150%Bonus
Bonus
150%
150% op til 400 EUR + 100 gratis spins
Tilmeld dig & aktiver kode
Nej tak

FA Cup 2022/23

2022/23 England
401 Hold
Premier Division
Manchester City
Vinder
Manchester United
2. plads
-
3. plads
Afsluttet
05.08.2022 - 03.06.2023. 302 d.
Hold: 2
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Manchester City
1
0
0
2 - 1
Manchester United
0
1
0
1 - 2
03.06.2023 - 03.06.2023
Afsluttet, 1 d.
Hold: 4
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Manchester City
1
0
0
3 - 0
Manchester United
1
0
0
7 - 6
Brighton & Hove Albion
0
1
0
6 - 7
Sheffield United
0
1
0
0 - 3
22.04.2023 - 23.04.2023
Afsluttet, 1 d.
Hold: 8
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Manchester United
1
0
0
3 - 1
Brighton & Hove Albion
1
0
0
5 - 0
Sheffield United
1
0
0
3 - 2
Manchester City
1
0
0
6 - 0
Fulham
0
1
0
1 - 3
Grimsby Town
0
1
0
0 - 5
Blackburn Rovers
0
1
0
2 - 3
Burnley
0
1
0
0 - 6
18.03.2023 - 19.03.2023
Afsluttet, 1 d.
Hold: 16
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Sheffield United
1
0
0
1 - 0
Manchester United
1
0
0
3 - 1
Burnley
1
0
0
1 - 0
Grimsby Town
1
0
0
2 - 1
Manchester City
1
0
0
3 - 0
Fulham
1
0
0
2 - 0
Blackburn Rovers
1
0
0
2 - 1
Brighton & Hove Albion
1
0
0
1 - 0
Tottenham Hotspur
0
1
0
0 - 1
West Ham United
0
1
0
1 - 3
Fleetwood Town
0
1
0
0 - 1
Southampton
0
1
0
1 - 2
Bristol City
0
1
0
0 - 3
Leeds United
0
1
0
0 - 2
Leicester City
0
1
0
1 - 2
Stoke City
0
1
0
0 - 1
28.02.2023 - 01.03.2023
Afsluttet, 1 d.
Hold: 32
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Brighton & Hove Albion
1
0
0
2 - 1
Tottenham Hotspur
1
0
0
3 - 0
Manchester United
1
0
0
3 - 1
Fulham
1
0
1
4 - 3
Southampton
1
0
0
2 - 1
Stoke City
1
0
0
3 - 1
West Ham United
1
0
0
2 - 0
Blackburn Rovers
1
0
1
3 - 2
Bristol City
1
0
0
3 - 0
Leeds United
1
0
0
3 - 1
Sheffield United
1
0
1
6 - 4
Grimsby Town
1
0
1
5 - 2
Leicester City
1
0
0
1 - 0
Fleetwood Town
1
0
1
2 - 1
Manchester City
1
0
0
1 - 0
Burnley
1
0
1
2 - 1
Walsall
0
1
0
0 - 1
Blackpool
0
1
0
1 - 2
West Bromwich(WBA)
0
1
0
0 - 3
Accrington Stanley
0
1
0
1 - 3
Sunderland
0
1
1
3 - 4
Preston North End
0
1
0
0 - 3
Læsning
0
1
0
1 - 3
Liverpool
0
1
0
1 - 2
Stevenage Borough
0
1
0
1 - 3
Derby County
0
1
0
0 - 2
Birmingham City
0
1
1
2 - 3
Wrexham
0
1
1
4 - 6
Luton Town
0
1
1
2 - 5
Sheffield Wednesday
0
1
1
1 - 2
Ipswich Town
0
1
1
1 - 2
Arsenal
0
1
0
0 - 1
27.01.2023 - 08.02.2023
Afsluttet, 12 d.
Hold: 64
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Accrington Stanley
1
0
1
2 - 1
Ipswich Town
1
0
0
4 - 1
Blackpool
1
0
0
4 - 1
Blackburn Rovers
1
0
0
1 - 0
Brighton & Hove Albion
1
0
0
5 - 1
Stoke City
1
0
0
3 - 0
Derby County
1
0
0
3 - 0
Sheffield Wednesday
1
0
0
2 - 1
West Ham United
1
0
0
1 - 0
Stevenage Borough
1
0
0
2 - 1
Wrexham
1
0
0
4 - 3
Grimsby Town
1
0
0
1 - 0
Fleetwood Town
1
0
0
2 - 1
Sheffield United
1
0
0
2 - 0
Sunderland
1
0
0
2 - 1
Fulham
1
0
0
2 - 0
Leicester City
1
0
0
1 - 0
Walsall
1
0
0
2 - 1
Burnley
1
0
0
4 - 2
Læsning
1
0
0
2 - 0
Leeds United
1
0
1
7 - 4
Manchester United
1
0
0
3 - 1
West Bromwich(WBA)
1
0
1
7 - 3
Tottenham Hotspur
1
0
0
1 - 0
Liverpool
1
0
1
3 - 2
Southampton
1
0
0
2 - 1
Luton Town
1
0
1
3 - 2
Bristol City
1
0
1
3 - 2
Birmingham City
1
0
0
2 - 1
Preston North End
1
0
0
3 - 1
Arsenal
1
0
0
3 - 0
Manchester City
1
0
0
4 - 0
Middlesbrough
0
1
0
1 - 5
Rotherham United
0
1
0
1 - 4
Huddersfield By
0
1
0
1 - 3
Watford
0
1
0
0 - 2
Queens Park Rangers (QPR)
0
1
0
1 - 2
Portsmouth
0
1
0
0 - 1
Gillingham
0
1
0
0 - 1
Millwall
0
1
0
0 - 2
Nottingham Forest
0
1
0
1 - 4
Crystal Palace
0
1
0
1 - 2
Coventry City
0
1
0
3 - 4
Bournemouth AFC
0
1
0
2 - 4
Aston Villa
0
1
0
1 - 2
Cardiff City
0
1
1
4 - 7
Chesterfield
0
1
1
3 - 7
Ulve
0
1
1
2 - 3
Wigan Athletic
0
1
1
2 - 3
Forest Green Rovers
0
1
0
1 - 2
Swansea City
0
1
1
2 - 3
Oxford United
0
1
0
0 - 3
Chelsea
0
1
0
0 - 4
Stockport County
0
1
0
1 - 2
Hull City
0
1
0
0 - 2
Norwich City
0
1
0
0 - 1
Hartlepool United
0
1
0
0 - 3
Barnsley
0
1
0
0 - 3
Newcastle United
0
1
0
1 - 2
Brentford
0
1
0
0 - 1
Boreham Wood
0
1
1
1 - 2
Burton Albion
0
1
0
0 - 1
Shrewsbury Town
0
1
0
1 - 2
Everton
0
1
0
1 - 3
06.01.2023 - 24.01.2023
Afsluttet, 18 d.
Hold: 38
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Gillingham
1
0
1
4 - 3
Barnsley
1
0
0
3 - 0
Hartlepool United
1
0
0
3 - 1
Chesterfield
1
0
0
2 - 0
Accrington Stanley
1
0
0
1 - 0
Forest Green Rovers
1
0
0
2 - 1
Shrewsbury Town
1
0
0
3 - 1
Oxford United
1
0
0
4 - 1
Grimsby Town
1
0
0
2 - 1
Walsall
1
0
0
2 - 1
Sheffield Wednesday
1
0
0
2 - 1
Portsmouth
1
0
0
3 - 2
Stevenage Borough
1
0
0
3 - 0
Fleetwood Town
1
0
0
1 - 0
Stockport County
1
0
1
5 - 3
Ipswich Town
1
0
0
4 - 0
Burton Albion
1
0
0
6 - 1
Boreham Wood
1
0
0
2 - 0
Wrexham
1
0
0
4 - 1
Farnborough By
0
1
0
1 - 4
Buxton
0
1
0
0 - 4
Kings Lynn
0
1
0
0 - 3
Harrogate Town
0
1
0
1 - 3
Charlton Athletic
0
1
1
3 - 5
Wimbledon
0
1
0
0 - 2
Barnet
0
1
0
0 - 1
Alvechurch
0
1
0
1 - 2
Exeter By
0
1
0
1 - 4
Peterborough United
0
1
0
1 - 3
Bristol Rovers
0
1
0
0 - 2
Cambridge United
0
1
0
1 - 2
Carlisle United
0
1
0
1 - 2
Chippenham By
0
1
0
1 - 6
Dagenham Redbridge
0
1
1
3 - 4
Ebbsfleet United
0
1
0
0 - 1
Milton Keynes Dons
0
1
0
2 - 3
Crewe Alexandra
0
1
0
0 - 3
Mansfield Town
0
1
0
1 - 2
26.11.2022 - 08.12.2022
Afsluttet, 12 d.
Hold: 80
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Derby County
2
0
1
9 - 3
Buxton
1
0
0
2 - 0
Walsall
1
0
0
2 - 0
Kings Lynn
1
0
0
1 - 0
Mansfield Town
1
0
0
1 - 0
Crewe Alexandra
1
0
0
1 - 0
Fleetwood Town
1
0
0
3 - 1
Charlton Athletic
1
0
0
4 - 1
Carlisle United
1
0
0
2 - 1
Grimsby Town
1
0
0
5 - 1
Stevenage Borough
1
0
0
3 - 2
Shrewsbury Town
1
0
0
2 - 1
Stockport County
1
0
0
4 - 0
Burton Albion
1
0
0
2 - 0
Dagenham Redbridge
1
0
0
1 - 0
Accrington Stanley
1
0
0
4 - 1
Boreham Wood
1
0
0
3 - 1
Exeter By
1
0
0
3 - 2
Milton Keynes Dons
1
0
0
6 - 0
Ebbsfleet United
1
0
0
2 - 1
Alvechurch
1
0
0
2 - 1
Forest Green Rovers
1
0
0
2 - 0
Sheffield Wednesday
1
0
0
2 - 0
Peterborough United
1
0
1
3 - 0
Portsmouth
1
0
0
3 - 1
Oxford United
1
0
0
2 - 1
Cambridge United
1
0
1
4 - 2
Chesterfield
1
0
0
1 - 0
Wimbledon
1
0
1
4 - 2
Gillingham
1
0
1
2 - 1
Ipswich Town
1
0
0
3 - 0
Chippenham By
1
0
0
1 - 0
Hartlepool United
1
0
1
7 - 6
Harrogate Town
1
0
0
1 - 0
Bristol Rovers
1
0
0
1 - 0
Barnsley
1
0
0
2 - 1
Barnet
1
0
1
2 - 1
Farnborough By
1
0
0
2 - 0
Wrexham
1
0
0
3 - 0
Newport County
1
1
0
3 - 2
Kulby
0
1
0
1 - 4
Eastleigh
0
1
0
1 - 3
Needham Market
0
1
0
0 - 2
Merthyr Town
0
1
0
0 - 2
Taunton By
0
1
0
0 - 6
Bolton Vandrere
0
1
0
1 - 2
Bradford City
0
1
0
0 - 1
Gateshead
0
1
0
2 - 3
Syd Shields
0
1
0
0 - 2
Halifax By
0
1
0
1 - 2
Hereford United
0
1
0
1 - 3
Doncaster Rovers
0
1
0
0 - 1
Maidenhead United
0
1
0
0 - 1
Oxford By
0
1
0
1 - 3
Barrow
0
1
0
0 - 1
Salford City
0
1
1
0 - 3
Woking
0
1
0
1 - 2
Curzon Ashton
0
1
1
2 - 4
Weymouth
0
1
1
2 - 4
Fylde
0
1
1
1 - 2
Solihull Moors
0
1
1
6 - 7
Torquay United
0
1
1
2 - 7
Chelmsford City
0
1
1
1 - 2
Bracknell Town
0
1
0
0 - 3
Oldham Athletic
0
1
0
0 - 3
Wycombe Wanderers
0
1
0
0 - 2
Leyton Orient
0
1
0
0 - 1
Northampton By
0
1
0
0 - 1
Colchester United
0
1
0
0 - 2
Tranmere Rovers
0
1
0
1 - 2
Plymouth Argyle
0
1
0
1 - 5
Swindon By
0
1
0
0 - 4
Crawley Town
0
1
0
1 - 4
Port Vale
0
1
0
2 - 3
Cheltenham Town
0
1
0
1 - 2
York City
0
1
0
1 - 2
Sutton United
0
1
0
0 - 2
Rochdale
0
1
0
0 - 1
Lincoln City
0
1
0
0 - 1
Morecambe
0
1
0
0 - 2
04.11.2022 - 27.11.2022
Afsluttet, 23 d.
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Chippenham By
1
0
0
1 - 0
Wrexham
1
0
0
3 - 2
Gateshead
1
0
0
2 - 1
Oldham Athletic
1
0
0
6 - 5
Taunton By
1
0
0
1 - 0
Fylde
1
0
0
2 - 0
Torquay United
1
0
0
2 - 1
Hendon
0
1
0
0 - 1
Blyth Spartans
0
1
0
2 - 3
Altrincham
0
1
0
1 - 2
Chester
0
1
0
5 - 6
Yeovil Town
0
1
0
0 - 1
Kidderminster Harriers
0
1
0
0 - 2
Hampton Richmond Borough
0
1
0
1 - 2
18.10.2022 - 18.10.2022
Afsluttet, 1 d.
Hold: 64
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Chesterfield
1
0
0
3 - 0
Kings Lynn
1
0
0
3 - 1
Hereford United
1
0
0
2 - 1
Solihull Moors
1
0
0
1 - 0
Dagenham Redbridge
1
0
0
7 - 0
Curzon Ashton
1
0
0
1 - 0
Buxton
1
0
0
2 - 1
Halifax By
1
0
0
3 - 0
Boreham Wood
1
0
0
5 - 3
Eastleigh
1
0
0
3 - 1
Ebbsfleet United
1
0
0
2 - 0
Bracknell Town
1
0
0
2 - 1
Kulby
1
0
0
3 - 2
Farnborough By
1
0
0
7 - 0
Alvechurch
1
0
0
3 - 2
Syd Shields
1
0
0
1 - 0
Woking
1
0
0
2 - 1
Maidenhead United
1
0
0
2 - 1
Needham Market
1
0
0
1 - 0
Barnet
1
0
0
3 - 0
York City
1
0
0
2 - 1
Chelmsford City
1
0
0
2 - 0
Weymouth
1
0
0
2 - 1
Oxford By
1
0
0
4 - 1
Merthyr Town
1
0
0
2 - 1
Altrincham
0
0
1
2 - 2
Gateshead
0
0
1
2 - 2
Chester
0
0
1
1 - 1
Oldham Athletic
0
0
1
1 - 1
Fylde
0
0
1
2 - 2
Kidderminster Harriers
0
0
1
2 - 2
Taunton By
0
0
1
0 - 0
Hampton Richmond Borough
0
0
1
2 - 2
Torquay United
0
0
1
2 - 2
Blyth Spartans
0
0
1
1 - 1
Chippenham By
0
0
1
2 - 2
Hendon
0
0
1
2 - 2
Wrexham
0
0
1
1 - 1
Yeovil Town
0
0
1
0 - 0
Dorking
0
1
0
1 - 3
Biggleswade Town
0
1
0
0 - 7
Worksop Town
0
1
0
2 - 3
Notts County
0
1
0
2 - 3
Scunthorpe United
0
1
0
0 - 1
Anstey Nomads
0
1
0
0 - 3
Weston Super Mare
0
1
0
0 - 3
Ashington
0
1
0
1 - 3
Banbury United
0
1
0
1 - 2
Maidstone United
0
1
0
0 - 1
Hornchurch
0
1
0
1 - 4
Southend United
0
1
0
1 - 2
Bromley
0
1
0
1 - 2
Havant Waterlooville
0
1
0
1 - 2
Basford Utd
0
1
0
0 - 1
Beckenham By
0
1
0
0 - 7
Eastbourne Borough
0
1
0
1 - 2
Bury AFC
0
1
0
1 - 2
Aldershot Town
0
1
0
0 - 2
Hyde F.C.
0
1
0
1 - 2
St. Ives By
0
1
0
0 - 3
Folkestone
0
1
0
1 - 2
Wealdstone
0
1
0
3 - 5
Sevenoaks By
0
1
0
0 - 2
Peterborough Sports
0
1
0
0 - 1
15.10.2022 - 16.10.2022
Afsluttet, 1 d.
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Bury AFC
1
0
0
2 - 0
Curzon Ashton
1
0
0
3 - 2
Basford Utd
1
0
0
7 - 5
Chester
1
0
0
4 - 0
Oxford By
1
0
0
3 - 1
Fylde
1
0
0
5 - 1
Ashington
1
0
0
3 - 0
Biggleswade Town
1
0
0
3 - 0
Clitheroe
0
1
0
0 - 2
Scarborough
0
1
0
2 - 3
Boston United
0
1
0
5 - 7
Hanley By
0
1
0
0 - 4
Plymouth Parkway
0
1
0
1 - 3
Congleton Town
0
1
0
1 - 5
Stocksbridge Park Steels
0
1
0
0 - 3
Billericay Town
0
1
0
0 - 3
04.10.2022 - 05.10.2022
Afsluttet, 1 d.
Hold: 80
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Hendon
1
0
0
3 - 2
Havant Waterlooville
1
0
0
2 - 0
Hampton Richmond Borough
1
0
0
6 - 1
Ebbsfleet United
1
0
0
2 - 1
Bracknell Town
1
0
0
3 - 0
Banbury United
1
0
0
2 - 0
Worksop Town
1
0
0
1 - 0
Syd Shields
1
0
0
5 - 2
Beckenham By
1
0
0
5 - 3
Buxton
1
0
0
3 - 0
Folkestone
1
0
0
1 - 0
Hyde F.C.
1
0
0
1 - 0
Weston Super Mare
1
0
0
7 - 2
Kings Lynn
1
0
0
6 - 1
Hereford United
1
0
0
3 - 0
Kidderminster Harriers
1
0
0
2 - 1
Chelmsford City
1
0
0
5 - 0
Kulby
1
0
0
3 - 0
Taunton By
1
0
0
1 - 0
Farnborough By
1
0
0
5 - 1
Needham Market
1
0
0
2 - 0
Blyth Spartans
1
0
0
1 - 0
Peterborough Sports
1
0
0
3 - 1
Eastbourne Borough
1
0
0
2 - 1
Alvechurch
1
0
0
4 - 0
Anstey Nomads
1
0
0
5 - 0
Merthyr Town
1
0
0
1 - 0
St. Ives By
1
0
0
3 - 1
Weymouth
1
0
0
3 - 0
Sevenoaks By
1
0
0
1 - 0
Hornchurch
1
0
0
3 - 0
Chippenham By
1
0
0
2 - 1
Basford Utd
0
0
1
1 - 1
Plymouth Parkway
0
0
1
1 - 1
Chester
0
0
1
0 - 0
Congleton Town
0
0
1
1 - 1
Fylde
0
0
1
1 - 1
Hanley By
0
0
1
0 - 0
Oxford By
0
0
1
1 - 1
Boston United
0
0
1
1 - 1
Clitheroe
0
0
1
1 - 1
Bury AFC
0
0
1
1 - 1
Billericay Town
0
0
1
3 - 3
Curzon Ashton
0
0
1
2 - 2
Scarborough
0
0
1
2 - 2
Biggleswade Town
0
0
1
3 - 3
Stocksbridge Park Steels
0
0
1
2 - 2
Ashington
0
0
1
2 - 2
Metropolitan Police
0
1
0
1 - 2
Braintree Town
0
1
0
0 - 3
Bath City
0
1
0
0 - 1
Welling United
0
1
0
0 - 3
Chasetown
0
1
0
1 - 3
Swindon Supermarine
0
1
0
1 - 5
Sudbury
0
1
0
0 - 3
Nuneaton Borough
0
1
0
0 - 4
Shefford Town Campton
0
1
0
0 - 5
Worthing
0
1
0
1 - 2
Hemel Hempstead By
0
1
0
1 - 3
Chorley
0
1
0
0 - 1
Walton Hersham
0
1
0
0 - 1
Paulton Rovers
0
1
0
1 - 6
Romford
0
1
0
0 - 5
Helston Athletic
0
1
0
2 - 7
Herne Bay
0
1
0
2 - 3
Gloucester City
0
1
0
0 - 1
Cheshunt
0
1
0
1 - 2
Tre Broer
0
1
0
0 - 3
Kettering Town
0
1
0
1 - 6
Darlington
0
1
0
0 - 1
Dulwich Hamlet
0
1
0
0 - 1
Bamber Bridge
0
1
0
0 - 3
Binfield
0
1
0
3 - 5
Carshalton Athletic
0
1
0
0 - 2
Marske United
0
1
0
2 - 5
Gainsborough Trinity
0
1
0
0 - 1
Berkhamsted By
0
1
0
0 - 2
Hanwell By
0
1
0
1 - 2
Yate Town
0
1
0
0 - 3
Brightlingsea Regent
0
1
0
0 - 2
30.09.2022 - 01.10.2022
Afsluttet, 1 d.
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Bury AFC
1
0
0
5 - 3
Fylde
1
0
0
3 - 0
Bracknell Town
1
0
0
3 - 0
Gainsborough Trinity
1
0
0
4 - 2
Sudbury
1
0
0
2 - 1
Merthyr Town
1
0
0
2 - 1
Walton Hersham
1
0
0
3 - 1
Welling United
1
0
0
3 - 0
Peterborough Sports
1
0
0
1 - 0
Chorley
1
0
0
9 - 0
Helston Athletic
1
0
0
4 - 2
Braintree Town
1
0
0
2 - 1
Bath City
1
0
0
1 - 0
Anstey Nomads
1
0
0
8 - 7
Tre Broer
1
0
0
4 - 0
Paulton Rovers
1
0
0
2 - 1
Congleton Town
1
0
0
3 - 2
Kings Lynn
1
0
0
3 - 0
Farnborough By
1
0
0
2 - 0
Hayes Yeading United
0
1
0
0 - 2
Newcastle Town
0
1
0
2 - 3
Hartley Wintney
0
1
0
0 - 1
Chesham United
0
1
0
0 - 3
Ilkeston Town
0
1
0
7 - 8
Long Eaton Utd
0
1
0
2 - 4
Gosport Borough
0
1
0
1 - 2
St Albans City
0
1
0
1 - 2
Cirencester
0
1
0
1 - 2
Lancaster By
0
1
0
3 - 5
Bedford By
0
1
0
0 - 3
Chatham Town
0
1
0
1 - 3
Farsley Celtic
0
1
0
0 - 3
Fisher Athletic
0
1
0
0 - 3
Redditch United
0
1
0
0 - 1
Heybridge Swifts
0
1
0
1 - 2
Liversedge
0
1
0
0 - 9
lewes
0
1
0
0 - 4
Bishop·s Cleeve
0
1
0
2 - 4
20.09.2022 - 21.09.2022
Afsluttet, 1 d.
Hold: 160
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Swindon Supermarine
1
0
0
1 - 0
Chasetown
1
0
0
4 - 2
Plymouth Parkway
1
0
0
3 - 2
Oxford By
1
0
0
2 - 1
Buxton
1
0
0
2 - 1
Chester
1
0
0
2 - 0
Ashington
1
0
0
2 - 1
Hereford United
1
0
0
1 - 0
Clitheroe
1
0
0
2 - 0
Worksop Town
1
0
0
2 - 0
Hyde F.C.
1
0
0
1 - 0
Alvechurch
1
0
0
4 - 0
Nuneaton Borough
1
0
0
1 - 0
Boston United
1
0
0
4 - 0
Basford Utd
1
0
0
2 - 0
Kulby
1
0
0
1 - 0
Kettering Town
1
0
0
4 - 1
Kidderminster Harriers
1
0
0
1 - 0
Metropolitan Police
1
0
0
3 - 1
Banbury United
1
0
0
1 - 0
Bamber Bridge
1
0
0
2 - 1
Weston Super Mare
1
0
0
1 - 0
Hampton Richmond Borough
1
0
0
2 - 0
Syd Shields
1
0
0
5 - 0
Stocksbridge Park Steels
1
0
0
2 - 1
Scarborough
1
0
0
3 - 2
Hanley By
1
0
0
4 - 1
Marske United
1
0
0
1 - 0
Beckenham By
1
0
0
2 - 1
Blyth Spartans
1
0
0
2 - 0
Romford
1
0
0
2 - 1
Darlington
1
0
0
3 - 2
Curzon Ashton
1
0
0
3 - 2
Weymouth
1
0
0
3 - 1
Gloucester City
1
0
0
3 - 1
Biggleswade Town
1
0
0
3 - 0
Worthing
1
0
0
3 - 1
Herne Bay
1
0
0
2 - 0
Shefford Town Campton
1
0
0
3 - 1
Billericay Town
1
0
0
4 - 0
Dulwich Hamlet
1
0
0
2 - 1
Brightlingsea Regent
1
0
0
3 - 2
Carshalton Athletic
1
0
0
2 - 1
Ebbsfleet United
1
0
0
2 - 0
Needham Market
1
0
0
2 - 0
Hanwell By
1
0
0
2 - 1
Eastbourne Borough
1
0
0
2 - 0
Hendon
1
0
0
3 - 1
Folkestone
1
0
0
3 - 0
Yate Town
1
0
0
2 - 1
Binfield
1
0
0
4 - 0
Hemel Hempstead By
1
0
0
3 - 0
Cheshunt
1
0
0
3 - 1
Taunton By
1
0
0
1 - 0
Sevenoaks By
1
0
0
1 - 0
Hornchurch
1
0
0
3 - 0
St. Ives By
1
0
0
3 - 0
Berkhamsted By
1
0
0
2 - 0
Chippenham By
1
0
0
3 - 0
Havant Waterlooville
1
0
0
1 - 0
Chelmsford City
1
0
0
6 - 1
Long Eaton Utd
0
0
1
1 - 1
Congleton Town
0
0
1
1 - 1
St Albans City
0
0
1
1 - 1
Chesham United
0
0
1
2 - 2
Liversedge
0
0
1
1 - 1
Chorley
0
0
1
1 - 1
Chatham Town
0
0
1
2 - 2
Ilkeston Town
0
0
1
1 - 1
Walton Hersham
0
0
1
2 - 2
Anstey Nomads
0
0
1
1 - 1
Fylde
0
0
1
1 - 1
Sudbury
0
0
1
1 - 1
Farsley Celtic
0
0
1
1 - 1
Bedford By
0
0
1
1 - 1
Heybridge Swifts
0
0
1
1 - 1
Braintree Town
0
0
1
1 - 1
Kings Lynn
0
0
1
1 - 1
Peterborough Sports
0
0
1
2 - 2
Gainsborough Trinity
0
0
1
1 - 1
Redditch United
0
0
1
2 - 2
Newcastle Town
0
0
1
1 - 1
Bracknell Town
0
0
1
2 - 2
Bishop·s Cleeve
0
0
1
3 - 3
Lancaster By
0
0
1
1 - 1
Merthyr Town
0
0
1
1 - 1
Cirencester
0
0
1
1 - 1
Welling United
0
0
1
0 - 0
Bath City
0
0
1
2 - 2
Fisher Athletic
0
0
1
0 - 0
lewes
0
0
1
1 - 1
Tre Broer
0
0
1
1 - 1
Bury AFC
0
0
1
1 - 1
Hartley Wintney
0
0
1
2 - 2
Hayes Yeading United
0
0
1
1 - 1
Farnborough By
0
0
1
1 - 1
Gosport Borough
0
0
1
1 - 1
Paulton Rovers
0
0
1
1 - 1
Helston Athletic
0
0
1
3 - 3
Tiverton By
0
1
0
1 - 2
Phoenix Sports
0
1
0
0 - 1
Maldon Tiptree
0
1
0
0 - 3
East Thurrock United
0
1
0
0 - 3
Canvey Island
0
1
0
0 - 3
Laverstock Ford
0
1
0
0 - 1
Concord Rangers
0
1
0
0 - 2
Totton
0
1
0
0 - 1
Kings Langley
0
1
0
1 - 6
North Leigh
0
1
0
2 - 3
St Neots By
0
1
0
1 - 3
Dover Athletic
0
1
0
0 - 2
Ashford United
0
1
0
0 - 2
Grays Athletic
0
1
0
1 - 3
Enfield 1893
0
1
0
0 - 4
Margate
0
1
0
1 - 2
Waltham Abbey.
0
1
0
2 - 3
Westfields
0
1
0
1 - 2
Sheringham
0
1
0
0 - 2
Slough By
0
1
0
1 - 3
Cray Valley Paper Mills
0
1
0
1 - 2
Wingate Finchley
0
1
0
1 - 3
Uxbridge
0
1
0
0 - 2
Tamworth
0
1
0
0 - 1
Chichester City
0
1
0
0 - 3
Tonbridge Angels
0
1
0
0 - 4
Royston Town
0
1
0
0 - 3
Alfreton Town
0
1
0
1 - 2
Winchester By
0
1
0
1 - 3
Atherstone Town
0
1
0
1 - 4
Sholing
0
1
0
0 - 3
Prescot Cables
0
1
0
1 - 2
Shepton Mallet
0
1
0
0 - 1
Shildon
0
1
0
0 - 5
Bognor Regis By
0
1
0
0 - 2
Burgess Hill By
0
1
0
1 - 3
Marine
0
1
0
1 - 2
Dunston UTS
0
1
0
2 - 3
Whitby Town
0
1
0
0 - 1
Dartford
0
1
0
1 - 2
Guiseley
0
1
0
0 - 2
Potters Bar By
0
1
0
1 - 2
Southport Fodboldklub
0
1
0
2 - 3
United of Manchester
0
1
0
2 - 3
AFC Telford United
0
1
0
2 - 4
Hungerford By
0
1
0
1 - 3
Barwell
0
1
0
1 - 4
Macclesfield Town
0
1
0
0 - 1
Rugby By
0
1
0
0 - 2
Leamington
0
1
0
0 - 1
Lichfield By
0
1
0
0 - 4
Warrington Town AFC
0
1
0
0 - 1
Harborough By
0
1
0
0 - 4
Brackley By
0
1
0
0 - 2
Spennymoor By
0
1
0
0 - 2
Bradford Park Avenue
0
1
0
1 - 2
Bromsgrove Sporting
0
1
0
0 - 1
Pontefract Collieries
0
1
0
0 - 2
Dorchester Town.
0
1
0
0 - 1
Salisbury Fodboldklub
0
1
0
1 - 2
Stratford By
0
1
0
0 - 1
16.09.2022 - 20.09.2022
Afsluttet, 4 d.
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Swindon Supermarine
1
0
0
1 - 0
Lichfield By
1
0
0
1 - 0
Shepton Mallet
1
0
0
3 - 2
Warrington Town AFC
1
0
0
2 - 1
North Leigh
1
0
0
3 - 1
Kulby
1
0
0
2 - 0
Plymouth Parkway
1
0
0
3 - 2
Beckenham By
1
0
0
3 - 1
Hanley By
1
0
0
2 - 1
Ashington
1
0
0
3 - 0
Lancaster By
1
0
0
1 - 0
Clitheroe
1
0
0
2 - 1
Bognor Regis By
1
0
0
4 - 0
Gosport Borough
1
0
0
4 - 0
Walton Hersham
1
0
0
1 - 0
Metropolitan Police
1
0
0
2 - 1
Stourbridge
0
1
0
1 - 2
AFC Stoneham
0
1
0
1 - 3
Beaconsfield SYCOB
0
1
0
0 - 1
Blackfield Langley
0
1
0
2 - 3
Cray Wanderers
0
1
0
0 - 4
Morpeth Town
0
1
0
1 - 2
Stourport Swifts
0
1
0
0 - 1
Shepshed Dynamo
0
1
0
0 - 2
Willand Rovers
0
1
0
0 - 1
Hamworthy United
0
1
0
0 - 4
Stalybridge Celtic
0
1
0
0 - 1
Heaton Stannington
0
1
0
1 - 2
East Grinstead Town
0
1
0
1 - 3
Corinthian
0
1
0
1 - 2
Ashton United
0
1
0
0 - 3
Didcot By
0
1
0
2 - 3
05.09.2022 - 07.09.2022
Afsluttet, 2 d.
Hold: 220
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Helston Athletic
1
0
0
2 - 1
Chichester City
1
0
0
2 - 1
Bromsgrove Sporting
1
0
0
4 - 3
Westfields
1
0
0
4 - 2
Carshalton Athletic
1
0
0
5 - 1
Cirencester
1
0
0
2 - 0
Basford Utd
1
0
0
5 - 0
Tamworth
1
0
0
6 - 0
Gainsborough Trinity
1
0
0
3 - 1
Long Eaton Utd
1
0
0
3 - 1
Chatham Town
1
0
0
6 - 0
Newcastle Town
1
0
0
2 - 0
Ilkeston Town
1
0
0
2 - 0
Phoenix Sports
1
0
0
4 - 1
Anstey Nomads
1
0
0
3 - 1
Laverstock Ford
1
0
0
3 - 2
Hayes Yeading United
1
0
0
2 - 0
Chasetown
1
0
0
1 - 0
Folkestone
1
0
0
3 - 1
Cray Valley Paper Mills
1
0
0
3 - 0
Tiverton By
1
0
0
1 - 0
Needham Market
1
0
0
3 - 1
Hartley Wintney
1
0
0
4 - 0
Stratford By
1
0
0
4 - 0
Hanwell By
1
0
0
2 - 0
Binfield
1
0
0
1 - 0
Canvey Island
1
0
0
5 - 1
St Neots By
1
0
0
2 - 0
Biggleswade Town
1
0
0
1 - 0
Bedford By
1
0
0
2 - 1
Merthyr Town
1
0
0
5 - 2
Maldon Tiptree
1
0
0
2 - 1
Paulton Rovers
1
0
0
4 - 2
Kings Langley
1
0
0
2 - 0
Wingate Finchley
1
0
0
1 - 0
Brightlingsea Regent
1
0
0
3 - 0
Romford
1
0
0
3 - 2
Royston Town
1
0
0
3 - 0
Hornchurch
1
0
0
3 - 1
Billericay Town
1
0
0
4 - 1
Yate Town
1
0
0
4 - 3
Hendon
1
0
0
5 - 1
Sudbury
1
0
0
3 - 0
Totton
1
0
0
9 - 2
St. Ives By
1
0
0
4 - 0
East Thurrock United
1
0
0
2 - 1
Grays Athletic
1
0
0
4 - 1
Harborough By
1
0
0
2 - 1
Nuneaton Borough
1
0
0
3 - 1
Shildon
1
0
0
2 - 1
Macclesfield Town
1
0
0
1 - 0
Alvechurch
1
0
0
3 - 2
Guiseley
1
0
0
2 - 1
Herne Bay
1
0
0
2 - 1
Salisbury Fodboldklub
1
0
0
2 - 0
United of Manchester
1
0
0
1 - 0
Winchester By
1
0
0
5 - 1
Sevenoaks By
1
0
0
2 - 1
Hyde F.C.
1
0
0
4 - 0
Congleton Town
1
0
0
2 - 0
Margate
1
0
0
1 - 0
Ashford United
1
0
0
2 - 1
Tre Broer
1
0
0
2 - 1
Syd Shields
1
0
0
3 - 2
Chesham United
1
0
0
5 - 2
Weston Super Mare
1
0
0
4 - 2
Marine
1
0
0
2 - 1
Uxbridge
1
0
0
1 - 0
Enfield 1893
1
0
0
2 - 1
Bury AFC
1
0
0
2 - 1
Burgess Hill By
1
0
0
2 - 1
Atherstone Town
1
0
0
3 - 1
Worksop Town
1
0
0
5 - 0
Shefford Town Campton
1
0
0
2 - 0
Whitby Town
1
0
0
5 - 0
Liversedge
1
0
0
2 - 1
Stocksbridge Park Steels
1
0
0
2 - 1
Bamber Bridge
1
0
0
1 - 0
Bracknell Town
1
0
0
4 - 1
Marske United
1
0
0
2 - 1
Waltham Abbey.
1
0
0
7 - 2
Redditch United
1
0
0
4 - 1
Sheringham
1
0
0
1 - 0
Prescot Cables
1
0
0
1 - 0
Dunston UTS
1
0
0
3 - 0
Cray Wanderers
0
0
1
2 - 2
Didcot By
0
0
1
1 - 1
Swindon Supermarine
0
0
1
1 - 1
Plymouth Parkway
0
0
1
1 - 1
Beaconsfield SYCOB
0
0
1
2 - 2
Bognor Regis By
0
0
1
2 - 2
Corinthian
0
0
1
2 - 2
Sepei Forenede
0
0
1
2 - 2
Metropolitan Police
0
0
1
2 - 2
Walton Hersham
0
0
1
2 - 2
Spelthorne Sports
0
0
1
1 - 1
Fisher Athletic
0
0
1
1 - 1
Shepton Mallet
0
0
1
0 - 0
Blackfield Langley
0
0
1
0 - 0
lewes
0
0
1
2 - 2
Willand Rovers
0
0
1
1 - 1
Slimbridge
0
0
1
0 - 0
Hanley By
0
0
1
2 - 2
Sholing
0
0
1
0 - 0
Heaton Stannington
0
0
1
1 - 1
Kulby
0
0
1
1 - 1
Shepshed Dynamo
0
0
1
1 - 1
Hamworthy United
0
0
1
0 - 0
Highgate Utd
0
0
1
1 - 1
Barwell
0
0
1
1 - 1
Pontefract Collieries
0
0
1
2 - 2
Charnock Richard
0
0
1
2 - 2
Clitheroe
0
0
1
1 - 1
Rugby By
0
0
1
3 - 3
Lancaster By
0
0
1
0 - 0
Stalybridge Celtic
0
0
1
0 - 0
Ashington
0
0
1
0 - 0
Ashton United
0
0
1
0 - 0
Warrington Town AFC
0
0
1
2 - 2
Morpeth Town
0
0
1
2 - 2
Stourbridge
0
0
1
2 - 2
Grantham Town
0
0
1
3 - 3
East Grinstead Town
0
0
1
2 - 2
Beckenham By
0
0
1
2 - 2
Dorchester Town.
0
0
1
0 - 0
AFC Stoneham
0
0
1
2 - 2
North Leigh
0
0
1
2 - 2
Gosport Borough
0
0
1
0 - 0
Lichfield By
0
0
1
2 - 2
Stourport Swifts
0
0
1
2 - 2
Witham By
0
0
1
0 - 0
Potters Bar By
0
0
1
1 - 1
Berkhamsted By
0
0
1
0 - 0
Aveley
0
0
1
1 - 1
Wimborne By
0
0
1
0 - 0
Aylesbury United
0
1
0
0 - 1
Poole By
0
1
0
0 - 2
Midhurst Easebourne
0
1
0
0 - 6
Wootton Bassett Town
0
1
0
2 - 4
Truro City
0
1
0
2 - 5
Erith By
0
1
0
1 - 2
Aylesbury
0
1
0
3 - 4
Ramhlun North
0
1
0
1 - 2
Wincanton By
0
1
0
2 - 9
Baffins Milton Rovers
0
1
0
1 - 5
Larkhall Athletic
0
1
0
0 - 2
Worcester Raiders
0
1
0
0 - 5
Kimberley Miners Welfare
0
1
0
1 - 3
Dunstable By
0
1
0
0 - 2
Buckhurst Hill
0
1
0
2 - 7
Lowestoft Town
0
1
0
0 - 1
Frome Town
0
1
0
0 - 1
Torpoint Athletic
0
1
0
1 - 2
Cinderford By
0
1
0
2 - 3
Roman Glass St George
0
1
0
0 - 4
Rusthall
0
1
0
1 - 4
Edgware Kingsbury
0
1
0
1 - 4
Holyport F.C.
0
1
0
0 - 1
Basingstoke By
0
1
0
2 - 4
Glossop Nordende
0
1
0
1 - 2
Romulus
0
1
0
0 - 5
Boldmere St Michaels
0
1
0
0 - 6
Loughborough Universitet
0
1
0
1 - 3
Hednesford Town
0
1
0
1 - 3
Stafford Rangers
0
1
0
0 - 2
Whitchurch Alport
0
1
0
1 - 3
Stone Old Alleynians
0
1
0
0 - 1
Lye Town
0
1
0
1 - 2
Belper By
0
1
0
1 - 3
Mickleover Sports
0
1
0
2 - 3
Rushall Olympic
0
1
0
1 - 4
Atherton Collieries
0
1
0
1 - 2
Liverpool
0
1
0
0 - 3
Matlock Town
0
1
0
0 - 2
Biskop Auckland
0
1
0
0 - 5
Whickham
0
1
0
0 - 1
Runcorn Linnets
0
1
0
1 - 2
Goole
0
1
0
0 - 1
Nantwich Town
0
1
0
0 - 2
West Didsbury Chorlton
0
1
0
0 - 1
Avro
0
1
0
1 - 2
Witton Albion
0
1
0
0 - 1
Penistone Kirke
0
1
0
1 - 2
Warrington Rylands
0
1
0
0 - 4
Workington
0
1
0
2 - 3
Radcliffe Borough
0
1
0
1 - 2
Rushden Diamanter
0
1
0
1 - 2
Stamford
0
1
0
3 - 4
Cleethorpes Town
0
1
0
0 - 4
Marlow
0
1
0
0 - 1
Biggleswade
0
1
0
1 - 2
Peacehaven Telscombe
0
1
0
2 - 5
Hanworth Villa
0
1
0
1 - 2
Kingstonian
0
1
0
1 - 2
Horsham
0
1
0
1 - 2
Corinthian Casuals
0
1
0
1 - 2
Harrow Borough
0
1
0
1 - 4
Eastbourne By
0
1
0
0 - 2
Hastings United
0
1
0
0 - 3
North Greenford United
0
1
0
1 - 3
Hythe Town
0
1
0
0 - 2
Læderhoved
0
1
0
1 - 2
VCD Athletic
0
1
0
1 - 5
Ashford By
0
1
0
2 - 4
Bury Town
0
1
0
0 - 3
Hashtag United
0
1
0
2 - 3
Leverstock Green
0
1
0
1 - 4
Bowers Pitsea
0
1
0
0 - 1
Haringey Borough
0
1
0
1 - 2
Dereham
0
1
0
0 - 1
Leiston
0
1
0
1 - 3
Enfield Town
0
1
0
1 - 5
Bishop's Stortford
0
1
0
0 - 2
Kempston Rovers
0
1
0
1 - 2
Harlow By
0
1
0
0 - 2
Mildenhall By
0
1
0
0 - 3
Hertford By
0
1
0
0 - 3
Potton Utd
0
1
0
1 - 5
Barking og East Ham
0
1
0
0 - 4
Ipswich Vandrere
0
1
0
1 - 3
02.09.2022 - 04.09.2022
Afsluttet, 2 d.
Hold: 24
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Lowestoft Town
1
0
0
3 - 0
Biggleswade
1
0
0
3 - 2
Sevenoaks By
1
0
0
2 - 0
Bishop·s Cleeve
1
0
0
4 - 1
Grantham Town
1
0
0
5 - 1
Dereham
1
0
0
2 - 1
Harlow By
1
0
0
5 - 3
Fisher Athletic
1
0
0
1 - 0
Market Drayton Town
1
0
0
2 - 1
Ashford By
1
0
0
3 - 1
Newcastle Town
1
0
0
1 - 0
Bury AFC
1
0
0
2 - 0
Wroxham
0
1
0
1 - 2
Shifnal By
0
1
0
1 - 2
Cambridge City
0
1
0
2 - 3
Bedworth United
0
1
0
0 - 1
Widnes
0
1
0
0 - 2
Haverhill Rovers
0
1
0
0 - 3
Northwood
0
1
0
1 - 3
Sittingbourne
0
1
0
0 - 1
Brentwood By
0
1
0
3 - 5
Lincoln United
0
1
0
1 - 5
Merstham
0
1
0
0 - 2
Wantage By
0
1
0
1 - 4
05.08.2022 - 30.08.2022
Afsluttet, 25 d.

Kampresultater

14:0003.06.2023
Manchester City
Manchester United
2 1
15:3023.04.2023
Brighton & Hove Albion
Manchester United
6 7
15:4522.04.2023
Manchester City
Sheffield United
3 0
16:3019.03.2023
Manchester United
Fulham
3 1
14:1519.03.2023
Brighton & Hove Albion
Grimsby Town
5 0
Dagens kamp
Nizhny Novgorod rusland (terroriststat)
Rubin Kazan rusland (terroriststat)
Beregn din gevinst
Din indbetaling
- +
Vinder
Nizhny Novgorod
Rubin Kazan
Brug +325% bonus?
ja ingen 200
Din gevinst
Placer Væddemål
Tilmeld dig og få et trofæ
P90 | Nostalgia (Factory New) | CS:GO
Det er nemt og gratis
Nødvendige point
22500
Optjen point ved at gætte på vinderne og få gratis præmier.
Tilmeld dig med denne kode
Indtast en promokode, når du tilmelder dig, for at få 500 point på én gang
Ja, giv mig en præmie
Vi bruger cookiefiler til at give brugerne personligt indhold, yderligere funktioner og til at udføre websidetstrafikanalyse. Når du bruger tips.gg, accepterer du vores cookiepolitik. Enig