00 | 500/1 | +50 000 |
Strzeli 2 lub więcej bramek
Wymaga to, aby wskazany zawodnik strzelił co najmniej dwa gole w trakcie meczu, co jest trudniejszym zadaniem niż standardowy zakład na strzelca w dowolnym momencie meczu.
| Zawodnik | Wartość dziesiętna | Ułamkowy | Amerykański |
| Marcus Thuram | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Lautaro Martinez | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Pio Esposito | 6,00 | 5/1 | +500 |
| Ange Bonny | 7,50 | 13/2 | +650 |
| Mattia Mosconi | 10,00 | 9/1 | +900 |
| Hakan Çalhanoğlu | 21,00 | 20/1 | +2000 |
| Curtis Jones | 21,00 | 20/1 | +2000 |
| Nicolo Tresoldi | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| Luis Henrique de Lima | 34,00 | 33/1 | +3300 |
| Henrikh Mkhitaryan | 36,00 | 35/1 | +3500 |
| Piotr Zieliński | 41,00 | 40/1 | +4000 |
| Nicolo Barella | 41,00 | 40/1 | +4000 |
| Federico Dimarco | 46,00 | 45/1 | +4500 |
| Leonardo Bovo | 51,00 | 50/1 | +5000 |
| Romeo Vermant | 51,00 | 50/1 | +5000 |
Łączna liczba rzutów rożnych
Zakłady na rzuty rożne działają na tej samej zasadzie „powyżej/poniżej” co zakłady na gole i opierają się na łącznej liczbie rzutów rożnych przyznanych w meczu.
| Typ | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykański |
| Poniżej 18 | 1,01 | 1/200 | -20000 |
| Poniżej 19 lat | 1,01 | 1/200 | -20 000 |
| Poniżej 17 | 1,01 | 1/100 | -10 000 |
| Poniżej 15,5 | 1,02 | 1/66 | -6600 |
| Poniżej 16 | 1,03 | 1/40 | -4000 |
| Powyżej 3 | 1,01 | 1/200 | -20000 |
| Powyżej 4,5 | 1,02 | 1/66 | -6600 |
| Ponad 4 | 1,02 | 1/50 | -5000 |
| Powyżej 5 | 1,05 | 1/20 | -2000 |
| Powyżej 5,5 | 1,07 | 1/14 | -1400 |
Podwójna szansa
Zakład typu „podwójna szansa” obejmuje dwa z trzech możliwych wyników w ramach jednego zakładu, stanowiąc bezpieczniejszą, ale mniej opłacalną alternatywę dla zwykłego zakładu na zwycięstwo.
| Wybór | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Inter Mediolan – remis | 1,06 | 1/16 | -1600 |
| Inter Mediolan – Club Brugge | 1,14 | 1/7 | -700 |
| Club Brugge – remis | 4,00 | 3/1 | +300 |
Zwycięstwo bez straty bramki
Zwycięstwo bez straty bramki oznacza, że wskazana drużyna musi wygrać mecz, nie tracąc ani jednej bramki.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Inter Mediolan | 2,30 | 13/10 | +130 |
| Club Brugge | 26,00 | 25/1 | +2500 |
Która drużyna strzeli pierwszego gola
Ten rynek dotyczy tego, która drużyna jako pierwsza zdobędzie bramkę w meczu, przy czym osobny kurs obowiązuje w przypadku, gdy mecz zakończy się wynikiem bezbramkowym.
| Wybór | Dziesiętny | Ułamkowe | Amerykański |
| Inter Mediolan | 1,30 | 3/10 | -333 |
| Brak bramek | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| Club Brugge | 4,20 | 16/5 | +320 |