200%Bonus
Bonus
200%
Velkomstbonus 200% op til 2000€
Tilmeld dig & aktiver kode
Nej tak

Argentinsk Premier Division 2024

2024 Argentina
28 Hold
Premier Division
Nedrykning
20.03.2024 - 16.12.2024. Afslutter om 143 d.
Hold: 28
21:45Om 17 t.2 forudsigelser
Lanús
Belgrano
2.05
3.90
21:45Om 17 t.2 forudsigelser
CA Platense
Velez Sarsfield
3.07
2.62
00:0026.07.2024
Atletico Tucuman
Instituto de Córdoba
2.44
3.15
00:0026.07.20243 forudsigelser
Club Atlético Tigre
Central Córdoba SDE
2.01
3.90
18:0027.07.20241 forudsigelser
Independiente Rivadavia
CA Independiente
3.00
2.44
20:0027.07.20241 forudsigelser
San Lorenzo
Gamle Drenge Newells
2.50
3.20
22:0027.07.2024
Rosario Central
CA Huracan
2.45
3.20
18:0028.07.2024
Banfield
Talleres Cordoba
3.35
2.30
18:0028.07.2024
Estudiantes La Plata
Gimnasia La Plata
1.84
4.30
20:1528.07.2024
Racing Club
Club Atlético Unión
1.91
4.40
21:3028.07.2024
River Plate
Sarmiento
1.38
8.75
23:3028.07.2024
Instituto de Córdoba
Boca Juniors
3.15
2.13
18:0029.07.2024
Barracas Central
Atletico Tucuman
2.45
2.90
19:3029.07.2024
Defensa y Justicia
CA Platense
2.05
4.10
21:4529.07.2024
Central Córdoba SDE
Velez Sarsfield
3.40
2.21
21:4529.07.2024
Club Atlético Tigre
Deportivo Riestra
2.75
2.85
00:0030.07.2024
Argentinos Juniors
Lanús
2.10
3.45
00:0030.07.2024
Belgrano
Godoy Cruz Antonio Tomba
2.15
3.55
21:3031.07.2024
Club Atlético Unión
Rosario Central
2.30
3.40
23:3031.07.2024
Boca Juniors
Banfield
1.67
5.20
23:0002.08.2024
Gamle Drenge Newells
Estudiantes La Plata
18:0003.08.2024
Godoy Cruz Antonio Tomba
Argentinos Juniors
18:0003.08.2024
Velez Sarsfield
Defensa y Justicia
20:1503.08.2024
Talleres Cordoba
Instituto de Córdoba
22:1503.08.2024
CA Independiente
San Lorenzo
23:3003.08.2024
CA Huracan
Racing Club
18:0004.08.2024
Sarmiento
Belgrano
18:0004.08.2024
Club Atlético Unión
River Plate
20:3004.08.2024
Boca Juniors
Barracas Central
23:0004.08.2024
Atletico Tucuman
Independiente Rivadavia
23:0004.08.2024
Lanús
Club Atlético Tigre
17:3005.08.2024
Deportivo Riestra
Central Córdoba SDE
22:0005.08.2024
Gimnasia La Plata
Rosario Central
23:0005.08.2024
CA Platense
Banfield
20:0011.08.2024
Argentinos Juniors
Sarmiento
20:0011.08.2024
Banfield
Velez Sarsfield
20:0011.08.2024
Barracas Central
Talleres Cordoba
20:0011.08.2024
Belgrano
Club Atlético Unión
20:0011.08.2024
Central Córdoba SDE
Defensa y Justicia
20:0011.08.2024
Deportivo Riestra
Lanús
20:0011.08.2024
Estudiantes La Plata
CA Independiente
20:0011.08.2024
Independiente Rivadavia
Boca Juniors
20:0011.08.2024
Instituto de Córdoba
CA Platense
20:0011.08.2024
Racing Club
Gimnasia La Plata
20:0011.08.2024
River Plate
CA Huracan
20:0011.08.2024
Rosario Central
Gamle Drenge Newells
20:0011.08.2024
San Lorenzo
Atletico Tucuman
20:0011.08.2024
Club Atlético Tigre
Godoy Cruz Antonio Tomba
20:0018.08.2024
Lanús
Central Córdoba SDE
20:0018.08.2024
Gamle Drenge Newells
Racing Club
20:0018.08.2024
CA Platense
Barracas Central
20:0018.08.2024
Sarmiento
Club Atlético Tigre
20:0018.08.2024
Talleres Cordoba
Independiente Rivadavia
20:0018.08.2024
Club Atlético Unión
Argentinos Juniors
20:0018.08.2024
Velez Sarsfield
Instituto de Córdoba
20:0018.08.2024
Atletico Tucuman
Estudiantes La Plata
20:0018.08.2024
Boca Juniors
San Lorenzo
20:0018.08.2024
Defensa y Justicia
Banfield
20:0018.08.2024
Gimnasia La Plata
River Plate
20:0018.08.2024
Godoy Cruz Antonio Tomba
Deportivo Riestra
20:0018.08.2024
CA Huracan
Belgrano
20:0018.08.2024
CA Independiente
Rosario Central
20:0025.08.2024
Argentinos Juniors
CA Huracan
20:0025.08.2024
Barracas Central
Velez Sarsfield
20:0025.08.2024
Belgrano
Gimnasia La Plata
20:0025.08.2024
Central Córdoba SDE
Banfield
20:0025.08.2024
Deportivo Riestra
Sarmiento
20:0025.08.2024
Estudiantes La Plata
Boca Juniors
20:0025.08.2024
Independiente Rivadavia
CA Platense
20:0025.08.2024
Instituto de Córdoba
Defensa y Justicia
20:0025.08.2024
Lanús
Godoy Cruz Antonio Tomba
20:0025.08.2024
Racing Club
CA Independiente
20:0025.08.2024
River Plate
Gamle Drenge Newells
20:0025.08.2024
Rosario Central
Atletico Tucuman
20:0025.08.2024
San Lorenzo
Talleres Cordoba
20:0025.08.2024
Club Atlético Tigre
Club Atlético Unión
20:0001.09.2024
Atletico Tucuman
Racing Club
20:0001.09.2024
Banfield
Instituto de Córdoba
20:0001.09.2024
Boca Juniors
Rosario Central
20:0001.09.2024
Defensa y Justicia
Barracas Central
20:0001.09.2024
Gimnasia La Plata
Argentinos Juniors
20:0001.09.2024
Godoy Cruz Antonio Tomba
Central Córdoba SDE
20:0001.09.2024
CA Huracan
Club Atlético Tigre
20:0001.09.2024
CA Independiente
River Plate
20:0001.09.2024
Gamle Drenge Newells
Belgrano
20:0001.09.2024
CA Platense
San Lorenzo
20:0001.09.2024
Sarmiento
Lanús
20:0001.09.2024
Talleres Cordoba
Estudiantes La Plata
20:0001.09.2024
Club Atlético Unión
Deportivo Riestra
20:0001.09.2024
Velez Sarsfield
Independiente Rivadavia
20:0015.09.2024
Argentinos Juniors
Gamle Drenge Newells
20:0015.09.2024
Barracas Central
Banfield
20:0015.09.2024
Belgrano
CA Independiente
20:0015.09.2024
Central Córdoba SDE
Instituto de Córdoba
20:0015.09.2024
Deportivo Riestra
CA Huracan
20:0015.09.2024
Estudiantes La Plata
CA Platense
20:0015.09.2024
Godoy Cruz Antonio Tomba
Sarmiento
20:0015.09.2024
Independiente Rivadavia
Defensa y Justicia
20:0015.09.2024
Lanús
Club Atlético Unión
20:0015.09.2024
Racing Club
Boca Juniors
20:0015.09.2024
River Plate
Atletico Tucuman
20:0015.09.2024
Rosario Central
Talleres Cordoba
20:0015.09.2024
San Lorenzo
Velez Sarsfield
20:0015.09.2024
Club Atlético Tigre
Gimnasia La Plata
20:0022.09.2024
Atletico Tucuman
Belgrano
20:0022.09.2024
Banfield
Independiente Rivadavia
20:0022.09.2024
Boca Juniors
River Plate
20:0022.09.2024
Defensa y Justicia
San Lorenzo
20:0022.09.2024
Gimnasia La Plata
Deportivo Riestra
20:0022.09.2024
CA Huracan
Lanús
20:0022.09.2024
CA Independiente
Argentinos Juniors
20:0022.09.2024
Instituto de Córdoba
Barracas Central
20:0022.09.2024
Gamle Drenge Newells
Club Atlético Tigre
20:0022.09.2024
CA Platense
Rosario Central
20:0022.09.2024
Sarmiento
Central Córdoba SDE
20:0022.09.2024
Talleres Cordoba
Racing Club
20:0022.09.2024
Club Atlético Unión
Godoy Cruz Antonio Tomba
20:0022.09.2024
Velez Sarsfield
Estudiantes La Plata
20:0029.09.2024
Argentinos Juniors
Atletico Tucuman
20:0029.09.2024
Belgrano
Boca Juniors
20:0029.09.2024
Central Córdoba SDE
Barracas Central
20:0029.09.2024
Deportivo Riestra
Gamle Drenge Newells
20:0029.09.2024
Estudiantes La Plata
Defensa y Justicia
20:0029.09.2024
Godoy Cruz Antonio Tomba
CA Huracan
20:0029.09.2024
Independiente Rivadavia
Instituto de Córdoba
20:0029.09.2024
Lanús
Gimnasia La Plata
20:0029.09.2024
Racing Club
CA Platense
20:0029.09.2024
River Plate
Talleres Cordoba
20:0029.09.2024
Rosario Central
Velez Sarsfield
20:0029.09.2024
San Lorenzo
Banfield
20:0029.09.2024
Sarmiento
Club Atlético Unión
20:0029.09.2024
Club Atlético Tigre
CA Independiente
20:0006.10.2024
Atletico Tucuman
Club Atlético Tigre
20:0006.10.2024
Banfield
Estudiantes La Plata
20:0006.10.2024
Barracas Central
Independiente Rivadavia
20:0006.10.2024
Boca Juniors
Argentinos Juniors
20:0006.10.2024
Defensa y Justicia
Rosario Central
20:0006.10.2024
Gimnasia La Plata
Godoy Cruz Antonio Tomba
20:0006.10.2024
CA Huracan
Sarmiento
20:0006.10.2024
CA Independiente
Deportivo Riestra
20:0006.10.2024
Instituto de Córdoba
San Lorenzo
20:0006.10.2024
Gamle Drenge Newells
Lanús
20:0006.10.2024
CA Platense
River Plate
20:0006.10.2024
Talleres Cordoba
Belgrano
20:0006.10.2024
Club Atlético Unión
Central Córdoba SDE
20:0006.10.2024
Velez Sarsfield
Racing Club
20:0020.10.2024
Argentinos Juniors
Talleres Cordoba
20:0020.10.2024
Belgrano
CA Platense
20:0020.10.2024
Central Córdoba SDE
Independiente Rivadavia
20:0020.10.2024
Deportivo Riestra
Atletico Tucuman
20:0020.10.2024
Estudiantes La Plata
Instituto de Córdoba
20:0020.10.2024
Godoy Cruz Antonio Tomba
Gamle Drenge Newells
20:0020.10.2024
Lanús
CA Independiente
20:0020.10.2024
Racing Club
Defensa y Justicia
20:0020.10.2024
River Plate
Velez Sarsfield
20:0020.10.2024
Rosario Central
Banfield
20:0020.10.2024
San Lorenzo
Barracas Central
20:0020.10.2024
Sarmiento
Gimnasia La Plata
20:0020.10.2024
Club Atlético Tigre
Boca Juniors
20:0020.10.2024
Club Atlético Unión
CA Huracan
21:0027.10.2024
Atletico Tucuman
Lanús
21:0027.10.2024
Banfield
Racing Club
21:0027.10.2024
Barracas Central
Estudiantes La Plata
21:0027.10.2024
Defensa y Justicia
River Plate
21:0027.10.2024
Gimnasia La Plata
Club Atlético Unión
21:0027.10.2024
CA Huracan
Central Córdoba SDE
21:0027.10.2024
CA Independiente
Godoy Cruz Antonio Tomba
21:0027.10.2024
Independiente Rivadavia
San Lorenzo
21:0027.10.2024
Instituto de Córdoba
Rosario Central
21:0027.10.2024
Gamle Drenge Newells
Sarmiento
21:0027.10.2024
CA Platense
Argentinos Juniors
21:0027.10.2024
Talleres Cordoba
Club Atlético Tigre
21:0027.10.2024
Velez Sarsfield
Belgrano
21:0027.10.2024
Boca Juniors
Deportivo Riestra
21:0003.11.2024
Argentinos Juniors
Velez Sarsfield
21:0003.11.2024
Belgrano
Defensa y Justicia
21:0003.11.2024
Central Córdoba SDE
San Lorenzo
21:0003.11.2024
Deportivo Riestra
Talleres Cordoba
21:0003.11.2024
Godoy Cruz Antonio Tomba
Atletico Tucuman
21:0003.11.2024
CA Huracan
Gimnasia La Plata
21:0003.11.2024
Lanús
Boca Juniors
21:0003.11.2024
Racing Club
Instituto de Córdoba
21:0003.11.2024
River Plate
Banfield
21:0003.11.2024
Rosario Central
Barracas Central
21:0003.11.2024
Sarmiento
CA Independiente
21:0003.11.2024
Club Atlético Tigre
CA Platense
21:0003.11.2024
Club Atlético Unión
Gamle Drenge Newells
21:0003.11.2024
Estudiantes La Plata
Independiente Rivadavia
21:0006.11.2024
Atletico Tucuman
Sarmiento
21:0006.11.2024
Banfield
Belgrano
21:0006.11.2024
Barracas Central
Racing Club
21:0006.11.2024
Boca Juniors
Godoy Cruz Antonio Tomba
21:0006.11.2024
Defensa y Justicia
Argentinos Juniors
21:0006.11.2024
Gimnasia La Plata
Central Córdoba SDE
21:0006.11.2024
CA Independiente
Club Atlético Unión
21:0006.11.2024
Independiente Rivadavia
Rosario Central
21:0006.11.2024
Instituto de Córdoba
River Plate
21:0006.11.2024
Gamle Drenge Newells
CA Huracan
21:0006.11.2024
CA Platense
Deportivo Riestra
21:0006.11.2024
San Lorenzo
Estudiantes La Plata
21:0006.11.2024
Talleres Cordoba
Lanús
21:0006.11.2024
Velez Sarsfield
Club Atlético Tigre
21:0010.11.2024
Argentinos Juniors
Banfield
21:0010.11.2024
Belgrano
Instituto de Córdoba
21:0010.11.2024
Central Córdoba SDE
Estudiantes La Plata
21:0010.11.2024
Deportivo Riestra
Velez Sarsfield
21:0010.11.2024
Godoy Cruz Antonio Tomba
Talleres Cordoba
21:0010.11.2024
CA Huracan
CA Independiente
21:0010.11.2024
Lanús
CA Platense
21:0010.11.2024
Racing Club
Independiente Rivadavia
21:0010.11.2024
River Plate
Barracas Central
21:0010.11.2024
Rosario Central
San Lorenzo
21:0010.11.2024
Sarmiento
Boca Juniors
21:0010.11.2024
Club Atlético Tigre
Defensa y Justicia
21:0010.11.2024
Club Atlético Unión
Atletico Tucuman
21:0010.11.2024
Gimnasia La Plata
Gamle Drenge Newells
21:0020.11.2024
Atletico Tucuman
CA Huracan
21:0020.11.2024
Banfield
Club Atlético Tigre
21:0020.11.2024
Barracas Central
Belgrano
21:0020.11.2024
Boca Juniors
Club Atlético Unión
21:0020.11.2024
Defensa y Justicia
Deportivo Riestra
21:0020.11.2024
Estudiantes La Plata
Rosario Central
21:0020.11.2024
CA Independiente
Gimnasia La Plata
21:0020.11.2024
Independiente Rivadavia
River Plate
21:0020.11.2024
Instituto de Córdoba
Argentinos Juniors
21:0020.11.2024
Gamle Drenge Newells
Central Córdoba SDE
21:0020.11.2024
CA Platense
Godoy Cruz Antonio Tomba
21:0020.11.2024
San Lorenzo
Racing Club
21:0020.11.2024
Talleres Cordoba
Sarmiento
21:0020.11.2024
Velez Sarsfield
Lanús
21:0024.11.2024
Argentinos Juniors
Barracas Central
21:0024.11.2024
Belgrano
Independiente Rivadavia
21:0024.11.2024
Central Córdoba SDE
Rosario Central
21:0024.11.2024
Deportivo Riestra
Banfield
21:0024.11.2024
Gimnasia La Plata
Atletico Tucuman
21:0024.11.2024
Godoy Cruz Antonio Tomba
Velez Sarsfield
21:0024.11.2024
CA Huracan
Boca Juniors
21:0024.11.2024
Lanús
Defensa y Justicia
21:0024.11.2024
Gamle Drenge Newells
CA Independiente
21:0024.11.2024
Racing Club
Estudiantes La Plata
21:0024.11.2024
River Plate
San Lorenzo
21:0024.11.2024
Sarmiento
CA Platense
21:0024.11.2024
Club Atlético Tigre
Instituto de Córdoba
21:0024.11.2024
Club Atlético Unión
Talleres Cordoba
21:0001.12.2024
Atletico Tucuman
Gamle Drenge Newells
21:0001.12.2024
Banfield
Lanús
21:0001.12.2024
Barracas Central
Club Atlético Tigre
21:0001.12.2024
Boca Juniors
Gimnasia La Plata
21:0001.12.2024
Defensa y Justicia
Godoy Cruz Antonio Tomba
21:0001.12.2024
Estudiantes La Plata
River Plate
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Talleres Cordoba
5
1
2
14 - 9
Club Atlético Unión
4
0
2
7 - 2
CA Huracan
4
1
3
10 - 5
Instituto de Córdoba
4
1
1
10 - 5
Racing Club
4
2
1
15 - 7
Belgrano
3
1
2
10 - 10
Independiente Rivadavia
3
2
2
4 - 2
Lanús
2
1
3
8 - 7
Rosario Central
2
1
3
11 - 8
Estudiantes La Plata
2
2
3
5 - 5
River Plate
3
3
1
12 - 8
Sarmiento Junin
3
3
1
8 - 8
Gamle Drenge Newells
3
3
1
4 - 5
Gimnasia La Plata
3
3
1
10 - 7
Velez Sarsfield
2
2
2
7 - 6
Boca Juniors
2
2
2
7 - 6
CA Platense
2
2
2
5 - 5
Atletico Tucuman
1
1
4
5 - 6
Godoy Cruz Antonio Tomba
1
2
3
4 - 7
CA Independiente
1
2
4
5 - 8
Deportivo Riestra
3
4
0
6 - 7
Argentinos Juniors
3
4
0
6 - 11
Defensa y Justicia
0
2
5
6 - 9
San Lorenzo
1
3
2
4 - 6
Banfield
1
3
2
5 - 8
Club Atlético Tigre
1
3
2
5 - 10
Barracas Central
1
4
2
3 - 8
Central Córdoba SDE
0
6
0
6 - 17
12.05.2024 - 19.10.2024
Aktuelle, Afslutter om 86 d.
Hold: 2
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Estudiantes La Plata
0
0
1
1 - 1
Velez Sarsfield
0
0
1
1 - 1
05.05.2024 - 05.05.2024
Afsluttet, 1 d.
Hold: 4
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Estudiantes La Plata
0
0
1
1 - 1
Boca Juniors
0
0
1
1 - 1
Argentinos Juniors
0
0
1
0 - 0
Velez Sarsfield
0
0
1
0 - 0
27.04.2024 - 28.04.2024
Afsluttet, 1 d.
Hold: 8
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Boca Juniors
1
0
0
3 - 2
Velez Sarsfield
1
0
0
2 - 1
Estudiantes La Plata
1
0
0
3 - 0
Argentinos Juniors
0
0
1
1 - 1
Defensa y Justicia
0
0
1
1 - 1
River Plate
0
1
0
2 - 3
Godoy Cruz Antonio Tomba
0
1
0
1 - 2
Barracas Central
0
1
0
0 - 3
20.04.2024 - 21.04.2024
Afsluttet, 1 d.
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Godoy Cruz Antonio Tomba
9
3
2
16 - 6
River Plate
7
1
6
26 - 10
Defensa y Justicia
7
2
5
17 - 13
Estudiantes La Plata
8
3
3
19 - 9
Argentinos Juniors
7
2
5
25 - 14
Barracas Central
7
2
5
20 - 15
Boca Juniors
7
3
4
20 - 12
Velez Sarsfield
7
3
4
14 - 13
Racing Club
7
4
3
24 - 11
CA Independiente
6
3
5
14 - 10
Talleres Cordoba
5
2
6
22 - 15
Lanús
7
5
2
20 - 14
Gamle Drenge Newells
6
5
3
13 - 15
Club Atlético Unión
5
4
5
16 - 14
CA Platense
4
4
6
10 - 14
San Lorenzo
3
4
7
10 - 14
Banfield
4
5
5
14 - 15
CA Huracan
4
5
4
11 - 10
Instituto de Córdoba
5
7
2
18 - 17
Rosario Central
4
7
3
10 - 18
Belgrano
3
6
5
19 - 21
Gimnasia La Plata
5
8
1
18 - 23
Deportivo Riestra
3
7
4
8 - 16
Central Córdoba SDE
2
7
5
10 - 20
Atletico Tucuman
1
6
7
8 - 23
Sarmiento Junin
2
9
3
9 - 19
Independiente Rivadavia
2
10
2
13 - 25
Club Atlético Tigre
1
11
2
7 - 25
12.05.2024 - 18.04.2024
Afsluttet, 24 d.

Kampresultater

22:3024.07.202430 forudsigelser
Godoy Cruz Antonio Tomba
River Plate
2 1
22:3024.07.202435 forudsigelser
CA Huracan
Estudiantes La Plata
0 0
20:1524.07.202442 forudsigelser
Sarmiento
Racing Club
1 0
20:0024.07.202446 forudsigelser
Talleres Cordoba
Defensa y Justicia
1 1
00:0024.07.202430 forudsigelser
CA Independiente
Barracas Central
0 0
Dagens kamp
Beregn din gevinst
Din indbetaling
- +
Vinder
Los Angeles FC
Club Tijuana
Brug +325% bonus?
ja ingen 200
Din gevinst
Placer Væddemål
Tilmeld dig og få et trofæ
SG 553 | Fallout Warning (Field-Tested) | CS:GO
Det er nemt og gratis
Nødvendige point
3500
Optjen point ved at gætte på vinderne og få gratis præmier.
Tilmeld dig med denne kode
Indtast en promokode, når du tilmelder dig, for at få 500 point på én gang
Ja, giv mig en præmie
Vi bruger cookiefiler til at give brugerne personligt indhold, yderligere funktioner og til at udføre websidetstrafikanalyse. Når du bruger tips.gg, accepterer du vores cookiepolitik. Enig