250%Bonus
Bonus
250%
Bonus powitalny aż do 18.000 zł + 250 darmowych spinów
Zarejestruj się i aktywuj kod
Nie, dziękuję

ALTERNATE aTTaX Ruby – Barça eSports GC – Bezpośrednie mecze

573 Barça eSports GC Hiszpania
Ostatni mecz 15 d. temu.
Ostatni mecz 20 d. temu.

Analiza przeciwników

ALTERNATE aTTaX Ruby
vs
Barça eSports GC
2 Łeb w łeb zwycięstw 1
8K Punkty 4K
0 Seria zwycięstw 0
2 Seria porażek 1
23% Winrate 30 dni 27%
39% Win rate 32%
0 Prawdżiwe typy 0

Porównanie drużyn ALTERNATE aTTaX Ruby i Barça eSports GC: statystyki z bezpośrednich spotkań, historia meczów Valorant z wynikami

Aktualne statystyki Valorant dla drużyn ALTERNATE aTTaX Ruby (Niemcy) i Barça eSports GC (Hiszpania):
Drużyna ALTERNATE aTTaX Ruby Barça eSports GC
Ranking Tips.GG #407 #573
Bezpośrednie spotkania Wygrane: 2 (67%) Wygrane: 1 (33%)
Zwycięskie mapy 4 3
Aktualna seria zwycięstw Seria porażek: 2 Seria porażek: 1
% zwycięstw w ciągu ostatnich 30 dni 23% 27%
% zwycięstw ogółem 39% 32%
Forma drużyn (30 dni) Wygrane: 3
Przegrane: 10
Remisy: 0
Wygrane: 3
Przegrane: 8
Remisy: 0

Ostatnie 3 wyników meczów między Barça eSports GC a ALTERNATE aTTaX Ruby:
Data Wynik ALTERNATE aTTaX Ruby Wynik Barça eSports GC
29.07.2026 0 2
27.04.2026 2 0
11.02.2026 2 1

W wyniku wszystkich 3 meczów Valorant między drużynami, ALTERNATE aTTaX Ruby wygrała 2 razy (67%), podczas gdy Barça eSports GC wygrała 1 razy (33%). Całkowity wynik map to 4 : 3 na korzyść ALTERNATE aTTaX Ruby.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy między ALTERNATE aTTaX Ruby i Barça eSports GC rozegrano 3 gier: ALTERNATE aTTaX Ruby wygrała 2 razy, Barça eSports GC wygrała 1 razy. Liczba wygranych map przez zespoły w ciągu ostatnich 12 miesięcy to 4 : 3 na korzyść ALTERNATE aTTaX Ruby. Ostatnie spotkanie odbyło się 11.02.2026 w ramach turnieju Valorant Champions Tour 2026 Game Changers EMEA Seria 1.

Terminarz meczów

Brak zaplanowanych meczów między ALTERNATE aTTaX Ruby i Barça eSports GC

Łeb w łeb gry od 11.02.2026 do 29.07.2026

13:1929.07.20262 typów
0 : 2
Valorant Champions Tour 2026: Game Changers EMEA Faza 3
Faza Grupowa
11:0927.04.20262 typów
2 : 0
Valorant Champions Tour 2026 Game Changers EMEA Faza 2
Faza Grupowa
13:0111.02.20263 typów
2 : 1
Valorant Champions Tour 2026 Game Changers EMEA Seria 1
Faza Grupowa

Przeszłe gry

1 : 2
FOKUS Sakura
11:01 15.08.2026
1 : 2
G2 Gozen
11:06 13.08.2026
12:59 10.08.2026
GIANTX
2 : 1
2 : 0
Karmine Corp GC
11:04 10.08.2026
11:05 09.08.2026
Mom Said No
0 : 2
2 : 1
Lost Puppies GC
12:41 08.08.2026
0 : 2
Gentle Mates GC
14:35 06.08.2026
0 : 2
FOKUS Sakura
13:14 05.08.2026
0 : 2
Habos Babos
12:52 04.08.2026
11:05 04.08.2026
G2 Gozen
2 : 0
0 : 2
G2 Gozen
15:05 03.08.2026
13:20 03.08.2026
Twisted Minds Orchid
2 : 0
1 : 2
GIANTX
13:01 30.07.2026
11:13 30.07.2026
Gentle Mates GC
2 : 0
0 : 2
Barça eSports GC
13:19 29.07.2026
13:19 29.07.2026
ALTERNATE aTTaX Ruby
0 : 2
0 : 2
SK Nebula
14:43 28.07.2026
11:05 28.07.2026
Karmine Corp GC
2 : 1
11:06 27.07.2026
Habos Babos
2 : 0
2 : 1
Karmine Corp GC
12:49 23.07.2026
11:03 23.07.2026
FOKUS Sakura
2 : 1
0 : 2
Twisted Minds Orchid
14:16 22.07.2026
11:01 22.07.2026
SK Nebula
2 : 0
11:02 21.07.2026
GIANTX
1 : 2
13:20 20.05.2026
G2 Gozen
2 : 0
1 : 2
SK Nebula
14:16 14.05.2026
11:09 14.05.2026
Gentle Mates GC
2 : 1
0 : 2
G2 Gozen
14:33 13.05.2026
13:53 13.05.2026
FOKUS Sakura
1 : 2
11:04 12.05.2026
Karmine Corp GC
1 : 2
Strona używa pliki cookie (t. zw. ciasteczka) w celu zapewnenia personalizacji treści i nadaina użytkownikom funkcji dodatkowych, oraz w celu analizy ruchu na stronie. Korzystając z serwisu tips.gg, zgadzasz się na politykę używania plików cookie. Zgoda