MURASH GAMING – Please Not Hero Ban – Bezpośrednie mecze

322 MURASH GAMING Japonia
88 Please Not Hero Ban Japonia
Ostatni mecz 8 godz. temu.
Ostatni mecz 4 godz. temu.

Analiza przeciwników

MURASH GAMING
vs
Please Not Hero Ban
1 Łeb w łeb zwycięstw 0
925 Punkty 15K
1 Seria zwycięstw 0
0 Seria porażek 1
83% Winrate 30 dni 43%
83% Win rate 56%
0 Prawdżiwe typy 0

Porównanie drużyn MURASH GAMING i Please Not Hero Ban: statystyki z bezpośrednich spotkań, historia meczów Overwatch z wynikami

Aktualne statystyki Overwatch dla drużyn MURASH GAMING (Japonia) i Please Not Hero Ban (Japonia):
Drużyna MURASH GAMING Please Not Hero Ban
Ranking Tips.GG #322 #88
Bezpośrednie spotkania Wygrane: 1 (100%) Bez zwycięstw
Zwycięskie mapy 3 0
Aktualna seria zwycięstw Seria zwycięstw: 1 Seria porażek: 1
% zwycięstw w ciągu ostatnich 30 dni 83% 43%
% zwycięstw ogółem 83% 56%
Forma drużyn (30 dni) Wygrane: 5
Przegrane: 1
Remisy: 0
Wygrane: 3
Przegrane: 4
Remisy: 0

Ostatnie 1 wyników meczów między Please Not Hero Ban a MURASH GAMING:
Data Wynik MURASH GAMING Wynik Please Not Hero Ban
09.06.2026 3 0

W wyniku wszystkich 1 meczów Overwatch między drużynami, MURASH GAMING wygrała 1 razy (100%), podczas gdy Please Not Hero Ban nie wygrała. Całkowity wynik map to 3 : 0 na korzyść MURASH GAMING.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy MURASH GAMING i Please Not Hero Ban spotkali się tylko raz. Liczba wygranych map przez zespoły to 3 : 0 na korzyść MURASH GAMING. Ostatnie spotkanie odbyło się 09.06.2026 w ramach turnieju Overwatch Champions Series 2026 - Faza 2 Japonia.

Terminarz meczów

Brak zaplanowanych meczów między MURASH GAMING i Please Not Hero Ban

Łeb w łeb wyniki za 09.06.2026

06:1209.06.20262 typów
3 : 0
Overwatch Champions Series 2026 - Faza 2 Japonia
Ogólny Etap

Przeszłe gry

08:22 29.06.2026
VARREL
4 : 1
4 : 2
ENTER FORCE.36
05:07 29.06.2026
10:00 24.06.2026
REVATI
0 : 3
1 : 3
ENTER FORCE.36
05:07 24.06.2026
06:55 23.06.2026
Lazuli
1 : 3
3 : 1
Uwinks
05:10 23.06.2026
07:53 16.06.2026
ENTER FORCE.36
3 : 1
3 : 0
99DIVINE
05:07 15.06.2026
3 : 0
Please Not Hero Ban
06:12 09.06.2026
06:12 09.06.2026
MURASH GAMING
3 : 0
3 : 2
Lazuli
06:32 08.06.2026
05:07 08.06.2026
99DIVINE
0 : 3
08:55 01.06.2026
VARREL
3 : 0
04:42 06.05.2026
Team Falcons
2 : 0
03:12 06.05.2026
Crazy Raccoon
2 : 0
05:31 05.05.2026
VARREL
2 : 0
05:04 14.04.2026
99DIVINE
0 : 4
05:08 13.04.2026
ENTER FORCE.36
4 : 0
05:15 08.04.2026
ENTER FORCE.36
3 : 0
05:10 07.04.2026
Nyam Gaming
0 : 3
05:10 30.03.2026
99DIVINE
1 : 3
Strona używa pliki cookie (t. zw. ciasteczka) w celu zapewnenia personalizacji treści i nadaina użytkownikom funkcji dodatkowych, oraz w celu analizy ruchu na stronie. Korzystając z serwisu tips.gg, zgadzasz się na politykę używania plików cookie. Zgoda