RE Arise проти Nemiga Gaming – історія зустрічей

28 Nemiga Gaming Білорусь
Останній матч 13 дн. тому
Останній матч 19 г. тому

Аналіз супротивників

RE Arise
vs
Nemiga Gaming
2 Особистих перемог 0
194K Очок 4.98M
1 Серія перемог 0
0 Серія поразок 2
45% Вінрейт за 30 дн. 21%
56% Вінрейт 46%
Переможних прогнозів 580

Порівняння RE Arise та Nemiga Gaming: статистика, історія матчів із результатами

Поточна статистика команд RE Arise () та Nemiga Gaming (Білорусь):
Команда RE Arise Nemiga Gaming
Рейтинг Tips.GG №11 №28
Очні зустрічі Перемог: 2 (100%) Нема перемог
Переможних карт 5 1
Поточна серія Серія перемог: 1 Серія поразок: 2
% перемог за 30 днів 45% 21%
% перемог за весь час 56% 46%
Форма команд (30 днів) Перемог: 5
Поразок: 6
Нічиїх: 0
Перемог: 3
Поразок: 11
Нічиїх: 0

Результати останніх 2 матчів RE Arise проти Nemiga Gaming:
Дата Рахунок RE Arise Рахунок Nemiga Gaming
12.07.2026 3 0
10.07.2026 2 1

За результатами всіх 2 матчів між командами, RE Arise перемогла 2 разів (100%), тоді як Nemiga Gaming не вигравала. Загальна кількість переможних карт у команд 5 : 1 на користь RE Arise.

Протягом останніх 12 місяців між RE Arise та Nemiga Gaming було зіграно 2 iгор: RE Arise перемогла 2 разів, а Nemiga Gaming не вигравала. Кількість переможних карт за 12 місяців у команд 5 : 1 на користь RE Arise. Остання зустріч відбулася 10.07.2026 в рамках турніру Європа Професійна Ліга Сезон 39.

Розклад матчів

Немає запланованих матчів між Nemiga Gaming та RE Arise

Особисті зустрічі від 10.07.2026 до 12.07.2026

08:0112.07.2026
3 : 0
Європа Професійна Ліга Сезон 39
Плей-офф
11:4410.07.2026
2 : 1
Європа Професійна Ліга Сезон 39
Плей-офф

Попередні матчі

08:01 19.10.2026
HULIGANI
2 : 0
11:49 18.10.2026
Poor Рейнджерс
2 : 1
09:09 16.10.2026
Spirit Academy
0 : 2
12:05 14.10.2026
salamit
2 : 0
05:06 14.10.2026
Kalmychata
2 : 1
12:07 13.10.2026
Dawn Bulls
1 : 2
05:01 13.10.2026
HULIGANI
2 : 0
03:07 12.10.2026
Yellow Submarine
2 : 0
10:00 09.10.2026
Zero Tenacity
1 : 0
08:22 06.10.2026
Blasterbl
2 : 0
13:58 05.10.2026
MOUZ
2 : 1
08:01 23.09.2026
Two Move
2 : 0
09:17 22.09.2026
Spirit Academy
0 : 2
05:06 21.09.2026
Kalmychata
2 : 0
05:31 19.09.2026
Team Synapse
2 : 1
2 : 0
Level Up
11:03 06.09.2026
0 : 2
Team Synapse
11:48 02.09.2026
1 : 2
Inner Circle
12:09 31.08.2026
1 : 2
Team Лінкс
09:19 30.08.2026
0 : 2
Klim Sani4
15:59 28.08.2026
2 : 1
summer bear
06:07 28.08.2026
2 : 1
Spirit Academy
12:06 25.08.2026
0 : 2
Team Лінкс
12:10 24.08.2026
0 : 2
No Hoodwink
12:09 10.08.2026
2 : 1
Team Лінкс
08:30 10.08.2026
2 : 1
Ilbirs eSports
14:14 09.08.2026
0 : 2
Spirit Academy
08:06 07.08.2026
0 : 2
Level Up
05:15 06.08.2026
0 : 2
Zero Tenacity
08:07 29.07.2026
2 : 0
KW
11:16 26.07.2026
Ми використовуємо cookie-файли для надання персоналізованого контенту, додаткових функцій користувачам та аналізу відвідувань веб-сайту. Використовуючи сайт tips.gg, ви погоджуєтеся із нашою політикою щодо використання cookie-файлів. Згоден