Славія Прага приймає Арсенал, і букмекери вважають «канонірів» явними фаворитами в усіх доступних ринках. Ознайомтеся з повним переліком коефіцієнтів на переможця матчу, авторів голів і тотал голів нижче, а потім перегляньте наші футбольні прогнози та футбольні матчі на сьогодні.
Вітальний бонус 100% до $130 на TipsGG × Sapphirebet
Стежте за кожним туром європейського клубного футболу, відслідковуйте коефіцієнти в реальному часі та робіть ставки на найкращих умовах. Отримайте вітальний бонус 100% до $130 у Sapphirebet з промокодом TIPSGG і збільште свій банкрол для найбільших клубних вечорів Європи. 18+. Грайте відповідально.
Коефіцієнти на матч Славія Прага — Арсенал
Переможець матчу
Ринок переможця матчу, який також називають ринком 1X2, виплачується за підсумком основного часу: перемога господарів, перемога гостей або нічия. Арсенал має значну перевагу в цьому матчі.
| Вибір | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Славія Прага | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Нічия | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Арсенал | 1.29 | 2/7 | -350 |
Автор голу в будь-який момент
Ринок автору голу в будь-який момент виплачується, якщо зазначений гравець забиває в будь-який момент матчу, незалежно від підсумкового рахунку.
| Гравець | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Кай Гаверц | 2.15 | 23/20 | +115 |
| Віктор Гйокерес | 2.15 | 23/20 | +115 |
| Макс Дауман | 3.00 | 2/1 | +200 |
| Христос Цоліс | 3.00 | 2/1 | +200 |
| Кедах О’Нілл | 3.50 | 5/2 | +250 |
| Ноні Мадуеке | 3.50 | 5/2 | +250 |
| Еберечі Езе | 3.50 | 5/2 | +250 |
| Мікель Меріно | 3.60 | 13/5 | +260 |
| Мартін Едегор | 3.75 | 11/4 | +275 |
| Томаш Хорий | 4.33 | 10/3 | +333 |
| Бруно Гімарайнс | 4.40 | 17/5 | +340 |
| Моймір Хитил | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Деклан Райс | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Матей Котрба | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Іван Шранц | 6.50 | 11/2 | +550 |
Точний рахунок
Ставка на точний рахунок вимагає вгадати точний підсумковий рахунок. Вона має високі коефіцієнти через кількість можливих результатів.
| Рахунок | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Арсенал 2-0 | 7.50 | 13/2 | +650 |
| Арсенал 3-0 | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Арсенал 1-0 | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Арсенал 2-1 | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Арсенал 3-1 | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Нічия 1-1 | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Арсенал 4-0 | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Арсенал 4-1 | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Нічия 0-0 | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Арсенал 5-0 | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Нічия 2-2 | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Арсенал 3-2 | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Славія Прага 2-1 | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| Славія Прага 1-0 | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| Арсенал 5-1 | 35.00 | 34/1 | +3400 |
Перший тайм/основний час
Ставка на перший тайм/основний час вимагає правильно визначити лідера після першого тайму та підсумкового переможця в основному часі.
| Результат | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Арсенал/Арсенал | 1.83 | 5/6 | -120 |
| Нічия/Арсенал | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Нічия/Нічия | 8.50 | 17/2 | +750 |
| Славія Прага/Славія Прага | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Нічия/Славія Прага | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Славія Прага/Арсенал | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Арсенал/Нічия | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Славія Прага/Нічия | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Арсенал/Славія Прага | 101.00 | 100/1 | +10000 |
Ставка без нічиєї
Ставка без нічиєї виключає нічию з рівняння. Якщо матч завершується внічию, ставки повертаються.
| Вибір | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Славія Прага | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Арсенал | 1.08 | 1/12 | -1200 |
Удари гравця в площину воріт (більше 0.5)
Ця ставка виплачується, якщо зазначений гравець завдає щонайменше одного удару в площину воріт протягом матчу.
| Гравець | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Христос Цоліс | 1.36 | 4/11 | -275 |
| Віктор Гйокерес | 1.45 | 9/20 | -222 |
| Кедах О’Нілл | 1.45 | 9/20 | -222 |
| Кай Гаверц | 1.50 | 1/2 | -200 |
| Ноні Мадуеке | 1.55 | 11/20 | -182 |
| Макс Дауман | 1.62 | 8/13 | -162 |
| Мікель Меріно | 1.65 | 13/20 | -154 |
| Еберечі Езе | 1.67 | 4/6 | -150 |
| Мартін Едегор | 1.78 | 31/40 | -129 |
| Бруно Гімарайнс | 1.85 | 17/20 | -118 |
| Моймір Хитил | 1.93 | 37/40 | -108 |
| Томаш Хорий | 2.05 | 21/20 | +105 |
| Петр Потмешил | 2.10 | 11/10 | +110 |
| Матей Котрба | 2.20 | 6/5 | +120 |
| Адонія Уанда | 2.38 | 11/8 | +138 |
Тотал голів: більше/менше
Ставка на більше/менше запитує, чи перевищить сумарний підсумковий рахунок встановлену лінію голів, незалежно від того, яка команда забиває.
| Лінія | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Менше 8.5 | 1.00 | 1/500 | -50000 |
| Менше 7.5 | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Менше 6.5 | 1.04 | 1/25 | -2500 |
| Менше 5 | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Менше 5.5 | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Більше 0.5 | 1.02 | 1/50 | -5000 |
| Більше 1.25 | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Більше 1.75 | 1.17 | 1/6 | -600 |
| Більше 1.5 | 1.17 | 1/6 | -600 |
| Більше 2 | 1.18 | 2/11 | -550 |
Відбори гравця (більше 0.5)
Ця оборонна ставка виплачується, якщо зазначений гравець здійснює щонайменше один відбір протягом матчу.
| Гравець | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Девід Мозес | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Семюел Ісіфе | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Мубарак Сулейман | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Тумані Діакіте | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Еліас Пітак | 1.09 | 1/11 | -1100 |
| Мікулаш Конечни | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Штепан Халоупек | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Міхал Саділек | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Юррієн Тімбер | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Якуб Колісек | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Давід Барцот | 1.11 | 1/9 | -900 |
| П’єро Інкап’є | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Томаш Влчек | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Карел Белзік | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Томаш Голеш | 1.13 | 2/15 | -750 |
Тотал голів — точна кількість
Цей ринок виплачується за точною сумарною кількістю голів, забитих обома командами в матчі.
| Тотал голів | Десятковий | Дробовий | Американський |
| 3 | 4.00 | 3/1 | +300 |
| 2 | 4.50 | 7/2 | +350 |
| 4 | 5.00 | 4/1 | +400 |
| 1 | 7.00 | 6/1 | +600 |
| 5 | 7.25 | 25/4 | +625 |
| 6 | 12.50 | 23/2 | +1150 |
Тотал голів — 7 або більше
Цей ринок охоплює крайнощі: або шквал голів від семи й більше, або безгольова нічия.
| Результат | Десятковий | Дробовий | Американський |
| 7 або більше голів | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| 0 голів | 21.00 | 20/1 | +2000 |
Асисти гравця (більше 0.5)
Ця ставка виплачується, якщо зазначений гравець записує щонайменше одну результативну передачу протягом матчу.
| Гравець | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Христос Цоліс | 3.13 | 85/40 | +213 |
| Мартін Едегор | 3.90 | 29/10 | +290 |
| Кедах О’Нілл | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Макс Дауман | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Ноні Мадуеке | 4.10 | 31/10 | +310 |
| Еберечі Езе | 4.60 | 18/5 | +360 |
| Деклан Райс | 4.80 | 19/5 | +380 |
| Кай Гаверц | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Мікель Меріно | 5.25 | 17/4 | +425 |
| Бруно Гімарайнс | 5.75 | 19/4 | +475 |
| Віктор Гйокерес | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Юррієн Тімбер | 7.50 | 13/2 | +650 |
| Ріккардо Калафьорі | 7.50 | 13/2 | +650 |
| Майлз Льюїс-Скеллі | 7.50 | 13/2 | +650 |
| П’єро Інкап’є | 8.00 | 7/1 | +700 |
Автор останнього голу
Цей ринок виплачується за гравця, який забиває останній гол матчу, незалежно від того, коли були забиті інші голи.
| Гравець | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Кай Гаверц | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Віктор Гйокерес | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Христос Цоліс | 7.50 | 13/2 | +650 |
| Макс Дауман | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Мікель Меріно | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Еберечі Езе | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Ноні Мадуеке | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Кедах О’Нілл | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Мартін Едегор | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Бруно Гімарайнс | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Томаш Хорий | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Моймір Хитил | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Петр Потмешил | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Деклан Райс | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Мартін Субіменді | 19.00 | 18/1 | +1800 |
Перший гол
Цей ринок виплачує на гравця, який забиває перший гол матчу.
| Гравець | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Віктор Гйокереш | 4.80 | 19/5 | +380 |
| Кай Гаверц | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Христос Цоліс | 7.50 | 13/2 | +650 |
| Макс Дауман | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Мікель Меріно | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Кедах О’Нілл | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Ноні Мадуеке | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Еберечі Езе | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Мартін Едегор | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Томаш Хорий | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Бруно Гімарайнш | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Моймір Хитил | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Деклан Райс | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Петр Потмешил | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Мартін Субіменді | 19.00 | 18/1 | +1800 |
Результат матчу та обидві команди заб’ють
Це поєднує підсумковий результат із голом обох команд, тож для виплати потрібно, щоб збіглися обидва елементи.
| Вибір | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Славія Прага & BTTS | 20.00 | 19/1 | +1900 |
| Нічия & BTTS | 8.00 | 7/1 | +700 |
| Арсенал & BTTS | 2.88 | 15/8 | +188 |
Результат першого тайму
Цей ринок розраховується за тим, хто веде в рахунку або чи зберігається рівновага на 45-й хвилині.
| Вибір | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Славія Прага | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Нічия | 3.00 | 2/1 | +200 |
| Арсенал | 1.70 | 7/10 | -143 |
Оформити хет-трик
Цей ринок із високими коефіцієнтами виплачує, якщо названий гравець забиває три або більше голів у матчі.
| Гравець | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Букайо Сака | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Кай Гаверц | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Віктор Гйокереш | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Христос Цоліс | 81.00 | 80/1 | +8000 |
| Макс Дауман | 81.00 | 80/1 | +8000 |
| Мікель Меріно | 101.00 | 100/1 | +10000 |
| Мартін Едегор | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Еберечі Езе | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Кедах О’Нілл | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Ноні Мадуеке | 131.00 | 130/1 | +13000 |
| Томаш Хорий | 226.00 | 225/1 | +22500 |
| Бруно Гімарайнш | 301.00 | 300/1 | +30000 |
| Адонія Уанда | 301.00 | 300/1 | +30000 |
| Петр Потмешил | 301.00 | 300/1 | +30000 |
| Матей Котрба | 301.00 | 300/1 | +30000 |
Тотал голів господарів (Славія Прага)
Цей ринок із лінією охоплює кількість голів, забитих господарями, Славією Прага, більше або менше встановленого порогу.
| Лінія | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Менше 3.5 | 1.00 | 1/500 | -50000 |
| Менше 2.5 | 1.02 | 1/50 | -5000 |
| Менше 1.5 | 1.18 | 2/11 | -550 |
| Менше 0.5 | 2.00 | 1/1 | +100 |
| Більше 0.5 | 1.83 | 5/6 | -120 |
| Більше 1.5 | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Більше 2.5 | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Більше 4.5 | 34.00 | 33/1 | +3400 |
| Більше 5.5 | 34.00 | 33/1 | +3400 |
Тотал голів гостей (Арсенал)
Цей ринок із лінією охоплює кількість голів, забитих гостями, Арсеналом, більше або менше встановленого порогу.
| Лінія | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Менше 6.5 | 1.01 | 1/150 | -15000 |
| Менше 5.5 | 1.03 | 1/33 | -3300 |
| Менше 4.5 | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Менше 3.5 | 1.29 | 2/7 | -350 |
| Менше 2.5 | 1.80 | 4/5 | -125 |
| Більше 0.5 | 1.05 | 1/20 | -2000 |
| Більше 1.5 | 1.33 | 1/3 | -300 |
| Більше 2.5 | 2.00 | 1/1 | +100 |
| Більше 3.5 | 3.60 | 13/5 | +260 |
| Більше 4.5 | 7.00 | 6/1 | +600 |
Обидві команди заб’ють
Обидві команди заб’ють, часто скорочено BTTS, виплачує, коли кожна зі сторін хоча б раз вражає ворота протягом матчу.
| Вибір | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Ні | 1.87 | 20/23 | -115 |
| Так | 2.00 | 1/1 | +100 |
Точний рахунок — 1-й тайм
Цей ринок вимагає назвати точний рахунок на перерву, розділений за тим, хто веде або чи команди зрівняли рахунок.
| Сценарій | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Славія Прага веде 1-0 | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Славія Прага веде 2-1 | 51.00 | 50/1 | +5000 |
| Славія Прага веде 2-0 | 61.00 | 60/1 | +6000 |
| Славія Прага веде 3-1 | 201.00 | 200/1 | +20000 |
| Славія Прага веде 3-0 | 201.00 | 200/1 | +20000 |
| Нічия 0-0 | 4.20 | 16/5 | +320 |
| Нічия 1-1 | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Нічия 2-2 | 91.00 | 90/1 | +9000 |
| Нічия 3-3 | 151.00 | 150/1 | +15000 |
| Арсенал веде 1-0 | 3.50 | 5/2 | +250 |
| Арсенал веде 2-0 | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Арсенал веде 3-0 | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Арсенал веде 2-1 | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Арсенал веде 4-0 | 41.00 | 40/1 | +4000 |
Перевага у рахунку
Ставки на перевагу у рахунку виплачують за точною різницею голів між двома сторонами за підсумком матчу.
| Перевага | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Арсенал перемагає з різницею 2 | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Арсенал перемагає з різницею 1 | 4.33 | 10/3 | +333 |
| Арсенал перемагає з різницею 4 або більше | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Арсенал перемагає з різницею 3 | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Результативна нічия | 8.00 | 7/1 | +700 |
| Славія Прага перемагає з різницею 1 | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Нічия 0-0 | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Славія Прага перемагає з різницею 2 | 41.00 | 40/1 | +4000 |
| Славія Прага перемагає з різницею 3 | 151.00 | 150/1 | +15000 |
| Славія Прага перемагає з різницею 4 або більше | 501.00 | 500/1 | +50000 |
Забити 2 або більше голів
Цей ринок виплачує, якщо названий гравець оформлює дубль або більше протягом 90 хвилин.
| Гравець | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Букайо Сака | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Кай Гаверц | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Віктор Гйокереш | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Христос Цоліс | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Макс Дауман | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Мікель Меріно | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Кедах О’Нілл | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Ноні Мадуеке | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Еберечі Езе | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Мартін Едегор | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Томаш Хорий | 34.00 | 33/1 | +3400 |
| Бруно Гімарайнш | 34.00 | 33/1 | +3400 |
| Моймір Хитил | 41.00 | 40/1 | +4000 |
| Деклан Райс | 56.00 | 55/1 | +5500 |
| Іван Шранц | 61.00 | 60/1 | +6000 |
Тотал кутових
Ставки на тотал кутових питають, чи сумарна кількість кутових обох команд завершиться більше або менше встановленої лінії.
| Лінія | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Менше 18.5 | 1.00 | 1/1000 | -100000 |
| Менше 17.5 | 1.00 | 1/500 | -50000 |
| Менше 17 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Менше 16.5 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Менше 18 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Більше 3.5 | 1.00 | 1/500 | -50000 |
| Більше 3 | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Більше 4.5 | 1.02 | 1/50 | -5000 |
| Більше 4 | 1.03 | 1/33 | -3300 |
| Більше 5 | 1.07 | 1/14 | -1400 |
Перемога без пропущених голів
Цей ринок виплачує, якщо команда перемагає матч, не пропустивши жодного гола.
| Вибір | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Славія Прага | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Арсенал | 2.20 | 6/5 | +120 |
Подвійний шанс
Ставки на подвійний шанс охоплюють два з трьох можливих результатів матчу в одній ставці, зменшуючи ризик, але й зменшуючи виплату.
| Вибір | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Арсенал або нічия | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Славія Прага або Арсенал | 1.14 | 1/7 | -700 |
| Славія Прага або нічия | 4.20 | 16/5 | +320 |
Команда, що заб’є першою
Цей ринок виплачує за тим, яка сторона забиває перший гол матчу, з окремою лінією на випадок, коли голів не буде взагалі.
| Вибір | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Славія Прага | 4.40 | 17/5 | +340 |
| Без голів | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Арсенал | 1.29 | 2/7 | -350 |