Протягом минулого тижня команда TipsGG з обробки даних відстежила 18 552 прогнози з 404 унікальних джерел. Це всебічне відстеження дозволяє визначити , які прогнозисти стабільно перемагають ймовірність, а які стратегії приносять реальний прибуток. Наша команда з управління даними, що працює цілодобово, гарантує, що кожен прогноз перевірено та класифіковано, надаючи вам інформацію про результати діяльності прогнозистів у режимі реального часу. Перейдіть на TipsGG Premium, щоб отримати доступ до розширеного фільтрування прогнозистів, персоналізованих сповіщень та глибшої аналітики, що покращать ваші знання у сфері ставок.
Рейтинги прогнозистів
Цей рейтинг класифікує наших найкращих прогнозистів не лише за загальною сумою виграних коштів, а й за ефективністю. Ключовим показником тут є ROI (рентабельність інвестицій), який показує, скільки прибутку прогнозист генерує на кожну одиницю ставки. Високий ROI означає, що вони стабільно перемагають букмекерів, а не просто пощастило з однією великою ставкою. Ми також вказуємо їхні середні коефіцієнти поряд із відсотком виграшів, щоб продемонструвати їхній стиль: зверніть увагу, як деякі «влучні стрільці» підтримують високий відсоток виграшів на безпечніших ставках, тоді як «мисливці за вигідними ставками» можуть вигравати рідше, але націлюються на значно вищі коефіцієнти, щоб генерувати величезний прибуток. Ми відфільтрували цей список, включивши до нього лише тих, хто має значну кількість ставок, щоб переконатися, що ці результати є результатом майстерності, а не удачі.
| Експерт | Вид спорту | Загальна кількість ставок | Відсоток виграшів | Середній коефіцієнт | Загальний прибуток | Рентабельність інвестицій, % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Джошуа Оджеле | Футбол | 15 | 73,3 % | 1,99 | 7,1450 | 47,63 % |
| Ведран Остоїч | Футбол | 12 | 75,0 % | 2,00 | 4,9451 | 41,21 % |
| Густаво Акіо | Футбол | 12 | 66,7 % | 2,32 | 4,7860 | 39,88 % |
| Сойоє Джедідіа | Футбол | 19 | 68,4 % | 2,12 | 6,7652 | 35,61 % |
| SoccerTips ZA | Футбол | 88 | 47,7 % | 3,03 | 25,4207 | 28,89 % |
| tipstrike | Футбол | 29 | 44,8% | 2,88 | 7,8002 | 26,90 % |
| Себух Бабікян | Футбол | 21 | 61,9 % | 2,15 | 4,7689 | 22,71 % |
| Стівен Джексон | Американський футбол | 18 | 50,0 % | 2,57 | 4,0182 | 22,32 % |
| Уме Елвіс | Футбол | 13 | 69,2 % | 2,10 | 2,8833 | 22,18 % |
| Oddspedia | Футбол | 30 | 73,3 % | 1,73 | 6,3173 | 21,06 % |
| Хто забив | Футбол | 17 | 64,7 % | 2,25 | 3,5515 | 20,89 % |
| Прогнози на футбол від штучного інтелекту | Футбол | 50 | 42,0 % | 3,01 | 9,8910 | 19,78 % |
| 007Прогнози на футбол | Футбол | 13 | 61,5% | 1,96 | 2,4636 | 18,95 % |
| Kalshi | CS:GO | 150 | 70,0 % | 1,61 | 24,8342 | 16,56 % |
| Система оцінювання Valve | CS:GO | 78 | 64,1 % | 1,81 | 11,4533 | 14,68 % |
| Sporticos | Футбол | 23 | 52,2 % | 2,16 | 3,0034 | 13,06 % |
| Поради від Bet Pro | Футбол | 24 | 70,8% | 1,83 | 3,1001 | 12,92% |
| Голосування спільноти Strafe | CS:GO | 185 | 63,8 % | 1,97 | 19,0166 | 10,28 % |
| Система рейтингу HLTV | CS:GO | 63 | 63,5 % | 1,76 | 6,4733 | 10,28 % |
| Голосування спільноти xGscore | Футбол | 79 | 53,2 % | 2,30 | 7,0949 | 8,98 % |
| StaTips | Футбол | 27 | 48,1% | 2,39 | 2,2791 | 8,44 % |
| Ліам Дакштейн | Футбол | 42 | 64,3 % | 1,85 | 3,0906 | 7,36 % |
| Торін | League of Legends | 27 | 63,0 % | 1,66 | 1,6850 | 6,24 % |
| Ставки на футбольні матчі у Великобританії | Футбол | 29 | 72,4% | 1,57 | 1,7189 | 5,93 % |
| Tipsbet co UK | Футбол | 18 | 72,2% | 1,51 | 0,9700 | 5,39 % |
Що показують дані
Джошуа Оджеле лідирує цього тижня з рентабельністю інвестицій (ROI) 47,63% за 15 ставок, поєднуючи 73,3% відсоток виграшів із дисциплінованим середнім коефіцієнтом 1,99. Це профіль «влучного стрільця»: висока точність у простих виборах. Ведран Остоїч йде слідом за ним із рентабельністю інвестицій (ROI) 41,21% та відсотком виграшів 75%, довівши, що стабільність перемагає волатильність.
SoccerTips ZA демонструє інший підхід. Зі 88 ставками загалом та нижчим відсотком виграшів (47,7%), цей прогнозист шукає вигідні ставки із середнім коефіцієнтом 3,03, розраховуючи на випадкові виграші з високими коефіцієнтами. Його рентабельність інвестицій (ROI) на рівні 28,89% свідчить про те, що ця стратегія працює при великому обсязі ставок. Висока точність не гарантує високого прибутку, що чітко показує цей рейтинг.
Тіпстери з CS:GO, такі як Kalshi (150 ставок, 16,56% рентабельності інвестицій) та Strafe Community Voting (185 ставок, 10,28% рентабельності інвестицій), працюють у великих обсягах. Вони надають перевагу стабільності над ефектними коефіцієнтами, використовуючи великі вибірки для згладжування відхилень.
Ключові спостереження
- Футбол домінує у топ-20, що відображає кількість доступних матчів та спеціалізацію прогнозистів
- Рентабельність інвестицій (ROI) суттєво падає після 30%… прогнозисти з рейтингом нижче 25% ROI все ще отримують прибуток, але стикаються з жорсткішою конкуренцією
- Середні коефіцієнти розкривають стратегію. Нижчі коефіцієнти (1,50–1,80) підходять для прогнозистів із великим обсягом ставок. Вищі коефіцієнти (2,50+) вимагають ретельного відбору
- Обсяг ставок має значення. Прогнозисти, які роблять 10–20 ставок, демонструють більшу варіативність ROI; 50 і більше ставок забезпечують статистичну стабільність
Корисні посилання
- Центр футбольних команд
- Календар футбольних матчів
- Футбольні турніри та ліги
- Поради та прогнози на майбутні футбольні матчі
- Як ми розраховуємо рентабельність інвестицій (ROI)
- Чому точність не дорівнює прибутку
Підписуйтесь на TipsGG, щоб отримувати щотижневі оновлення рейтингу та відстежувати прогнозистів у режимі реального часу. Наша платформа відстежує кожну ставку, щоб вам не довелося це робити.