Borussia Dortmund podejmuje Real Betis, a rynek obejmuje zakłady na zwycięzcę, dokładny wynik, strzelców goli i sumę goli. Sprawdź nasze typy piłkarskie i przejrzyj nadchodzące mecze piłkarskie, aby znaleźć więcej spotkań.
Bonus powitalny 100% do 130 $ w TipsGG × Sapphirebet
Śledź każdą środową kolejkę europejskiej piłki klubowej, obserwuj kursy na żywo i obstawiaj swoje typy na najlepszych warunkach. Odbierz bonus powitalny 100% do 130 $ w Sapphirebet z kodem promocyjnym TIPSGG i zwiększ swój budżet na największe klubowe wieczory w Europie. 18+. Graj odpowiedzialnie.
Kursy na Borussia Dortmund – Real Betis
Rynek zwycięzcy (1X2)
Rynek zwycięzcy wymaga wskazania drużyny, która wygra mecz, albo obstawienia remisu. Borussia Dortmund przystępuje do spotkania jako wyraźny faworyt na własnym terenie.
| Wybór | Prawdopodobieństwo | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Borussia Dortmund | 53,00% | 1,75 | 3/4 | -133 |
| Remis | 25,00% | 4,33 | 10/3 | +333 |
| Real Betis | 22,00% | 4,40 | 17/5 | +340 |
Remis zwraca stawkę
Remis zwraca stawkę eliminuje remis z rozliczenia. Jeśli mecz zakończy się remisem, Twoja stawka zostanie po prostu zwrócona.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Borussia Dortmund | 1,33 | 1/3 | -300 |
| Real Betis | 3,40 | 12/5 | +240 |
Podwójna szansa
Podwójna szansa obejmuje dwa z trzech możliwych rozstrzygnięć w jednym zakładzie, zmniejszając ryzyko kosztem niższej wygranej.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Borussia Dortmund lub remis | 1,24 | 4/17 | -426 |
| Borussia Dortmund lub Real Betis | 1,26 | 5/19 | -380 |
| Real Betis lub remis | 2,15 | 23/20 | +115 |
Obie drużyny strzelą gola
Obie drużyny strzelą gola (BTTS) wypłaca wygraną, jeśli obie strony trafią do siatki w dowolnym momencie spotkania, niezależnie od końcowego wyniku.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Tak | 1,53 | 8/15 | -188 |
| Nie | 2,63 | 13/8 | +163 |
Wygrana do zera
Ten rynek wymaga, aby wybrana drużyna wygrała mecz, nie tracąc ani jednego gola.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Borussia Dortmund | 3,75 | 11/4 | +275 |
| Real Betis | 10,00 | 9/1 | +900 |
Drużyna strzelająca pierwszego gola
Ten rynek rozstrzyga się na korzyść drużyny, która zdobędzie pierwszego gola w meczu, a dostępna jest także opcja braku goli.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Borussia Dortmund | 1,58 | 7/12 | -171 |
| Real Betis | 2,63 | 13/8 | +163 |
| Brak goli | 23,00 | 22/1 | +2200 |
Wynik do przerwy
Wynik do przerwy rozstrzyga się wyłącznie na podstawie rezultatu w 45. minucie, niezależnie od końcowego wyniku.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Borussia Dortmund | 2,30 | 13/10 | +130 |
| Remis | 2,50 | 6/4 | +150 |
| Real Betis | 4,50 | 7/2 | +350 |
Wynik do przerwy / końcowy
Ten łączony rynek wymaga poprawnego przewidzenia zarówno prowadzenia po pierwszej połowie, jak i końcowego wyniku w jednym wyborze.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Borussia Dortmund/Borussia Dortmund | 2,75 | 7/4 | +175 |
| Remis/Borussia Dortmund | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Remis/Remis | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Real Betis/Real Betis | 7,50 | 13/2 | +650 |
| Remis/Real Betis | 10,00 | 9/1 | +900 |
| Borussia Dortmund/Remis | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Real Betis/Remis | 16,00 | 15/1 | +1500 |
| Real Betis/Borussia Dortmund | 21,00 | 20/1 | +2000 |
| Borussia Dortmund/Real Betis | 36,00 | 35/1 | +3500 |
Dokładny wynik
Dokładny wynik wymaga trafienia w precyzyjny rezultat końcowy, co jest jednym z najtrudniejszych, ale i najwyżej płatnych rynków w ofercie.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Borussia Dortmund 2-1 | 8,50 | 15/2 | +750 |
| Remis 1-1 | 9,00 | 8/1 | +800 |
| Borussia Dortmund 2-0 | 11,00 | 10/1 | +1000 |
| Borussia Dortmund 1-0 | 11,00 | 10/1 | +1000 |
| Remis 2-2 | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Borussia Dortmund 3-1 | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Real Betis 2-1 | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Borussia Dortmund 3-0 | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| Real Betis 1-0 | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| Borussia Dortmund 3-2 | 21,00 | 20/1 | +2000 |
| Borussia Dortmund 4-1 | 23,00 | 22/1 | +2200 |
| Remis 0-0 | 23,00 | 22/1 | +2200 |
| Real Betis 2-0 | 29,00 | 28/1 | +2800 |
| Borussia Dortmund 4-0 | 34,00 | 33/1 | +3300 |
| Real Betis 3-2 | 34,00 | 33/1 | +3300 |
Dokładny wynik – 1. połowa
Ten rynek zawęża typowanie dokładnego wyniku wyłącznie do pierwszych 45 minut, podzielonych tutaj według tego, kto prowadzi do przerwy.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Borussia Dortmund 1-0 | 4,33 | 10/3 | +333 |
| Borussia Dortmund 2-0 | 9,00 | 8/1 | +800 |
| Borussia Dortmund 2-1 | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Borussia Dortmund 3-0 | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| Borussia Dortmund 3-1 | 41,00 | 40/1 | +4000 |
| Remis 0-0 | 4,00 | 3/1 | +300 |
| Remis 1-1 | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Remis 2-2 | 51,00 | 50/1 | +5000 |
| Remis 3-3 | 301,00 | 300/1 | +30000 |
| Real Betis 1-0 | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Real Betis 2-0 | 23,00 | 22/1 | +2200 |
| Real Betis 2-1 | 23,00 | 22/1 | +2200 |
| Real Betis 3-1 | 101,00 | 100/1 | +10000 |
| Real Betis 3-0 | 101,00 | 100/1 | +10000 |
Przewaga bramkowa
Przewaga bramkowa wymaga wskazania dokładnej różnicy goli w końcowym wyniku, obejmując zarówno zwycięską drużynę, jak i rozmiar zwycięstwa.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Borussia Dortmund wygra 1 golem | 4,00 | 3/1 | +300 |
| Remis z golami | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Borussia Dortmund wygra 2 golami | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Real Betis wygra 1 golem | 6,50 | 11/2 | +550 |
| Borussia Dortmund wygra 3 golami | 9,00 | 8/1 | +800 |
| Borussia Dortmund wygra 4 golami lub więcej | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Real Betis wygra 2 golami | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Remis 0-0 | 20,00 | 19/1 | +1900 |
| Real Betis wygra 3 golami | 36,00 | 35/1 | +3500 |
| Real Betis wygra 4 golami lub więcej | 101,00 | 100/1 | +10000 |
Wynik meczu i obie drużyny strzelą gola
Ten łączony rynek łączy zwycięzcę meczu z rozstrzygnięciem BTTS, wymagając trafienia obu części zakładu, aby otrzymać wygraną.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Borussia Dortmund | 3,00 | 2/1 | +200 |
| Remis | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Real Betis | 7,00 | 6/1 | +600 |
Suma goli powyżej/poniżej
Zakłady na sumę goli polegają na tym, czy łączna liczba goli w meczu będzie powyżej, czy poniżej ustalonej linii. Poniższe wartości pokazują stronę poniżej dla każdego progu.
| Linia (poniżej) | Prawdopodobieństwo | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Poniżej 8,5 | 99,88% | 1,00 | 1/500 | -50000 |
| Poniżej 7,5 | 99,55% | 1,01 | 1/100 | -10000 |
| Poniżej 6,5 | 98,52% | 1,03 | 1/33 | -3300 |
| Poniżej 5 | N/A | 1,08 | 1/12 | -1200 |
| Poniżej 5,5 | 95,65% | 1,12 | 2/17 | -850 |
| Poniżej 0,5 | 91,97% | 1,03 | 1/40 | -4000 |
| Poniżej 1,25 | N/A | 1,06 | 1/16 | -1600 |
| Poniżej 1,75 | N/A | 1,17 | 1/6 | -600 |
| Poniżej 2 | N/A | 1,18 | 2/11 | -550 |
| Poniżej 1,5 | 71,72% | 1,19 | 3/16 | -533 |
Dokładna suma goli
Dokładna suma goli wymaga od graczy wskazania precyzyjnej łącznej liczby goli w meczu, niezależnie od indywidualnego dorobku każdej z drużyn.
| Suma goli | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| 3 | 4,35 | 57/17 | +335 |
| 2 | 4,50 | 7/2 | +350 |
| 4 | 5,25 | 17/4 | +425 |
| 1 | 7,00 | 6/1 | +600 |
| 5 | 7,50 | 13/2 | +650 |
| 6 | 13,00 | 12/1 | +1200 |
Suma goli 7 lub więcej
Ta alternatywna linia sumy goli obejmuje wysokowynikowe rozstrzygnięcie z siedmioma lub więcej golami łącznie, w zestawieniu z wynikiem bez goli.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| 7 lub więcej goli | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| 0 goli | 19,00 | 18/1 | +1900 |
Suma goli gospodarzy
Ten rynek izoluje gole zdobyte wyłącznie przez Borussia Dortmund, w zestawieniu z progami poniżej i powyżej.
| Wybór | Dziesiętne | Ułamkowe | Amerykańskie |
| Poniżej 5,5 | 1,01 | 1/150 | -15000 |
| Poniżej 4,5 | 1,04 | 1/25 | -2500 |
| Poniżej 3,5 | 1,14 | 1/7 | -700 |
| Poniżej 2,5 | 1,50 | 1/2 | -200 |
| Poniżej 1,5 | 2,40 | 7/5 | +140 |
| Poniżej 0,5 | 1,11 | 1/9 | -900 |
| Powyżej 1,5 | 1,58 | 7/12 | -171 |
| Powyżej 2,5 | 2,80 | 9/5 | +180 |
| Powyżej 3,5 | 6,00 | 5/1 | +500 |
| Powyżej 4,5 | 17,00 | 16/1 | +1600 |
Suma goli gości
Ten rynek izoluje gole zdobyte wyłącznie przez Real Betis, w zestawieniu z progami poniżej i powyżej.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Poniżej 4,5 | 1.00 | 1/500 | -50000 |
| Poniżej 3,5 | 1.02 | 1/66 | -6600 |
| Poniżej 2,5 | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Poniżej 1,5 | 1.50 | 1/2 | -200 |
| Poniżej 0,5 | 3.40 | 12/5 | +240 |
| Powyżej 0,5 | 1.36 | 4/11 | -275 |
| Powyżej 1,5 | 2.63 | 13/8 | +163 |
| Powyżej 2,5 | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Powyżej 3,5 | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Powyżej 5,5 | 34.00 | 33/1 | +3300 |
Łączna liczba rzutów rożnych
Zakłady na łączną liczbę rzutów rożnych obejmują sumę rzutów rożnych obu drużyn w pełnych 90 minutach, zestawioną z liniami powyżej i poniżej.
| Typ | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Powyżej 3,5 | 1.00 | 1/300 | -30000 |
| Powyżej 3 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Powyżej 4 | 1.02 | 1/50 | -5000 |
| Powyżej 4,5 | 1.02 | 1/50 | -5000 |
| Powyżej 5 | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Poniżej 17,5 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Poniżej 18 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Poniżej 17 | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Poniżej 16,5 | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Poniżej 16 | 1.02 | 1/50 | -5000 |
Strzelec gola w dowolnym momencie
Zakład na strzelca gola w dowolnym momencie wygrywa, jeśli wskazany zawodnik zdobędzie co najmniej jedną bramkę w meczu, na dowolnym jego etapie.
| Zawodnik | Prawdopodobieństwo | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Serhou Guirassy | 48.99% | 2.00 | 1/1 | +100 |
| Fabio Silva | 36.55% | 2.60 | 8/5 | +160 |
| Cucho Hernandez | 33.18% | 3.20 | 11/5 | +220 |
| Troy Parrott | 33.76% | 3.30 | 23/10 | +230 |
| Maximilian Beier | 32.13% | 3.50 | 5/2 | +250 |
| Ethan Nwaneri | 30.07% | 3.50 | 5/2 | +250 |
| Konstantinos Karetsas | 23.60% | 3.90 | 29/10 | +290 |
| Samuele Inacio | 27.56% | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Antony | 26.35% | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Mathis Albert | 28.98% | 4.33 | 10/3 | +333 |
| Alarcon Isco | 26.50% | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Carney Chukwuemeka | 22.35% | 4.75 | 15/4 | +375 |
| Felix Nmecha | 23.36% | 5.25 | 17/4 | +425 |
| Rodrigo Riquelme | 16.56% | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Abdessamad Ezzalzouli | 27.55% | 5.50 | 9/2 | +450 |
Pierwszy strzelec gola
Zakład na pierwszego strzelca gola wymaga, aby wskazany zawodnik zdobył pierwszą bramkę spotkania. Brak goli w meczu unieważnia zakład.
| Zawodnik | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Serhou Guirassy | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Fabio Silva | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Troy Parrott | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Cucho Hernandez | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Maximilian Beier | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Ethan Nwaneri | 9.50 | 17/2 | +850 |
| Konstantinos Karetsas | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Samuele Inacio | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Antony | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Abdessamad Ezzalzouli | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Alarcon Isco | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Mathis Albert | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Carney Chukwuemeka | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Felix Nmecha | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Nelson Deossa | 15.00 | 14/1 | +1400 |
Ostatni strzelec gola
Zakład na ostatniego strzelca gola wygrywa, jeśli dowolny zawodnik zdobędzie ostatnią bramkę meczu – popularna alternatywa dla rynku pierwszego strzelca gola.
| Zawodnik | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Serhou Guirassy | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Fabio Silva | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Maximilian Beier | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Troy Parrott | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Cucho Hernandez | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Ethan Nwaneri | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Konstantinos Karetsas | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Samuele Inacio | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Antony | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Mathis Albert | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Alarcon Isco | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Abdessamad Ezzalzouli | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Carney Chukwuemeka | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Felix Nmecha | 14.00 | 13/1 | +1300 |
| Giovani Lo Celso | 15.00 | 14/1 | +1400 |
Strzelenie 2 lub więcej goli
Ten rynek wymaga, aby wskazany zawodnik zdobył co najmniej dwa gole; ewentualne kolejne bramki ponad dwa nie wpływają na wypłatę.
| Zawodnik | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Serhou Guirassy | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Fabio Silva | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Troy Parrott | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Maximilian Beier | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Cucho Hernandez | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Ethan Nwaneri | 19.00 | 18/1 | +1800 |
| Konstantinos Karetsas | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Samuele Inacio | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Antony | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Mathis Albert | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Abdessamad Ezzalzouli | 34.00 | 33/1 | +3300 |
| Alarcon Isco | 34.00 | 33/1 | +3300 |
| Felix Nmecha | 34.00 | 33/1 | +3300 |
| Carney Chukwuemeka | 36.00 | 35/1 | +3500 |
| Rodrigo Riquelme | 51.00 | 50/1 | +5000 |
Strzelenie hat-tricka
Rynek hat-tricka wygrywa, jeśli wskazany zawodnik zdobędzie trzy lub więcej goli w meczu – jeden z najwyżej wycenianych zakładów specjalnych w ofercie.
| Zawodnik | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Serhou Guirassy | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| Fabio Silva | 61.00 | 60/1 | +6000 |
| Troy Parrott | 101.00 | 100/1 | +10000 |
| Cucho Hernandez | 101.00 | 100/1 | +10000 |
| Maximilian Beier | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Konstantinos Karetsas | 151.00 | 150/1 | +15000 |
| Ethan Nwaneri | 151.00 | 150/1 | +15000 |
| Antony | 226.00 | 225/1 | +22500 |
| Samuele Inacio | 226.00 | 225/1 | +22500 |
| Marcel Sabitzer | 301.00 | 300/1 | +30000 |
| Carney Chukwuemeka | 301.00 | 300/1 | +30000 |
| Felix Nmecha | 301.00 | 300/1 | +30000 |
| Alarcon Isco | 301.00 | 300/1 | +30000 |
| Mathis Albert | 326.00 | 325/1 | +32500 |
| Abdessamad Ezzalzouli | 501.00 | 500/1 | +50000 |
Asysty zawodnika (powyżej 0,5)
Ten zakład wygrywa, jeśli wskazany zawodnik zaliczy co najmniej jedną asystę w meczu.
| Zawodnik | Prawdopodobieństwo | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Julian Ryerson | N/A | 3.90 | 29/10 | +290 |
| Joey Veerman | 25.49% | 4.20 | 16/5 | +320 |
| Konstantinos Karetsas | 18.93% | 4.40 | 17/5 | +340 |
| Mathis Albert | 20.56% | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Samuele Inacio | 18.93% | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Enzo Duarte | N/A | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Ethan Nwaneri | 16.35% | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Fabio Silva | 18.93% | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Alarcon Isco | 17.92% | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Jose Morante | N/A | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Maximilian Beier | 18.21% | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Serhou Guirassy | 16.35% | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Marcel Sabitzer | 14.83% | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Aitor Ruibal | 17.85% | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Abdessamad Ezzalzouli | 18.79% | 6.00 | 5/1 | +500 |
Strzały zawodnika na bramkę
Ten zakład wygrywa, jeśli wskazany zawodnik odda określoną liczbę strzałów na bramkę w meczu.
| Zawodnik | Prawdopodobieństwo | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Serhou Guirassy powyżej 0,5 | 88.57% | 1.15 | 2/13 | -650 |
| Fabio Silva powyżej 0,5 | 71.12% | 1.40 | 2/5 | -250 |
| Konstantinos Karetsas powyżej 0,5 | 59.84% | 1.53 | 8/15 | -188 |
| Maximilian Beier powyżej 0,5 | 59.13% | 1.57 | 4/7 | -175 |
| Troy Parrott powyżej 0,5 | 67.78% | 1.60 | 3/5 | -167 |
| Samuele Inacio powyżej 0,5 | 55.50% | 1.62 | 8/13 | -163 |
| Mathis Albert powyżej 0,5 | 55.50% | 1.62 | 8/13 | -163 |
| Abdessamad Ezzalzouli powyżej 0,5 | 73.25% | 1.67 | 4/6 | -150 |
| Antony powyżej 0,5 | 63.53% | 1.73 | 8/11 | -138 |
| Cucho Hernandez powyżej 0,5 | 74.58% | 1.73 | 8/11 | -138 |
| Serhou Guirassy powyżej 1,5 | 63.78% | 1.75 | 3/4 | -133 |
| Enzo Duarte powyżej 0,5 | N/A | 1.80 | 4/5 | -125 |
| Ethan Nwaneri powyżej 0,5 | 47.46% | 1.83 | 5/6 | -120 |
| Rodrigo Riquelme powyżej 0,5 | 57.01% | 2.00 | 1/1 | +100 |
| Giovani Lo Celso powyżej 0,5 | 44.71% | 2.20 | 6/5 | +120 |
Odbiory zawodnika
Ten zakład wygrywa, jeśli wskazany zawodnik zaliczy co najmniej określoną liczbę odbiorów w meczu.
| Zawodnik | Prawdopodobieństwo | Dziesiętny | Ułamkowy | Amerykański |
| Dani Ceballos powyżej 0,5 | 97.06% | 1.02 | 1/50 | -5000 |
| Francisco Garcia powyżej 0,5 | 93.43% | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Kaua Prates powyżej 0,5 | 93.62% | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Aitor Ruibal powyżej 0,5 | 91.32% | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Angel Ortiz powyżej 0,5 | 91.06% | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Facundo Bernal powyżej 0,5 | 91.91% | 1.07 | 1/14 | -1400 |
| Marc Roca powyżej 0,5 | 89.81% | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Nelson Deossa powyżej 0,5 | 92.33% | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Ramy Bensebaini powyżej 0,5 | 91.27% | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Felix Nmecha powyżej 0,5 | 87.48% | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Julian Ryerson powyżej 0,5 | N/A | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Valentin Gomez powyżej 0,5 | N/A | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Hector Bellerin powyżej 0,5 | 87.41% | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Nico Schlotterbeck powyżej 0,5 | N/A | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Joey Veerman powyżej 0,5 | 90.02% | 1.11 | 1/9 | -900 |