Feyenoord podejmuje Inter Mediolan, a Nerazzurri są wyceniani jako wyraźni faworyci w rynku zwycięzcy. Sprawdź nasze typy piłkarskie i przejrzyj więcej nadchodzących meczów przed pierwszym gwizdkiem.
Bonus powitalny 100% do 130 $ w TipsGG × Sapphirebet
Śledź każdą środę europejskiej piłki klubowej, obserwuj kursy na żywo i obstawiaj swoje typy na najlepszych warunkach. Odbierz bonus powitalny 100% do 130 $ w Sapphirebet z kodem promocyjnym TIPSGG i zwiększ swój budżet na największe klubowe wieczory Europy. 18+. Graj odpowiedzialnie.
Kursy na Feyenoord – Inter Mediolan
Rynek zwycięzcy
Rynek zwycięzcy, nazywany także wynikiem meczu lub 1X2, obejmuje zakład na to, która strona wygra spotkanie lub czy zakończy się ono remisem po 90 minutach.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Feyenoord | 3.90 | 29/10 | +290 |
| Remis | 4.33 | 10/3 | +333 |
| Inter Mediolan | 1.87 | 20/23 | -115 |
Strzelec gola w dowolnym momencie
Kursy na strzelca gola w dowolnym momencie wypłacają, jeśli wskazany zawodnik zdobędzie bramkę w dowolnym momencie 90 minut, niezależnie od końcowego wyniku.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Marcus Thuram | 2.20 | 6/5 | +120 |
| Pio Esposito | 2.35 | 27/20 | +135 |
| Ange Bonny | 2.60 | 8/5 | +160 |
| Matteo Lavelli | 3.00 | 2/1 | +200 |
| Mattia Mosconi | 3.25 | 9/4 | +225 |
| Theodoris Deligiannidis | 3.25 | 9/4 | +225 |
| Nacho Ferri | 3.40 | 12/5 | +240 |
| Shaqueel van Persie | 3.60 | 13/5 | +260 |
| Luis Henrique de Lima | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Hakan Calhanoglu | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Anis Hadj Moussa | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Sem Steijn | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Piotr Zielinski | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Reiss Nelson | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Petar Sucic | 5.00 | 4/1 | +400 |
Do przerwy/na koniec
Zakłady do przerwy/na koniec wymagają od graczy wskazania prowadzącej strony po pierwszej połowie oraz ostatecznego zwycięzcy – to trudniejszy zakład na podwójny wynik.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Inter Mediolan/Inter Mediolan | 2.80 | 9/5 | +180 |
| Remis/Inter Mediolan | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Feyenoord/Feyenoord | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Remis/Remis | 7.50 | 13/2 | +650 |
| Remis/Feyenoord | 9.50 | 17/2 | +850 |
| Inter Mediolan/Remis | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Feyenoord/Remis | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Feyenoord/Inter Mediolan | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Inter Mediolan/Feyenoord | 31.00 | 30/1 | +3000 |
Dokładny wynik
Zakłady na dokładny wynik wymagają wskazania precyzyjnego rezultatu końcowego, oferując wysokie kursy w zamian za pełną dokładność.
| Wynik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Inter Mediolan 2-1 | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Remis 1-1 | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Remis 2-2 | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Inter Mediolan 2-0 | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Feyenoord 2-1 | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Inter Mediolan 3-1 | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Inter Mediolan 1-0 | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Inter Mediolan 3-2 | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Feyenoord 1-0 | 19.00 | 18/1 | +1800 |
| Inter Mediolan 3-0 | 19.00 | 18/1 | +1800 |
| Inter Mediolan 4-1 | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Feyenoord 3-1 | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Remis 0-0 | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Feyenoord 2-0 | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Feyenoord 3-2 | 26.00 | 25/1 | +2500 |
Zakład bez remisu
Zakład bez remisu całkowicie eliminuje wynik remisowy. Stawka jest zwracana, jeśli mecz zakończy się remisem, co sprowadza zakład do dwóch możliwych rozstrzygnięć.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Feyenoord | 2.88 | 15/8 | +188 |
| Inter Mediolan | 1.42 | 21/50 | -238 |
Dokładna liczba goli
Ten rynek wypłaca, gdy łączna liczba goli zdobytych przez obie drużyny w meczu jest dokładnie taka, jak wskazano.
| Liczba goli | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| 3 | 4.35 | 57/17 | +335 |
| 2 | 4.75 | 15/4 | +375 |
| 4 | 5.00 | 4/1 | +400 |
| 5 | 6.50 | 11/2 | +550 |
| 1 | 8.50 | 15/2 | +750 |
Liczba goli 7 lub więcej
Te linie dodają kolejne dokładne sumy goli na wysokim i niskim końcu skali, obejmując sześć goli, zero goli oraz siedem lub więcej.
| Liczba goli | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| 7 lub więcej | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| 6 | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| 0 | 23.00 | 22/1 | +2200 |
Strzały zawodnika na bramkę
Zakłady na strzały na bramkę wypłacają, jeśli wskazany zawodnik odda co najmniej jeden strzał na bramkę podczas meczu.
| Zawodnik (powyżej 0,5) | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Marcus Thuram | 1.29 | 2/7 | -350 |
| Pio Esposito | 1.33 | 1/3 | -300 |
| Nacho Ferri | 1.44 | 4/9 | -225 |
| Shaqueel van Persie | 1.53 | 8/15 | -188 |
| Sem Steijn | 1.53 | 8/15 | -188 |
| Theodoris Deligiannidis | 1.53 | 8/15 | -188 |
| Ange Bonny | 1.57 | 4/7 | -175 |
| Anis Hadj Moussa | 1.73 | 8/11 | -138 |
| Gaoussou Diarra | 1.80 | 4/5 | -125 |
| Reiss Nelson | 1.83 | 5/6 | -120 |
| Mattia Mosconi | 1.83 | 5/6 | -120 |
| Hakan Calhanoglu | 1.91 | 10/11 | -110 |
| Gjivai Zechiel | 1.95 | 19/20 | -105 |
| Jerayno Schaken | 2.00 | 1/1 | +100 |
| Henrikh Mkhitaryan | 2.05 | 21/20 | +105 |
Odbiory zawodnika
Zakłady na odbiory zawodnika rozstrzygają się na podstawie tego, czy wskazany zawodnik zaliczy co najmniej jeden odbiór podczas spotkania – popularne wśród graczy stawiających na defensywę.
| Zawodnik (powyżej 0,5) | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Leonardo Bovo | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Oussama Targhaline | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Charles Vanhoutte | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Givairo Read | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Petar Sucic | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Mika Marmol | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Nicolo Barella | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Alessandro Bastoni | 1.09 | 1/11 | -1100 |
| Curtis Jones | 1.09 | 1/11 | -1100 |
| Carlos Augusto | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Henrikh Mkhitaryan | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Jerry St Juste | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Hakan Calhanoglu | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Theodoris Deligiannidis | 1.13 | 1/8 | -800 |
| Federico Dimarco | 1.14 | 1/7 | -700 |
Liczba goli powyżej/poniżej
Zakłady powyżej/poniżej wymagają od graczy wskazania, czy łączna liczba goli zakończy się powyżej, czy poniżej ustalonej linii.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Poniżej 8,5 | 1.00 | 1/250 | -25000 |
| Poniżej 7,5 | 1.02 | 1/66 | -6600 |
| Poniżej 6,5 | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Poniżej 5 | 1.13 | 1/8 | -800 |
| Poniżej 5,5 | 1.15 | 2/13 | -650 |
| Powyżej 0,5 | 1.02 | 1/50 | -5000 |
| Powyżej 1,25 | 1.03 | 1/33 | -3300 |
| Powyżej 1,75 | 1.13 | 1/8 | -800 |
| Powyżej 2 | 1.14 | 1/7 | -700 |
| Powyżej 1,5 | 1.14 | 1/7 | -700 |
Asysty zawodnika
Zakłady na asysty wypłacają, gdy wskazany zawodnik zaliczy asystę przy golu kolegi z drużyny, a rozstrzygnięcie jest niezależne od końcowego wyniku.
| Zawodnik (powyżej 0,5) | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Federico Dimarco | 3.30 | 23/10 | +230 |
| Luis Henrique de Lima | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Mattia Mosconi | 4.75 | 15/4 | +375 |
| Matteo Lavelli | 4.80 | 19/5 | +380 |
| Hakan Calhanoglu | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Andy Diouf | 5.25 | 17/4 | +425 |
| Nicolo Barella | 5.25 | 17/4 | +425 |
| Ange Bonny | 5.25 | 17/4 | +425 |
| Sem Steijn | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Marcus Thuram | 5.75 | 19/4 | +475 |
| Jivayno Zinhagel | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Reiss Nelson | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Jerayno Schaken | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Leonardo Bovo | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Goncalo Borges | 6.00 | 5/1 | +500 |
Strzelenie hat-tricka
Kursy na hat-tricka wypłacają tylko wtedy, gdy wskazany zawodnik zdobędzie trzy lub więcej goli w meczu – to zakład o wysokim ryzyku i wysokiej nagrodzie.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Marcus Thuram | 34.00 | 33/1 | +3300 |
| Pio Esposito | 41.00 | 40/1 | +4000 |
| Ange Bonny | 51.00 | 50/1 | +5000 |
| Matteo Lavelli | 91.00 | 90/1 | +9000 |
| Mattia Mosconi | 101.00 | 100/1 | +10000 |
| Nacho Ferri | 111.00 | 110/1 | +11000 |
| Luis Henrique de Lima | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Theodoris Deligiannidis | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Shaqueel van Persie | 181.00 | 180/1 | +18000 |
| Hakan Calhanoglu | 181.00 | 180/1 | +18000 |
| Francesco Stante | 251.00 | 250/1 | +25000 |
| Curtis Jones | 251.00 | 250/1 | +25000 |
| Anis Hadj Moussa | 251.00 | 250/1 | +25000 |
| Luciano Valente | 301.00 | 300/1 | +30000 |
| Petar Sucic | 301.00 | 300/1 | +30000 |
Wynik meczu i obie drużyny strzelą gola
To zakład łączący zwycięzcę meczu z tym, czy obie strony trafią do siatki – wypłata wymaga trafienia obu wyników.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Feyenoord i BTTS Tak | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Remis i BTTS Tak | 4.75 | 15/4 | +375 |
| Inter Mediolan i BTTS Tak | 2.90 | 19/10 | +190 |
Suma goli gospodarzy
Rynki sumy goli gospodarzy skupiają się wyłącznie na dorobku strzeleckim Feyenoordu i rozliczane są jako powyżej lub poniżej określonej linii.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Poniżej 4.5 | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Poniżej 3.5 | 1.03 | 1/33 | -3300 |
| Poniżej 2.5 | 1.17 | 1/6 | -600 |
| Poniżej 1.5 | 1.67 | 4/6 | -150 |
| Poniżej 0.5 | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Powyżej 0.5 | 1.25 | 1/4 | -400 |
| Powyżej 1.5 | 2.25 | 5/4 | +125 |
| Powyżej 2.5 | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Powyżej 3.5 | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Powyżej 5.5 | 34.00 | 33/1 | +3300 |
Ostatni strzelec gola
Kursy na ostatniego strzelca gola rozliczane są na podstawie tego, który zawodnik zdobędzie ostatnią bramkę meczu, niezależnie od momentu jej padnięcia.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Marcus Thuram | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Pio Esposito | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Ange Bonny | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Matteo Lavelli | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Mattia Mosconi | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Nacho Ferri | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Theodoris Deligiannidis | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Hakan Calhanoglu | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Shaqueel van Persie | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Anis Hadj Moussa | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Sem Steijn | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Piotr Zielinski | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Gaoussou Diarra | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Luis Henrique de Lima | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Reiss Nelson | 13.00 | 12/1 | +1200 |
Suma goli gości
Rynki sumy goli gości izolują dorobek strzelecki Interu Mediolan i rozliczane są względem ustalonej linii powyżej/poniżej dla przyjezdnych.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Poniżej 5.5 | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Poniżej 4.5 | 1.04 | 1/25 | -2500 |
| Poniżej 3.5 | 1.15 | 2/13 | -650 |
| Poniżej 2.5 | 1.50 | 1/2 | -200 |
| Poniżej 1.5 | 2.60 | 8/5 | +160 |
| Powyżej 0.5 | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Powyżej 1.5 | 1.55 | 11/20 | -182 |
| Powyżej 2.5 | 2.70 | 17/10 | +170 |
| Powyżej 3.5 | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Powyżej 4.5 | 13.00 | 12/1 | +1200 |
Pierwszy strzelec gola
Kursy na pierwszego strzelca gola wypłacane są wyłącznie za zawodnika, który otworzy wynik, bez wpływu na dalszy przebieg meczu.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Marcus Thuram | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Pio Esposito | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Ange Bonny | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Matteo Lavelli | 8.00 | 7/1 | +700 |
| Nacho Ferri | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Mattia Mosconi | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Theodoris Deligiannidis | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Shaqueel van Persie | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Hakan Calhanoglu | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Anis Hadj Moussa | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Luis Henrique de Lima | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Reiss Nelson | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Sem Steijn | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Curtis Jones | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Gaoussou Diarra | 15.00 | 14/1 | +1400 |
Do przerwy
Zakłady na wynik do przerwy rozliczane są wyłącznie na podstawie wyniku w 45. minucie, bez względu na to, co wydarzy się w drugiej połowie.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Feyenoord | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Remis | 2.63 | 13/8 | +163 |
| Inter Mediolan | 2.35 | 27/20 | +135 |
Obie drużyny strzelą gola
Obie drużyny strzelą gola, czyli BTTS, rozliczane jest na podstawie tego, czy każda ze stron zdobędzie co najmniej jedną bramkę, niezależnie od końcowego wyniku.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Tak | 1.44 | 4/9 | -225 |
| Nie | 3.00 | 2/1 | +200 |
Dokładny wynik – 1. połowa
Ten rynek zawęża zakłady na dokładny wynik do pierwszych 45 minut i wymaga podania dokładnego wyniku do przerwy.
| Wynik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Feyenoord 1-0 | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Feyenoord 2-0 | 19.00 | 18/1 | +1800 |
| Feyenoord 2-1 | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Feyenoord 3-0 | 71.00 | 70/1 | +7000 |
| Feyenoord 3-1 | 76.00 | 75/1 | +7500 |
| Remis 0-0 | 4.33 | 10/3 | +333 |
| Remis 1-1 | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Remis 2-2 | 41.00 | 40/1 | +4000 |
| Remis 3-3 | 201.00 | 200/1 | +20000 |
| Inter Mediolan 1-0 | 4.75 | 15/4 | +375 |
| Inter Mediolan 2-0 | 9.50 | 17/2 | +850 |
| Inter Mediolan 2-1 | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Inter Mediolan 3-0 | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Inter Mediolan 3-1 | 36.00 | 35/1 | +3500 |
Margines zwycięstwa
Zakłady na margines zwycięstwa wymagają od typującego wskazania dokładnej różnicy bramek między obiema drużynami w końcowym wyniku.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Inter Mediolan wygra 1 golem | 4.33 | 10/3 | +333 |
| Remis z bramkami | 4.75 | 15/4 | +375 |
| Inter Mediolan wygra 2 golami | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Feyenoord wygra 1 golem | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Inter Mediolan wygra 3 golami | 9.50 | 17/2 | +850 |
| Feyenoord wygra 2 golami | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Inter Mediolan wygra 4 golami lub więcej | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Remis 0-0 | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Feyenoord wygra 3 golami | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Feyenoord wygra 4 golami lub więcej | 61.00 | 60/1 | +6000 |
Strzeli 2 lub więcej goli
Ten rynek wypłaca, gdy wskazany zawodnik zdobędzie dublet lub więcej w ciągu 90 minut – to krok dalej niż zakład na strzelca gola w dowolnym momencie.
| Zawodnik | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Marcus Thuram | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Pio Esposito | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Ange Bonny | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Matteo Lavelli | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Mattia Mosconi | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Nacho Ferri | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Theodoris Deligiannidis | 19.00 | 18/1 | +1800 |
| Shaqueel van Persie | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Hakan Calhanoglu | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Anis Hadj Moussa | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Luis Henrique de Lima | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| Sem Steijn | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| Reiss Nelson | 34.00 | 33/1 | +3300 |
| Piotr Zielinski | 36.00 | 35/1 | +3500 |
| Curtis Jones | 41.00 | 40/1 | +4000 |
Suma rzutów rożnych
Zakłady na sumę rzutów rożnych rozliczane są na podstawie łącznej liczby rzutów rożnych przyznanych w meczu względem ustalonej linii.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Poniżej 17.5 | 1.00 | 1/500 | -50000 |
| Poniżej 18 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Poniżej 16.5 | 1.01 | 1/150 | -15000 |
| Poniżej 17 | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Poniżej 16 | 1.01 | 1/80 | -8000 |
| Powyżej 3 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Powyżej 3.5 | 1.01 | 1/150 | -15000 |
| Powyżej 4 | 1.02 | 1/50 | -5000 |
| Powyżej 4.5 | 1.03 | 1/40 | -4000 |
| Powyżej 5 | 1.05 | 1/20 | -2000 |
Podwójna szansa
Zakłady na podwójną szansę obejmują dwa z trzech możliwych wyników meczu w jednym zakładzie, zmniejszając ryzyko kosztem niższych kursów.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Feyenoord lub Inter Mediolan | 1.25 | 1/4 | -400 |
| Inter Mediolan lub remis | 1.29 | 2/7 | -350 |
| Feyenoord lub remis | 2.05 | 21/20 | +105 |
Wygrana do zera
Wygrana do zera wymaga, aby wybrana drużyna wygrała mecz, nie tracąc ani jednej bramki.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Feyenoord | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Inter Mediolan | 4.50 | 7/2 | +350 |
Drużyna, która strzeli pierwsza
Zakłady na drużynę, która strzeli pierwsza, rozliczane są na podstawie tego, która strona zdobędzie pierwszą bramkę meczu, lub tego, czy spotkanie zakończy się bez goli.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Feyenoord | 2.40 | 7/5 | +140 |
| Bez goli | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Inter Mediolan | 1.65 | 13/20 | -154 |