ФК Сабах приймає Славію Прага, яка є явним фаворитом матчу. У цьому прев’ю розглядаються ставки на результат, коефіцієнти на авторів голів, тотал голів і точний рахунок напередодні стартового свистка. Ознайомтеся з нашими прогнозами на футбол та перегляньте сьогоднішні футбольні матчі, щоб знайти інші поєдинки.
Вітальний бонус 100% до $130 на TipsGG × Sapphirebet
Слідкуйте за кожним буднім днем європейського клубного футболу, відстежуйте коефіцієнти в реальному часі та робіть ставки на свої варіанти на найкращих умовах. Отримайте вітальний бонус 100% до $130 у Sapphirebet за промокодом TIPSGG і збільште свій банкрол для найбільших європейських клубних вечорів. 18+. Грайте відповідально.
Коефіцієнти на матч ФК Сабах — Славія Прага
Ринок результату
Ринок результату, також відомий як 1X2, охоплює три можливі підсумки 90 хвилин: перемога господарів, нічия або перемога гостей.
| Вибір | Десятковий | Дробовий | Американський |
| ФК Сабах | 3.60 | 13/5 | +260 |
| Нічия | 3.80 | 14/5 | +280 |
| Славія Прага | 2.05 | 21/20 | +105 |
Автор гола в будь-який момент
Ставка на автора гола в будь-який момент виграє, якщо названий гравець заб’є на будь-якій стадії матчу, незалежно від підсумкового результату.
| Гравець | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Томаш Хорі | 2.60 | 8/5 | +160 |
| Моймір Хитіл | 2.63 | 13/8 | +163 |
| Іван Шранц | 3.00 | 2/1 | +200 |
| Адонія Оуанда | 3.20 | 11/5 | +220 |
| Джой-Ланс Мікелс | 3.25 | 9/4 | +225 |
| Орфе Мбіна | 3.60 | 13/5 | +260 |
| Данієль Штурм | 3.90 | 29/10 | +290 |
| Лукаш Провід | 3.90 | 29/10 | +290 |
| Еммануель Аяосі | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Хаял Алієв | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Павел Кацор | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Велько Сіміч | 4.20 | 16/5 | +320 |
| Юнес Лааба | 4.33 | 10/3 | +333 |
| Ксандер Северина | 4.33 | 10/3 | +333 |
| Кахім Перріс | 5.25 | 17/4 | +425 |
Точний рахунок
Ставка на точний рахунок вимагає вгадати підсумковий рахунок матчу. Вона має високі коефіцієнти через велику кількість можливих результатів.
| Рахунок | Десятковий | Дробовий | Американський |
| ФК Сабах 2-1 | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| ФК Сабах 1-0 | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| ФК Сабах 2-0 | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| ФК Сабах 3-1 | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| ФК Сабах 3-2 | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| ФК Сабах 6-1 | 251.00 | 250/1 | +25000 |
| Нічия 1-1 | 8.00 | 7/1 | +700 |
| Нічия 2-2 | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Нічия 0-0 | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Нічия 3-3 | 46.00 | 45/1 | +4500 |
| Нічия 4-4 | 301.00 | 300/1 | +30000 |
| Славія Прага 2-1 | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Славія Прага 1-0 | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Славія Прага 2-0 | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Славія Прага 3-1 | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Славія Прага 3-2 | 21.00 | 20/1 | +2000 |
Перший тайм/матч
Цей ринок передбачає комбінований прогноз результату першого та другого таймів і охоплює дев’ять можливих комбінацій.
| Вибір | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Славія Прага/Славія Прага | 3.25 | 9/4 | +225 |
| Нічия/Славія Прага | 5.50 | 9/2 | +450 |
| ФК Сабах/ФК Сабах | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Нічия/Нічия | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Нічия/ФК Сабах | 9.00 | 8/1 | +800 |
| ФК Сабах/Нічия | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Славія Прага/Нічия | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| ФК Сабах/Славія Прага | 21.00 | 20/1 | +2000 |
| Славія Прага/ФК Сабах | 34.00 | 33/1 | +3300 |
Повернення ставки в разі нічиєї
Ставка без нічиєї виключає нічию з розрахунку. Якщо матч завершиться внічию, ставка повертається.
| Вибір | Десятковий | Дробовий | Американський |
| ФК Сабах | 2.63 | 13/8 | +163 |
| Славія Прага | 1.52 | 11/21 | -191 |
Тотал голів більше/менше
Ринки «більше/менше» передбачають, чи перевищить загальна кількість голів у матчі встановлену лінію, чи буде нижчою за неї.
| Лінія та вибір | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Менше 8.5 | 1.00 | 1/1000 | -100000 |
| Менше 7.5 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Менше 6.5 | 1.02 | 1/50 | -5000 |
| Менше 5.5 | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Більше 4 | 1.23 | 3/13 | -433 |
| Більше 0.5 | 1.04 | 1/25 | -2500 |
| Більше 1.25 | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Більше 1.75 | 1.22 | 2/9 | -450 |
| Більше 1.5 | 1.22 | 2/9 | -450 |
| Більше 2 | 1.29 | 2/7 | -350 |
Точний тотал голів
Цей ринок вимагає вгадати точну кількість голів, забитих обома командами разом.
| Тотал голів | Десятковий | Дробовий | Американський |
| 2 голи | 4.25 | 13/4 | +325 |
| 3 голи | 4.35 | 57/17 | +335 |
| 4 голи | 5.50 | 9/2 | +450 |
| 1 гол | 6.50 | 11/2 | +550 |
| 5 голів | 8.50 | 15/2 | +750 |
| 6 голів | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| 0 голів | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| 7 або більше голів | 19.00 | 18/1 | +1800 |
Удари гравців у площину воріт
Цей спеціальний ринок передбачає, чи завдасть конкретний гравець більше або менше встановленої кількості ударів у площину воріт протягом матчу.
| Гравець — більше 0.5 | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Моймір Хитіл | 1.36 | 4/11 | -275 |
| Томаш Хорі | 1.36 | 4/11 | -275 |
| Джой-Ланс Мікелс | 1.50 | 1/2 | -200 |
| Адонія Оуанда | 1.50 | 1/2 | -200 |
| Данієль Штурм | 1.57 | 4/7 | -175 |
| Орфе Мбіна | 1.57 | 4/7 | -175 |
| Іван Шранц | 1.57 | 4/7 | -175 |
| Еммануель Аяосі | 1.67 | 4/6 | -150 |
| Хаял Алієв | 1.73 | 8/11 | -138 |
| Павел Кацор | 1.73 | 8/11 | -138 |
| Лукаш Провід | 1.73 | 8/11 | -138 |
| Велько Сіміч | 1.83 | 5/6 | -120 |
| Юнес Лааба | 1.83 | 5/6 | -120 |
| Ксандер Северина | 1.85 | 11/13 | -118 |
| Карел Белжик | 2.00 | 1/1 | +100 |
Відбори гравців
Спеціальні ставки на відбори гравців передбачають, чи виконає названий гравець більше або менше 0.5 відбору протягом матчу.
| Гравець — більше 0.5 | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Девід Мозес | 1.06 | 1/16 | -1600 |
| Самуель Ісіфе | 1.07 | 1/14 | -1400 |
| Стів Сольве | 1.07 | 1/14 | -1400 |
| Тумані Діакіте | 1.08 | 1/12 | -1200 |
| Умаралі Рахмоналієв | 1.09 | 1/11 | -1100 |
| Кафар Мухтаров | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Іван Лепініца | 1.10 | 1/10 | -1000 |
| Еліас Пітак | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Мубарак Сулейман | 1.11 | 1/9 | -900 |
| Акім Зедадка | 1.13 | 1/8 | -800 |
| Міхал Саділек | 1.13 | 1/8 | -800 |
| Родріго Фернандес | 1.13 | 1/8 | -800 |
| Томаш Голеш | 1.13 | 1/8 | -800 |
| Томаш Влчек | 1.13 | 1/8 | -800 |
| Зінедін Ульд Халед | 1.13 | 1/8 | -800 |
Гольові передачі гравців
Ставки на гольові передачі гравців виграють, якщо названий гравець зробить щонайменше одну результативну передачу протягом матчу.
| Гравець — більше 0.5 | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Лукаш Провід | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Карел Белжик | 4.50 | 7/2 | +350 |
| Адонія Оуанда | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Павел Кацор | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Данієль Штурм | 5.00 | 4/1 | +400 |
| Еммануель Аяосі | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Якуб Колішек | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Іван Шранц | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Давид Юрашек | 5.75 | 19/4 | +475 |
| Юнес Лааба | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Велько Сіміч | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Кахім Перріс | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Міхал Саділек | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Оскар Кубяк | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Томаш Хорі | 6.50 | 11/2 | +550 |
Індивідуальний тотал господарів
Ця лінія стосується виключно кількості голів, які господарі, ФК Сабах, заб’ють у матчі.
| Лінія та вибір | Десятковий | Дробовий | Американський |
| Менше 0.5 | 3.40 | 12/5 | +240 |
| Більше 0.5 | 1.30 | 3/10 | -333 |
| Менше 1.5 | 1.55 | 6/11 | -183 |
| Більше 1.5 | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Менше 2.5 | 1.14 | 1/7 | -700 |
| Більше 2.5 | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Менше 3.5 | 1.03 | 1/40 | -4000 |
| Більше 3.5 | 18.00 | 17/1 | +1700 |
| Менше 4.5 | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Більше 5.5 | 34.00 | 33/1 | +3300 |
Індивідуальний тотал гостей
Ця лінія стосується виключно кількості голів, які гості, Славія Прага, заб’ють у матчі.
| Лінія та вибір | Десяткові | Дробові | Американські |
| Менше 5.5 | 1.00 | 1/500 | -50000 |
| Менше 4.5 | 1.02 | 1/66 | -6600 |
| Менше 3.5 | 1.07 | 1/14 | -1400 |
| Менше 2.5 | 1.30 | 3/10 | -333 |
| Менше 1.5 | 2.10 | 11/10 | +110 |
| Більше 0.5 | 1.73 | 8/11 | -138 |
| Більше 1.5 | 1.83 | 5/6 | -120 |
| Більше 2.5 | 3.75 | 11/4 | +275 |
| Більше 3.5 | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Більше 4.5 | 26.00 | 25/1 | +2500 |
Результат матчу та обидві команди заб’ють
Цей ринок поєднує результат матчу в основний час із тим, чи заб’ють обидві команди, тож для виграшу ставки мають справдитися обидві умови.
| Вибір | Десяткові | Дробові | Американські |
| Сабах | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Славія Прага/Ні | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Нічия | 4.60 | 18/5 | +360 |
| Славія Прага | 3.60 | 13/5 | +260 |
Останній автор гола
Цей ринок визначає гравця, який заб’є останній гол у матчі, незалежно від того, коли саме це станеться.
| Гравець | Десяткові | Дробові | Американські |
| Томаш Хори | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Іван Шранц | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Моймір Хитил | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Адонія Уанда | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Джой-Ланс Мікелс | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Орфе Мбіна | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Данієль Штурм | 9.50 | 17/2 | +850 |
| Еммануель Аяосі | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Велько Сіміч | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Лукас Провід | 10.50 | 19/2 | +950 |
| Павел Кацор | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Хаял Алієв | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Юнес Лашааб | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Ксандер Северина | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Карел Белжик | 13.00 | 12/1 | +1200 |
Хет-трик
Ставки на хет-трик виграють, якщо зазначений гравець заб’є три або більше голів у матчі.
| Гравець | Десяткові | Дробові | Американські |
| Томаш Хори | 56.00 | 55/1 | +5500 |
| Моймір Хитил | 61.00 | 60/1 | +6000 |
| Іван Шранц | 101.00 | 100/1 | +10000 |
| Адонія Уанда | 101.00 | 100/1 | +10000 |
| Хаял Алієв | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Джой-Ланс Мікелс | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Оскар Кубяк | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Павел Кацор | 126.00 | 125/1 | +12500 |
| Лукас Провід | 151.00 | 150/1 | +15000 |
| Данієль Штурм | 176.00 | 175/1 | +17500 |
| Віктор Новак | 176.00 | 175/1 | +17500 |
| Орфе Мбіна | 176.00 | 175/1 | +17500 |
| Велько Сіміч | 201.00 | 200/1 | +20000 |
| Еммануель Аяосі | 226.00 | 225/1 | +22500 |
| Юнес Лашааб | 226.00 | 225/1 | +22500 |
Перший автор гола
Ставки на першого автора гола виграють у разі, якщо зазначений гравець відкриє рахунок у матчі.
| Гравець | Десяткові | Дробові | Американські |
| Томаш Хори | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Моймір Хитил | 6.50 | 11/2 | +550 |
| Іван Шранц | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Джой-Ланс Мікелс | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Адонія Уанда | 8.50 | 15/2 | +750 |
| Орфе Мбіна | 9.00 | 8/1 | +800 |
| Данієль Штурм | 9.50 | 17/2 | +850 |
| Еммануель Аяосі | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Велько Сіміч | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Лукас Провід | 10.50 | 19/2 | +950 |
| Павел Кацор | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Хаял Алієв | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Юнес Лашааб | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Ксандер Северина | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Кахім Парріс | 13.00 | 12/1 | +1200 |
Перший тайм
Цей ринок визначається виключно тим, яка команда веде в рахунку або чи є нічия після 45 хвилин.
| Вибір | Десяткові | Дробові | Американські |
| Сабах | 3.80 | 14/5 | +280 |
| Нічия | 2.45 | 29/20 | +145 |
| Славія Прага | 2.60 | 8/5 | +160 |
Обидві команди заб’ють
Обидві команди заб’ють, або BTTS, виграє, якщо Сабах і Славія Прага заб’ють хоча б по одному голу в матчі.
| Вибір | Десяткові | Дробові | Американські |
| Так | 1.57 | 4/7 | -175 |
| Ні | 2.55 | 31/20 | +155 |
Точний рахунок — 1-й тайм
Цей ринок обмежує ставки на точний рахунок лише першими 45 хвилинами гри.
| Рахунок | Десяткові | Дробові | Американські |
| Сабах 1-0 | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Сабах 2-0 | 19.00 | 18/1 | +1900 |
| Сабах 2-1 | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Сабах 3-0 | 81.00 | 80/1 | +8000 |
| Сабах 3-1 | 101.00 | 100/1 | +10000 |
| Нічия 0-0 | 3.60 | 13/5 | +260 |
| Нічия 1-1 | 7.00 | 6/1 | +600 |
| Нічия 2-2 | 61.00 | 60/1 | +6000 |
| Нічия 3-3 | 351.00 | 350/1 | +35000 |
| Славія Прага 1-0 | 3.60 | 18/5 | +260 |
| Славія Прага 2-0 | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Славія Прага 2-1 | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Славія Прага 3-0 | 36.00 | 35/1 | +3500 |
| Славія Прага 3-1 | 56.00 | 55/1 | +5500 |
Перевага в рахунку
Ставки на перевагу в рахунку вимагають вгадати точну різницю голів між командами після завершення матчу.
| Вибір | Десяткові | Дробові | Американські |
| Перемога Славії Прага з різницею в 1 гол | 4.00 | 3/1 | +300 |
| Нічия за рахунком | 4.33 | 10/3 | +333 |
| Перемога Сабаха з різницею в 1 гол | 5.50 | 9/2 | +450 |
| Перемога Славії Прага з різницею у 2 голи | 6.00 | 5/1 | +500 |
| Перемога Сабаха з різницею у 2 голи | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Перемога Славії Прага з різницею у 3 голи | 12.00 | 11/1 | +1100 |
| Нічия 0-0 | 15.00 | 14/1 | +1400 |
| Перемога Славії Прага з різницею у 4 або більше голів | 19.00 | 18/1 | +1800 |
| Перемога Сабаха з різницею у 3 голи | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| Перемога Сабаха з різницею у 4 або більше голів | 76.00 | 75/1 | +7500 |
Заб’є 2 або більше голів
Цей ринок виграє, якщо зазначений гравець заб’є щонайменше два голи в матчі.
| Гравець | Десяткові | Дробові | Американські |
| Томаш Хори | 10.00 | 9/1 | +900 |
| Моймір Хитил | 11.00 | 10/1 | +1000 |
| Іван Шранц | 13.00 | 12/1 | +1200 |
| Джой-Ланс Мікелс | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Адонія Уанда | 17.00 | 16/1 | +1600 |
| Орфе Мбіна | 19.00 | 18/1 | +1800 |
| Еммануель Аяосі | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Данієль Штурм | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Лукас Провід | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Велько Сіміч | 23.00 | 22/1 | +2200 |
| Павел Кацор | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Хаял Алієв | 26.00 | 25/1 | +2500 |
| Ксандер Северина | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| Юнес Лашааб | 29.00 | 28/1 | +2800 |
| Кахім Парріс | 36.00 | 35/1 | +3500 |
Загальна кількість кутових
Цей ринок передбачає ставку на загальну кількість кутових у матчі, для якої встановлюється лінія більше або менше певного показника.
| Лінія та вибір | Десяткові | Дробові | Американські |
| Більше 3 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Більше 4.5 | 1.01 | 1/150 | -15000 |
| Більше 4 | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Більше 5.5 | 1.04 | 1/25 | -2500 |
| Більше 5 | 1.04 | 1/25 | -2500 |
| Менше 18 | 1.01 | 1/200 | -20000 |
| Менше 17 | 1.01 | 1/100 | -10000 |
| Менше 15.5 | 1.02 | 1/66 | -6600 |
| Менше 16 | 1.02 | 1/50 | -5000 |
| Менше 15 | 1.04 | 1/25 | -2500 |
Подвійний шанс
Подвійний шанс дає змогу покрити дві з трьох можливих outcomes в одній ставці, зменшуючи ризик, але також і виплату.
| Вибір | Десяткові | Дробові | Американські |
| Сабах або Славія Прага | 1.25 | 1/4 | -400 |
| Славія Прага або нічия | 1.35 | 6/17 | -283 |
| Сабах або нічия | 1.80 | 4/5 | -125 |
Команда заб’є першою
Цей ринок визначає, яка команда першою заб’є гол, а також передбачає окремий варіант, якщо голів не буде взагалі.
| Вибір | Десяткові | Дробові | Американські |
| Сабах | 2.38 | 11/8 | +138 |
| Без голів | 16.00 | 15/1 | +1500 |
| Славія Прага | 1.75 | 3/4 | -133 |
Перемога всуху
Для перемоги всуху зазначена команда має виграти матч, не пропустивши жодного гола.
| Вибір | Десяткові | Дробові | Американські |
| Сабах | 7.50 | 13/2 | +650 |
| Славія Прага | 4.20 | 16/5 | +320 |