Manchester United podejmuje AS Roma w meczu, który budzi duże zainteresowanie bukmacherskie pod kątem goli, kartek i zakładów na zawodników. Ten przegląd analizuje każdy główny rynek z kursami w trzech formatach. Sprawdź nasze typy piłkarskie lub przejrzyj nadchodzące spotkania w naszym centrum meczów piłkarskich, aby znaleźć więcej materiałów.
Bonus powitalny 100% do 130 $ w TipsGG × Sapphirebet
Śledź każdą środę europejskiej piłki klubowej, obserwuj kursy na żywo i obstawiaj swoje typy na najlepszych warunkach. Odbierz bonus powitalny 100% do 130 $ w Sapphirebet z kodem promocyjnym TIPSGG i zwiększ swój budżet na największe klubowe wieczory Europy. 18+. Graj odpowiedzialnie.
Kursy bukmacherskie Man Utd – AS Roma
Wynik meczu (1X2)
Rynek 1X2 wycenia, która strona wygra mecz lub czy spotkanie zakończy się remisem po 90 minutach. To najprostszy sposób na obstawienie zwycięzcy.
| Wybór | Prawdopodobieństwo | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Man Utd | 40.00% | 7/5 | 2.40 | +140 |
| Remis | 22.00% | 3/1 | 4.00 | +300 |
| AS Roma | 38.00% | 9/5 | 2.80 | +180 |
Strzelec gola w dowolnym momencie
Strzelec gola w dowolnym momencie wycenia szansę, że wskazany zawodnik trafi do siatki w dowolnym momencie meczu, niezależnie od wyniku.
| Zawodnik | Prawdopodobieństwo | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Donyell Malen | 51.58% | 5/4 | 2.25 | +125 |
| Lorenzo Paratici | 37.09% | 8/5 | 2.60 | +160 |
| Santiago Castro | 37.13% | 9/5 | 2.80 | +180 |
| Bryan Mbeumo | 34.98% | 21/10 | 3.10 | +210 |
| Santos Matheus Cunha | 30.71% | 23/10 | 3.30 | +230 |
| Paulo Dybala | 36.25% | 5/2 | 3.50 | +250 |
| Joshua Zirkzee | 29.16% | 5/2 | 3.50 | +250 |
| Marcus Rashford | N/A | 5/2 | 3.50 | +250 |
| Bruno Fernandes | 31.55% | 13/5 | 3.60 | +260 |
| Mandjou Camara | 37.09% | 3/1 | 4.00 | +300 |
| Matias Soule | 34.07% | 10/3 | 4.33 | +333 |
| Shea Lacey | 21.55% | 10/3 | 4.33 | +333 |
| Amad Diallo | 24.94% | 7/2 | 4.50 | +350 |
| Tynan Thompson | 22.09% | 7/2 | 4.50 | +350 |
| Rodrigo Mora | 29.97% | 4/1 | 5.00 | +400 |
Wynik do przerwy / końcowy
Wynik do przerwy / końcowy wymaga poprawnego wskazania prowadzącej strony po pierwszej połowie oraz ostatecznego wyniku meczu, obejmując dziewięć możliwych kombinacji.
| Wybór | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Man Utd/Man Utd | 14/5 | 3.80 | +280 |
| AS Roma/AS Roma | 18/5 | 4.60 | +360 |
| Remis/Man Utd | 11/2 | 6.50 | +550 |
| Remis/Remis | 6/1 | 7.00 | +600 |
| Remis/AS Roma | 13/2 | 7.50 | +650 |
| Man Utd/Remis | 13/1 | 14.00 | +1300 |
| AS Roma/Remis | 13/1 | 14.00 | +1300 |
| AS Roma/Man Utd | 24/1 | 25.00 | +2400 |
| Man Utd/AS Roma | 25/1 | 26.00 | +2500 |
Dokładny wynik
Dokładny wynik wymaga od graczy trafienia w precyzyjny rezultat końcowy. Wiąże się z dłuższymi kursami, ale wyższymi wypłatami niż standardowy rynek zwycięzcy.
| Wynik | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Remis 1-1 | 15/2 | 8.50 | +750 |
| Man Utd 2-1 | 9/1 | 10.00 | +900 |
| AS Roma 2-1 | 10/1 | 11.00 | +1000 |
| Remis 2-2 | 11/1 | 12.00 | +1100 |
| Man Utd 1-0 | 12/1 | 13.00 | +1200 |
| Man Utd 2-0 | 14/1 | 15.00 | +1400 |
| AS Roma 1-0 | 14/1 | 15.00 | +1400 |
| Man Utd 3-1 | 16/1 | 17.00 | +1600 |
| AS Roma 2-0 | 17/1 | 18.00 | +1700 |
| AS Roma 3-1 | 18/1 | 19.00 | +1800 |
| AS Roma 3-2 | 20/1 | 21.00 | +2000 |
| Man Utd 3-2 | 20/1 | 21.00 | +2000 |
| Remis 0-0 | 22/1 | 23.00 | +2200 |
| Man Utd 3-0 | 28/1 | 29.00 | +2800 |
| AS Roma 3-0 | 33/1 | 34.00 | +3300 |
Zakład bez remisu
Zakład bez remisu eliminuje remis z równania. Stawka jest zwracana, jeśli mecz zakończy się remisem, pozostawiając zakład na zwycięzcę z dwóch stron.
| Wybór | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Man Utd | 3/4 | 1.75 | -133 |
| AS Roma | 11/10 | 2.10 | +110 |
Suma goli powyżej/poniżej
Rynki powyżej/poniżej pytają, czy łączna liczba goli w meczu przekroczy ustaloną linię, czy będzie poniżej niej, niezależnie od tego, kto je zdobędzie.
| Linia (poniżej) | Prawdopodobieństwo | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Poniżej 8.5 | 98.93% | 1/500 | 1.002 | -50000 |
| Poniżej 7.5 | 97.15% | 1/100 | 1.01 | -10000 |
| Poniżej 6.5 | 93.11% | 1/25 | 1.04 | -2500 |
| Poniżej 5 | N/A | 1/12 | 1.08 | -1200 |
| Poniżej 5.5 | 85.15% | 2/17 | 1.12 | -850 |
| Linia (powyżej) | Prawdopodobieństwo | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Powyżej 0.5 | 97.11% | 1/40 | 1.03 | -4000 |
| Powyżej 1.25 | N/A | 1/16 | 1.06 | -1600 |
| Powyżej 1.75 | N/A | 2/13 | 1.15 | -650 |
| Powyżej 1.5 | 86.89% | 1/6 | 1.17 | -600 |
| Powyżej 2 | N/A | 2/11 | 1.18 | -550 |
Dokładna suma goli
Ten rynek wycenia dokładną liczbę goli zdobytych w pełnych 90 minutach, od zera do sześciu lub więcej.
| Suma goli | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| 3 | 13/4 | 4.25 | +325 |
| 2 | 7/2 | 4.50 | +350 |
| 4 | 4/1 | 5.00 | +400 |
| 1 | 6/1 | 7.00 | +600 |
| 5 | 13/2 | 7.50 | +650 |
| 6 | 12/1 | 13.00 | +1200 |
Suma goli 7 lub więcej
Ten niszowy rynek goli obejmuje skrajne scenariusze spotkania, obstawiając albo lawinę siedmiu lub więcej goli, albo bezbramkowy remis.
| Rezultat | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| 7 lub więcej goli | 14/1 | 15.00 | +1400 |
| 0 goli | 18/1 | 19.00 | +1800 |
Strzały zawodnika na bramkę
Zakłady na strzały na bramkę rozstrzygają się na podstawie tego, czy wskazany zawodnik odda co najmniej jeden strzał, który wymusi interwencję bramkarza lub pokona golkipera.
| Zawodnik (powyżej 0.5) | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Donyell Malen | 2/7 | 1.29 | -350 |
| Lorenzo Paratici | 1/3 | 1.33 | -300 |
| Mandjou Camara | 7/20 | 1.35 | -286 |
| Bryan Mbeumo | 40/85 | 1.47 | -213 |
| Matheus Cunha | 40/85 | 1.47 | -213 |
| Joshua Zirkzee | 1/2 | 1.50 | -200 |
| Bruno Fernandes | 4/7 | 1.57 | -175 |
| Santiago Castro | 13/20 | 1.65 | -154 |
| Tynan Thompson | 4/6 | 1.67 | -150 |
| Amad Diallo | 3/4 | 1.75 | -133 |
| Matias Soule | 31/40 | 1.78 | -129 |
| Shea Lacey | 1/1 | 2.00 | +100 |
| Rodrigo Mora | 21/20 | 2.05 | +105 |
| Mason Mount | 5/4 | 2.25 | +125 |
| Youri Tielemans | 13/10 | 2.30 | +130 |
Odbiory zawodnika
Zakłady na odbiory wyceniają, czy konkretny zawodnik zaliczy co najmniej jeden udany odbiór w trakcie spotkania – to popularny rynek dla defensywnych pomocników i bocznych obrońców.
| Zawodnik (powyżej 0.5) | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Wesley Lima | 1/25 | 1.04 | -2500 |
| Nahuel Molina | 1/20 | 1.05 | -2000 |
| Carlos Baleba | 1/16 | 1.06 | -1600 |
| Devyne Rensch | 1/14 | 1.07 | -1400 |
| Marten de Roon | 1/14 | 1.07 | -1400 |
| Noussair Mazraoui | 1/14 | 1.07 | -1400 |
| Leonardo Balerdi | 1/10 | 1.10 | -1000 |
| Daniele Ghilardi | 1/10 | 1.10 | -1000 |
| Emanuele Lulli | 1/10 | 1.10 | -1000 |
| Diogo Dalot | 1/10 | 1.10 | -1000 |
| Mason Mount | 1/9 | 1.11 | -900 |
| Harry Amass | 1/8 | 1.13 | -800 |
| Bryan Cristante | 1/8 | 1.13 | -800 |
| Leny Yoro | 1/8 | 1.13 | -800 |
| Youri Tielemans | 1/8 | 1.13 | -800 |
Asysty zawodnika
Zakłady na asysty obstawiają, że wskazany zawodnik zaliczy co najmniej jedną asystę przy golu, nagradzając kreatywność zamiast skuteczności strzeleckiej.
| Zawodnik (powyżej 0.5) | Prawdopodobieństwo | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Paulo Dybala | 26.64% | 23/10 | 3.30 | +230 |
| Bruno Fernandes | 26.36% | 13/5 | 3.60 | +260 |
| Matias Soule | 23.45% | 19/5 | 4.80 | +380 |
| Marcus Rashford | N/A | 4/1 | 5.00 | +400 |
| Rodrigo Mora | 20.99% | 4/1 | 5.00 | +400 |
| Mandjou Camara | 20.32% | 9/2 | 5.50 | +450 |
| Lorenzo Paratici | 20.32% | 9/2 | 5.50 | +450 |
| Matheus Cunha | 19.15% | 9/2 | 5.50 | +450 |
| Bryan Mbeumo | 16.08% | 9/2 | 5.50 | +450 |
| Alessandro Di Nunzio | 18.76% | 9/2 | 5.50 | +450 |
| Amad Diallo | 16.34% | 5/1 | 6.00 | +500 |
| Patrick Dorgu | N/A | 5/1 | 6.00 | +500 |
| Tynan Thompson | 14.56% | 11/2 | 6.50 | +550 |
| Joshua Zirkzee | 10.82% | 6/1 | 7.00 | +600 |
| Emanuele Lulli | 17.68% | 6/1 | 7.00 | +600 |
Wynik do przerwy
Rynek wyniku do przerwy rozstrzyga się wyłącznie na podstawie tego, która strona prowadzi lub czy drużyny remisują po 45 minutach.
| Wybór | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Man Utd | 24/13 | 2.85 | +185 |
| Remis | 6/4 | 2.50 | +150 |
| AS Roma | 9/4 | 3.25 | +225 |
Wynik meczu i obie drużyny strzelą gola
Ten rynek kombinowany wymaga zarówno poprawnego zwycięzcy meczu, jak i goli obu stron, łącząc wynik z warunkiem BTTS.
| Wybór | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Man Utd i BTTS | 11/4 | 3.75 | +275 |
| Remis i BTTS | 7/2 | 4.50 | +350 |
| AS Roma i BTTS | 10/3 | 4.33 | +333 |
Strzelenie hat-tricka
Zakłady na hat-tricka wyceniają strzelenie przez wskazanego zawodnika trzech lub więcej goli w meczu, oferując wysokie kursy ze względu na rzadkość tego wyczynu.
| Zawodnik | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Donyell Malen | 33/1 | 34.00 | +3300 |
| Lorenzo Paratici | 66/1 | 67.00 | +6600 |
| Bryan Mbeumo | 70/1 | 71.00 | +7000 |
| Santiago Castro | 75/1 | 76.00 | +7500 |
| Santos Matheus Cunha | 100/1 | 101.00 | +10000 |
| Bruno Fernandes | 110/1 | 111.00 | +11000 |
| Paulo Dybala | 125/1 | 126.00 | +12500 |
| Marcus Rashford | 125/1 | 126.00 | +12500 |
| Joshua Zirkzee | 125/1 | 126.00 | +12500 |
| Matias Soule | 150/1 | 151.00 | +15000 |
| Shea Lacey | 200/1 | 201.00 | +20000 |
| Mandjou Camara | 250/1 | 251.00 | +25000 |
| Tynan Thompson | 275/1 | 276.00 | +27500 |
| Alessandro Di Nunzio | 300/1 | 301.00 | +30000 |
| Amad Diallo | 425/1 | 426.00 | +42500 |
Pierwszy strzelec gola
Pierwszy strzelec gola zawęża zakład na strzelca w dowolnym momencie do tego, kto trafi do siatki jako pierwszy w meczu, oferując zazwyczaj dłuższe kursy niż zakłady na strzelca w dowolnym momencie.
| Zawodnik | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Donyell Malen | 9/2 | 5.50 | +450 |
| Lorenzo Paratici | 6/1 | 7.00 | +600 |
| Bryan Mbeumo | 13/2 | 7.50 | +650 |
| Santiago Castro | 13/2 | 7.50 | +650 |
| Bruno Fernandes | 15/2 | 8.50 | +750 |
| Joshua Zirkzee | 8/1 | 9.00 | +800 |
| Santos Matheus Cunha | 8/1 | 9.00 | +800 |
| Marcus Rashford | 9/1 | 10.00 | +900 |
| Paulo Dybala | 9/1 | 10.00 | +900 |
| Mandjou Camara | 10/1 | 11.00 | +1000 |
| Rodrigo Mora | 11/1 | 12.00 | +1100 |
| Amad Diallo | 11/1 | 12.00 | +1100 |
| Matias Soule | 11/1 | 12.00 | +1100 |
| Tynan Thompson | 12/1 | 13.00 | +1200 |
| Shea Lacey | 12/1 | 13.00 | +1200 |
Łączna liczba goli gospodarzy
Ten rynek wyodrębnia gole strzelone wyłącznie przez Manchester United, podzielone na linie Under i Over.
| Linia (Under) | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Under 5.5 | 1/500 | 1.002 | -50000 |
| Under 4.5 | 1/66 | 1.02 | -6600 |
| Under 3.5 | 1/14 | 1.07 | -1400 |
| Under 2.5 | 3/10 | 1.30 | -333 |
| Under 1.5 | 1/1 | 2.00 | +100 |
| Linia (Over) | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Over 0.5 | 1/6 | 1.17 | -600 |
| Over 1.5 | 17/20 | 1.85 | -118 |
| Over 2.5 | 11/4 | 3.75 | +275 |
| Over 3.5 | 8/1 | 9.00 | +800 |
| Over 4.5 | 25/1 | 26.00 | +2500 |
Łączna liczba goli gości
Ten rynek wyodrębnia gole strzelone wyłącznie przez AS Roma, podzielone na linie Under i Over.
| Linia (Under) | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Under 4.5 | 1/100 | 1.01 | -10000 |
| Under 3.5 | 1/20 | 1.05 | -2000 |
| Under 2.5 | 2/9 | 1.22 | -450 |
| Under 1.5 | 4/5 | 1.80 | -125 |
| Under 0.5 | 7/2 | 4.50 | +350 |
| Linia (Over) | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Over 0.5 | 2/9 | 1.22 | -450 |
| Over 1.5 | 11/10 | 2.10 | +110 |
| Over 2.5 | 7/2 | 4.50 | +350 |
| Over 3.5 | 10/1 | 11.00 | +1000 |
| Over 4.5 | 33/1 | 34.00 | +3300 |
Ostatni strzelec gola
Ostatni strzelec gola wycenia, kto zdobędzie ostatnią bramkę w meczu – rynek, który często pozostaje otwarty aż do końcowych minut.
| Zawodnik | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Donyell Malen | 9/2 | 5.50 | +450 |
| Lorenzo Paratici | 6/1 | 7.00 | +600 |
| Bryan Mbeumo | 13/2 | 7.50 | +650 |
| Santiago Castro | 13/2 | 7.50 | +650 |
| Bruno Fernandes | 15/2 | 8.50 | +750 |
| Joshua Zirkzee | 8/1 | 9.00 | +800 |
| Mandjou Camara | 8/1 | 9.00 | +800 |
| Santos Matheus Cunha | 8/1 | 9.00 | +800 |
| Marcus Rashford | 9/1 | 10.00 | +900 |
| Paulo Dybala | 9/1 | 10.00 | +900 |
| Rodrigo Mora | 11/1 | 12.00 | +1100 |
| Amad Diallo | 11/1 | 12.00 | +1100 |
| Matias Soule | 11/1 | 12.00 | +1100 |
| Tynan Thompson | 12/1 | 13.00 | +1200 |
| Shea Lacey | 12/1 | 13.00 | +1200 |
Obie drużyny strzelą gola
BTTS rozstrzyga się na podstawie tego, czy zarówno Manchester United, jak i AS Roma trafią do siatki co najmniej raz w trakcie meczu.
| Wybór | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Tak | 40/85 | 1.47 | -213 |
| Nie | 15/8 | 2.88 | +188 |
Dokładny wynik – 1. połowa
Ten rynek wycenia dokładny wynik wyłącznie do przerwy, niezależnie od tego, co wydarzy się w drugich 45 minutach.
| Wynik | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Man Utd 1-0 | 4/1 | 5.00 | +400 |
| Man Utd 2-0 | 11/1 | 12.00 | +1100 |
| Man Utd 2-1 | 16/1 | 17.00 | +1600 |
| Man Utd 3-0 | 40/1 | 41.00 | +4000 |
| Man Utd 3-1 | 55/1 | 56.00 | +5500 |
| Remis 0-0 | 16/5 | 4.20 | +320 |
| Remis 1-1 | 6/1 | 7.00 | +600 |
| Remis 2-2 | 45/1 | 46.00 | +4500 |
| Remis 3-3 | 250/1 | 251.00 | +25000 |
| Roma 1-0 | 19/4 | 5.75 | +475 |
| Roma 2-0 | 14/1 | 15.00 | +1400 |
| Roma 2-1 | 18/1 | 19.00 | +1800 |
| Roma 3-0 | 55/1 | 56.00 | +5500 |
| Roma 3-1 | 60/1 | 61.00 | +6000 |
Przewaga bramkowa
Przewaga bramkowa wycenia nie tylko to, kto wygra, ale i różnicą ilu goli, dodając warstwę precyzji do standardowego rynku na wynik.
| Rozstrzygnięcie | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Remis z bramkami | 7/2 | 4.50 | +350 |
| Man Utd wygra różnicą 1 gola | 7/2 | 4.50 | +350 |
| Roma wygra różnicą 1 gola | 4/1 | 5.00 | +400 |
| Man Utd wygra różnicą 2 goli | 11/2 | 6.50 | +550 |
| Roma wygra różnicą 2 goli | 7/1 | 8.00 | +700 |
| Man Utd wygra różnicą 3 goli | 12/1 | 13.00 | +1200 |
| Roma wygra różnicą 3 goli | 16/1 | 17.00 | +1600 |
| Remis 0-0 | 20/1 | 21.00 | +2000 |
| Man Utd wygra różnicą 4 lub więcej goli | 22/1 | 23.00 | +2200 |
| Roma wygra różnicą 4 lub więcej goli | 33/1 | 34.00 | +3300 |
Łączna liczba rzutów rożnych
Suma rzutów rożnych wycenia łączną liczbę rożnych przyznanych w meczu względem ustalonej linii, z dostępnymi opcjami Under i Over.
| Linia (Under) | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Under 17.5 | 1/1000 | 1.001 | -100000 |
| Under 16.5 | 1/300 | 1.003 | -30000 |
| Under 17 | 1/200 | 1.005 | -20000 |
| Under 18 | 1/200 | 1.005 | -20000 |
| Under 15.5 | 1/100 | 1.01 | -10000 |
| Linia (Over) | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Over 3 | 1/200 | 1.005 | -20000 |
| Over 3.5 | 1/100 | 1.01 | -10000 |
| Over 4 | 1/50 | 1.02 | -5000 |
| Over 4.5 | 1/33 | 1.03 | -3300 |
| Over 5 | 1/20 | 1.05 | -2000 |
Strzelenie 2 lub więcej goli
Ten rynek obstawia strzelenie przez wskazanego zawodnika co najmniej dwóch goli w meczu, plasując się między zakładem na strzelca w dowolnym momencie a zakładem na hat-tricka pod względem wysokości kursu.
| Zawodnik | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Donyell Malen | 13/2 | 7.50 | +650 |
| Lorenzo Paratici | 10/1 | 11.00 | +1000 |
| Santiago Castro | 11/1 | 12.00 | +1100 |
| Bryan Mbeumo | 12/1 | 13.00 | +1200 |
| Bruno Fernandes | 16/1 | 17.00 | +1600 |
| Joshua Zirkzee | 16/1 | 17.00 | +1600 |
| Paulo Dybala | 16/1 | 17.00 | +1600 |
| Santos Matheus Cunha | 16/1 | 17.00 | +1600 |
| Marcus Rashford | 20/1 | 21.00 | +2000 |
| Matias Soule | 20/1 | 21.00 | +2000 |
| Mandjou Camara | 22/1 | 23.00 | +2200 |
| Amad Diallo | 28/1 | 29.00 | +2800 |
| Tynan Thompson | 33/1 | 34.00 | +3300 |
| Shea Lacey | 33/1 | 34.00 | +3300 |
| Rodrigo Mora | 33/1 | 34.00 | +3300 |
Podwójna szansa
Podwójna szansa łączy dwa z trzech możliwych rozstrzygnięć meczu w jeden zakład, zmniejszając ryzyko kosztem krótszego kursu.
| Wybór | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Man Utd lub Roma | 2/7 | 1.29 | -350 |
| Man Utd lub remis | 1/2 | 1.50 | -200 |
| Roma lub remis | 8/13 | 1.62 | -163 |
Drużyna, która strzeli pierwsza
Ten rynek wycenia, która strona zdobędzie pierwszą bramkę w meczu, z dodatkową opcją na bezbramkowy remis.
| Wybór | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Man Utd | 7/8 | 1.88 | -114 |
| Bez goli | 22/1 | 23.00 | +2200 |
| Roma | 11/10 | 2.10 | +110 |
Wygrana do zera
Wygrana do zera wymaga, aby drużyna wygrała mecz bez straty ani jednego gola, łącząc wynik z warunkiem czystego konta.
| Wybór | Ułamkowy | Dziesiętny | Amerykański |
| Man Utd | 9/2 | 5.50 | +450 |
| Roma | 11/2 | 6.50 | +550 |