BakS eSports – ILIN – Bezpośrednie mecze

375 ILIN rosja (kraj terrorystów)
Ostatni mecz 14 godz. temu.
Ostatni mecz 17 d. temu.

Analiza przeciwników

BakS eSports
vs
ILIN
0 Łeb w łeb zwycięstw 1
126K Punkty 140K
1 Seria zwycięstw 0
0 Seria porażek 1
55% Winrate 30 dni 0%
46% Win rate 47%
Prawdżiwe typy 0

Porównanie drużyn BakS eSports i ILIN: statystyki z bezpośrednich spotkań, historia meczów z wynikami

Aktualne statystyki dla drużyn BakS eSports () i ILIN (rosja (kraj terrorystów)):
Drużyna BakS eSports ILIN
Ranking Tips.GG #7 #375
Bezpośrednie spotkania Bez zwycięstw Wygrane: 1 (100%)
Zwycięskie mapy 0 1
Aktualna seria zwycięstw Seria zwycięstw: 1 Seria porażek: 1
% zwycięstw w ciągu ostatnich 30 dni 55% Nie grali
% zwycięstw ogółem 46% 47%
Forma drużyn (30 dni) Wygrane: 6
Przegrane: 5
Remisy: 0
Nie grali

Ostatnie 1 wyników meczów między ILIN a BakS eSports:
Data Wynik BakS eSports Wynik ILIN
28.02.2024 0 1

W wyniku wszystkich 1 meczów między drużynami, #team1 nie wygrała, podczas gdy ILIN wygrała 1 razy (100%). Całkowity wynik map to 0 : 1 na korzyść ILIN.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy BakS eSports i ILIN spotkali się tylko raz. Liczba wygranych map przez zespoły to 0 : 1 na korzyść ILIN. Ostatnie spotkanie odbyło się 28.02.2024 w ramach turnieju ESEA Sezon 48 Europa Advanced Dywizja.

Terminarz meczów

Brak zaplanowanych meczów między BakS eSports i ILIN

Łeb w łeb wyniki za 28.02.2024

09:0228.02.2024
0 : 1
ESEA Sezon 48 Europa Advanced Dywizja
Ogólny Etap

Przeszłe gry

2 : 1
Black Feniks
13:53 20.09.2026
1 : 2
Black Feniks
13:11 19.09.2026
2 : 1
ex-RUSTEC
13:11 18.09.2026
2 : 1
G2 Ares
14:00 17.09.2026
1 : 2
SPARTA
04:13 16.09.2026
2 : 0
Team Spirit Academy
10:44 15.09.2026
1 : 2
WBT
13:06 31.08.2026
2 : 1
Misa Esports
09:10 31.08.2026
2 : 0
MOUZ NXT
13:08 30.08.2026
1 : 2
Misa Esports
09:21 30.08.2026
0 : 1
Color
12:10 24.08.2026
1 : 2
BASEMENT BOYS
13:10 15.08.2026
2 : 0
OG
13:10 14.08.2026
2 : 1
Fire Flux Esports
09:19 14.08.2026
1 : 2
Tricksters
11:45 09.07.2026
13:22 03.03.2024
Metizport
1 : 0
12:13 03.03.2024
9INE
0 : 1
09:15 01.03.2024
Golden Sword
0 : 1
11:09 29.02.2024
ex-Eternal Fire Academy
1 : 0
10:11 29.02.2024
Soda Gaming
0 : 1
09:02 28.02.2024
BakS eSports
0 : 1
09:10 21.02.2024
Vaseline Worms
0 : 1
11:17 19.02.2024
Synck eSports
0 : 1
09:14 16.02.2024
L&G
0 : 1
11:04 15.02.2024
FORZE Youngsters
0 : 1
10:09 14.02.2024
ex-FLuffy Gangsters
1 : 0
12:09 13.02.2024
ex-K10
0 : 1
09:08 13.02.2024
Insilio
1 : 0
11:09 12.02.2024
Nemiga Gaming
1 : 0
10:14 26.01.2024
Rebels Gaming
1 : 0
Strona używa pliki cookie (t. zw. ciasteczka) w celu zapewnenia personalizacji treści i nadaina użytkownikom funkcji dodatkowych, oraz w celu analizy ruchu na stronie. Korzystając z serwisu tips.gg, zgadzasz się na politykę używania plików cookie. Zgoda