«Вікінг» приймає «Баварію» (Мюнхен) у матчі, де букмекерські ринки віддають явну перевагу гостям із Бундесліги. У цьому огляді детально розібрано всі коефіцієнти, від результату матчу до ставок на окремих гравців. Перегляньте наші футбольні прогнози та ознайомтеся з найсвіжішими футбольними матчами, щоб дізнатися про інші поєдинки.
Вітальний бонус 100% до 130 $ на TipsGG × Sapphirebet
Слідкуйте за кожним тижнем європейського клубного футболу, відстежуйте коефіцієнти в режимі реального часу та робіть ставки на своїх фаворитів на найкращих умовах. Отримайте 100% вітальний бонус до 130 $ на Sapphirebet за промокодом TIPSGG та поповніть свій банкрол до найбільших європейських клубних матчів. 18+. Грайте відповідально.
Коефіцієнти на матч «Вікінг» — «Баварія» (Мюнхен)
Ринок на перемогу
Ринок результату матчу, який також називають 1X2, охоплює три можливі результати 90 хвилин гри: перемога «Вікінга», нічия або перемога «Баварії» (Мюнхен). Гравці просто роблять ставку на той результат, якого вони очікують.
| Формат | Десятикові | Дробові | Американський |
| «Вікінг» | 27,00 | 26/1 | +2600 |
| Нічия | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| «Баварія» (Мюнхен) | 1,11 | 1/9 | -900 |
Гол у будь-який момент
Цей ринок виплачується, якщо зазначений гравець заб’є гол у будь-який момент матчу, незалежно від кінцевого рахунку.
| Гравець | Десятичний | Дробовий | Американський |
| Гаррі Кейн | 1,36 | 4/11 | -275 |
| Джамал Мусіала | 1,80 | 4/5 | -125 |
| Майкл Олізе | 2,05 | 21/20 | +105 |
| Ісмаель Сайбарі | 2,10 | 11/10 | +110 |
| Луїс Діас | 2,15 | 23/20 | +115 |
| Серж Гнабрі | 2,20 | 6/5 | +120 |
| Леннарт Карл | 2,50 | 6/4 | +150 |
| Натаніель Браун | 3,80 | 14/5 | +280 |
| Бара Ндіає | 4,33 | 10/3 | +333 |
| Том Бішоф | 4,80 | 19/5 | +380 |
| Петер Крістіансен | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Романо Постема | 5,50 | 9/2 | +450 |
| Ерік Ботхайм | 5,50 | 9/2 | +450 |
| Александр Павлович | 5,75 | 19/4 | +475 |
| Златко Тріпіч | 6,00 | 5/1 | +500 |
Точний рахунок
Ставка на точний рахунок вимагає вгадати точний кінцевий рахунок. Вона має вищий потенційний виграш, оскільки вгадати її складніше, ніж результат матчу.
| Коефіцієнт | Десятичний | Дробовий | Американський |
| 2-1 | 56,00 | 55/1 | +5500 |
| 1-0 | 91,00 | 90/1 | +9000 |
| 3-2 | 101,00 | 100/1 | +10000 |
| 3-1 | 151,00 | 150/1 | +15 000 |
| 2-0 | 201,00 | 200/1 | +20000 |
| 1:1 | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| 2-2 | 31,00 | 30/1 | +3000 |
| 0-0 | 67,00 | 66/1 | +6600 |
| 3-3 | 91,00 | 90/1 | +9000 |
| 4-4 | 401,00 | 400/1 | +40000 |
| 4-0 | 10,00 | 9/1 | +900 |
| 3:0 | 10,00 | 9/1 | +900 |
| 3-1 | 11,00 | 10/1 | +1000 |
| 4-1 | 12,00 | 11/1 | +1100 |
| 2-0 | 12,00 | 11/1 | +1100 |
Результат у першому таймі/Результат у матчі
Цей ринок передбачає вгадування правильного результату на першому таймі та правильного результату на кінцевий результат матчу. Щоб ставка була виграшною, обидва прогнози повинні випасти.
| ПД/КП | Десятичний | Дробовий | Американський |
| «Баварія» (Мюнхен)/«Баварія» (Мюнхен) | 1,40 | 2/5 | -250 |
| Нічия/«Баварія» (Мюнхен) | 5,25 | 17/4 | +425 |
| Нічия/Нічия | 20,00 | 19/1 | +1900 |
| «Вікінг»/«Баварія» (Мюнхен) | 23,00 | 22/1 | +2200 |
| «Баварія» (Мюнхен)/Нічия | 36,00 | 35/1 | +3500 |
| «Вікінг»/Нічия | 41,00 | 40/1 | +4000 |
| Нічия/«Вікінг» | 51,00 | 50/1 | +5000 |
| «Вікінг»/«Вікінг» | 51,00 | 50/1 | +5000 |
| «Баварія» (Мюнхен)/«Вікінг» | 126,00 | 125/1 | +12500 |
«Нічия – ставка не враховується»
«Нічия – ставка не враховується» повністю виключає результат «нічия». Якщо матч закінчується внічию, ставки повертаються в повному обсязі.
| Вибір | Десятичний | Дробові | Американський |
| «Вікінг» | 21,00 | 20/1 | +2000 |
| «Баварія» (Мюнхен) | 1,04 | 1/25 | -2500 |
Точна кількість голів
Цей ринок вимагає вгадати точну кількість голів, забитих протягом усього матчу, а не лінію «більше/менше».
| Голи | Десятичний | Дробові | Американський |
| 7 або більше | 4,50 | 7/2 | +350 |
| 4 | 4,80 | 19/5 | +380 |
| 5 | 5,00 | 4/1 | +400 |
| 3 | 5,50 | 9/2 | +450 |
| 6 | 6,50 | 11/2 | +550 |
| 2 | 8,50 | 15/2 | +750 |
| 1 | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| 0 | 61,00 | 60/1 | +6000 |
Такели гравців
Ставки на кількість тачдаунів гравця передбачають, чи перевищить зазначений гравець встановлену кількість тачдаунів у матчі, чи не досягне її.
| Гравець | Десятичний | Дробові | Американський |
| Сондре Бьоршол: більше 0,5 | 1,03 | 1/33 | -3300 |
| Ветеле Аукленд Більше 0,5 | 1,05 | 1/20 | -2000 |
| Хенрік Хеггейм Більше 0,5 | 1,05 | 1/20 | -2000 |
| Джо Белл Більше 0,5 | 1,06 | 1/16 | -1600 |
| Крістофер Хауген Більше 0,5 | 1,10 | 1/10 | -1000 |
| Тобіас Мой Більше 0,5 | 1,10 | 1/10 | -1000 |
| Натаніель Браун Більше 0,5 | 1,10 | 1/10 | -1000 |
| Сондре Бьоршол Більше 1,5 | 1,10 | 1/10 | -1000 |
| Конрад Лаймер Більше 0,5 | 1,11 | 1/9 | -900 |
| Том Бішоф Більше 0,5 | 1,13 | 1/8 | -800 |
| Андерс Баертселен Більше 0,5 | 1,13 | 1/8 | -800 |
| Крістофер Аскільдсен Більше 0,5 | 1,14 | 1/7 | -700 |
| Хенрік Фальченер Більше 0,5 | 1,15 | 2/13 | -650 |
| Саша Бой Більше 0,5 | 1,17 | 1/6 | -600 |
| Амін Косіч Більше 0,5 | 1,17 | 1/6 | -600 |
Кількість ударів гравця в площину воріт
Цей ринок встановлює лінію щодо кількості ударів у ворота, які здійснить зазначений гравець, при цьому гравці роблять ставки на те, що ця кількість буде більшою або меншою за вказану цифру.
| Гравець | Десятичний | Дробовий | Американський |
| Гаррі Кейн: більше 0,5 | 1,09 | 1/11 | -1100 |
| Майкл Олізе Більше 0,5 | 1,15 | 2/13 | -650 |
| Джамал Мусіала Більше 0,5 | 1,17 | 1/6 | -600 |
| Луїс Діас: більше 0,5 | 1,22 | 2/9 | -450 |
| Леннарт Карл, більше 0,5 | 1,22 | 2/9 | -450 |
| Ісмаель Сайбарі Більше 0,5 | 1,25 | 1/4 | -400 |
| Гаррі Кейн більше 1,5 | 1,48 | 10/21 | -210 |
| Майкл Олізе: більше 1,5 | 1,62 | 13 серпня | -163 |
| Натаніель Браун Більше 0,5 | 1,70 | 7/10 | -143 |
| Джамал Мусіала Більше 1,5 | 1,80 | 4/5 | -125 |
| Том Бішоф Більше 0,5 | 1,91 | 10/11 | -110 |
| Леннарт Карл Більше 1,5 | 2,05 | 21/20 | +105 |
| Ісмаель Сайбарі Більше 1,5 | 2,10 | 11/10 | +110 |
| Луїс Діас більше 1,5 | 2,10 | 11/10 | +110 |
| Бара Ндіає: більше 0,5 | 2,10 | 11/10 | +110 |
Асисти гравців
Ставки на асисти гравця передбачають, що зазначений гравець зробить принаймні один асист протягом матчу.
| Гравець | Десятична | Дробове | Американський |
| Майкл Олізе: більше 0,5 | 2,00 | 1/1 | +100 |
| Джамал Мусіала Більше 0,5 | 2,63 | 13/8 | +163 |
| Луїс Діас: більше 0,5 | 2,80 | 9/5 | +180 |
| Серж Гнабрі: більше 0,5 | 2,90 | 19/10 | +190 |
| Леннарт Карл: більше 0,5 | 3,25 | 9/4 | +225 |
| Ісмаель Сайбарі Більше 0,5 | 3,40 | 12/5 | +240 |
| Джошуа Кімміх більше 0,5 | 3,50 | 5/2 | +250 |
| Гаррі Кейн більше 0,5 | 3,90 | 29/10 | +290 |
| Йосіп Станішич: більше 0,5 | 4,33 | 10/3 | +333 |
| Натаніель Браун Більше 0,5 | 4,33 | 10/3 | +333 |
| Альфонсо Девіс Більше 0,5 | 4,33 | 10/3 | +333 |
| Саша Бой більше 0,5 | 4,50 | 7/2 | +350 |
| Том Бішоф Більше 0,5 | 4,60 | 18/5 | +360 |
| Конрад Лаймер Більше 0,5 | 4,60 | 18/5 | +360 |
| Хірокі Іто Більше 0,5 | 5,00 | 4/1 | +400 |
Загальна кількість голів: більше/менше
Ставки «більше/менше» передбачають, чи загальна кількість голів буде більшою чи меншою за встановлену межу, незалежно від того, яка команда забиває.
| Лінія | Десятична | Дробовий | Американський |
| Менше 10,5 | 1,00 | 1/500 | -50000 |
| Менше 9,5 | 1,01 | 1/100 | -10 000 |
| Менше 8,5 | 1,03 | 1/33 | -3300 |
| Менше 7,5 | 1,08 | 1/12 | -1200 |
| Менше 6 | 1,20 | 1/5 | -500 |
| Понад 0,5 | 1,01 | 1/200 | -20000 |
| Понад 1,75 | 1,01 | 1/100 | -10 000 |
| Понад 2 | 1,01 | 1/100 | -10000 |
| Понад 1,5 | 1,04 | 1/25 | -2500 |
| Понад 2,25 | 1,07 | 1/14 | -1400 |
Останній бомбардир
У цьому ринку виграш виплачується за гравця, який забив останній гол у матчі, незалежно від того, до якої команди він належить.
| Гравець | Десятичний | Дробовий | Американський |
| Гаррі Кейн | 3,60 | 13/5 | +260 |
| Джамал Мусіала | 6,00 | 5/1 | +500 |
| Майкл Олізе | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Ісмаель Сайбарі | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Луїс Діас | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Серж Гнабрі | 7,50 | 13/2 | +650 |
| Леннарт Карл | 8,00 | 7/1 | +700 |
| Натаніель Браун | 12,00 | 11/1 | +1100 |
| Бара Ндіає | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Том Бішоф | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Петер Крістіансен | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| Ерік Ботхайм | 19,00 | 18/1 | +1800 |
| Александр Павлович | 19,00 | 18/1 | +1800 |
| Романо Постема | 21,00 | 20/1 | +2000 |
| Джошуа Кімміх | 21,00 | 20/1 | +2000 |
Результат матчу та обидві команди заб’ють
Ця ставка поєднує результат основного часу з тим, чи заб’ють обидві команди, тобто обидві частини ставки повинні випасти одночасно.
| Вибір | Десятиковий | Дробовий | Американський |
| «Вікінг» | 31,00 | 30/1 | +3000 |
| «Баварія» (Мюнхен)/Ні | 2,25 | 5/4 | +125 |
| Нічия | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| «Баварія» (Мюнхен) | 2,15 | 23/20 | +115 |
Зробити хет-трик
Цей ринок виплачується, якщо зазначений гравець заб’є три або більше голів у матчі.
| Гравець | Десятиковий | Дробовий | Американський |
| Гаррі Кейн | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Джамал Мусіала | 19,00 | 18/1 | +1800 |
| Міхаель Олізе | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| Луїс Діас | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| Ісмаель Сайбарі | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| Серж Гнабрі | 34,00 | 33/1 | +3300 |
| Леннарт Карл | 41,00 | 40/1 | +4000 |
| Натаніель Браун | 81,00 | 80/1 | +8000 |
| Бара Ндіає | 126,00 | 125/1 | +12500 |
| Том Бішоф | 201,00 | 200/1 | +20000 |
| Ерік Ботхайм | 301,00 | 300/1 | +30000 |
| Петер Крістіансен | 426,00 | 425/1 | +42500 |
| Саша Бой | 501,00 | 500/1 | +50000 |
| Джонатан Тах | 501,00 | 500/1 | +50 000 |
| Сімен Квіа-Егеског | 501,00 | 500/1 | +50 000 |
Загальна кількість голів господарів
Цей ринок встановлює лінію на кількість голів, забитих «Вікінгами» (командою господарів), при цьому ставки робляться на те, що кількість голів буде більшою або меншою за вказану цифру.
| Лінія | Десятична | Дробовий | Американський |
| Менше 3,5 | 1,01 | 1/100 | -10000 |
| Менше 2,5 | 1,04 | 1/25 | -2500 |
| Менше 1,5 | 1,22 | 2/9 | -450 |
| Менше 0,5 | 2,20 | 6/5 | +120 |
| Більше 0,5 | 1,75 | 3/4 | -133 |
| Більше 1,5 | 12,00 | 11/1 | +1100 |
| Більше 2,5 | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| Більше 5,5 | 34,00 | 33/1 | +3300 |
| Більше 4,5 | 34,00 | 33/1 | +3300 |
Перший бомбардир
Цей ринок передбачає, що зазначений гравець заб’є перший гол у матчі.
| Гравець | Десятичний | Дробовий | Американський |
| Гаррі Кейн | 3,60 | 13/5 | +260 |
| Джамал Мусіала | 6,00 | 5/1 | +500 |
| Майкл Олізе | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Луїс Діас | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Ісмаель Сайбарі | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Серж Гнабрі | 7,50 | 13/2 | +650 |
| Леннарт Карл | 8,00 | 7/1 | +700 |
| Натаніель Браун | 12,00 | 11/1 | +1100 |
| Бара Ндіає | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Том Бішоф | 15,00 | 14/1 | +1400 |
| Петер Крістіансен | 17,00 | 16/1 | +1600 |
| Александар Павлович | 19,00 | 18/1 | +1800 |
| Ерік Ботхайм | 19,00 | 18/1 | +1800 |
| Златко Тріпіч | 21,00 | 20/1 | +2000 |
| Джошуа Кімміх | 21,00 | 20/1 | +2000 |
Перший тайм
Цей ринок охоплює лише результат на перерві, незалежно від того, як розвиватиметься друга половина матчу.
| Вибір | Десятичний | Дробовий | Американський |
| «Вікінг» | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| Нічия | 4,33 | 100/30 | +333 |
| «Баварія» (Мюнхен) | 1,37 | 7/19 | -271 |
Загальна кількість голів на виїзді
Цей ринок встановлює лінію на кількість голів, забитих «Баварією» (Мюнхен) як гостьовою командою, при цьому ставки робляться на те, що кількість голів буде більшою або меншою за вказану цифру.
| Лінія | Десятична | Дробовий | Американський |
| Менше 8,5 | 1,01 | 1/200 | -20000 |
| Менше 7,5 | 1,02 | 1/50 | -5000 |
| Менше 6,5 | 1,06 | 1/16 | -1600 |
| Менше 5,5 | 1,18 | 2/11 | -550 |
| Менше 4,5 | 1,44 | 4/9 | -225 |
| Понад 1,5 | 1,08 | 1/12 | -1200 |
| Більше 0,5 | 1,17 | 1/6 | -600 |
| Понад 2,5 | 1,33 | 1/3 | -300 |
| Понад 3,5 | 1,83 | 5/6 | -120 |
| Більше 4,5 | 2,88 | 15/8 | +188 |
Обидві команди заб’ють
Цей ринок виплачується, якщо і «Вікінг», і «Баварія» (Мюнхен) заб’ють по щонайменше одному голу протягом матчу.
| Вибір | Десятиковий | Дробовий | Американський |
| Так | 1,80 | 4/5 | -125 |
| Ні | 2,15 | 23/20 | +115 |
Точний рахунок — 1-й тайм
Цей ринок вимагає вказівки точного рахунку на перерві, а не за підсумками матчу, що звужує діапазон до перших 45 хвилин.
| Рахунок | Десятиковий | Дробовий | Американський |
| 1-0 | 19,00 | 18/1 | +1800 |
| 2-1 | 51,00 | 50/1 | +5000 |
| 2-0 | 81,00 | 80/1 | +8000 |
| 3-2 | 151,00 | 150/1 | +15000 |
| 3-1 | 151,00 | 150/1 | +15 000 |
| 0-0 | 7,00 | 6/1 | +600 |
| 1:1 | 10,00 | 9/1 | +900 |
| 2-2 | 61,00 | 60/1 | +6000 |
| 3-3 | 251,00 | 250/1 | +25000 |
| 1-0 | 4,33 | 10/3 | +333 |
| 2:0 | 5,00 | 4/1 | +400 |
| 3-0 | 8,00 | 7/1 | +700 |
| 2-1 | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| 4-0 | 19,00 | 18/1 | +1800 |
Різниця в рахунку
Ставки на різницю в рахунку передбачають вгадування точної різниці в рахунку на момент закінчення основного часу, а не лише загального результату.
| Вибір | Десятичний | Дробові | Американські |
| «Баварія» (Мюнхен) з різницею в 4 або більше голів | 2,50 | 6/4 | +150 |
| «Баварія» (Мюнхен) з різницею в 3 голи | 4,75 | 15/4 | +375 |
| «Баварія» (Мюнхен) з перевагою в 2 голи | 5,00 | 4/1 | +400 |
| «Баварія» (Мюнхен) з перевагою в 1 гол | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Результат: нічия | 13,00 | 12/1 | +1200 |
| «Вікінг» з перевагою в 1 | 23,00 | 22/1 | +2300 |
| Нічия 0:0 | 67,00 | 66/1 | +6600 |
| «Вікінг» з перевагою у 2 голи | 71,00 | 70/1 | +7000 |
| «Вікінг» з перевагою в 3 очки | 226,00 | 225/1 | +22500 |
| «Вікінг» з різницею в 4 або більше очок | 501,00 | 500/1 | +50000 |
Загальна кількість кутових
Ставки на кутові встановлюють лінію для сумарної кількості кутових у матчі, при цьому ставки робляться на те, що їх кількість буде більшою або меншою за вказану суму.
| Лінія | Десятична | Дробовий | Американська |
| Більше 3 | 1,01 | 1/200 | -20000 |
| Понад 4,5 | 1,01 | 1/100 | -10000 |
| Понад 4 | 1,01 | 1/100 | -10000 |
| Понад 5 | 1,04 | 1/25 | -2500 |
| Понад 5,5 | 1,04 | 1/25 | -2500 |
| Менше 20 | 1,01 | 1/200 | -20000 |
| Молодше 19 років | 1,01 | 1/200 | -20000 |
| Менше 18,5 | 1,01 | 1/150 | -15000 |
| Менше 18 | 1,01 | 1/100 | -10 000 |
| Менше 17,5 | 1,02 | 1/66 | -6600 |
Забити 2 або більше голів
Цей ринок виплачується, якщо зазначений гравець заб’є два або більше голів протягом матчу.
| Гравець | Десятиковий | Дробовий | Американський |
| Гаррі Кейн | 2,70 | 17/10 | +170 |
| Джамал Мусіала | 5,00 | 4/1 | +400 |
| Міхаель Олізе | 6,50 | 11/2 | +550 |
| Ісмаель Сайбарі | 6,50 | 11/2 | +550 |
| Луїс Діас | 7,00 | 6/1 | +600 |
| Серж Гнабрі | 7,50 | 13/2 | +650 |
| Леннарт Карл | 9,50 | 17/2 | +850 |
| Натаніель Браун | 21,00 | 20/1 | +2000 |
| Бара Ндіає | 26,00 | 25/1 | +2500 |
| Том Бішоф | 29,00 | 28/1 | +2900 |
| Петер Крістіансен | 31,00 | 30/1 | +3000 |
| Ерік Ботхайм | 36,00 | 35/1 | +3600 |
| Александр Павлович | 41,00 | 40/1 | +4000 |
| Романо Постема | 41,00 | 40/1 | +4000 |
| Златко Тріпіч | 46,00 | 45/1 | +4600 |
Перемога «на нуль»
Цей ринок виплачується, якщо команда виграє матч, не пропустивши жодного гола.
| Вибір | Десятиковий | Дробовий | Американський |
| «Вікінг» | 76,00 | 75/1 | +7500 |
| «Баварія» (Мюнхен) | 2,25 | 5/4 | +125 |
Команда, яка заб’є перший гол
Цей ринок передбачає, яка команда заб’є перший гол у матчі, з варіантом, що голів не буде забито взагалі.
| Вибір | Десятиковий | Дробовий | Американський |
| «Вікінг» | 5,50 | 9/2 | +450 |
| Без голів | 67,00 | 66/1 | +6600 |
| «Баварія» (Мюнхен) | 1,25 | 1/4 | -400 |
Подвійний шанс
Ставка «Подвійний шанс» поєднує два з трьох можливих результатів в одну ставку, пропонуючи ширше покриття за менший виграш, ніж звичайна ставка на результат матчу.
| Вибір | Десятичний | Дробові | Американська |
| «Баварія» (Мюнхен) — нічия | 1,03 | 1/33 | -3300 |
| «Вікінг» — «Баварія» (Мюнхен) | 1,06 | 1/18 | -1800 |
| «Вікінг» – нічия | 8,25 | 29/4 | +725 |