900%Бонус
Бонус
900%
Ексклюзивний бонус 150FS + 900% бонус на депозит
Зареєструватися і активувати код
Ні, дякую

Призовий фонд IEM Beijing 2026: як $1,250,000 розподіляють між 16 командами

02.11.2026, 03:28
Prefer us on Google — see Tips.gg in Top Stories & DiscoverAdd on Google

Intel Extreme Masters Beijing 2026 завершує сезон CS2 від ESL, і на кону призовий фонд у $1,250,000. Турнір триває з 2 по 8 листопада на Bloomage Biotech Biohyalux ECM Arena в Пекіні, Китай, а організатором виступає ESL FACEIT Group разом із Beijing Esports Industry Development Association. Шістнадцять команд, дві групи, одна сітка плей-оф на шість команд.

Минуло сім років відтоді, як IEM востаннє приїжджав до китайської столиці. Випуск 2019 року дістався Astralis, які розгромили 100 Thieves 3–0 у фіналі й завершили весь турнір, не втративши жодної карти. Останні два сезони китайська зупинка проходила в Ченду, тож повернення до Пекіна має неабияке значення для регіональної сцени.

Розподіл призового фонду

Сума $1,250,000 ділиться на дві частини за кожне місце: гроші, що йдуть безпосередньо гравцям, і частка клубу, яка виплачується організації. Чемпіони отримують загалом $360,000, з яких $125,000 дістається складу, а $235,000 — клубу. Навіть чотири команди, які вибули на 13-16 місцях, ідуть не з порожніми руками, хоча в їхньому випадку всі $4,000 — це гроші гравців без частки клубу.

Місце Загалом (USD) Приз гравцям Частка команди
1-ше $360,000 $125,000 $235,000
2-ге $210,000 $50,000 $160,000
3-тє $160,000 $30,000 $130,000
4-те $120,000 $20,000 $100,000
5-6-те $87,500 $12,500 $75,000
7-8-ме $54,500 $7,000 $47,500
9-12-те $25,000 $5,000 $20,000
13-16-те $4,000 $4,000 $0

Розрив між першим і другим місцем — саме там і криється справжній тиск. Поразка у гранд-фіналі коштує команді $150,000 порівняно з підняттям трофея, а лише частка клубу змінюється на $75,000. Команди, які провалюються в групах, все ж приблизно покривають витрати, але не більше того.

16 команд

Тринадцять місць було розподілено через Valve Regional Standings. Десять із них — прямі запрошення за VRS: Falcons, FURIA, MOUZ, Legacy, Natus Vincere, G2 Esports, Aurora, FaZe Clan, BB Team і PARIVISION. Три регіональні слоти VRS дісталися 9z (Південна Америка), The MongolZ (Азія) і Team Liquid (Північна Америка).

Решта три кваліфікувалися важчим шляхом. B8 і HEROIC пройшли через глобальний закритий кваліфікатор, а TYLOO взяли слот азійського кваліфікатора й гратимуть перед рідною публікою.

Група A

  • Falcons
  • FURIA
  • Natus Vincere
  • FaZe Clan
  • Legacy
  • The MongolZ
  • HEROIC
  • B8

Група B

  • MOUZ
  • G2 Esports
  • Aurora
  • PARIVISION
  • 9z
  • BB Team
  • Team Liquid
  • TYLOO

Група A на папері виглядає важчою половиною. Falcons, FURIA, NAVI і FaZe в одній сітці означають, що щонайменше два відомі колективи опиняться в нижній четвірці. Редакція TipsGG вважає, що сюрпризи прийдуть саме з групи B, де і PARIVISION, і Aurora здатні вибити більш іменитий склад.

Сцена на 360 градусів і 45 000 уболівальників

ESL будує матчі на сцені, оточеній глядачами з усіх боків, — таку конфігурацію компанія не використовувала з часів Rio Major у 2022 році. Організатори очікують понад 45 000 уболівальників протягом тижня, що зробило б це найбільшим окремим IEM, який коли-небудь проводили в Азії. Двері відчинені в ігрові дні, включно з трьома днями групового етапу, а не лише плей-оф.

Останній плей-оф на шість команд

Пекін — останній турнір ESL з CS2, побудований навколо сітки плей-оф на шість команд. З наступного сезону турніри Intel Extreme Masters розширюються до восьми команд у плей-оф, а це означає, що двоє тих, хто вижив у груповому етапі й зазвичай пішов би ні з чим, отримають друге життя. Поки що третє місце у групі все ще означає кінець турніру.

Наслідки для Grand Slam

Це третя зупинка ESL Grand Slam Season VII після IEM Atlanta і ESL Pro League Season 24. Чемпіон отримує очко в заліку на додачу до $360,000, що важливо для будь-якої організації, яка згодом полює на бонус Grand Slam.

Жорстокий календар

Розклад тут непростий. Фінал PGL Masters Bucharest припадає на 31 жовтня, лише за два дні до першої подачі в Пекіні, тож кілька складів прилетять із Румунії без відпочинку. А BLAST Rivals Hong Kong стартує наступного дня після гранд-фіналу в Пекіні. Команди, які глибоко зайдуть в обох сітках, матимуть майже три тижні поспіль CS2 найвищого рівня на двох континентах. Втома дасться взнаки в цифрах, особливо в довгих серіях із трьох карт наприкінці тижня.

Ставки на IEM Beijing 2026

Ринки на турнір такого масштабу рухаються швидко, особливо коли втома від перельотів і короткі вікна підготовки спотворюють форму. Якщо ви тільки вчитеся читати коефіцієнти CS2, наш посібник про те, як робити ставки на спорт охоплює основи, а глосарій спортивних ставок пояснює термінологію, з якою ви зіткнетеся у форах на карти та тоталах раундів. Ми дотримуємося чітких стандартів щодо того, що публікуємо, і вони зафіксовані в нашій редакційній політиці, а кожен беттор має знати свої права як гравця, перш ніж робити депозит будь-де. Встановлюйте ліміти, дотримуйтеся їх і грайте відповідально.

Перші матчі починаються 2 листопада. Гранд-фінал і головний приз у $360,000 визначаться 8 листопада.

Ми використовуємо cookie-файли для надання персоналізованого контенту, додаткових функцій користувачам та аналізу відвідувань веб-сайту. Використовуючи сайт tips.gg, ви погоджуєтеся із нашою політикою щодо використання cookie-файлів. Згоден