200%Bonus
Bonus
200%
Velkomstbonus 200% op til 2000€
Tilmeld dig & aktiver kode
Nej tak

Chelsea vs Manchester City 04.08.2024 – Oversigt og score

00:00Om 9 d.0 forudsigelser04.08.2024
- Chelsea England
- Manchester City England
International klubvenligt 2024 - Juli

Hold analyse

Chelsea
vs
Manchester City
0 Holdpoint 0
0 Vind stribe 0
0% Sidste winrate 0%

Juli

Hold: 2591
Sejre
Nederlag
Uafgjort
Mål
Scarborough
6
0
0
25 - 2
Porto
6
0
0
21 - 4
Dungannon Swifts
5
0
0
21 - 6
Vitória Guimarães
5
0
1
15 - 3
Coleraine
5
0
0
12 - 2
Maidenhead United
4
0
0
15 - 0
AZ Alkmaar
4
0
0
16 - 2
Pribram
4
0
0
9 - 1
Exeter By
4
0
1
11 - 4
Köln
4
0
1
17 - 5
Radcliffe Borough
4
0
1
12 - 5
Doncaster Rovers
4
0
0
10 - 0
Kings Lynn
5
1
0
18 - 8
Chippenham By
4
0
0
14 - 5
Scunthorpe United
4
0
0
17 - 4
Bromley
4
0
1
12 - 5
Barnet
4
0
1
11 - 4
Duren
4
0
0
10 - 3
Saint-Gilloise
4
0
2
20 - 9
Eintracht Braunschweig
5
1
1
17 - 6
1. Kaiserslautern
4
0
0
10 - 2
LaLouviere
4
0
0
12 - 2
Hertha Berlin
4
0
1
14 - 3
Dover Athletic
4
0
1
14 - 7
SV Sandhausen
4
0
0
15 - 3
Wikielec
4
0
0
11 - 1
Budaorsi SC
4
0
2
18 - 6
Chatham Town
4
0
1
11 - 3
Bahlinger
4
0
0
13 - 2
Hillerød Fodbold
4
0
0
9 - 0
Winterthur
4
0
0
7 - 0
Slavia Prag
4
0
0
14 - 3
Kaposvar
4
0
0
8 - 4
Salford City
3
0
3
13 - 8
Gateshead
4
1
0
18 - 3
VVV Venlo
3
0
1
10 - 4
Parndorf
3
0
0
11 - 5
RB Leipzig (w)
3
0
0
16 - 2
SK Kladno
3
0
0
11 - 0
Le Mans
3
0
0
6 - 1
Zulte-Waregem
4
1
0
8 - 3
Metz
3
0
0
12 - 1
Sassuolo
3
0
0
6 - 1
Santa Clara
3
0
0
11 - 4
Gil Vicente
3
0
1
9 - 3
Pacos de Ferreira
3
0
2
14 - 11
Celtic
3
0
1
15 - 8
Sutton United
4
1
1
14 - 5
Ebbsfleet United
3
0
0
10 - 1
Taunton By
4
1
0
11 - 3
Stoke City
3
0
0
10 - 1
Fylde
4
1
0
12 - 6
Rotherham United
3
0
1
14 - 3
Sheffield United
3
0
0
9 - 2
Mansfield Town
3
0
0
15 - 1
AB København
3
0
0
5 - 0
Hapoel Tel Aviv
3
0
1
6 - 2
Aris Limassol
3
0
0
11 - 3
Piast Gliwice
3
0
0
7 - 2
Mezőkövesd Zsóry
4
1
0
11 - 4
BVSC Zuglo
4
1
1
11 - 6
SV Todesfelde
3
0
1
9 - 4
Csakvari TK
3
0
2
11 - 3
Vardarski
3
0
0
8 - 4
Nagykanizsai TE 1866
3
0
0
13 - 2
Vorskla Poltava
3
0
0
6 - 2
Wolfsberger
3
0
2
10 - 5
Linfield
3
0
1
9 - 3
Quorn
3
0
0
7 - 3
Leamington
3
0
0
6 - 1
Eastbourne Borough
3
0
1
12 - 5
Bury AFC
3
0
0
7 - 2
Haverfordwest County
3
0
2
11 - 4
Lens
3
0
0
13 - 3
Llanelli
3
0
1
7 - 3
Supersport United
3
0
0
10 - 2
Red Star Waasland
3
0
0
10 - 0
Portsmouth
3
0
0
7 - 1
TSV Steinbach Haiger
3
0
1
10 - 1
Eintracht Trier
3
0
1
8 - 1
Southend United
3
0
0
9 - 1
Den Bosch
3
0
0
7 - 2
SG Barockstadt
3
0
2
8 - 3
Feyenoord
3
0
0
8 - 1
Moreirense
3
0
0
6 - 2
MSK Puchov
3
0
0
11 - 0
Siarka Tarnobrzeg
3
0
2
12 - 4
Zaglebie Lubin B
4
1
0
14 - 5
Glentoran
3
0
0
7 - 0
Preussen Munster
3
0
1
14 - 2
SpVgg Greuther Fürth
3
0
1
11 - 6
Posusje
3
0
1
6 - 2
Sturm Graz (Youth)
3
0
2
13 - 7
Sparta Rotterdam
3
0
1
17 - 1
AFC Ajax
4
1
0
9 - 3
SC Heerenveen
3
0
0
7 - 2
Hajduk Split
4
1
1
10 - 3
Hapoel Rishon Lezion
3
0
0
7 - 2
Victoria Sumy
3
0
1
5 - 2
SC Lokeren-Temse
3
0
0
11 - 0
Fehu00e9rvu00e1r FC
3
0
1
11 - 6
Leyton Orient
3
0
1
15 - 3
Bangor 1876
3
0
0
15 - 3
CSKA Sofia
3
0
0
4 - 1
Bohemians 1905
3
0
1
16 - 5
Dukla Prag
3
0
1
8 - 2
Domžale
3
0
0
9 - 1
Sigma Olomouc
3
0
0
6 - 0
Viborg
3
0
0
8 - 2
SK Slovan Varnsdorf
3
0
0
12 - 4
SK Prostejov
3
0
0
7 - 1
SC Weiz
3
0
0
10 - 7
Slavia Sofia
3
0
0
7 - 1
Cove Rangers
3
0
1
7 - 1
Farnborough By
2
0
2
10 - 6
Birmingham City
3
1
0
7 - 6
Cartagena
2
0
0
5 - 0
Jeunesse Molenbeek
2
0
0
11 - 0
Buderich 02
2
0
0
6 - 3
Nimes
2
0
0
5 - 1
Odra Wodzislaw Slaski
2
0
0
4 - 0
Polonia Sroda Slaska
2
0
0
8 - 1
Al Duhail
2
0
1
7 - 4
Rinija Gostivar
3
1
0
6 - 3
Orleta Radzyn Podlaski
2
0
0
3 - 1
Kamenica-Sasa
2
0
1
5 - 1
HNK Gorica
3
1
1
8 - 4
TSG Hoffenheim
2
0
0
10 - 2
Slavia Prag (w)
2
0
0
3 - 0
Reims
2
0
1
6 - 2
Felgueiras
2
0
2
9 - 6
AVS Fodbold SAD
3
1
1
11 - 5
Famalicão
2
0
1
7 - 2
Southampton
2
0
0
10 - 3
CS Mioveni
2
0
1
3 - 0
Elche
2
0
0
5 - 0
CSA Steaua Bukarest
3
1
1
6 - 5
Dorchester Town.
2
0
0
10 - 1
Leicester City
2
0
0
4 - 2
Macclesfield Town
2
0
2
7 - 4
Portadown
3
1
1
8 - 3
Mickleover Sports
2
0
1
9 - 3
Needham Market
3
1
0
7 - 3
Buxton
2
0
2
5 - 1
Cheshunt
2
0
0
5 - 3
Gloucester City
3
1
0
12 - 5
Royston Town
2
0
0
4 - 2
Weston Super Mare
2
0
2
6 - 3
Aldershot Town
3
1
1
16 - 8
Bristol City
2
0
0
4 - 0
Altrincham
2
0
2
5 - 2
Spennymoor By
3
1
1
10 - 5
Southport Fodboldklub
2
0
1
6 - 3
Redditch United
2
0
0
5 - 2
Whitby Town
3
1
0
14 - 6
Nottingham Forest
2
0
1
6 - 2
Spakenburg
2
0
0
7 - 0
Al-Sadd
2
0
1
11 - 2
Eimsbutteler TV
2
0
0
6 - 2
Vukovar 91
2
0
0
6 - 1
Cardiff City
3
1
1
14 - 4
Al Kuwait SC
2
0
0
6 - 2
Bristol Rovers
3
1
0
9 - 4
Celta
2
0
1
8 - 3
Radnik Surdulica
2
0
1
4 - 0
Carshalton Athletic
2
0
0
5 - 1
Inter Milan
2
0
0
5 - 3
Huddersfield By
3
1
0
16 - 7
Anderlecht II
2
0
1
7 - 2
Kolos Kovalivka
2
0
2
7 - 2
Hamburger SV
3
1
0
14 - 8
Al-Sharjah
2
0
0
6 - 3
Benfica
2
0
1
10 - 3
Fortuna Köln II
2
0
0
5 - 2
Magdeburg
2
0
0
6 - 0
Caldas
2
0
2
8 - 4
LKS Lomza
2
0
3
7 - 2
GKS Katowice
2
0
1
6 - 2
OFK Malzenice
2
0
0
6 - 1
Levante
2
0
0
5 - 0
Fafe
2
0
0
6 - 1
Grazer AK
3
1
0
10 - 7
Berliner Dynamo
3
1
0
7 - 4
Bokelj Kotor
2
0
2
5 - 2
VfB Hilden
2
0
0
6 - 3
SC Cambuur Leeuwarden
2
0
1
14 - 3
RFC Liège
2
0
0
5 - 2
Arminia Bielefeld
2
0
1
6 - 1
1. Nürnberg
2
0
1
7 - 3
Ingolstadt
2
0
2
7 - 4
Kickers Offenbach
4
2
0
17 - 7
Tottenham Hotspur
2
0
0
7 - 1
Grimsby Town
3
1
0
7 - 2
Barnsley
2
0
0
6 - 1
SC Freiburg (w)
2
0
0
5 - 1
Aston Villa
2
0
0
6 - 0
Greifswalder
2
0
1
7 - 1
Clitheroe
2
0
0
6 - 3
Hereford United
3
1
0
9 - 5
Wigan Athletic
2
0
1
8 - 1
Annecy
2
0
0
7 - 2
Podlasie Biala Podlaska
2
0
1
3 - 0
Volendam
2
0
2
7 - 1
MVV Maastricht
2
0
0
7 - 0
Barry Town United
3
1
0
8 - 13
Swindon By
3
1
0
10 - 7
LASK Linz
2
0
3
8 - 5
Chemnitzer
2
0
0
4 - 0
SV Wehen Wiesbaden
2
0
2
7 - 1
VfB Stuttgart
2
0
1
11 - 1
Wiedenbruck
2
0
0
8 - 3
1. Magdeburg
2
0
2
9 - 2
VfL Bochum
3
1
1
10 - 4
Carl Zeiss Jena
3
1
1
9 - 5
FSV Frankfurt
3
1
0
7 - 4
Villingen
2
0
0
7 - 2
Hannover 96
2
0
1
9 - 6
Hertha BSC Berlin Ungdom
2
0
0
8 - 1
Elana Torun
2
0
2
6 - 4
Thisted
2
0
0
8 - 3
Visakha
2
0
1
4 - 1
Lechia Zielona Gora
2
0
0
6 - 2
KS Polonia Sroda Wlkp.
2
0
0
9 - 1
Star Starachowice
2
0
1
8 - 5
Gyirmot SE
3
1
0
6 - 3
Middelfart G og
2
0
0
4 - 1
Cartusia
2
0
0
6 - 3
Raków Częstochowa
2
0
3
8 - 2
Brno B
2
0
0
6 - 2
Bohemians 1905 B
2
0
0
4 - 1
MFK Havirov
2
0
0
2 - 0
Bonyhad Volgyseg
2
0
3
10 - 3
Hodmezovasarhely
3
1
1
9 - 4
Veszprém
3
1
2
15 - 8
Hlucin
2
0
0
8 - 0
Humenne
2
0
0
4 - 0
Saint Mirren
2
0
2
7 - 4
Carlisle United
2
0
2
13 - 2
Kilmarnock
3
1
0
16 - 3
SC Gleisdorf
3
1
0
15 - 6
USV RB Weindorf St. Anna
3
1
0
16 - 7
Hallescher
3
1
0
10 - 4
SV Stripfing Weiden
2
0
2
10 - 4
Rheindorf Altach
2
0
2
4 - 2
Charleroi
2
0
1
7 - 4
Borussia Dortmund II
2
0
1
12 - 1
Utrecht
2
0
1
8 - 3
Sporting Braga
3
1
1
8 - 6
Leicester Road
2
0
0
4 - 2
Rapid Wien (Ungdom)
2
0
2
10 - 4
Dynamo Kyiv
3
1
2
13 - 5
Union Berlin
2
0
0
7 - 2
Baumberg
2
0
0
6 - 0
Club Brugge
2
0
2
7 - 3
Trajal Krusevac
2
0
2
4 - 2
Szegedi VSE
2
0
1
8 - 4
Red Bull Salzburg
2
0
1
11 - 3
Budafoki MTE
2
0
0
4 - 2
Polissya Zhytomyr
2
0
1
7 - 3
Rapperswil-Jona
2
0
0
4 - 1
Czarni Sosnowiec (w)
2
0
0
9 - 4
Arges
3
1
0
10 - 2
Go Ahead Eagles
3
1
0
9 - 4
Beitar Jerusalem
2
0
0
3 - 1
NK Opatija
2
0
0
4 - 1
Warrington Rylands
2
0
0
4 - 2
Kremser SC
2
0
0
8 - 1
SK Austria Klagenfurt Amatører
2
0
0
9 - 5
Varteks Varazdin
2
0
0
2 - 0
Spartak Moskva
2
0
2
6 - 2
Tampico Madero
2
0
0
9 - 0
Septemvri Sofia
2
0
1
3 - 1
Akron Togliatti
2
0
0
7 - 2
VFB Homberg
2
0
0
6 - 1
NK Olimpia Ljubljana
2
0
0
6 - 1
Trabzonspor
2
0
0
5 - 2
CSKA Moskva
2
0
1
9 - 2
Etoile Carouge
2
0
0
4 - 2
Wil 1900
2
0
1
8 - 1
Dynamo Ceske Budejovice
2
0
1
10 - 7
Rubin Kazan
2
0
1
9 - 6
Metalist 1925 Kharkiv
2
0
1
3 - 1
Teplice
2
0
0
6 - 1
SC Paderborn 07
2
0
1
6 - 0
Basel
2
0
2
8 - 3
Polonia Bytom
2
0
1
7 - 2
Lochee United
2
0
0
4 - 1
SpVgg Oberfranken Bayreuth
3
1
0
13 - 4
Rekord Bielsko-Biala
2
0
1
6 - 1
Vejle
2
0
0
8 - 2
Sigma Olomouc B
3
1
0
11 - 3
Miedz Legnica
3
1
0
5 - 4
Banik Ostrava B
2
0
0
6 - 3
Maritsa 1921
2
0
0
7 - 1
TSV Buchbach
2
0
0
7 - 1
Mlada Boleslav
2
0
1
8 - 2
GKS Jastrzebie
2
0
0
3 - 0
FV Illertissen
2
0
1
5 - 3
Wisla Plock
2
0
1
5 - 1
Slovan Liberec
2
0
1
7 - 1
Radnicki 1923 Kragujevac
2
0
1
9 - 3
Ayr United
2
0
1
8 - 5
Turkspor Dortmund
2
0
0
16 - 2
Backa Topola
2
0
2
8 - 3
Ural Sverdlovsk
2
0
0
6 - 0
SG Essen-Schonebeck (w)
2
0
0
8 - 3
Dundee
2
0
1
6 - 1
GKS Tychy
2
0
0
5 - 2
Motherwell
2
0
0
6 - 3
Ross County
2
0
0
8 - 1
TSV Grunwald
2
0
0
8 - 4
Maccabi Tel Aviv
2
0
1
7 - 0
Pforzheim
2
0
1
7 - 3
Neftekhimik Nizhnekamsk
2
0
0
5 - 2
Elgin By
2
0
0
7 - 2
Raith Rovers
2
0
0
2 - 0
Dumbarton
2
0
0
10 - 1
Stranraer
2
0
0
4 - 1
Viktoria Aschaffenburg
2
0
0
4 - 0
Rapid 1923
2
0
0
5 - 0
Otelul Galati
2
0
0
5 - 1
Wrexham
1
0
2
8 - 4
Mexico All Stars
1
0
0
4 - 1
Shamrock Rovers (w)
1
0
0
2 - 1
Swansea City U21
1
0
0
2 - 0
Middlesbrough
2
1
0
4 - 2
Racing de Ferrol
1
0
1
4 - 0
PSV Eindhoven
1
0
1
4 - 3
Hibernian
2
1
0
4 - 3
Real Oviedo
1
0
0
1 - 0
UNA Strassen
1
0
0
2 - 0
TuS Hornau
1
0
1
3 - 2
Deportivo La Coruna B
1
0
0
1 - 0
SD Huesca
1
0
1
2 - 0
TSV Meerbusch
1
0
0
7 - 0
CD Alcoyano
1
0
0
1 - 0
Stern 1900
1
0
0
2 - 1
Sparta Lichtenberg
2
1
0
7 - 4
SC Velbert
1
0
0
3 - 1
Portugal Strandfodbold
1
0
0
9 - 6
Sporting CP B
2
1
0
5 - 6
Deportivo Alavés
1
0
2
2 - 1
Real Zaragoza
1
0
0
2 - 0
TSG Pfeddersheim
1
0
0
4 - 1
SV 1908 GW Ahrensfelde
1
0
1
5 - 0
Ponferradina
1
0
0
1 - 0
Anker Wismar
2
1
0
10 - 6
Roeselare
1
0
0
2 - 0
Mahdov Fodboldklub
2
1
0
13 - 4
Twente Enschede
1
0
4
7 - 6
Mladost Zdralovi
1
0
0
1 - 0
SK Zapy
1
0
2
3 - 2
Grenoble
1
0
1
3 - 0
Bayern München
1
0
0
14 - 1
Kolin
1
0
1
3 - 2
Brescia
1
0
0
3 - 0
TJ Spartak Myjava(w)
1
0
0
3 - 1
Eibar
1
0
1
4 - 1
Arsenal Ceska Lipa
2
1
0
8 - 5
Domazlice
2
1
1
13 - 10
St. Pauli
2
1
0
5 - 4
Lyon
2
1
0
10 - 3
Chomutov
1
0
1
3 - 2
Al Khaleej Klub
1
0
0
1 - 0
Bologna
1
0
0
2 - 0
Udinese
2
1
1
11 - 12
Al-Ahli
1
0
0
9 - 0
Verona
1
0
0
5 - 1
Voska Sport
1
0
1
3 - 2
Vihren Sandanski
1
0
0
2 - 1
Bari
1
0
0
4 - 3
Konyaspor
1
0
1
4 - 3
Zeljeznicar
2
1
0
7 - 3
Feralpisalo
1
0
0
7 - 0
Tottenham Hotspur U21
1
0
1
4 - 2
Al-Ettifaq
1
0
1
4 - 2
Cittadella
1
0
0
3 - 0
Chambly Oise
2
1
1
4 - 2
Modena
1
0
0
3 - 0
Francs Borains
2
1
0
7 - 9
Andijon
1
0
0
1 - 0
Lille
2
1
2
7 - 5
Emmen
2
1
1
12 - 5
Oxford United
2
1
0
6 - 1
Willem II
2
1
1
15 - 7
Gaziantepspor
1
0
0
1 - 0
Amedspor
1
0
0
1 - 0
Rakow Czestochowa 2
1
0
0
2 - 0
Amazonia IFC
1
0
0
2 - 0
Karlsruher SC
3
2
0
19 - 5
Union Berlin (w)
1
0
0
3 - 2
Estrela da Amadora
2
1
0
8 - 5
S. Joao Ver
2
1
1
10 - 9
Boavista
2
1
0
8 - 6
Brighton & Hove Albion
1
0
0
5 - 1
Wisla II Plock
1
0
0
3 - 1
Porto B
1
0
0
2 - 1
Viseu
2
1
0
5 - 2
Lusitania
2
1
1
7 - 3
Beira Mar
1
0
0
1 - 0
Torreense
1
0
2
4 - 2
Nottingham Forest U21
1
0
1
3 - 2
Muscelul Campulung
2
1
1
5 - 4
Alcorcon
1
0
0
2 - 1
Santa Fe FC (W)
1
0
0
1 - 0
Real Esteli (w)
1
0
0
3 - 0
Alianza San Salvador (w)
1
0
0
3 - 1
Sporting CP
1
0
1
4 - 3
Welling United
2
1
1
9 - 6
Walsall Wood
1
0
1
7 - 4
Hastings United
1
0
0
4 - 0
Cheltenham Town
3
2
0
14 - 11
Gillingham
2
1
1
7 - 2
Bangor
2
1
2
10 - 8
Hampton Richmond Borough
2
1
1
8 - 6
Potters Bar By
1
0
1
8 - 6
Aveley
2
1
2
13 - 8
Braintree Town
2
1
1
5 - 7
VCD Athletic
1
0
1
4 - 3
Peterborough Sports
1
0
1
8 - 4
Stockton By
1
0
1
6 - 2
Poole By
1
0
1
6 - 5
Korsfarerne
2
1
0
6 - 5
Crawley Town
2
1
0
4 - 1
Læsning
2
1
0
5 - 2
York City
2
1
1
8 - 7
Bolton Vandrere
2
1
0
6 - 4
Ashington
2
1
0
7 - 7
Syd Shields
2
1
0
7 - 5
Worksop Town
1
0
1
7 - 0
Weymouth
1
0
2
4 - 2
Coventry City
1
0
1
3 - 1
Millwall
2
1
2
5 - 3
Real Valladolid
1
0
0
5 - 2
Deportivo La Coruna
1
0
0
4 - 0
Dinamo Zagreb
2
1
0
9 - 4
BK Astrio
1
0
0
1 - 0
Egenburg
1
0
0
1 - 0
Xinabajul (W)
1
0
0
3 - 2
SC Bad Sauerbrunn
2
1
0
8 - 10
Ishøj IF
1
0
1
8 - 4
Balagne
1
0
0
2 - 1
Dukla Praha U19
1
0
0
6 - 1
Sparta Prag U19
1
0
0
2 - 1
Damac
1
0
0
2 - 1
Al Wehda
1
0
1
5 - 0
Caykur Rizespor
2
1
0
6 - 9
Umea
1
0
0
5 - 0
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
1
0
0
3 - 2
Al-Qadisiyah
1
0
0
2 - 0
Norrby IF
1
0
0
2 - 0
LNZ Lebedyn
3
2
1
6 - 5
Sivasspor
1
0
0
1 - 0
Kocaelispor
1
0
0
3 - 0
Ashdod MS
1
0
0
2 - 1
Paris 13 Atletico
1
0
0
1 - 0
Marítimo
3
2
1
6 - 2
Adelaide United
1
0
0
8 - 1
Merstham
2
1
1
10 - 5
Biel-Bienne 1896
1
0
1
6 - 3
Banni Yas
1
0
1
4 - 0
Shkupi
1
0
0
2 - 0
Hapoel Hadera
1
0
1
2 - 1
Nart Cherkessk
1
0
1
7 - 6
Havnland Thorns FC (w)
1
0
0
5 - 0
Xelaju MC
2
1
0
7 - 3
Washington Spirit (w)
1
0
0
2 - 1
Sutjeska Nikšić
2
1
0
8 - 4
KF Vushtrria
1
0
0
1 - 0
Ferencvárosi TC
1
0
2
8 - 7
Beech Sigit
3
2
0
7 - 7
Omonia Aradippou
1
0
1
4 - 3
Slaven Belupo
2
1
2
6 - 4
Ajka
2
1
1
8 - 6
Dabas Fodboldklub
2
1
1
9 - 8
Al Khor SC
1
0
1
3 - 2
SV Atlas Delmenhorst
1
0
0
5 - 3
Varfurdo Gyulai Termal
2
1
1
12 - 6
Karcagi SE
3
2
0
8 - 8
Putnok Vse
2
1
1
5 - 2
Eintracht Norderstedt
2
1
1
13 - 6
Gütersloh
1
0
3
6 - 5
St. Polten (w)
1
0
0
1 - 0
BG Pathum United
1
0
1
4 - 0
Konishisdorf
1
0
1
1 - 0
Koln (w)
1
0
1
5 - 2
Werder Bremen (w)
1
0
0
11 - 0
SSV Jeddeloh II
1
0
0
2 - 1
VSG Altglienicke
2
1
2
4 - 3
Mallorca
1
0
0
3 - 1
Rayong
1
0
0
2 - 1
CD Tondela
2
1
0
4 - 2
Znamya Truda
1
0
0
1 - 0
Ivancsa
2
1
2
8 - 4
Weston Workers Reserver
1
0
0
3 - 2
Angel City FC (w)
1
0
0
2 - 1
Kansas City Current (w)
1
0
0
3 - 1
Racing Louisville (w)
1
0
0
3 - 1
Orlando Pride (w)
1
0
0
5 - 4
Coban Imperial
1
0
0
1 - 0
Tenerife
1
0
0
6 - 0
Venados
1
0
0
4 - 0
Burgos CF
1
0
0
2 - 1
Grand Saconnex
1
0
2
5 - 4
Martigues
1
0
0
1 - 0
Bekescsaba
2
1
1
10 - 6
Arsenal Tivat
2
1
1
4 - 1
Rudes
1
0
0
3 - 1
Cremonese
1
0
0
5 - 0
MFK Skalica
2
1
2
9 - 6
Borac Cacak
1
0
1
1 - 0
USL Dunkerque
1
0
1
3 - 2
Ajaccio
1
0
0
1 - 0
Toulouse
1
0
1
4 - 3
Dessel Sport
1
0
0
2 - 0
Napoli
1
0
0
3 - 0
Colmar
1
0
0
1 - 0
FCJ Alt Ottakring
1
0
0
1 - 0
KS Elbasani
1
0
0
2 - 0
KF Dukagjini
1
0
0
3 - 0
Rapid Wien
2
1
1
7 - 7
Levadiakos
1
0
1
3 - 1
Stade Rennais
1
0
1
5 - 4
Bihor Oradea
1
0
0
2 - 1
KF Istogu
1
0
0
3 - 0
Oleksandrija
2
1
0
6 - 4
Genoa
1
0
0
3 - 1
KFC Komarno
2
1
2
9 - 6
Torino
1
0
0
2 - 1
Stara Lubovna
1
0
0
4 - 0
Karkonosze Jelenia Gora
1
0
0
1 - 0
Blau Weiss Linz
2
1
2
5 - 5
Stuttgarter Kickers
2
1
2
12 - 8
Bavois
1
0
1
3 - 2
Blackburn Rovers
2
1
0
11 - 5
Peshmerga Sulaymaniya SC
1
0
0
4 - 1
Kaizer Chiefs
1
0
0
5 - 2
Queens Park Rangers
2
1
0
13 - 2
Morecambe
2
1
1
5 - 4
Kaerjeng 97
1
0
0
1 - 0
Salzburg
1
0
0
4 - 0
Ballyclare Kammerater
1
0
2
5 - 3
Lincoln City
1
0
1
1 - 0
Walsall
2
1
0
6 - 5
Worthing
2
1
0
3 - 4
Bootle
1
0
1
3 - 2
Gyori ETO
2
1
1
9 - 5
Kisvárda Master Good
1
0
2
6 - 5
West Ham United
1
0
1
3 - 2
Plymouth Argyle
1
0
1
7 - 3
Hartlepool United
2
1
0
9 - 3
Colchester United
1
0
1
4 - 2
Albion Rovers
1
0
2
7 - 5
Berwick Rangers
2
1
0
8 - 9
Dorking
2
1
0
8 - 3
Birmingham U21
1
0
0
3 - 2
Prestwich Heys
2
1
0
5 - 5
Bowers Pitsea
1
0
0
1 - 0
Borussia Mönchengladbach
1
0
0
2 - 0
Newtown AFC
1
0
2
4 - 2
Merthyr Town
1
0
2
9 - 4
Fortuna Düsseldorf
3
2
0
12 - 4
Oud Heverlee
2
1
0
12 - 3
Rekord Bielsko Biala (w)
2
1
0
10 - 5
Germania Halberstadt
1
0
1
4 - 3
Real Betis
1
0
0
5 - 1
Groningen
2
1
1
15 - 6
Sundby BK
1
0
0
3 - 1
Fortuna Köln
1
0
2
3 - 2
Fleetwood Town
1
0
2
5 - 3
ZFC Meuselwitz
3
2
1
15 - 8
08 Hombrug
1
0
1
5 - 1
Bocholt
2
1
0
7 - 5
Bognor Regis By
2
1
0
6 - 4
Fortuna Sittard
2
1
0
6 - 5
Wuppertaler
3
2
0
10 - 8
TSG Hoffenheim (Youth)
2
1
1
7 - 5
Wimbledon
2
1
0
6 - 5
Brentford
1
0
0
5 - 2
Notts County
2
1
1
6 - 6
SC Spelle-Venhaus
2
1
0
4 - 2
De Graafschap
1
0
2
7 - 5
Blackfield Langley
1
0
0
3 - 1
Cray Valley Paper Mills
2
1
1
12 - 6
Viktoria Köln
2
1
1
7 - 5
Altach/Vorderland (w)
1
0
0
2 - 0
Ipswich Town
1
0
0
1 - 0
Liefering
2
1
0
10 - 3
1. Saarbrücken
2
1
0
4 - 3
Bischofswerdaer FV
1
0
1
5 - 1
IFK Trelleborg
1
0
0
4 - 2
Astoria Walldorf
3
2
0
15 - 12
Trollhättan
1
0
0
5 - 0
Gondomar
1
0
0
1 - 0
Siegen Sportfreunde
2
1
0
3 - 6
Sandecja Nowy Sacz
1
0
1
6 - 2
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2
1
1
5 - 2
AZ Alkmaar (Youth)
2
1
1
11 - 6
Slavia Kromeriz
2
1
1
5 - 8
Pogon Szczecin II
1
0
0
3 - 2
GKS Belchatow
2
1
1
10 - 5
Stal Rzeszow B
1
0
0
3 - 1
Vitebsk
1
0
0
2 - 0
Karlslunde IF
1
0
0
4 - 3
Mladost Novi Sad
2
1
1
5 - 3
Como
1
0
0
2 - 1
SV Wals-Grunau
1
0
0
2 - 1
KSZO Ostrowiec
1
0
1
2 - 1
Velke Hamry
1
0
0
1 - 0
FSC Eggendorf Hartberg II
1
0
0
6 - 0
Teplice B
1
0
1
6 - 4
Sokol Hostoun
1
0
0
3 - 0
Dornbirn 1913
1
0
0
4 - 2
Kisvarda II
1
0
0
3 - 0
Sokol Brozany
1
0
0
2 - 0
Pardubice B
2
1
0
6 - 3
Trutnov
1
0
0
2 - 1
Jablonec B
1
0
0
3 - 1
Skopje
1
0
0
1 - 0
DEAC
1
0
0
1 - 0
Godollo
1
0
0
2 - 1
Vasas SC II
3
2
0
7 - 6
RCO Agde
1
0
2
4 - 2
Ceske Budejovice B
1
0
0
2 - 0
BKV Elore
2
1
1
6 - 8
MTE Mosonmagyarovar
2
1
0
7 - 2
Haladas Zanati
1
0
0
2 - 0
Avia Swidnik
1
0
0
7 - 3
Dorogi fodboldklub
2
1
2
9 - 9
FC Zagorets
1
0
1
6 - 4
Tigres(w)
1
0
0
4 - 2
CD Zacapa
1
0
1
3 - 2
Seattle Reign (W)
1
0
0
2 - 1
Leeds United
1
0
0
3 - 0
Beerschot Wilrijk
1
0
0
3 - 1
Fiorentina
1
0
0
4 - 0
ASK Voitsberg
2
1
0
9 - 3
SV Westfalia Rhynern
1
0
2
6 - 3
Cadiz
1
0
1
5 - 0
Rostocker
1
0
0
3 - 2
Weinland Gamlitz
1
0
1
9 - 3
Mannsdorf SC
1
0
1
4 - 0
SV Horn
1
0
3
4 - 3
Hibernians
1
0
0
2 - 0
Viktoria Wien
2
1
1
12 - 5
Sliema Wanderers
1
0
0
3 - 0
Otrokovice
2
1
1
13 - 7
Vanløse
1
0
0
1 - 0
Ried
2
1
1
10 - 8
Al-Hilal Saudi
1
0
0
6 - 0
Chernomorets Burgas
1
0
1
2 - 0
Pogongsoko Ulubachuv
1
0
0
4 - 0
Floridsdorfer AC
1
0
3
8 - 4
Nea Salamis
1
0
0
2 - 1
Blansko
1
0
0
2 - 0
Sport Podbrezova
3
2
1
15 - 12
Bukovyna Chernivtsi
2
1
3
10 - 7
Unia Swarzedz
1
0
0
1 - 0
BATE Borisov
1
0
0
2 - 0
Aalesund
1
0
0
5 - 2
Borneo
1
0
0
2 - 0
Chernomorets Odessa
1
0
1
4 - 3
Charlton Athletic
2
1
1
10 - 5
Persib Bandung
1
0
0
2 - 0
Dynamo Kyiv U21
1
0
0
3 - 2
Neman Grodno
1
0
0
2 - 1
HSK Zrinjski Mostar
2
1
1
6 - 6
Bonn Endenich 1908
1
0
0
7 - 0
Panathinaikos
2
1
0
4 - 2
Fenerbahçe
2
1
1
10 - 3
AEK Athen
2
1
1
8 - 5
TuS Schwachhausen
1
0
0
4 - 2
Tvaakers IF
1
0
0
4 - 3
Dunajska Streda
2
1
0
6 - 6
ZNK Osijek
2
1
1
8 - 6
Rabotnicki Skopje
1
0
0
2 - 1
Al-Ahli
1
0
0
1 - 0
Ujpest
2
1
1
5 - 3
Cesena
1
0
0
8 - 1
76 Igdir Belediye sport
1
0
0
1 - 0
Trostianets
1
0
0
3 - 1
Triglav Gorenjska
2
1
1
9 - 7
Torquay United
1
0
0
4 - 0
Uerdingen KFC 05
1
0
1
6 - 4
FC Groningen Reserver
1
0
0
6 - 1
MTV Wolfenbuttel
1
0
0
3 - 2
SV Leobendorf
1
0
0
2 - 1
SpVg Schonnebeck
1
0
1
7 - 6
Radnicki Sremska Mitrovica
1
0
0
3 - 2
BASK Beograd
1
0
0
1 - 0
KSS Kotwica Kornik
1
0
0
6 - 0
FK Zelezniu010dar Indjija
1
0
0
5 - 1
Valenciennes
1
0
0
2 - 1
UNFP
2
1
0
4 - 3
SSV Ulm 1846
1
0
1
4 - 2
MFK Kezmarok
1
0
0
4 - 2
Slovacko II
1
0
0
5 - 2
LZS Starowice Dolne
1
0
0
4 - 0
Makedonija Gjorce Petrov
1
0
0
1 - 0
FC Kryvbas Kriviy Rih
1
0
0
2 - 0
Sabah Baku
1
0
1
4 - 3
MKS Olawa
1
0
0
1 - 0
Paris
1
0
0
2 - 1
Hapoel Kiryat Shmona
1
0
0
1 - 0
Epitsentr Dunayivtsi
1
0
1
6 - 4
Svay Rieng
1
0
0
3 - 2
Carl Zeiss Jena U19
1
0
0
3 - 2
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
2
1
0
5 - 4
Brockenhurst
1
0
0
4 - 0
Boldmere St Michaels
1
0
1
4 - 2
Enfield Town
1
0
0
2 - 1
Slough By
1
0
0
7 - 1
Brentwood By
1
0
0
1 - 0
Tranent Ungdomshold
1
0
1
3 - 0
Brighouse Town
1
0
0
4 - 2
SV Ilz
2
1
0
6 - 2
Stockerau
1
0
0
3 - 2
First Vienna (w)
1
0
0
10 - 0
Chlumec N.C.
1
0
0
3 - 1
København
2
1
1
11 - 6
Qarabag
2
1
0
4 - 4
Perth Glory
1
0
0
4 - 2
Wolverhampton U21
1
0
0
4 - 0
Rosenborg
1
0
0
1 - 0
Ferencvárosi TC
1
0
2
6 - 4
Levanger
1
0
0
1 - 0
Degerfors IF
1
0
0
3 - 1
Hapoel Afula
1
0
0
2 - 0
CF Atlante
2
1
0
8 - 2
Napredak Krusevac
1
0
2
4 - 2
Hradec Kralove
1
0
1
2 - 0
SV Oberachern
1
0
0
8 - 2
Sandvikens IF
1
0
0
2 - 1
SC 04 Schwabach
1
0
0
2 - 0
Phonix Lübeck
1
0
1
5 - 1
SC Concordia Hamburg
1
0
0
2 - 1
Monchengladbach AM
2
1
0
14 - 2
Rot-Weiss Essen
1
0
1
4 - 1
Cardiff City (w)
1
0
0
5 - 2
Teutonia 05
1
0
1
4 - 1
Namibia (w)
1
0
0
2 - 0
Aguila
1
0
0
4 - 3
Fodboldkonsulenter Moravia
1
0
0
2 - 0
River Plate
1
0
1
4 - 2
Lokomotiv Sofia
1
0
2
1 - 0
Cherno More Varna
2
1
0
6 - 1
Terek Grozny
1
0
2
5 - 3
Zvijezda 09
1
0
0
1 - 0
Servette
2
1
0
5 - 4
Beroe Stara Zagora
1
0
1
1 - 0
Neuchatel Xamax
2
1
0
4 - 3
Viktoria Zizkov
2
1
0
9 - 5
Olimpia Grudziadz
1
0
2
6 - 5
Thun
2
1
1
12 - 2
Hythe Town
1
0
0
5 - 2
Leek Town
1
0
1
1 - 0
Pogon Szczecin
1
0
0
3 - 0
Cumbernauld Colts
1
0
0
3 - 2
Garforth Town
1
0
0
3 - 0
Grays Athletic
1
0
1
3 - 1
Sittingbourne
2
1
0
9 - 5
Flint By
1
0
0
7 - 1
St. Patricks Athletic
1
0
0
1 - 0
Turkgucu Munchen
2
1
0
7 - 4
Kecskemeti TE
1
0
3
5 - 4
TSV Aubstadt
1
0
1
5 - 1
Jagiellonia Bialystok
2
1
0
5 - 3
Sporting Hasselt
1
0
0
3 - 1
Jablonec
2
1
0
11 - 2
Forest Green Rovers
1
0
1
3 - 1
Almere Ungdom
1
0
0
1 - 0
Kermt Hasselt
1
0
1
3 - 1
Randers
2
1
0
6 - 4
Schweinfurt 05 Fodboldklub
1
0
1
5 - 1
Twente Enschede (w)
1
0
0
2 - 1
Helsingborg
1
0
0
2 - 0
Boldklubben Herfølge Køge
2
1
0
4 - 4
Nürnberg (Ungdom)
1
0
0
5 - 1
Augsburg
1
0
0
3 - 0
Horsens
1
0
1
3 - 2
Clyde
1
0
0
5 - 2
Bayern Alzenau
2
1
0
7 - 4
IK Oddevold
1
0
0
4 - 1
BK Frem
1
0
0
3 - 0
Sudbury
1
0
1
3 - 2
Heider SV
2
1
0
6 - 7
Chrobry Glogow
2
1
1
4 - 2
Slask Wroclaw II
1
0
0
1 - 0
Vitoria Guimaraes B
1
0
0
3 - 1
Gornik Zabrze
2
1
1
6 - 3
MKS Notec Czarnkow
1
0
0
3 - 2
Skra Czestochowa
1
0
0
3 - 2
Vasas
2
1
1
8 - 7
Bijelo Brdo
1
0
0
3 - 1
Puskas Akademia II
1
0
1
3 - 1
Unirea Alba Iulia
1
0
0
1 - 0
Truro City
1
0
0
4 - 1
Winchester By
1
0
0
1 - 0
Mildenhall By
1
0
0
2 - 0
Marquense
1
0
0
1 - 0
Bedford By
1
0
0
3 - 1
ASV Siegendorf
1
0
0
4 - 0
USC Paloma
1
0
0
4 - 0
Eintracht Rheine
1
0
0
1 - 0
Schaffhausen
1
0
1
2 - 1
SK St Johann
1
0
0
2 - 0
Bayer Leverkusen (w)
1
0
1
9 - 2
Crvena zvezda
2
1
0
4 - 2
Dynamo Moskva
1
0
2
5 - 3
KS Wieczysta Krakow
1
0
2
9 - 3
Puszcza Niepolomice
1
0
4
5 - 4
Radomiak Radom
1
0
1
2 - 1
Vendsyssel
1
0
1
5 - 2
Pogon Sokol Lubaczow
1
0
0
1 - 0
Legia Warszawa
2
1
1
5 - 3
Casa Pia AC
1
0
1
4 - 1
Hapoel Petah Tikva
1
0
0
1 - 0
Nizhny Novgorod
2
1
0
2 - 2
Kommunal Liberia
1
0
0
4 - 2
Arda
1
0
2
6 - 2
Pattaya Discovery United
1
0
0
2 - 1
Crumlin United
1
0
0
1 - 0
Aberdeen
1
0
0
4 - 0
Mendrisio Stabio
1
0
0
1 - 0
Istanbul Metropolitan Municipality
1
0
0
2 - 1
SG Sonnenhof Grossaspach
1
0
0
2 - 0
Tiszafuredi
1
0
1
6 - 2
Polonia Nysa
1
0
0
3 - 2
FK u010cukariu010dki
2
1
2
8 - 4
Gagra Tbilisi
1
0
0
5 - 1
Gazovik Orenburg
2
1
0
4 - 2
Borussia Dortmund U19
1
0
0
6 - 1
Universitatea Craiova
1
0
0
1 - 0
San Lorenzo
1
0
0
2 - 0
Hyde F.C.
1
0
0
2 - 1
Greenock Morton
2
1
0
2 - 2
Spartanere
1
0
1
5 - 3
Preston Athletics
1
0
0
2 - 0
Hibernian FC (R)
1
0
0
2 - 1
Gala Fairydean
1
0
0
5 - 0
Hearts B
1
0
0
5 - 2
Atus Velden
1
0
0
6 - 3
MTK Ungarn II
1
0
0
4 - 1
Saburtalo Tbilisi
1
0
0
3 - 2
Jong Ajax (Ungdom)
1
0
0
5 - 1
CA Independiente
1
0
0
1 - 0
TuBa Pohlheim
1
0
0
3 - 2
Zenit St. Petersburg
2
1
0
7 - 4
Blooming
1
0
0
2 - 1
Deportiva Once Caldas
1
0
1
2 - 1
Univ.Cesar Vallejo
1
0
0
1 - 0
Herediano
1
0
0
6 - 5
TSV Nu00f6rdlingen
1
0
0
3 - 1
Adazi
1
0
0
2 - 1
Preussen 09 Reinfeld
1
0
0
3 - 1
Krylya Sovetov
1
0
1
8 - 2
Olancho
1
0
0
1 - 0
Cienciano
1
0
1
2 - 1
Alianza Lima
1
0
0
1 - 0
Zimbru Chisinau
1
0
0
3 - 0
Krasnodar
1
0
0
3 - 2
SK Treibach
1
0
0
4 - 2
Fakel
1
0
0
2 - 1
Spartak Zlatibor Voda
1
0
1
2 - 0
Sankt Johnstone
1
0
0
1 - 0
Partick Tistel
1
0
0
4 - 2
Congleton Town
1
0
0
3 - 0
Folkestone
1
0
0
2 - 1
Keciorengucu
1
0
0
1 - 0
Samgurali Tskh
1
0
0
5 - 2
Forfar Athletic
1
0
0
2 - 1
Rushden Diamanter
1
0
0
1 - 0
SV Curslack Neuengamme
1
0
0
3 - 0
Turk Gucu Friedberg
1
0
0
2 - 0
Caernarfon
1
0
0
3 - 0
Bedworth United
1
0
0
1 - 0
Haarlem
1
0
0
3 - 1
BFC Preussen
1
0
0
4 - 0
Hvidovre IF
1
0
0
4 - 0
Excelsior Barendrecht (w)
1
0
0
6 - 0
Pogon Grodzisk Mazowiecki
1
0
0
6 - 3
Polonia Warszawa
1
0
0
3 - 2
SV Lendorf
1
0
0
7 - 0
Colwyn Bay
1
0
0
2 - 0
Larne
1
0
0
2 - 1
Ludogorets Razgrad II
1
0
0
6 - 0
SV Oberwart
1
0
0
3 - 1
Bulle
1
0
0
2 - 0
Brighton U21
1
0
0
3 - 0
Street
1
0
0
1 - 0
UFC Fehring
1
0
0
4 - 3
Eintracht Stadtallendorf
1
0
0
1 - 0
Schalke 04 (Youth)
1
0
0
4 - 0
Connahs Quay Nomads
1
0
0
4 - 3
Botev Plovdiv
1
0
0
2 - 0
Slovan Bratislava
1
0
0
1 - 0
Slovan Sahy
1
0
0
1 - 0
Gardony
1
0
0
2 - 1
CS Petrocub
1
0
0
5 - 1
Sheriff Tiraspol
1
0
0
5 - 0
Whitehaven AFC
1
0
0
2 - 1
Rot-Weiss Hadamar
1
0
0
3 - 0
Botosani
1
0
0
3 - 1
FC Twente Heracles Akademi U21
1
0
0
3 - 2
Volgar-Gazprom Astrachan
1
0
0
3 - 2
Struga
1
0
0
2 - 0
Buducnost Podgorica
1
0
0
2 - 1
Västerås SK FK U21
1
0
0
1 - 0
Pafos
1
0
0
1 - 0
Arsenal
0
0
1
1 - 1
Bournemouth AFC
0
0
2
2 - 2
Chelsea
0
0
1
2 - 2
Portimonense
1
1
1
1 - 2
Al Nassr
1
1
1
2 - 2
Milton Keynes Dons
1
1
0
2 - 2
Warrington Town AFC
2
2
0
5 - 5
Galway LFC (w)
0
0
2
4 - 4
Wexford Youths (w)
0
0
1
2 - 2
Chesterfield
2
2
1
6 - 7
Derby County
2
2
0
5 - 7
Pajapita FC
1
1
0
4 - 1
Bergantinos CF
0
0
1
0 - 0
Watford
2
2
1
6 - 8
Zeilsheim
0
0
1
1 - 1
Athletic Bilbao
1
1
0
3 - 3
Osasuna
0
0
1
0 - 0
Galatasaray
2
2
0
10 - 10
Lecce
1
1
0
4 - 2
Sion
2
2
0
9 - 7
Villarreal
1
1
0
4 - 3
Engers
1
1
1
7 - 9
Etzella Ettelbruck
0
0
1
0 - 0
Meyrin
1
1
0
3 - 3
SG Union Klosterfelde
0
0
1
0 - 0
Berliner AK 07
0
0
2
2 - 2
Favoritner
1
1
0
6 - 4
Al-Fayha
1
1
0
4 - 1
Rozwoj Katowice
1
1
0
1 - 2
Bergheim/Hof (w)
1
1
0
2 - 10
Karlovac
0
0
1
0 - 0
Foto-Hygiejne Olawa
0
0
1
2 - 2
Jedinstvo Putevi
0
0
1
1 - 1
Stade Brestois
1
1
1
3 - 2
Stade Lavallois MFC
1
1
0
2 - 2
Marseille
1
1
0
3 - 2
SC Cham
2
2
1
5 - 6
Baden
1
1
0
1 - 10
Benesov
1
1
0
2 - 3
Dukla Praha B
1
1
2
6 - 6
Malapanew Ozimek
0
0
1
3 - 3
LGKS 38 Podlesianka
0
0
1
3 - 3
KF Liria Prizren
0
0
1
1 - 1
Pelister Bitola
1
1
2
8 - 5
Slovan Liberec II
1
1
0
4 - 3
Frosinone
1
1
0
6 - 4
Clermont
0
0
2
2 - 2
Le Havre
0
0
1
1 - 1
Gigant Saedinie
1
1
0
2 - 4
Mazovia Minsk Mazowiecki
1
1
0
6 - 2
Rouen
0
0
1
1 - 1
Besiktas JK
1
1
1
5 - 2
Bandirmaspor
0
0
1
0 - 0
Versailles 78
0
0
1
0 - 0
Al-Ahli Doha
0
0
1
1 - 1
VfL Wolfsburg
1
1
0
2 - 2
Monza
1
1
0
2 - 1
SC Verl
2
2
0
6 - 5
St. Gilloise B
0
0
1
4 - 4
TSV 1860 München
1
1
3
6 - 4
Jubilo Iwata
0
0
1
1 - 1
Borussia Dortmund
1
1
1
4 - 7
Helsingør
2
2
0
7 - 5
CD Mafra
1
1
3
5 - 3
Leixoes U23
0
0
1
1 - 1
Salgueiros
0
0
2
2 - 2
Real Murcia
0
0
1
0 - 0
Chasetown
0
0
1
1 - 1
Oxford By
2
2
0
14 - 8
Tamworth
2
2
1
8 - 6
Carrick Rangers
1
1
0
9 - 3
Marlow
0
0
1
3 - 3
Canvey Island
1
1
1
4 - 4
Crystal Palace U21
1
1
0
6 - 2
Margate
2
2
1
11 - 9
Nuneaton Borough
2
2
1
6 - 5
Ilkeston Town
1
1
1
3 - 3
Belper By
1
1
1
3 - 4
Liversedge
1
1
0
1 - 1
Bath City
2
2
0
4 - 4
Bristol City U21
0
0
1
1 - 1
Yaxley
0
0
1
3 - 3
Dulwich Hamlet
1
1
1
3 - 4
Downton FC
0
0
1
2 - 2
Ballymena United
3
3
1
12 - 8
Annagh United
1
1
0
4 - 5
Hartley Wintney
0
0
2
4 - 4
Bracknell Town
1
1
2
8 - 8
Crewe Alexandra
2
2
0
11 - 6
Curzon Ashton
2
2
0
5 - 5
Dollingstown
1
1
0
4 - 6
Glenavon Lurgan
1
1
1
6 - 7
Wealdstone
2
2
1
8 - 8
Darlington
1
1
2
6 - 5
Chorley
1
1
1
2 - 4
Boreham Wood
2
2
0
6 - 6
Hemel Hempstead By
1
1
1
8 - 7
Morpeth Town
1
1
0
6 - 3
Newington
1
1
0
5 - 8
Penybont FC
2
2
1
11 - 11
Loughgall
1
1
4
10 - 7
Pontefract Collieries
1
1
0
7 - 8
Abbey Villa FC Millisle
0
0
1
2 - 2
Ards
2
2
2
14 - 7
Eastleigh
1
1
1
7 - 11
IJsselmeervogels
1
1
0
8 - 7
Stevenage Borough
1
1
1
6 - 5
Luxembourg By
0
0
1
2 - 2
CS Petange
0
0
1
2 - 2
Barendrecht
0
0
1
3 - 3
Boston United
2
2
0
10 - 9
Peterborough United
2
2
1
13 - 7
VfL Bremen
0
0
1
4 - 4
BTS Neustadt
0
0
1
4 - 4
Rot-Weiss Walldorf
3
3
1
14 - 17
1. Fortuna Wiener Neustädter SC
1
1
0
4 - 7
Villarreal B
0
0
1
1 - 1
Lleida
0
0
1
1 - 1
SC Schwaz
1
1
0
5 - 2
SC Retz
1
1
1
4 - 3
IFK Lulea
0
0
1
2 - 2
Bodens BK
0
0
1
2 - 2
Sportunion Mauer
2
2
0
8 - 9
Germania Egestorf
0
0
1
1 - 1
Gryf Slupsk
1
1
0
3 - 2
SC Katzelsdorf
0
0
1
2 - 2
St Pryve St Hilaire
0
0
1
0 - 0
Chateauroux
0
0
1
0 - 0
Holbæk
0
0
1
4 - 4
Falkenberg
0
0
1
1 - 1
Varbergs GIF
0
0
1
1 - 1
Cannes AS
0
0
1
1 - 1
Raca Bratislava
1
1
0
3 - 6
IMT Novi Beograd
0
0
1
0 - 0
Kryvbas
1
1
3
10 - 9
Zorya
2
2
3
10 - 9
Obolon Kyiv
3
3
0
9 - 8
Chernigiv
1
1
0
6 - 4
Blackpool
1
1
1
3 - 4
Tescoma Zlin U19
0
0
1
2 - 2
Gornik Zabrze U19
0
0
1
2 - 2
Vitesse Arnhem
1
1
0
3 - 3
Newport County
2
2
0
7 - 5
Sporting Gijon
1
1
0
3 - 2
Strogino Moskva
0
0
1
1 - 1
Chertanovo Moskva
0
0
1
1 - 1
AS Roma
0
0
1
1 - 1
Mehta ruzett
1
1
1
5 - 4
Samsunspor
1
1
0
3 - 2
LKS Łódź
1
1
1
4 - 3
Vozdovac Beograd
1
1
0
2 - 5
Lazio
0
0
1
1 - 1
Triestina
0
0
1
1 - 1
Volos NFC
1
1
0
1 - 3
Keruleti TUE
1
1
2
6 - 5
Hapoel Haifa
1
1
0
3 - 3
Macva Sabac
0
0
2
1 - 1
Bucaspor 1928
0
0
1
1 - 1
Kecskemeti TE B
1
1
0
4 - 4
Isle of Man
1
1
1
8 - 9
Almeria
1
1
0
3 - 4
Havelse
0
0
2
2 - 2
SF Niederwenigern
0
0
1
1 - 1
Ennepetal
1
1
2
10 - 6
Genclerbirligi
1
1
0
2 - 2
SG Finnentrop/Bamenohl
1
1
0
6 - 2
Ratingen SV
1
1
0
2 - 2
Energie Cottbus
1
1
2
8 - 7
FSV Luckenwalde
2
2
1
9 - 6
Chester
2
2
0
11 - 9
Benfica B
1
1
1
2 - 2
Szeged Csanad
2
2
0
6 - 5
Dunaharaszti MTK
1
1
1
3 - 3
ESMTK
2
2
1
9 - 10
Afrikanske Stjerner Windhoek
0
0
1
2 - 2
Chicago Rød Stjernes (w)
0
0
1
0 - 0
Gotham FC (w)
0
0
1
0 - 0
Grand-Lancy
0
0
1
1 - 1
FC Kitzbuhel
1
1
0
5 - 9
Parma
1
1
0
3 - 4
NK Brinje Grosuplje
1
1
0
6 - 3
Real Sociedad
0
0
1
1 - 1
Diosgyor VTK
2
2
0
5 - 6
Indjija
0
0
2
0 - 0
Carl Zeiss Jena (w)
0
0
1
0 - 0
VfL Wolfsburg (w)
0
0
1
0 - 0
Westerlo
1
1
1
3 - 3
Helmond Sport
1
1
1
4 - 5
Pau
0
0
1
2 - 2
Saint Etienne
0
0
1
1 - 1
HNK Sibenik
2
2
0
6 - 7
DSV Leoben
2
2
0
12 - 5
Milan
0
0
1
1 - 1
Asteras Tripolis
0
0
1
1 - 1
Al Bataeh
0
0
1
1 - 1
Lovcen Cetinje
0
0
1
0 - 0
Rodopa Smolyan
1
1
1
3 - 4
Manchester United
1
1
0
2 - 1
VfR Wormatia Worms
0
0
1
2 - 2
SK Austria Klagenfurt
1
1
2
7 - 7
Lorient
0
0
2
1 - 1
Angers
1
1
0
3 - 4
Venedig
1
1
0
8 - 3
MTK Ungarn
1
1
4
6 - 7
Slavia TU Kosice
1
1
0
3 - 5
Peacehaven Telscombe
0
0
1
0 - 0
Spezia
0
0
1
1 - 1
Gyirmot SE II
1
1
0
3 - 3
Les Herbiers
0
0
1
2 - 2
Chamois Niortais
0
0
1
2 - 2
Sion U21
0
0
1
2 - 2
Empoli
0
0
1
0 - 0
Diyala FC
0
0
1
2 - 2
Al Karma
0
0
1
2 - 2
Palermo
1
1
0
1 - 1
St. Ives By
1
1
0
4 - 7
Port Vale
2
2
0
4 - 3
Whitehawk
1
1
0
6 - 6
Ashford By
1
1
0
6 - 6
Sheffield Wednesday
1
1
0
2 - 4
FCV Dender EH
1
1
3
9 - 9
Stratford By
1
1
1
4 - 3
Wingate Finchley
1
1
2
5 - 3
Maidstone United
1
1
0
2 - 4
Cliftonville
1
1
1
8 - 5
Queens Park Reserver
0
0
1
2 - 2
Kidsgrove Athletic
1
1
1
8 - 3
St Neots By
0
0
1
1 - 1
Whyteleafe
0
0
1
2 - 2
Spalding United
1
1
1
3 - 9
KMSK Deinze
1
1
1
5 - 4
Linlithgow Rose
1
1
1
6 - 5
Rot-Weiss Oberhausen
1
1
1
14 - 6
Giessen
1
1
2
8 - 6
FC Huchting
0
0
1
2 - 2
Standard Liège
1
1
1
4 - 6
Norwich City
1
1
1
4 - 4
St. Polten
2
2
1
6 - 6
Nantes
1
1
0
3 - 4
Red Star 93
1
1
0
2 - 7
Banks o Dee
1
1
1
5 - 5
HHC Hardenberg
1
1
0
8 - 10
Olympiacos
1
1
0
2 - 1
Mechelen
1
1
1
2 - 3
Hertha Zehlendorf
1
1
1
7 - 5
Dynamo Dresden
2
2
0
5 - 5
Noordwijk
1
1
0
3 - 5
SSV Jahn Regensburg
2
2
1
9 - 7
BSG Chemie Leipzig
1
1
1
4 - 5
Excelsior SBV
1
1
1
3 - 6
Gutersloh (w)
0
0
1
1 - 1
Kickers Emden
2
2
1
6 - 8
St. Pauli II
0
0
1
1 - 1
Hessen Kassel
1
1
2
6 - 6
BSV Rehden
1
1
0
6 - 6
SV Waldhof Mannheim
1
1
1
7 - 7
Erzgebirge Aue
2
2
1
11 - 8
Reutlingen 05
1
1
0
4 - 5
MSV Duisburg
1
1
2
4 - 3
Al Nasr Dubai
0
0
1
1 - 1
Cinderford By
0
0
1
1 - 1
VfL Osnabrück
1
1
1
7 - 5
Shakhtar Donetsk
2
2
1
7 - 3
Reinfeld
0
0
1
1 - 1
Anderlecht
1
1
0
3 - 3
Cercle Brugge
1
1
1
4 - 4
SV Darmstadt 98
2
2
0
14 - 5
Eilenburg
1
1
2
6 - 9
RSV Eintracht
1
1
1
3 - 4
Dergview
1
1
0
2 - 3
Varzim
1
1
0
5 - 2
Queen's University
0
0
1
0 - 0
PSV Eindhoven (w)
1
1
1
5 - 6
Oud Heverlee Leuven (w)
0
0
1
1 - 1
SteDoCo
0
0
1
3 - 3
Wda Swiecie
1
1
0
4 - 4
Famalicao U23
0
0
1
2 - 2
Sanjoanense
1
1
1
8 - 7
Unirea Ungheni
1
1
0
5 - 2
Zawisza Bydgoszcz SA
1
1
1
6 - 5
Real Union
0
0
1
1 - 1
Atletico Clube Purtugal
0
0
1
0 - 0
Karlbergs BK
0
0
1
2 - 2
Brommapojkarna U19
0
0
1
2 - 2
Trinec
1
1
1
6 - 5
Garbarnia Krakow
1
1
0
3 - 6
Montpellier
0
0
1
3 - 3
Girona
0
0
2
4 - 4
Carina Gubin
1
1
0
4 - 3
AKS Busko Zdroj
1
1
0
3 - 3
Spisska Nova Ves
2
2
1
6 - 7
Unicov
1
1
0
6 - 4
Baltyk Gdynia
0
0
1
1 - 1
Concordia Elblag
0
0
1
1 - 1
MKS Kluczbork
1
1
0
3 - 3
Gedania Gdansk
1
1
0
6 - 5
Polonia Lidzbark
1
1
0
5 - 6
Polonia Slubice
1
1
0
3 - 4
Dafuji klud MTE
2
2
0
6 - 8
OTSU Hallein
1
1
0
8 - 5
Admira Praha
1
1
0
2 - 1
Viagem Usti nad Labem
2
2
0
11 - 11
Podkonice
1
1
0
5 - 6
Olimpic Zarnesti
0
0
1
3 - 3
SK Vysoke Myto
1
1
0
4 - 4
Zivanice
1
1
1
6 - 7
Tiszafoldvar VSE
2
2
1
20 - 13
Monori SE
1
1
0
2 - 3
Taborsko Akademi
1
1
0
5 - 2
Gyori ETO II
1
1
1
4 - 6
Pniowek Pawlowice
1
1
0
3 - 4
Martfui LSE
2
2
0
9 - 8
CSM Focsani
0
0
1
0 - 0
Spartak Plovdiv
1
1
0
3 - 4
Guiseley
2
2
0
3 - 9
Stocksbridge Park Steels
0
0
1
0 - 0
Farsley Celtic
0
0
1
0 - 0
Newmarket By
0
0
1
0 - 0
Marine
1
1
0
3 - 2
Ashton United
1
1
0
3 - 5
Yeovil Town
2
2
0
11 - 8
Barrow
1
1
0
3 - 5
KSV Baunatal
0
0
1
0 - 0
Orlando Pirates
1
1
2
7 - 6
Westphalia Soest FC
0
0
1
1 - 1
SpVgg Horsthausen
0
0
1
2 - 2
Wattenscheid 09
0
0
1
2 - 2
Al-Wakra
0
0
1
2 - 2
Al-Jazira
0
0
1
2 - 2
SV Wildon
1
1
1
5 - 6
ASV Schrems
0
0
1
0 - 0
VfB Hohenems
0
0
1
2 - 2
Austria Lustenau
2
2
1
10 - 6
Lokomotive Leipzig
1
1
1
3 - 2
AL Najaf
0
0
1
0 - 0
Zakho
0
0
1
0 - 0
Al Zawraa
0
0
1
0 - 0
Duhok
0
0
1
0 - 0
Vrsac
0
0
2
2 - 2
Sloven Ruma
0
0
1
0 - 0
Første Wien 1894
1
1
1
4 - 3
Heracles Almelo
0
0
2
1 - 1
AJ Auxerre
0
0
1
1 - 1
Sozopol Fodboldklub
2
2
0
6 - 6
KTS-K Luzino
0
0
1
1 - 1
Gryf Wejherowo
0
0
1
1 - 1
Podhale Nowy Targ
1
1
0
9 - 2
SC Freiburg
0
0
1
1 - 1
Gawin Sleza Wroclaw
1
1
1
7 - 2
NK Lokomotiva Zagreb
1
1
1
4 - 5
Sligo Rovers
0
0
1
3 - 3
Everton
0
0
1
3 - 3
Amstetten
2
2
0
8 - 8
LASK (Ungdom)
1
1
1
3 - 3
Guingamp
1
1
0
3 - 3
Roda JC
2
2
0
6 - 3
Crystal Palace
0
0
1
1 - 1
Neptūnas Klaipėda
0
0
1
0 - 0
Nice
0
0
2
4 - 4
Albacete Balompié SAD
0
0
1
1 - 1
FK Pohronie
0
0
1
2 - 2
Hapoel Kfar Saba
1
1
0
3 - 4
Maccabi Netanya
1
1
1
4 - 3
Ramhlun North
1
1
0
2 - 3
Odder IGF
0
0
1
1 - 1
Skive IK
0
0
1
1 - 1
FSV Mainz 05
1
1
0
8 - 3
Panaitolikos Agrinio
1
1
0
1 - 2
SC Heerenveen (w)
0
0
1
3 - 3
Csikszereda Miercurea Ciuc
2
2
1
5 - 6
Rijeka
2
2
1
11 - 4
Hapoel Umm Al Fahm
1
1
0
1 - 2
Sutton Common Rovers
0
0
1
2 - 2
Servette U21
1
1
0
3 - 3
Schwarz-Weiss Essen
1
1
0
4 - 4
UE Olot
0
0
1
1 - 1
Lichtenberg 47
2
2
0
4 - 8
Bruchsal
1
1
0
3 - 3
Radnik Bijeljina
0
0
1
0 - 0
APOEL Nicosia
0
0
3
3 - 3
Cigand SE
1
1
1
5 - 3
Maccabi Bnei Raina
0
0
1
1 - 1
PTE-PEAC
1
1
2
9 - 8
Sileks
0
0
2
3 - 3
AEL Limassol
0
0
1
2 - 2
Bistrica
2
2
0
4 - 6
Viktoria Plzen B
0
0
1
1 - 1
Werder Bremen (Youth)
1
1
1
6 - 7
Nyva Ternopil
1
1
1
7 - 7
Kasuka FC
0
0
1
1 - 1
Shan United
0
0
1
1 - 1
FFC Frankfurt II (w)
0
0
1
0 - 0
GKS Katowice (w)
1
1
0
5 - 4
Pobeda Khasavurt
0
0
1
3 - 3
Szekszárd UFC
1
1
1
3 - 5
Chesham United
1
1
0
1 - 2
Rushall Olympic
1
1
0
4 - 3
Arsenal U21
1
1
0
5 - 4
Whitstable By
0
0
1
2 - 2
Dalbeattie Star
0
0
1
3 - 3
Stalybridge Celtic
1
1
0
2 - 2
1874 Northwich
0
0
1
1 - 1
Luton Town U21
0
0
1
1 - 1
Erlensee 1906
1
1
0
4 - 3
VfB Linz
0
0
1
3 - 3
ASK Mochart Koflach
2
2
0
7 - 7
Blau Weiss Karbach
0
0
1
1 - 1
SG Andernach
0
0
1
1 - 1
Igman Konjic
1
1
0
4 - 4
HIK Hellerup
0
0
1
0 - 0
Universitaea Cluj
2
2
0
8 - 4
Puskas Akademia
0
0
3
2 - 2
Adana Demirspor
0
0
1
2 - 2
Standard Sumgayit
1
1
1
4 - 4
Hapoel Ramat Gan
0
0
1
2 - 2
Banbridge By
0
0
1
1 - 1
SV Langensteinbach
0
0
1
2 - 2
Alebrijes fra Oaxaca
1
1
0
5 - 11
Koper
0
0
2
3 - 3
Yantra Gabrovo
0
0
1
0 - 0
MAS Taborsko
1
1
1
4 - 4
Gjilani
1
1
0
3 - 3
UC Dublin
0
0
1
2 - 2
Vfb Bottrop 1900
0
0
1
0 - 0
Mulheimer 97
0
0
1
0 - 0
TSV Sasel
0
0
1
3 - 3
SC Eltersdorf
0
0
2
2 - 2
ATSV Erlangen
1
1
0
2 - 3
Kray
0
0
1
2 - 2
Westfalia Herne
0
0
2
4 - 4
Livyi Bereh
1
1
0
4 - 2
Brøndby IF
1
1
1
5 - 6
Holstein Kiel II
0
0
1
0 - 0
Tolmin
0
0
1
2 - 2
Deportivo Saprissa
1
1
0
9 - 8
A.D. Isidro Metapan
0
0
1
1 - 1
Sacachispas GT
0
0
1
1 - 1
Levski Sofia
0
0
2
2 - 2
Dobrudzha Fodboldklub
1
1
0
3 - 3
Zwettl SC
0
0
1
2 - 2
Spartak Varna
1
1
0
1 - 2
Dunav Ruse
1
1
0
2 - 4
Saint Malo
0
0
1
3 - 3
Yverdon
1
1
0
2 - 4
Wacker Innsbruck
1
1
0
1 - 7
Lokomotiv Plovdiv
1
1
1
4 - 1
Quick Boys
1
1
1
3 - 4
Levski Karlovo
0
0
1
2 - 2
Vyskov
1
1
1
3 - 5
Synot Slovacko
1
1
2
8 - 7
Korona Kielce
1
1
0
6 - 4
GVV Unitas
0
0
1
0 - 0
Lokomotiv Moskva
1
1
1
8 - 6
Sparta Prag
1
1
1
7 - 7
Pinzgau Saalfelden
0
0
1
1 - 1
SV Grodig
0
0
1
1 - 1
Lech Poznan
1
1
1
3 - 3
Kozarmisleny SE
1
1
1
5 - 4
Hashtag United
0
0
1
1 - 1
West Auckland By
1
1
0
4 - 5
Haywards Heath Town
1
1
0
1 - 2
South Park
0
0
2
1 - 1
Horsham
0
0
1
0 - 0
Limavady United
1
1
0
4 - 6
Ammanford
1
1
0
1 - 3
UWIC Inter Cardiff
1
1
0
3 - 1
Zaglebie Lubin
1
1
1
2 - 2
Aarau
1
1
0
1 - 1
FSV Hollenbach
1
1
0
4 - 9
MFK Karvina
1
1
1
6 - 5
Midtjylland
2
2
0
9 - 6
TSV Schwaben Augsburg
1
1
0
3 - 5
Vaduz
1
1
0
4 - 3
St. Gallen
1
1
0
2 - 3
Würzburger Kickers
1
1
0
3 - 2
Goppinger SV
1
1
1
6 - 3
Hanley By
1
1
0
3 - 5
Monheim
0
0
1
1 - 1
Kornburg
1
1
1
6 - 3
TSV Rain Am Lech
0
0
1
0 - 0
Faversham By
1
1
0
5 - 5
PFC Nesebar
1
1
2
5 - 5
Aalborg
1
1
0
4 - 5
Aarhus AGF
1
1
0
2 - 5
Esbjerg
0
0
2
4 - 4
Fredericia
1
1
1
3 - 5
SC Staaken
0
0
2
3 - 3
Stabaek
0
0
1
3 - 3
Sogndal
0
0
1
3 - 3
KP Calisia Kalisz
1
1
1
4 - 4
Hobro
0
0
1
1 - 1
Aarhus Fremad
0
0
1
1 - 1
Wacker Burghausen
0
0
2
2 - 2
LKS Nieciecza
1
1
2
6 - 5
Podbeskidzie Bielsko-Biala
1
1
1
11 - 6
Tescoma Zlin
1
1
1
5 - 5
Lokomotiva Kosice
0
0
1
1 - 1
Szolnoki MAV
1
1
1
5 - 4
Slovan Bratislava B
1
1
0
3 - 2
Zaglebie Sosnowiec
2
2
0
13 - 8
Utrecht Reserver
0
0
1
3 - 3
Oss
0
0
1
3 - 3
Hutnik Krakow
1
1
0
7 - 4
SSK Bilovec
0
0
1
1 - 1
Nove Sady
0
0
1
1 - 1
Bodajk Siofok
0
0
1
1 - 1
Radomlje
1
1
1
6 - 6
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
0
1
0 - 0
Rozova Dolina
1
1
0
4 - 4
CD FAS
1
1
1
2 - 5
Emley AFC
0
0
1
2 - 2
Sportvenner Lotte
2
2
0
8 - 6
SpVgg Erkenschwick
0
0
2
3 - 3
DJK Vilzing
1
1
0
3 - 2
SAK Klagenfurt
1
1
0
8 - 6
SK Furstenfeld
1
1
0
5 - 3
Bayern München (Youth)
1
1
1
5 - 5
SV Schwechat
0
0
1
0 - 0
Odranci
0
0
1
1 - 1
Gzira United
0
0
1
1 - 1
ND Beltinci
1
1
0
4 - 6
Pirin Blagoevgrad
1
1
0
1 - 4
Slask Wroclaw
1
1
1
3 - 3
Viktoria Plzen
1
1
1
6 - 5
Motor Lublin
1
1
1
2 - 4
Silkeborg
1
1
1
6 - 7
Lechia Gdansk
0
0
3
3 - 3
Widzew Lodz
1
1
0
3 - 3
Stal Mielec.
1
1
0
6 - 3
Radnicki Nis
1
1
1
5 - 3
FSV Spandauer Sparkere
0
0
1
1 - 1
Novi Pazar
1
1
1
4 - 3
SV Kuchl
1
1
0
6 - 10
Etar
1
1
1
2 - 7
KF Drita Gjilan
1
1
1
4 - 3
Prykarpattya Ivano Frankivsk
0
0
2
3 - 3
Kolding
0
0
2
3 - 3
Dalkeith Thistle
1
1
0
4 - 3
Edinburgh City
1
1
0
4 - 4
Peterhead
1
1
1
3 - 5
Kremser
1
1
0
2 - 2
SV Babelsberg 03
1
1
0
3 - 3
Yverdon II
0
0
1
2 - 2
Nottingen
0
0
1
0 - 0
SV Weidenhausen
0
0
1
1 - 1
Sabah
0
0
1
0 - 0
Optik Rathenow
1
1
0
2 - 6
Botev Vratsa
1
1
1
3 - 2
Fratria
1
1
1
3 - 3
Bellinzona
1
1
0
3 - 4
Zvyahel NV
1
1
0
4 - 4
Millonarios
0
0
1
1 - 1
Stirling Albion
1
1
0
1 - 2
Montrose
1
1
1
4 - 4
Tadcaster Albion
1
1
0
5 - 3
Bonnyrigg Rose
1
1
1
6 - 2
Brora Rangers
1
1
0
5 - 3
Kendal Town
1
1
0
2 - 4
Rot-Weiss Ahlen
1
1
0
7 - 3
Deutschlandsberger SC
1
1
0
1 - 4
Wiener SC
1
1
0
5 - 4
Khimki
1
1
1
5 - 3
Mashuk-KMV
0
0
1
2 - 2
Atletico Nacional Medellin
1
1
0
2 - 1
Ufa
1
1
0
4 - 1
Finn Harps
0
0
1
1 - 1
Torpedo Moskva
0
0
2
3 - 3
Chelyabinsk
0
0
2
2 - 2
SV Tasmania Berlin
1
1
0
2 - 3
Nacional Potosi
1
1
0
4 - 2
Petrolero Uafhængig
1
1
0
2 - 4
Rostov
1
1
0
5 - 4
Chernomorets Novorossijsk
1
1
0
1 - 1
KAMAZ Naberezhnye Chelny
1
1
0
1 - 1
Dinamo Bukarest
1
1
0
2 - 3
Dubocica
0
0
1
0 - 0
Hapoel Beer Sheva
1
1
0
5 - 4
Greuther Fürth (Ungdom)
1
1
0
3 - 3
Baltika Kaliningrad
1
1
0
2 - 4
Vojvodina Novi Sad
0
0
1
1 - 1
Annan Athletic
1
1
0
3 - 1
Livingston
1
1
0
6 - 3
East Kilbride
1
1
0
5 - 6
Paksi
1
1
0
4 - 5
Marsaxlokk
1
1
0
2 - 4
Falkirk
0
0
1
2 - 2
Chaika Peschanokopskoe
0
0
1
1 - 1
Carmarthen
0
0
1
2 - 2
Skelmersdale United
0
0
1
1 - 1
Walton Hersham
0
0
1
3 - 3
VfB Eichstatt
0
0
1
1 - 1
Katwijk
0
0
1
3 - 3
Eintracht Frankfurt (w)
0
0
1
1 - 1
De Treffers
0
0
1
2 - 2
ADO '20
0
0
1
0 - 0
Portstewart
0
0
1
2 - 2
Austria Wien Ungdom
0
0
1
1 - 1
Aktobe Lento
0
0
1
1 - 1
Farul Constanta
1
1
0
4 - 5
Augsburg II
0
0
1
1 - 1
NK Bravo
0
0
1
0 - 0
America de Cali
0
0
1
1 - 1
SF BG Marburg
0
0
1
2 - 2
Maribor
1
1
0
2 - 5
Liga Dep Universitaria Quito
0
0
1
1 - 1
Universidad Catolica
0
0
1
1 - 1
Gloria Buzau
0
0
1
1 - 1
MFK Ruzomberok
0
0
1
2 - 2
Metalist Kharkiv
0
0
1
0 - 0
Niva Vinica
0
0
1
2 - 2
Stenhousemuir
0
0
1
0 - 0
East Fife
0
0
1
0 - 0
CFR Cluj
0
0
1
1 - 1
Veles
0
0
1
0 - 0
Yalong City (w)
0
0
1
2 - 2
MLS All-Stars
0
1
0
1 - 4
Chelmsford City
1
2
1
5 - 6
Shelbourne (w)
0
1
0
1 - 2
Briton Ferry Athletic
1
2
0
6 - 6
Sevenoaks By
1
2
0
3 - 7
Charlton Athletic U21
0
1
0
0 - 2
Malacateco
0
1
0
0 - 4
Getafe
0
1
1
0 - 1
Bettembourg
0
1
0
0 - 2
Silva SD
0
1
0
0 - 1
Racing Santander
0
1
1
1 - 2
Yeclano Deportivo
0
1
1
1 - 4
Jette
0
1
0
0 - 7
Cosmos Koblenz
0
1
0
1 - 3
Jeunesse Esch